سه شنبه ۱۴ تیرساعت ۰۲:۵۴Jul 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات ازدواج»

فرماندار نهاوند با بیان اینکه از روند پرداخت تسهیلات در بانک های نهاوند گلایه مند هستم، گفت: بانک ها در پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری تسریع کنند.
صدای بورس   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفته به مناسبت هفته ازدواج به متولدین دهه شصت وام تسهیلات ازدواج داده می شود. به نظر می رسد مبلغ وامی که این مقام مسئول وعده پرداخت آن را داده 100 میلیون تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۱    
ایسنا/همدان فرماندار نهاوند گفت: مردم شهرستان نهاوند از عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات ازدواج و اشتغال راضی نیستند و این مهم باعث دغدغه مردم شهرستان شده است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش دانستنی آنلاین ، انسیه خزعلی روز دوشنبه در حساب کاربری خود در توئیتر اظهار داشت: در نیمه دوم سال1400 این وام با همکاری معاونت روستایی، تنها خاص روستائیان بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: شورای بانک های استان کرمان عدم پرداخت تسهیلات ازدواج را به صورت موردی و در اسرع وقت پیگیری کند تا این تسهیلات سریع تر پرداخت شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفته به مناسبت هفته ازدواج به متولدین دهه شصت وام تسهیلات ازدواج داده می شود. به نظر می رسد مبلغ وامی که این مقام مسئول وعده پرداخت آن را داده 100 میلیون تومان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
احمدوند گفت: یکی از موضوعات بسیار مهمی که در امور جوانان مورد نارضایتی مردم شده است، بحث تسهیلات ازدواج، اشتغال و فرزندآوری است، که بانک ها باید با مردم همراه باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان بر همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات ازدواج تاکید کرد و گفت: 16 درصد این تسهیلات در استان پرداخت شده که آمار مناسبی نیست.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۷۸ سایت دیگر  
رکنا: معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با اشاره به مشکلات ازدواج جوانان دهه شصتی، از دستور رئیس جمهوری به منظور درنظرگرفتن تسهیلات ویژه ای علاوه بر وام ازدواج همگانی، برای زوجین دهه شصتی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با تاکید بر اعطای به موقع تسهیلات ازدواج و فرزندآوری توسط بانک های عامل گفت: بانک ها تا ده روز آینده گزارش پرداخت این تسهیلات را ارایه کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام رئیس کل بانک مرکزی، آیین نامه تسریع و تسهیل در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از حیث وثایق و تضامین و تعیین سقف زمان انتظار ، امروز به شبکه بانکی ابلاغ شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس شورای پول و اعتبار گفت: در رابطه با تسهیلات فرزندآوری هم مشابه تسهیلات ازدواج به همان شکل عمل خواهد شد
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۳:۵۷   + ۷۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – طبق اعلام بانک مرکزی علی صالح آبادی تأکید کرد: این دستورالعمل بر روی وب سایت بانک مرکزی در دسترس است و در صورت عدم اجرا یا تأخیر در پرداخت تسهیلات تخلف محسوب شده و قابل پیگیری در مراجع ذی صلاح است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اینکه نیمی از متقاضیان وام ازدواج در سال گذشته نتوانستند وام بگیرند گفت: در سال 1400 حدود 122 هزار و 53 متقاضی دریافت وام ازدواج داشتیم که 70هزار و 446 نفر از آنها موفق به دریافت وام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۹:۵۹   + ۵۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل بانک ملت در بخشنامه ای خطاب به شعب این بانک در سراسر کشور، حداکثر زمان پرداخت تسهیلات ازدواج به متقاضیان را پس از تکمیل پرونده، 15 روز اعلام کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رضایی پور از اعطای تسهیلات ازدواج به 247 نفر به میزان 29 میلیارد و 600 میلیون تومان در آستارا خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۵    
گرگان - ایرنا - فرماندار گرگان با تاکید بر آسان سازی ازدواج جوانان گفت: اولویت نخست اختصاص تسهیلات ازدواج باید با جوانان زیر20 تا 25 سال و فاقد شغل و مسکن و پس از آن به گروه های سنی بالاتر باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار گرگان بر استفاده از ظرفیت های مردمی در فعالیت ها و برنامه های مرتبط با موضوعات اجتماعی و حل آسیب ها و چالش های اجتماعی تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: امسال حدود 167 میلیارد و 990 میلیون تومان وام ازدواج به یکهزار و 220 نفر از زوج های جوان استان پرداخت شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: بانک مرکزی ملزم است که ظرف 15 روز آیین نامه ای را برای تسریع و تسهیل در پرداخت وام ازدواج از حیث وثایق و تضامین و تعیین سقف زمان انتظار تهیه کند که بر اساس آن زوجین بدانند ظرف چه مدتی وام شان پرداخت می شود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۸:۱۲   + ۴۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس جمهور ، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد را نیز مامور نظارت بر روند پرداخت تسهیلات ازدواج کرد و متذکر شد اگر بانکی در پرداخت تسهیلات مرتکب تخلف شد حتما با آن برخورد قاطع شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور جوانان گفت: طبق بررسی ها حذف تشریفات مراسم ازدواج به علت کرونا و افزایش میزان تسهیلات ازدواج از مولفه های افزایش آمار ازدواج در دو سال گذشته به شمار می رود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۸    
حجت الاسلام حسینی نسب مسکن و کمک هزینه های ازدواج را از مشکلات جوانان برشمرد و گفت: بانک ها زوجین را در پرداخت وام ازدواج سرگردان نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا – مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه سال گذشته 26 هزار و 697 جوان کرمانشاه تسهیلات ازدواج را دریافت کردند گفت: مبلغ این تسهیلات بیش از 2 هزار و 257 میلیارد تومان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سال گذشته 15 هزار و 522 واقعه ازدواج در استان ثبت شده که به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، 26 هزار 697 نفر از جوانان موفق به دریافت تسهیلات ازدواج از شبکه های بانکی به مبلغ 2 هزار و 257 هزار میلیارد تومان شده اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گفته بازرگان، تا پایان اردیبهشت امسال 6307 متقاضی تسهیلات ازدواج در سامانه ثبت نام کردند و تسهیلات به 1431 متقاضی انجام شد و 4876 نفر نیز در نوبت هستند.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
نقدینه - بانک رفاه کارگران در خرداد ماه سال جاری بیش از 9,257 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در راستای تحکیم بنیان خانواده و کمک به تشکیل آن ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصا بانک رفاه کارگران در خرداد ماه سال جاری بیش از 9,257 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در راستای تحکیم بنیان خانواده و کمک به تشکیل آن ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه پل دخترگفت: بانک های این شهرستان درپرداخت تسهیلات ازدواج وفرزندآوری به جوانان سخت گیری نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۸:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ارائه تسهیلات ازدواج و فرزندآوری، گفت: بانک ملی در این خصوص خوب عمل کرده و باید مورد تقدیر قرار گیرد و سایر بانک هایی که عملکرد مطلوب نداشته اند باید به آنها تذکر داده شود.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
در راستای تحکیم بنیان خانواده و کمک به تشکیل آن، بانک رفاه کارگران در خرداد ماه سال جاری در مجموع 6,771 فقره تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ بیش از 9,257 میلیارد ریال پرداخت کرده است. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
امسال نرخ ازدواج برای دومین سال متوالی تصاعدی شد، یکی از دلایلی که سبب این اتفاق شده می تواند افزایش تسهیلات ازدواج از جمله وام ازدواج باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد: مدیران شعب بانکی که در راه تسهیلات ازدواج سنگ اندازی کنند، برکنار می شوند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۴   + ۷۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: متقاضیان دریافت وام ازدواج و فرزندآوری که از دریافت این دسته از تسهیلات اعتراض دارند، می توانند نسبت به ثبت شکایات از طریق آدرس https://crm.cbi.ir/ اقدام کنند.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بانک کارآفرین در سه ماه ابتدای سال جاری209میلیارد ریال تسهیلات ازدواج داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: بانک ها در ارائه تسهیلات فرزندآوری و ازدواج تضامین لازم را دریافت و از سختگیری در این زمینه پرهیز کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی، از ابتدای سال جاری تا 31 خردادماه 1401، تعداد 190هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در مجموع به مبلغ 255هزار میلیارد ریال از سوی شبکه بانکی پرداخت شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۶    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز بر لزوم احداث و تکمیل خانه های جوان در تمامی شهرستان های استان در راستای پاسخگویی به مطالبات جوانان تاکید کرد وگفت: تحقق 100 درصدی تسهیلات ازدواج را به جدیت دنبال می کنیم
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
در نامه داوود منظور به علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی آمده است: همان گونه که مستحضرید، بر اساس ماده (1) ضوابط اجرایی....
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۵   + ۵۸ سایت دیگر  
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تا 31 خرداد ماه 1401 تعداد 190 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در مجموع به مبلغ 255 هزار میلیارد ریال از سوی شبکه بانکی پرداخت شده است
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۸۹ سایت دیگر  
با توجه به افزایش سقف وام ازدواج و عبور آن از 200 میلیون تومان، این وام از شمول مقررات تبصره 1 ماده 186 قانون مالیات های مستقیم مستثنی است.
پول پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۵۱ سایت دیگر  
بانک ملت بر اساس بخشنامه بانک مرکزی، سقف فردی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج معرفی شدگان سایت ازدواج بانک مرکزی را از ابتدای سال 1401 افزایش داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: بانک هایی که در پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری عملکرد کمتر از 40 درصد داشتند باید بررسی شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی بانک های گلستان گفت: برخی از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری این استان به دلایل واهی از پرداخت و ارائه تسهیلات ازدواج به زوجین خودداری می کنند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۸    
مهاجر گفت:در حوزه تسهیلات ازدواج بانک های که بیش از 70 درصد عملکرد داشتند تشویق می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - دادستان کرمانشاه با اشاره به شکایات متعدد زوج های جوان از بانک ها به علت عدم پرداخت وام ازدواج به آنها گفت: عدم پرداخت تسهیلات ازدواج از سوی بانک های عامل در راستای دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان توسط داستانی کرمانشاه پیگرد قانونی خواهد شد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مولایی گفت: 1713 فقره تسهیلات ازدواج در استان لرستان پرداخت شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک سامان در طول اردیبهشت تا نیمه خرداد سال 1401 بیش از 380 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است. بر اساس اعلام بانک سامان، طی اردیبهشت و خرداد سال 1401 بانک سامان 289 فقره تسهیلات ازدواج به مبلغ 380800 میلیون ریال پرداخت کرده است ...