یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۵:۱۹Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لوازم خودرو»

کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
سردار حمید هداوند گفت: در پی ارجاع چندین پرونده سرقت لوازم خودرو و تلفن همراه قاپی به پلیس آگاهی استان با شیوه های وقوع مشابه، رسیدگی به این پرونده ها به اداره عملیات ویژه این پلیس ارجاع شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۵:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- دستگیری سارق لوازم خودرو در فارسان، کشف محموله قاچاق در محور لردگان و دستگیری سارق به عنف از رانندگان تاکسی های اینترنتی از مهمترین خبرهای انتظامی و پلیسی چهارمحال و بختیاری در روز سه شنبه چهارم مهرماه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۲    
فرمانده انتظامی فارسان از دستگیری سارق لوازم خودرو و کشف اموال مسروقه در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری یک سارق زن و کشف 5 فقره سرقت لوازم خودرو در منطقه حصارک این شهرستان خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی البرز از دستگیری سارقی با 10 فقره سرقت لوازم خودرو در کرج خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری 2 سارق لوازم خودرو و کشف 20 فقره سرقت خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رکنا:فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از دستگیری سارق حرفه ای محتویات و لوازم داخل خودرو با 20 فقره سرقت در شهرستان مراغه خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۲    
فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از دستگیری سارق حرفه ای محتویات و لوازم داخل خودرو با 20 فقره سرقت در شهرستان مراغه خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت لوازم به اصطلاح لوکس خودرو از تورم خودرو جا نمانده و همراه با گرانی قیمت ها، این بخش از بازار هم افزایش قیمت را در سال جاری با روند تُندی تجربه کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک سارق لوازم و محتویات خودرو در گشت زنی های انتظامی خبرداد و گفت: متهم به 22 فقره سرقت اعتراف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۰۲    
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری دو باند حرفه ای سرقت که اقدام به سرقت منازل و لوازم خودرو کرده بودند خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند 3 نفره که در شمال تهران لوازم خودرو های رنو استپ وی با همکاری یکدیگر سرقت می کردند، خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۸:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری موتورسواری که اقدام به سرقت از داخل 300 دستگاه خودرو کرده بود، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان قم از دستگیری دو باند حرفه ای سرقت که اقدام به سرقت منازل و لوازم خودرو کرده بودند، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان قطعات و لوازم خودرو و لوازم منزل با 26 فقره سرقت در شهرستان زابل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۵    
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از اجرای طرح مبارزه با سرقت خودرو و لوازم خودرو در سطح استان طی 72 ساعت گذشته خبر داد و گفت: در این طرح 46 خودرو و 5 موتورسیکلت سرقتی کشف و 10 نفر در این رابطه دستگیر شدند.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۸:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو در حالی پایا ن یافت که غرفه بانک پارسیان در روز پایانی نیز مملو از بازدیدکنندگان و حضور فعالان صنعت خودرو در بخش های مختلف بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
چهارباغ- فرمانده انتظامی چهارباغ گفت: سارقی که با شیوه کلاف کردن درب خودروهای فاقد تجهیزات ایمنی اقدام به سرقت کرده بود، در حین سرقت دستگیر شد.
خودرو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ما در مجلس مخالف قیمت گذاری دستوری هستیم و این اقدام را نوعی تحمیل زیان به تولیدکننده، بدون جبران درخور انتظار زیان وی می دانیم ...
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۰:۴۱    
نمایشگاه قطعات خودرو 1 از 20 - + برچسب ها: ایفنا نمایشگاه بین المللی تهران نمایشگاه قطعات خودرو
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۰:۱۰    
اگر شما هم از فعالان در حوزه قطعات خودرو هستید برای ما از چالش ها و مشکلات این صنعت بنویسید. ادامه خواندن برچسب ها: ایفنا خبرگزاری ایفنا نمایشگاه قطعات خودرو
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
بابک احمدی در این بازدید از غرفه شرکتهای ساپکو ، ایساکو ، سازه گستر سایپا ، مگاموتور ، کروز و عظام دیدن کرد و در جریان توانمندی ها و ظرفیت های این شرکت ها در تامین و تولید قطعات و لوازم خودرو و برنامه های خودکفایی آنها قرار گرفت. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
قاچاقچی لوازم خودرو و خانگی علاوه بر ضبط کالا به جریمه نقدی 6 میلیارد ریالی محکوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اسلامشهر- فرمانده انتظامی اسلامشهر از دستگیری سه سارق و اعتراف به 16 فقره سرقت لوازم خودرو در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۵:۰۱    
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو تهران بزرگ ترین رویداد صنعت خودروی کشور است که در آن شرکت ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی قطعات خودرو، آخرین دستاوردها و محصولات خود را به نمایش می گذارند.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۹:۰۲    
سرهنگ حکمت اله شجاعی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت خودرو مزدا در بلوار بلال شهر کرج و کشف خودرو مسروقه در یکی از استان های شمال غرب کشور، رسیدگی به پرونده به صورت ویژه در دستور کار پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت. ...
ستاره   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۴:۳۰    
چقدر برای خرید لوازم یدکی خودروی خود حساس هستید و چه معیارهایی را برای بررسی و ارزیابی کیفیت کالاهای مورد نظر خود در نظر می گیرید؟ نکند شما هم مانند بسیاری از کاربران بدون توجه به کیفیت ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: انبار نگهداری لوازم بدنه خودرو در اتوبان پیامبراکرم (ص) دچار حریق شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری زوج سارق سابقه دار و حرفه ای محتویات خودرو، خبرداد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان بیش از 35 قلم لوازم خودرو مسروقه کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری 2 سارق سابقه دار محتویات خودرو در این شهرستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مجازات جرم خرید مال مسروقه طبق این ماده هر کس از اینکه مالی که قصد خرید آن را دارد سرقتی است ، باز هم اقدام به خرید آن نماید ، مجازات خواهد شد . مجازات خرید مال مسروقه حبس از شش ماه تا سه سال و از یک تا 74 ضربه شلاق خواهد بود که قاضی با توجه به شرایط جرم میزان آن را مشخص خواهد کرد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حکمت اله شجاعی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم خودرو در سطح شهر کرج، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت. ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۶    
خرید لوازم خودرو از مهم ترین کارهایی است که برای هر راننده ای پیش می آید. در ادامه به موضوع نحوه خرید لوازم یدکی خودرو می پردازیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۰:۲۸    
اگر شما هم دارنده خودروی ام وی ام یا فونیکس هستید، قطعا برای خرید لوازم ام وی ام به مشکل زیادی برخورد کردید. با اضافه شدن هزینه های تعمیر و نگهداری خودرو به سبد خانوار، پیدا کردن لوازم خودرو اصل و با کیفیت و قیمت مناسب دردسری جدید شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف بیش از 50 کارتن لوازم یدکی و تزئینی خودرو به صورت قاچاق به ارزش حدودی 5 میلیارد ریال و دستگیری یک متهم در این رابطه خبر داد.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
حدود قیمت گذاری و ارزش لاشه خودرو در بازار با توجه به میزان آهن آلات و ارزش لوازم داخلی خودرو محاسبه می شود که در بازار آزاد عرف و قیمت خودش را دارد.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: با رصد دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی و با ورود گشت مشترک بازرسان این اداره کل و سازمان تعزیرات یک انبار احتکار لوازم یدکی خودرو به ارزش تقریبی 40 میلیارد تومان در این استان کشف و ضبط شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری 111 نفر از سارقان و مالخران که به صورت شبکه ای سرقت می کردند، خبر داد و گفت: از این افراد 250 دستگاه موبایل،20 دستگاه خودرو، 16 دستگاه موتورسیکلت و مقادیر زیادی قطعات و لوازم خودرو که به صورت مسروقه در انبار ها نگهداری می شد از این افراد کشف شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۰:۲۵    
بازتاب ایلام؛ در ماهها و روزهای اخیر و با توجه به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر جامعه، انواع سرقت ها بالأخص سرقت خودرو و وسایل و لوازم خودرو اعم از باطری، رینگ و لاستیک، ضبط صوت و.. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۳    
فرمانده نیروی انتظامی مشهد از دستگیری متهمان سرقت لوازم خودرو و منزل و رمزگشایی از 21 فقره سرقت در این کلانشهر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
جانشین پلیس آگاهی استان مرکزی از دستگیری یک سارق حرفه ای خودرو و لوازم خودرو با اعتراف به 61 فقره سرقت در اراک خبر داد و گفت: در این عملیات پلیسی، 11 دستگاه خودروی پراید و دیگر لوازم و محتویات داخلی خودروهای سرقتی کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۸    
فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری یک سارق خودرو و لوازم خودرو در منطقه عظیمیه شهر کرج خبر داد و گفت: متهم در تحقیقات تکمیلی به ارتکاب 30 فقره سرقت لوازم داخل خودرو سه فقره سرقت خودرو اعتراف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۷:۳۸    
سرپرست پلیس آگاهی استان از اجرای طرح بازدید از مغازه های فروش ضبط و باند و لوکس فروشی خودرو خبر داد و گفت: در این طرح که به منظور پیشگیری از خریداری و فروش لوازم خودرو سرقتی به اجرا گذاشته شد، در سراسر استان از 228 واحد بازدید به عمل آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز از متلاشی شدن باند 2 نفره سارقان لوازم داخل خودرو در شهرکرج خبر داد و گفت: سارقان در تحقیقات تکمیلی به 73 فقره سرقت اعتراف کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۲۳:۱۰    
اداره برآورد اجتماعی و افکارسنجی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ طی پژوهشی به بررسی وضعیت سرقت محتویات و لوازم داخل خودرو در پایتخت پرداخته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک سارق لوازم و محتویات خودرو در گشت زنی های انتظامی خبرداد و گفت: متهم به 15 فقره سرقت اعتراف کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۵۷    
بر اساس داده های مجمع صادرکنندگان ترکیه میزان صادرات کشور در دوره 5 ماهه نخست امسال با 0.2 درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال گذشته به 102 میلیارد و 520 میلیون دلار افزایش پیدا کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس تهران از مصدومیت 16 نفر در حادثه آتش سوزی انبار لوازم خودرو در خیابان رازی تا این لحظه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران آخرین جزییات حریق گسترده در جنوب تهران را اعلام کرد.