چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۹:۴۵Oct 2020 28

جدیدترین‌های «واحد علوم و تحقیقات»

ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات از راه اندازی نظام تعامل خانه و دانشگاه با همکاری مراکز مشاوره و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خبر داد و گفت: این امر مهم در راستای سطح آگاهی دانشجویان در خصوص ملاک هایی همانند ازدواج آگاهانه و به هنگام راه اندازی شده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دومین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا به صورت مجازی در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، پایش تحصیلی آنلاین برای نودانشجویان را یکی از برنامه هایی اجرایی عنوان کرد و گفت: با این روش دانشجویان با شیوه های صحیح مطالعه و مشاوره های تحصیلی در صورت لزوم بهره مند شده و پرونده مشاوره تحصیلی برای آنها در اداره مشاوره تشکیل خواهد ...
دانلود جزوه روش تحقیق دکتر دقاق زاده دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات اصفهان
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دومین نشست مسئولان دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولین و معاونین در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۱    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات گفت: دانشگاه آزاد هنوز با تبدیل شدن به یک دانشگاه تراز انقلاب اسلامی فاصله چشمگیری دارد؛ به گونه ای که این دانشگاه در برخی از موارد درگیر یک سری بروکراسی های دست و پاگیر است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۰۷    
کلیپی قدیمی از بیژن عبدالکریمی استاد فلسفه دانشگاه آزاد - واحد علوم و تحقیقات در حال انتشار در فشبکه های اجتماعی بوده که معتقد است که سرنوشت کشور ما هم در مبارزه با آمریکا ،همانند سرنوشت ویتنام بعنوان مظهر آمریکا ستیزی است. سوال اینجاست که آیا این تشبیه فیلسوف خوب کشورمان می تواند درست باشد؟
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست تبیینی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با محوریت اربعین بستر ظهور، عصر امروز با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سالن حافظ واحد علوم وتحقیقات برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۶    
مسئول بسیج خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: خانواده سنگربان اول تربیت فرزندان در مقابل آسیب های فردی و اجتماعی بوده و تشکیل کمیسیون خانواده در مجلس اقدامی مؤثر برای مقابله با تهاجم فرهنگی است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۱:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
مطالعات ازدیاد برداشت میدان نفتی خشت به دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات واگذار شد فرهیختگان از جزئیات فعالیت های پژوهشی این واحد در حوزه نفت گزارش می دهد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۸    
کارشناس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برای تقویت انجمن های علمی به ارائه 17 راهکار پرداخت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات در بیانیه ای اعلام کرد: اقدامات نشریه فرانسوی در توهین به پیامبر(ص) در راستای اسلام هراسی و ناامن کردن زندگی مسلمانان در فرانسه و اروپا ست.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات از تأسیس و راه اندازی صندوق مستقلِ حمایت از کسب وکارهای استارت آپی خبر داد.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ولی ملکی، بعنوان رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع شیر ایران- پگاه معرفی شد به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی، دکتر ولی ملکی وی دانش آموختهٔ مهندسی صنایع غذایی از دانشگاه تبریز است ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۰    
قرار است به زودی کمیته ملی المپیک براساس زمان بندی رقابت های المپیک 2021 توکیو جدولی را تهیه کرده و دراختیار دانشگاه آزاد قرار دهد تا شاهد حضور اولین گروه از ورزشکاران ملی پوش برای برگزاری اردویشان در واحد علوم وتحقیقات باشیم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۴    
مدیر مرکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: تسهیلات اعطایی به واحدهای فناور کافی نبوده و به دنبال سازوکار جدیدی برای ارائه تسهیلات و حمایت های مالی به واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان هستیم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۴۰    
رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: دانشگاه باید قوانین و طرح های مشارکت را به نوعی مورد بازبینی قرار دهد تا اعضای هیئت علمی و فناوران فضای دانشگاه را به فضای شرکت های خصوصی بیرون از دانشگاه ترجیح دهند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۹    
مراسم عزاداری سیدالشهدا (ع) قبل از ظهر امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با حضور دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان ظهر امروز با حضور برخی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در میدان دانش واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ساعت 24-احسان شریعتی فلسفه پژوه و استاد دانشگاه است. او فارغ التحصیل رشته فلسفه از دانشگاه سوربن فرانسه است و سابقه تدریس در کلاس های آزاد مؤسسه پرسش را دارد. شریعتی همچنین مدتی به عنوان استاد مدعو در گروه فلسفه دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران تدریس می کرد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
جلسه بررسی بودجه سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد علوم و تحقیقات به ریاست دکتر طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در یادداشتی به موضوع محرم پرداخت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: در حال حاضر بیش از 350 دانشجوی غیرایرانی در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سی امین شماره از دوفصلنامه تاریخ و تمدن اسلامی به صاحب امتیازی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات منتشر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۵    
مدیرمسئول مجله افق تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: در ابتدای هر ماه مجله افق تحلیل در بستر فضای مجازی، سایت رسمی مجله و اپلیکیشن افق تحلیل منتشر می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۵    
عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با تأکید بر اینکه باید بحث تاریخ و سیره را در بحث حجاب جدی تر مطرح کرد، گفت: اینکه در زندگی پیشوایان و اصحاب خاص آنها مسأله پوشش و حجاب چه نمود، ظهور و بروزی داشته به فهم بهتر و درست تر این مسأله کمک می کند. ...
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۲:۱۷    
در مورخ 98/7/3 مجید مشکینی معاون مورد علاقه محمد مهدی طهرانچی در نامه ای مبهم خطاب به سرپرست واحد علوم و تحقیقات می نویسد :بازگشت به نامه شماره69732 مورخ 97/10/07 مجوز خروج 70 نفر از کارکنان و جایگزینی 70 نیروی جدید را صادر میکند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست واحد علوم و تحقیقات و مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد به بیان توضیحاتی درباره ادعای برخی دانشجویان مبنی بر اینکه سیستم انجام کارهای فارغ التحصیلی در این دانشگاه تعطیل شده است پرداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی درباره برگزاری کلاس های عملی به صورت مجازی در این واحد دانشگاه توضیح داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مراکز تحقیقاتی و ارتباط با صنعت واحد علوم و تحقیقات از راه اندازی 3 مرکز تحقیقاتی جدید در این واحد دانشگاهی خبر داد.
پایان تیتر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حسام الدین نواب صفوی وکیل مدافع اولیای دم جان باختگان حادثه واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد با اعلام این خبر به خبرگار قضایی ایرنا گفت: تا پیش از این دو جلسه دادگاه در شعبه تجدیدنظر برگزار شده و جلسه سوم و آخر نیز اول مرداد ماه برگزار می شود و پس از آن دادگاه در مهلت قانونی ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: مجموعه ورزشی فتح این واحد دانشگاهی با توجه به شرایط فیزیولوژی مناسب برای ورزش، به محلی برای پرورش نخبگان ورزشی تبدیل خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات گفت: نه تنها ایران بلکه بسیاری از کشورهای اروپایی تغییر نگاه و گفتمان از اقتصاد آمریکایی به اقتصاد چین انجام داده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دکتر کریم امامی؛ استاد اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران خاطره ی جالبی از مرحوم استاد جمشید پژویان نقل می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
36 دانشگاه ایرانی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در رتبه بندی دانشگاه های برتر دنیا در سال 2020 میلادی نظام رتبه بندی لایدن در جمع 1176 دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند، این در حالی است که در سال 2019 این تعداد برابر با 26 دانشگاه بوده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگران آزمایشگاه حشره شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات موفق به ایجاد کندوی زنبور عسل در شیشه شدند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۱۷    
عضو هیئت علمی گروه کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: اکنون تعداد قابل توجهی از استادان در حوزه بذر فعالیت می کنند ولی برای پیشبرد کلان این حوزه راهبردی باید زمینه حضور اشخاص متخصصِ عملیاتی فراهم شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۳    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: باوجود اینکه برخی دانشجویان خارج از قوانین آموزشی و عرف امتحانات، پاسخنامه ها را از طریق ایمیل به استادان و دانشکده مربوطه ارسال کرده اند ولی دانشگاه برای همکاری و حل وفصل مشکلات دانشجویان این فایل ها را نیز برای بررسی و اعتبارسنجی از دانشجویان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: برای دانشجویانی که در هنگام امتحان موفق به بارگذاری پاسخنامه ها نشده اند، شیوه جایگزین تعریف و به زودی به دانشجویان اعلام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۲:۱۵    
مسئول بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات به انتصاب رئیس اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در معاونت بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
در حالیکه برخی دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد حین برگزاری امتحان مجازی با مشکلاتی مواجه شدند، مسئولان این واحد پاسخ شفافی درباره این موضوع نمی دهند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مجتمع آزمایشگاهی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اقدامات قابل توجهی برای درآمد زایی آزمایشگاه ها با تعریف طرح های تحقیقاتی و تولید دانش فنی با تکیه بر نیاز روز کشور در دست پیگیری است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی به تشریح عملکرد این دانشکده در طی یک سال گذشته پرداخت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
استاد دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات با تأکید بر اینکه باید تمهیداتی اتخاذ شود تا کارهای تحقیقاتی در جنبه های مختلف، برای جامعه سودمند باشد، گفت: موضوعات این تحقیقات باید واقعاً جنبه کاربردی داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اعلام کرد که امتحانات مجازی در این دانشگاه به سه شیوه تشریحی، تستی و شفاهی آنلاین برگزار می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۸:۳۶    
نام او اسحاق جهانگیری است. در سیرجان کرمان متولد شده و مدت زیادی است در سپهر تاریک سیاسی ایران به زور می درخشد. او از دانشگاه کرمان لیسانس فیزیک و در حین داشتن مناصب حکومتی از دانشگاه صنعتی شریف کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و از واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد تهران دکترای مدیریت صنعتی گرفت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز رشد و نوآوری واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این مرکز دو ماه از اجاره بهای هسته ها و واحدهای فناور، شرکت های دانش بنیان و گروه های استارت آپی را در قالب طرح حمایت از فناوران دریافت نکرده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه فرهنگی ورزشی فتح در واحد علوم تحقیقات تهران بازدید کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه اسناد علمی و امور کتابخانه های دانشگاه آزاد اسلامی در راستای چابک سازی ستاد مرکزی و پیرو مصوبه هیأت رئیسه به کتابخانه دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات منتقل شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۵    
مدیر مرکز رشد و نوآوری واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی از موفقیت و دست پٌر استارت آپ های مالتی مدیا و دیجیتال مارکتینگ در ایام کرونایی خبر داد.