چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۷:۰۷Oct 2020 28

جدیدترین‌های «تسهیلات ازدواج»

نسیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۵    
ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری بود که بانک مرکزی با صدور آیین نامه ای از افزایش سقف تسهیلات ازدواج و پرداخت 50 میلیون تومان وام ازدواج به زوجین جوان خبر داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۱    
معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: برای تسهیل در امر ازدواج جوانان ماهانه به طور متوسط یک هزار فقره تسهیلات ازدواج به زوج های جوان پرداخت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- استاندار لرستان از پرداخت تسهیلات ازدواج به 10 هزار و 908 متقاضی در این استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
طی چند ماه گذشته پرداخت وام ازدواج با تاخیر چند ماه همراه بوده و به گفته معاون امور جوانان، علت این تاخیر افزایش غیر منتظره متقاضیان دریافت وام و ایجاد مشکل در تامین اعتبار بانک ها است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۴    
دبیر شورای هماهنگی بانک های خراسان رضوی گفت: تا پایان سال جاری 30هزار میلیارد ریال تسهیلات ازدواج در استان پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: وام تسهیل ازدواج به مبلغ 50 میلیون تومان افزایش یافت.
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید یک هفته ای مهلت ثبت نام اینترنتی وام ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان از رتبه دوازدهم استان در دریافت تسهیلات ازدواج خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران در چارچوب طرح پیوند مهر ایران امکان دریافت تسهیلات ازدواج به مبلغ 40 و 80 میلیون تومان را علاوه بر وام متعارف ازدواج فراهم کرده است.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۶۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در نیمه نخست امسال تعداد 101 هزار و 967 فقره تسهیلات ازدواج توسط بانک ملی ایران پرداخت شده است که ارزش ریالی این تسهیلات بر 53 هزار و 327 میلیارد و 782 میلیون ریال بالغ می شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۶    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی مرحله جدید ارائه تسهیلات 25 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق از امروز آغاز می شود.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۱۵    
به گزارش پیک نکا، ثبت نام اینترنتی مرحله جدید ارائه تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان از روز 7 مهر آغاز می شود. (Visited 5 times, 5 visits today)
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۴۸    
ثبت نام اینترنتی مرحله جدید ارائه تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان از روز 7 مهر آغاز می شود. ( منبع )
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۱۰۵ سایت دیگر  
خبرگزاری پانا: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی مرحله جدید ارائه تسهیلات 25 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق خبر داد و گفت ثبت نام اینترنتی این تسهیلات از روز دوشنبه 7 مهرماه آغاز می شود. ...
موکان بوکان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۳    
مهندس امین زاده در خصوص پرداخت تسهیلات به متقاضیان گفت: همکاری و مساعدت در پرداخت و اعطای تسهیلات ازدواج و اشتغالزایی صورت گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های همدان گفت: پنج هزار و 463 همدانی در صف دریافت تسهیلات ازدواج هستند و محدودیتی در منابع برای پرداخت وام وجود ندارد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : در خصوص مصوبه دولت مبنی بر اعمال محدودیت برای متقاضیان دریافت وام ازدواج گفت: متأسفانه امسال وضعیت کشور اضطراری است و با برخی محدودیت های مالی در دولت مواجه هستیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بازدیدهای میدانی خبرگزاری فارس نشان می دهد که در ارائه وام ازدواج، برخی بانک ها اعم از دولتی و غیردولتی، قانون دریافت چک و سفته به جای ضامن را رعایت نمی کنند و اینجا است که اهمیت ضمانت اجرای قانون نسبت به اصل قانون، بیشتر آشکار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۵    
سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی گفت: این بانک در بحث تسهیلات ازدواج هیچ پشت نوبتی ندارد و پارسال با پرداخت 120 میلیارد ریال وام ازدواج جزو بانک های چابک محسوب می شود.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن از اعطای 17 هزار و 516 فقره تسهیلات ازدواج در یک سال اخیر خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
جلال محمودزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به مشکلات مردم برای دریافت تسهیلات خرد، گفت: بانک ها به دلیل عدم رعایت مقررات، مشکلاتی را در حوزه تولید و برای آحاد مردم به ویژه هنگام ارائه تسهیلات ازدواج به جوانان که جهت دریافت وام به بانک ها مراجعه می کنند، ایجاد کرده اند. ...
میر محمد صادقی گفت:از ابتدای سال تا 11 شهریور 338 هزار نفر تسهیلات ازدواج دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۷:۴۹    
اراک - ایرنا - مدیریت شعب بانک کشاورزی استان مرکزی گفت: یک هزار و 819 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج در هفت سال خدمات دولت تدبیر و امید از سوی بانک کشاورزی این استان پرداخت شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
موسی رمرودی، مدیر شعب بانک کشاورزی استان قزوین گفت که شعب این بانک طی پنج ماهه نخست سالجاری مبلغ 158میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رمرودی عنوان کرد: 158 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات ازدواج توسط بانک کشاورزی استان قزوین به متقاضیان پرداخت شد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
افزایش نرخ جمعیت و تشویق جوانان برای تشکیل خانواده با ارائه مشوق های لازم به زوجین امکان پذیر است، حمایت و مشوق هایی که فراموش شده و تنها مشوق تسهیلات ازدواج پرداخت می شود که این مشوق هم در گیر و دار هزار مانع گرفتار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون هماهنگی بانک های کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 8 هزار و 280 فقره تسهیلات ازدواج به متقاضیان پرداخت شده است.
ترجمان صبح   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۲:۵۷    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بانک مرکزی و بانک های عامل را موظف کردند از منابع بانکی شامل حساب های پس انداز، جاری و سپرده، قرض الحسنه به هر یک از زوج ها 15 میلیون تومان تسهیلات ازدواج پرداخت کنند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بانک ملی در سال 98 بیش از 239 هزار و 23 فقره تسهیلات ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است که ارزش ریالی این تسهیلات بالغ بر 75 هزار و 50 میلیارد و 134 میلیون ریال است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۷:۵۶    
با وجود تامین اعتباردربحث پرداخت تسهیلات ازدواج برخی بانک ها عملکرد مطلوبی ندارند
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۲۳   + ۵۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک همواره حمایت از جوانان و گره گشایی از ازدواج این قشر از جامعه را در دستور کار خود دارد و از این رو از ابتدای سال تا پایان تیرماه بالغ بر 59 هزار و 289 فقره از این تسهیلات را به ارزش 31 هزار و 10 میلیارد و 840 میلیون ریال تخصیص داده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از پرداخت 414 میلیارد و 150 میلیون تومان تسهیلات ازدواج به جوانان کرمانشاهی در چهار ماه سپری شده از سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر: جلسه بررسی مسایل مرتبط با خانواده عصر امروز(شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. اسحاق جهانگیری در این جلسه که به مناسبت روز خانواده برگزار شد، با اشاره به مسایل و مشکلات مرتبط با تحریم ها و تبعات آثار کرونا در زندگی مردم ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: در سال گذشته حدود 11 هزار و 964 نفر در قم از تسهیلات ازدواج استفاده کردند و سهم تسهیلات ارایه شده به زوج ها نیز سه هزار و 751 میلیارد و 800 میلیون ریال بود، و 93 درصد متقاضیان نیز موفق به دریافت شدند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور شعب بانک های ملی استان ایلام گفت : 38 درصد کل تسهیلات ازدواج در سطح استان توسط بانک ملی پرداخت شده که این میزان پرداختی بیانگر توجه ویژه به امور جوانان و فراهم کردن ازدواج برای جوانان می باشد.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۶    
شرایط دریافت تسهیلات ازدواج در آغاز زندگی مشترک برای زوج های جوان سخت و دشوار است از این رو نمی توان گفت وام ازدواج چسب زخم زندگی زوج های جوان می شود یا خیر.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: از 11 هزار و 79 فقره پرونده متقاضی وام ازدواج در استان طی چهار ماهه اول امسال به 6 هزار و 163 فقره، تسهیلات ازدواج پرداخت شده است.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۳۸   + ۴۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- تاکنون بالغ بر 263 شرکت تعاونی آسیب دیده از کرونا، به بانک توسعه تعاون معرفی شده و بالغ بر 11 میلیارد تومان تسهیلات از سوی بانک به این تعاونی ها پرداخت گردیده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۸    
مدیرعامل بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک کشاورزی رتبه اول را در پرداخت قرض الحسنه ازدواج را در اختیار دارد. این بانک 504 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج در سال 98 پرداخت کرده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۹    
معاون امور جوانان با بیان این که کاهش ازدواج تابعی از کاهش جمعیت است، تصریح کرد: خطر اصلی کاهش فرزندآری است نه کاهش ازدواج. وقتی در دو دهه گذشته کاهش فرزندآوری و جمعیت داشته باشیم طبیعی است که آمار ازدواج کاهش پیدا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک - مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: 16 هزار و 750 زوج جوان استان مرکزی از تسهیلات ازدواج حوزه جوانان این اداره کل در سه ماهه اول سال جاری و سال گذشته بهره مند شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۱:۰۹   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران در حضور رییس قوه قضاییه با ارائه گزارشی از عملکرد بانک ها در حوزه نظارت، کاهش فساد و تخلف، توجه به معیشت مردم و رونق کسب و کار و آخرین وضعیت مطالبات و معوقات بانک ها، اعلام کرد که مبداء و منشاء بخش عمده تخلفات بانک ها، خارج از نظام بانکی است.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رکنا : آیت الله سید ابراهیم رئیسی از مدیران بانکی خواست که خودشان پیش از همه پیشگام در عرصه اصلاح نظام بانکی و پیگیری احقاق حقوق بانک ها باشند.
8 صبح   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۱۵۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با تقدیر از اقدامات بانک ها در پرداخت تسهیلات به محرومان و نیازمندان و گره گشایی از زندگی مردم به ویژه در ایام شیوع کرونا به آمار بالای متقاضیان دریافت تسهیلات ازدواج اشاره کرده و بر تسریع در پرداخت وام به این زوج های جوان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - سرپرست معاونت امور جوانان اداره ورزش گیلان گفت:امسال 11 هزار و 695 متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج درخواست دادند که از این تعداد 2 هزار و 950 زوج موفق به دریافت تسهیلات خود شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - دبیر کمیسیون هماهنگی بانک ها و مدیر امور شعب بانک ملی استان ایلام گفت: طی 16 ماه گذشته 9 هزار و 430 فقره تسهیلات ازدواج به زوج های جوان توسط بانک های این استان پرداخت شده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
می متالز - با انجام تقریبا 100درصدی تعهدات بانک آینده، بیش از 33هزار نفر با دریافت تسهیلات ازدواج از این بانک به خانه بخت رفتند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تمرکز ویژه ای بر تسهیلات ازدواج جوانان داریم، گفت: حدود هشت هزار و دویست جهیزیه با ارزش 131 میلیارد تومان در این یک هفته(هفته ازدواج) توسط خیرین ازدواج به زوجین جوان کمک شده که واقعاً جای تقدیر و تشکر دارد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رشت - مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان گفت : طی چهار ماهه ابتدایی امسال2 هزار و 950 فقره تسهیلات ازدواج در استان پرداخت شد که این تعداد 150 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند.