سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۰۰:۰۹Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات ازدواج»

موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش 53.7 درصدی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سال 99 نسبت به 98 و عدم محدودیت منابع برای اجرای طرح های اشتغال حوزه جوانان از مواردی بود که در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان زنجان مطرح شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۴۲ سایت دیگر  
نقدینه - بانک رفاه کارگران در راستای تحکیم بنیان خانواده در سال گذشته حدود 47 هزار فقره تسهیلات به زوج های جوان پرداخت کرد. بر اساس این گزارش، این بانک در سال 99 (فروردین تا پایان اسفند ماه)، بالغ بر 30.059 میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع بانک به بنگاه های کوچک و متوسط پرداخت کرده است ...
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: این موسسه بر اساس بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و به منظور حمایت از زوج هایی که زیر 25 سال و زوجه های زیر 23 سال سن داشته باشند تسهیلات ازدواج تا سقف یک میلیارد ریال و بقیه زوجین هر کدام مبلغ 700 میلیون ریال پرداخت می نماید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: 567 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سال گذشته به متقاضیان پرداخت شده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۱۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت:در سال 99 با هماهنگی و همکاری بانکهای عامل بیش از 92 درصد متفاضیان تسهیلات ازدواج در استان موفق به دریافت آن شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
تسهیلات ازدواج در هرمزگان برای هر نفر به هفتاد میلیون تومان افزایش یافت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تسهیلات ازدواج به 91 درصد از متقاضیان وام ازدواج در خراسان جنوبی پرداخت می شود .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۶:۰۳    
کار جوانان در وزارت ورزش و جوانان به جوانان سپرده شده است و این باطل کننده ادعای مظلومیت جوانان در این وزارتخانه پرمخاطب و پرجمعیت کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کلاهبرداران در فضای مجازی این بار به سراغ خرید و فروش وام ازدواج به سبک دلالی رفته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان از پرداخت هشت میلیارد و 452 میلیون تومان تسهیلات ازدواج به زوجین طی سال جاری در این استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
از ابتدای سال 99 تاکنون حدود 3 هزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری از تسهیلات ازدواج فرزندان برخوردار شده اند. ( منبع )
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی بر ضرورت اعطای تسهیلات بیشتر به ازدواج دانشجویی در کشور تاکید کرد و گفت: بیش از سه میلیون دانشجو در کشور وجود دارد که 2 میلیون و 700 هزار نفر آنها ازدواج نکرده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در حال حاضر بیش از سه میلیون دانشجو در کشور وجود دارد که 2 میلیون و 700 هزار نفر آنها ازدواج نکرده اند و تسهیلات ازدواج می تواند به سلامت زندگی و شکل گیری و تقویت خانواده کمک کند.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
توئیت- بانک کشاورزی از ابتدای سال 1399 تا نیمه اسفند ماه 19466 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است. شعب بانک کشاورزی در سراسر کشور تا این تاریخ با پرداخت 19466 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به 37881 نفر از واجدان شرایط، از تشکیل 19 هزار خانواده جدید در کشور حمایت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 94 درصد از متقاضیان دریافت تسهیلات ازدواج در کرمانشاه، موفق به دریافت تسهیلات خود شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - شناسایی یک کانون آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در شهرک "باباعباس" خرم آباد ، ورود دومین محموله از واکسن کرونا به استان و پرداخت تسهیلات ازدواج از مهمترین وقایع هفته گذشته در لرستان بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: امسال 19 هزار فقره تسهیلات ازدواج در این استان پرداخت شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۶   + ۱۰۵ سایت دیگر  
آقایان مجتبی یوسفی و علی اصغر باقرزاده اعضای کمیسیون تلفیق بودجه توضیحاتی درباره مصوبات امروز مجلس از جمله شفافیت حقوق مدیران و کارمندان و تسهیلات ازدواج جوانان ارائه کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس وام ازدواج برای آن دسته از زوجینی که از اول فروردین 97 تسهیلات ازدواج دریافت نکرده اند را 70 میلیون تومان برای هر یک از زوجین با بازپرداخت 10 ساله در سال 1400 تعیین کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۳    
قزوین - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: در سال جاری 13 هزار و 868 نفر متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج بودند که از این تعداد 12 هزار و 203 مورد معادل 88 درصد پرداخت وام صورت گرفت.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۸   + ۴۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس وام ازدواج برای آن دسته از زوجینی که از اول فروردین 97 تسهیلات ازدواج دریافت نکرده اند، 70 میلیون تومان برای هر یک از زوجین با بازپرداخت 10ساله در سال 1400 تعیین کردند.
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۱۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای وام 70 میلیونی ازدواج برای سال آینده و وام 100 میلیون تومانی برای زوج های کمتر از 25 سال را تعیین کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا-معاون ساماندهی امور جوانان اداره ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به تقاضای 12 هزار و 121 نفر متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج در استان گفت: از ابتدای امسال تاکنون به 10 هزار و 448 فقره تسهیلات ازدواج پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه استان مرکزی گفت: این بانک امسال هشت هزار و 346 میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف به متفاضیان استان پرداخت کرده که سهم تسهیلات اعطایی ازدواج 681 میلیارد ریال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون فرهنگی و امور جوانان اداره ورزش و جوانان ایلام گفت: هفت هزار و 138 فقره تسهیلات ازدواج از ابتدای سال جاری تا کنون در این استان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۷    
سرپرست استانداری ایلام از پرداخت هفت هزار و 138فقره تسهیلات ازدواج در ایلام طی سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی اهدای 50 سری جهیزیه از محل کمک های خیریه با همکاری اعضای ستاد تسهیلات ازدواج شهرستان اهر و 14 دستگاه تبلت از طریق اداره اوقاف و امور خیریه بین نوعروسان و دانش آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست استانداری ایلام گفت: از ابتدای امسال تاکنون 360 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج برای استان در نظر گرفته شده که از این میزان 7138 فقره تسهیلات ازدواج در استان پرداخت شده و 625 فقره نیز در انتظار پرداخت است
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،در راستای بسط و گسترش سنت پیامبر گرامی اسلام (ص) و فراهم ساختن زمینه ازدواج جوانان موسسه اعتباری ملل با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بهمن ماه 206 نفر را به خانه بخت فرستاد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
لاهیجان – ایرنا – فرماندار لاهیجان با اشاره به وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی گفت: با همه این مشکلات ، تسهیلات ازدواج در شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 20 درصدیداشته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار لاهیجان گفت: پرداخت تسهیلات ازدواج از سوی بانک های شهرستان نسبت به سال گذشته رشد 20 درصدی داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از دلایل تاخیر در پرداخت تسهیلات ازدواج در چند ماه اخیر افزایش غیر منتظره متقاضیان وام ازدواج و کمبود اعتبار در استان ها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام اینترنتی مرحله جدید پرداخت تسهیلات ازدواج به فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق باز نشستگی کشوری از امروز آغاز شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام مرحله جدید تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از روز 25 بهمن ماه خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۱۰۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی مرحله جدید ارائه تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق به مبلغ 25 میلیون تومان از روز شنبه 25 بهمن خبر داد. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۵۰    
سپهرغرب، گروه خبر - طاهره ترابی مهوش: مدیر شعب بانک کشاورزی استان همدان با بیان اینکه در بحث اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج که به عنوان مهم ترین دغدغه امروز نسل جوان مطرح است شاهد جذب 99 درصدی و رشد 11 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده ایم ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، هوشنگ حیدرنژادیان روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درهمین ارتباط امسال یک هزار و 86 فقره تسهیلات ازدواج به میزان 929 میلیارد ریال با جذب 99 درصدی و رشدی معادل 11 درصد نسبت به سال گذشته در استان همدان پرداخت شده است. وی افزود: همچنین در [...]
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از روز جمعه ایرنا، علی جهانی میر اظهار داشت: بیش از 90 درصد این تسهیلات به بخش کشاورزی و فعالیت های وابسته با هدف تامین مالی و حمایت از بخش کشاورزی پرداخت شد. وی بیان کرد: همچنین امسال 555 فقره تسهیلات ازدواج به مبلغ 290 میلیارد ریال [...]
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج جوانان، بانک رفاه کارگران تا پایان آذرماه سال جاری بیش از 20 هزار و 702 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به راستی فلسفه دو نرخی کردن تسهیلات ازدواج چیست؟ چرا دختران زیر 23 سال 100 میلیون وام ازدواج می گیرند و دخترانی که 24 ساله یا بزرگتر هستند، تنها می توانند 70 میلیون وام دریافت کنند. اساسا آیا پرداخت مبلغ بیشتر با دوره بازدهی ثابت، اتفاقی مثبت است؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
هر سال شاهدیم که رقم وام ازدواج توسط نمایندگان مجلس افزایش می یابد. نمایندگان مجلس با این رویکرد که بتوانند هر سال به تعداد ازدواج بیفزایند از مشوقی به نام تسهیلات ازدواج استفاده می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۴۹    
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان شمالی با اشاره به اعطای تسهیلات ازدواج به زوج های متقاضی گفت: از ابتدای امسال برای 10 هزار و 58 فقره پرونده مبلغ پنج هزار و 310 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج اختصاص یافته است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان شمالی با اشاره به وجود 14 واحد تولیدی در تملک بانک های استان، گفت: طی چهار ماه گذشته بازگرداندن پنج واحد تولیدی به چرخه فعالیت تعیین تکلیف شده اند و چهار واحد دیگر نیز در دستور کار قرار گرفته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - دبیر کمیسیون هماهنگی بانک ها و مدیر امور شعب بانک ملی ایلام گفت: از ابتدای امسال تاکنون 6 هزار و 159 فقره تسهیلات ازدواج توسط بانک های استان به متقاضیان پرداخت شده است.
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۳    
در حالی که حدود نیمی از بانک ها و موسسات مالی کشور شرایط مالی مناسبی ندارند و زیان انباشته بالایی را بر شبکه بانکی کشور تحمیل می کنند، اما همچنان شاهد رونق تبلیغات بانکی در بیلبوردهای شهری، صداو سیما ، فضای مجازی و .. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: از آغاز امسال نزدیک به 25 هزار فقره وام ازدواج با رقمی بالغ بر 120 میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده و وضعیت استان در این زمینه مناسب است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پرداخت نزدیک به 25 هزار فقره وام ازدواج با رقمی بالغ بر 120 میلیارد ریال طی امسال، وضعیت استان را در این زمینه مناسب دانست و بر سرعت بخشی به تسهیلات ازدواج توسط بانک ها تاکید کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۹    
هفتمین جلسه کمیسیون هماهنگی بانکهای در خصوص چگونگی پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان و ارائه راه کارهای مناسب به منظور کاهش مدت زمان پرداخت توسط بانکهای عامل استان به میزبانی بانک ملی برگزار شد
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۵۲ سایت دیگر  
نقدینه - معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از واریز دومین مرحله وام ازدواج 25 میلیون تومانی فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری تا عصر امروز (چهارشنبه) خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار لاهیجان : 370 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به متقاضیان لاهیجانی پرداخت شد.