دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۳:۳۱Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واحد علوم و تحقیقات»

آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو ، به همت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات شماره اول نشریه بهارستان منتشر شد. در اولین شماره نشریه بهارستان به مدیر مسئولی سپهر صبوری فرد و به سردبیری روژان ویسی به بررسی پدیده های سیاسی و اجتماعی اخیر پرداخته می شود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در گفتگو با دکتر محمدعلی ایازی، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق، الهیات و علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران، به بررسی وضعیت دین داری در عصر پساکرونا و ضرورت ارائه تفسیری عقلانی از دین در این دوران پرداخته ایم.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۰    
عطاء اله ابطحی، عضو شورای توسعه مدیریت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به سمت مدیر پژوهشی دانشکده مدیریت و اقتصاد واحد علوم و تحقیقات تهران دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۱    
مسئول گروه جهادی دامپزشکی شهید علی حاتمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: اردوی جهادی شهید حاتمی در راستای خدمات دامپزشکی در روستای گلدره از توابع شهرستان نظرآباد استان البرز برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دوازدهمین دوره لیگ برتر هاکی داخل سالن مردان کشور با قهرمانی تیم هیئت هاکی ایلام در مجتمع ورزشی فتح دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران به پایان رسید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۶    
دانشجوی کارشناسی ارشد پژوهش هنر واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی موفق به اخذ دیپلم افتخار و جایزه باربد در سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مرحله ششم اردو تیم ملی کومیته و مرحله سوم اردو تیم ملی کاتا بانوان با گرفتن آزمایش کرونا از امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۱۴    
چهارمین جلسه کمیته نظام فرهنگی و تربیتی سند دانشگاه اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۳    
سرپرست مرکز تحقیقات مهندسی در پزشکی و بیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، کارآفرینی، مسأله و محصول محور بودن را هدف اصلی این مرکز عنوان کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۹    
تعدادی از فعالان نشریات دانشجویی واحد علوم و تحقیقات با حضور در تحریریه خبرگزاری ایسکانیوز با بخش های مختلف خبری این رسانه آشنا شدند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قارچ کش زیستی مبتنی بر نانو ذرات سبز توسط محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات اختراع شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
حسام نواب صفوی، وکیل پرونده ی واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد در صفحه ی اینستاگرام خود نوشت: یدالله فوق ایدیهم. ملت عزیز ایران با توجه به سوالات متعدد شما در خصوص این پرونده، آنچه را که تا کنون انجام شده است به اطلاعتان رساندم ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۹    
اقتصاد ایران: دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته بانوان در بخش کاتا از در محل واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد آغاز شد.
مدال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته بانوان در بخش کاتا از در محل واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد آغاز شد....
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پیشرفتهای علمی یکی از برکات انقلاب اسلامی است. به گزارش راه مردم آنلاین به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، علی اکبر ولایتی ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۰    
مراسم گرامیداشت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار دانشگاه آزاد اسلامی، مولود انقلاب اسلامی صبح دیروز در سالن همایش کتابخانه مرحوم دکتر حبیبی واحد علوم وتحقیقات برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۱    
مراسم بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۴    
شفقنا زندگی-الیزا ذوالقدر: یک متخصص فیزیولوژی و استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات درباره تاثیرات ورزش در خانه در شرایط کرونایی اظهار داشت ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تراژدی 4 دی ماه سال 97 نه برای خانواده قربانیان و نه برای دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات فراموش نشدنی است. هنوز وقتی عقربه ها 12 و22 دقیقه را نشانه می گیرد، لحظات نفسگیر آن روز منحوس در برابر چشم یکایک بازماندگان رژه می رود ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۴    
معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات از تشکیل ستاد بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مجموعه واحد علوم و تحقیقات خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، جمشید صباغ زاده را به عنوان قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد علوم و تحقیقات منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
جمشید صباغ زاده به عنوان قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد در واحد علوم و تحقیقات منصوب شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۲    
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم وتحقیقات جزئیات برگزاری امتحانات پایان ترم و همچنین امتحان جامع دکتری دانشجویان این واحد را تشریح کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رساله دکترای شیده لالمی بررسی نحوه بازنمایی گروه های خاموش در رسانه های ایران بود که با درگذشت ناگهانی او ناتمام ماند. به گزارش ایسنا، افسانه مظفری _ مدیر گروه ارتباطات واحد علوم و تحقیقات _ در پیام تسلیت برای درگذشت این روزنامه نگار تاکید کرده است که موضوع پایان نامه دکترا نشاندهنده دغدغه های ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۲    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در دستورالعملی نکات مهم برای شرکت در امتحانات مجازی را اعلام کرد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۵    
ما در تمامی رشته های ورزشی که در المپیک حضور دارند قرار است از تیم های ملی کشورمان میزبانی کنیم و با توجه به بازدیدی که صالحی امیری و هیات همراه شان از امکانات واحد علوم وتحقیقات داشتند
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دستگاه آنالیز حرارتی در آزمایشگاه های تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات راه اندازی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات گفت: دانشکده حقوق و علوم سیاسی واحد علوم تحقیقات به صورت تخصصی بر روی به روزرسانی سرفصل ها فعالیت می کند و امیدواریم تا 6 ماه آینده در این زمینه به نتیجه برسیم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات از آغاز ثبت نام سومین دوره جشنواره دانش آموزی فرهیختگان جوان خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، عبدالرضا فرجی راد، عضو هیئت علمی گروه ژئوپلیتیک واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، در گفت وگو با ایکنا، درباره سیاست جدید جمهوری اسلامی ایران در موضوع هسته ای و برجام مبنی بر انجام غنی سازی 20 درصدی و اعلام رفع تحریم های آمریکا علیه ایران به عنوان شرط اصلی بازگشت خود به ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۸    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: بومی سازی مواد مرکب هوشمند یونی-پلیمری-فلزی با راندمان بالا توسط محققان واحد علوم و تحقیقات صورت گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سعیده سادات فهری : منطقه و جهان، یک سال پس از ترور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی عنوان نشستی است که روز یکشنبه به همت دانشکده حقوق، الهیات و علوم سیاسی و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به صورت مجازی برگزار شد ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، به همراه معاون و مدیر فرهنگی واحد یاسوج با خانواده شهید ناصر امیرنژاد، دانشجوی رشته هوا فضای واحد علوم و تحقیقات و تنها شهید فتنه 88 استان دیدار کرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات با همکاری دانشکده حقوق، الهیات و علوم سیاسی اقدام به برگزاری نشست تخصصی منطقه و جهان یک سال پس از ترور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بصورت مجازی و از طریق فضای اسکای روم برگزار میگردد.
کاراته پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کاراته پرس، مرحله نخست اردوی تیم ملی کاراته بانوان با حضور حمیده عباسعلی، سارا بهمنیار، رزیتا علیپور، نفیسه گلشنی و زهرا کریمی از 9 آذر تا 29 آذر ماه در مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار شد. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی پیامی درگذشت مدیرعامل خبرگزاری نسیم آنلاین و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات را تسلیت گفت.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۱:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سعید جباری مدیرعامل خبرگزاری نسیم آنلاین عصر امروز -پنجشنبه 27 آذرماه- دار فانی را وداع گفت. بنا بر این گزارش، گفته می شود زنده یاد جباری به علت عارضه قلبی دار فانی را وداع گفته است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه بخشی از حقوق شهروندی با پیام هشت ماده ای حضرت امام ارتباط برقرار می کند، گفت: فکر نکنیم که اگر افرادی در خانه های خلوت خودشان کاری کردند، آن جامعه و حکومت آسیب پذیر می شود. به نظر من اینچنین نیست. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۴۰    
مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات گفت: دانشجویان جهادی در روستاهای محروم استان لرستان در حال ساخت 2 منزل مسکونی هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۴    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: خدماتی که در مراکز مشاوره به صورت حضوری به مخاطبان دانشگاهی پیش از شیوع کرونا ارائه می شد اکنون نیز در اتاق آنلاین ارائه می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات 13 آذرماه در محله چهاردانگه برگزار می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از طراحی سامانه دانشجویار در این دانشگاه با هدف ارائه 70 خدمت به دانشجویان خبر داد و گفت: این سامانه 16 آذر و همزمان با روز دانشجو رونمایی خواهد شد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
امسال واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی براساس زیرساخت ها و امکانات آموزشی خود دسته بندی می شود تا شهریه دانشجویی که به طور مثال در واحد علوم وتحقیقات تهران تحصیل می کند با شهریه دانشجویی که در ایلام درس می خواند، تفاوت داشته باشد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات از راه اندازی نظام تعامل خانه و دانشگاه با همکاری مراکز مشاوره و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خبر داد و گفت: این امر مهم در راستای سطح آگاهی دانشجویان در خصوص ملاک هایی همانند ازدواج آگاهانه و به هنگام راه اندازی شده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دومین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا به صورت مجازی در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، پایش تحصیلی آنلاین برای نودانشجویان را یکی از برنامه هایی اجرایی عنوان کرد و گفت: با این روش دانشجویان با شیوه های صحیح مطالعه و مشاوره های تحصیلی در صورت لزوم بهره مند شده و پرونده مشاوره تحصیلی برای آنها در اداره مشاوره تشکیل خواهد ...
دانلود جزوه روش تحقیق دکتر دقاق زاده دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات اصفهان
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دومین نشست مسئولان دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولین و معاونین در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۱    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات گفت: دانشگاه آزاد هنوز با تبدیل شدن به یک دانشگاه تراز انقلاب اسلامی فاصله چشمگیری دارد؛ به گونه ای که این دانشگاه در برخی از موارد درگیر یک سری بروکراسی های دست و پاگیر است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۰۷    
کلیپی قدیمی از بیژن عبدالکریمی استاد فلسفه دانشگاه آزاد - واحد علوم و تحقیقات در حال انتشار در فشبکه های اجتماعی بوده که معتقد است که سرنوشت کشور ما هم در مبارزه با آمریکا ،همانند سرنوشت ویتنام بعنوان مظهر آمریکا ستیزی است. سوال اینجاست که آیا این تشبیه فیلسوف خوب کشورمان می تواند درست باشد؟