دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۰:۲۸Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرض الحسنه مهر ایران»

اول فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۱:۴۹    
بانک قرض الحسنه مهر ایران اعلام کرد: اگر درخواست وام خود را به صورت آنلاین و با ضمانت سفته الکترونیک ثبت کنید، ظرف 48 ساعت مبلغ وام به حساب شما واریز و 2 قسط نیز به صورت تشویقی به دوره بازپرداخت وام افزوده می شود.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شعبه ولیعصر بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین با رشد 56 درصد منابع در سال جاری، عنوان نخستین شعبه 10هزار میلیارد ریالی استان قزوین را به خود اختصاص داد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان ایلام گفت: بانک های قرض الحسنه کارکردهای ویژه ای دارند که مهم ترین آن ها رفع نیازهای خُرد و ضروری اقشار مختلف جامعه بالاخص قشر کم درآمد است.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان خوزستان گفت: در کنار فعالیت های توسعه ای موظفیم تا به امر رفاه و معیشت عموم مردم نیز توجه ویژه داشته باشیم که این روند را بانک های قرض الحسنه به طور مطلوب و هدفمندی اداره می کنند و خوشبختانه چتر حمایتی آن ها بسیار گسترده و کارآمد است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مهلت پرداخت وام به متقاضیان و دارندگان دستگاه های پوز فروشگاهی بانک قرض الحسنه مهر ایران تمدید شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار مرکزی اقدامات و فعالیت های بانک قرض الحسنه مهر ایران در زمینه توسعه اقتصاد کشور، کمک به ایجاد اشتغال خرد و متوسط و اجرای سازوکارهای مناسب اداری در زمینه ارائه خدمات بانکی را الگویی مناسب برای شبکه بانکی کشور عنوان کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه شهرستان اراک با ابراز خرسندی از تأسیس و ایجاد بانک های قرض الحسنه در کشور، فعالیت بانک قرض الحسنه مهر ایران را گامی در مسیر اصلاح سیستم بانکداری و اجرای صحیح اقتصاد اسلامی در کشور دانست.
خانه صنعت معدن و تجارت ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۲    
همایش مشتریان ارزنده وخیر بانک قرض الحسنه مهر ایران روزچهارشنبه 31 مهرماه در شیراز برگزار شد. در این نشست هم اندیشی ،از سهراب شرفی رئیس خانه صمت فارس و مدیر مجموعه سلامت گستر نیایش به عنوان مشتری ارزنده و خیر بانک قرض الحسنه مهر ایران تجلیل شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت : عمل به مسئولیت های اجتماعی را وظیفه خود می دانیم و به انجام آن در سطح استان و ابعاد مختلف اهتمام داریم. به گزارش صبح ساحل، جلسه مشترک عطاالله معروفخانی ، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان و سعید شمسی نژاد ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
دکتر سید سعید شمسی نژاد گفت: در حال حاضر سهم درصد منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان هرمزگان 7 درصد است و هر چقدر منابع استان بیشتر شود، پرداخت وام به مردم استان نیز افزایش می یابد.
بانک و صنعت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در آذربایجان غربی گفت: وام بانک های قرض الحسنه صرفاً بر اساس کارمزد اعطا می شود و سود و بهره ای از مشتریان دریافت نمی شود و این روند مهم ترین وجه تمایز بانکداری قرض الحسنه و بانکداری تجاری است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در پیامی اظهار داشت: همه کارکنان و مدیران بانک قرض الحسنه مهر ایران در تلاشند تا با ارائه خدمت مناسب به مردم عزیز کشورمان، راه شهیدان را برای داشتن کشوری سربلند ادامه دهند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران همایش تجلیل از خادمین حسینی(ع) که در مواکب بانک به ارائه خدمت پرداخته بودند، برگزار شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۴۹    
به گزارش جام جم آنلاین از استان مرکزی ، رضا وهام در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون منابع بانک با رشد حدود 28 درصدی همراه بوده و از یک میلیون و 561 هزار و 853 میلیار ریال به یک میلیون و 995 هزار و 768 میلیارد ریال رسیده است. ...
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در جمع خبرنگاران از کاهش کارمزد وام های قرض الحسنه با مصوبه شورای پول و اعتبار به زیر چهاردرصد خبر داد و اولین بانک اعمال کننده این مصوبه را بانک قرض الحسنه مهر ایران عنوان کرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس الزام بانک مرکزی، پذیرش و تبادل چک های صیادی قدیمی، از ابتدای مهرماه سال جاری صرفاً از طریق بانک صادرکننده امکان پذیر خواهد بود. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران ؛ بر اساس الزام بانک مرکزی ...
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
با حضور مجتبی سخنور مدیر شعب بانک در استان خوزستان و جمعی از مدیران، ساختمان جدید شعبه مسجدسلیمان(کد 4023) بر اساس هویت بصری جدید بانک طراحی و افتتاح شد. ...
وزیر اقتصاد در جمع خبرنگاران از کاهش کارمزد وام های قرض الحسنه با مصوبه شورای پول و اعتبار به زیر چهاردرصد خبر داد و اولین بانک اعمال کننده این مصوبه را بانک قرض الحسنه مهر ایران عنوان کرد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم معارفه سید روح اله میرهادی سرپرست مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان خراسان شمالی و تودیع علی خیاطی مدیر سابق شعب بانک در این استان، با حضور جمعی از مدیران بانک برگزار شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره کل حقوقی و وصول مطالبات بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: شعب بانک هیچ دغدغه ای بابت دریافت سفته به عنوان وثیقه نداشته باشند؛ زیرا سفته الکترونیکی نیز مانند سایر وثایق قابل استفاده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دکتر رضا قرائی پور با تأکید بر ضرورت تسهیل ازدواج دهه شصتی ها گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران در چارچوب تفاهم نامه با معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، به 1000 زوج (2000 نفر) کالاکارت به صورت 36 ماهه با کارمزد حداکثر 4 درصد تخصیص می دهد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بانک مهر ایران به منظور خرید کالای راحت تر مشتریان خود، وام 150 میلیون تومانی تحت عنوان طرح کالا کارت تدارک دیده است. این تسهیلات قرض الحسنه است. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ وام بانکی، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ بررسی آمار منتشر شده از 27 بانک کشور در پایان خرداد 1402 نشان می دهد، بانک قرض الحسنه مهر ایران موفق شده دومین نرخ رشد منابع را از آن خود کند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور حمایت از مشتریان خود که دستگاه های پوز فروشگاهی این مجموعه را در اختیار دارند، جشنواره تابستانه مهر پوز را برگزار کرده است. در این جشنواره وام قرض الحسنه به مشتریان واجد شرایط پرداخت می شود.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
وام 200 میلیون تومانی و 4 درصدی بانک مهر ایران برای مشتریان این بانک در شعب آن در سراسر کشور قابل دریافت است. روند بازار – وام 200 میلیون تومانی و 4 درصدی بانک مهر ایران ابلاغ شد ...
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل آموزش و پرورش استان همدان در راستای بهبود معیشت فرهنگیان، تا کنون 22 تفاهم نامه همکاری با بانک قرض الحسنه مهر ایران امضا کرد. به گزارش روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
حسین خزاعی در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: بانک قرض الحسنه یک بانک تخصصی قرضه الحسنه است و به سپرده های آن سود تعلق نمی گیرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
استان های تهران، اصفهان و خراسان رضوی به ترتیب سه استانی هستند که بیشترین منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران در آن ها متمرکز است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
استان اصفهان با کسب بیشترین تعداد نصب نرم افزار همراه بانک مهریران و پرداخت وام آنلاین در سال جاری در صدر جدول استانی خدمات غیرحضوری بانک قرض الحسنه مهر ایران قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران سیستان و بلوچستان گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان 50 دستگاه ضدعفونی کننده محیط (UV) به مراکز درمانی خیریه و بیمارستان های دولتی سطح استان اهدا کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
در نشست مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با مدیر بانک قرض الحسنه مهر ایران استان خوزستان زمینه توسعه همکاری ها و تعامل میان شرکت نفت و گاز اروندان با این بانک بررسی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران سیستان و بلوچستان گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان 50 دستگاه ضدعفونی کننده محیط (UV) به مراکز درمانی خیریه و بیمارستان های دولتی سطح استان اهدا کرد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور استان های بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: امروزه استراتژی وزارت اقتصاد این است که قرض الحسنه، عقد غالب برای تأمین مالی خُرد عموم مردم کشور باشد. بی تردید با حمایتهای مستمر دولت سیزدهم می توان به تغییرات اثربخش این روند در بهبود اقتصاد و افزایش تولید داخلی کشور امیدوار بود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان تهران گفت: پرسنل سازمان ها یک سری نیازهای فردی دارند که از عهده سازمان ها خارج است و بانک های قرض الحسنه با حمایت های همه جانبه خود به ایجاد ارزش افزوده پرداخته و در این حوزه برای پرسنل و کارمندان ایجاد انگیزه می کنند.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران، گفت: قم کانون جهانی تحلیل اسلامی است؛ بنابراین استان قم باید در ترویج فرهنگ قرض الحسنه و بانکداری اسلامی سرآمد همه استان های کشور باشد. ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای تقویت و افزایش توان مالی دارندگانِ فعالِ دستگاه های پوز فروشگاهی خود، اقدام به برگزاری جشنواره “مهرِ پوز” بصورت محدود و با پرداخت وام های قرض الحسنه متنوع و ویژه با امکان بازپرداخت به دلخواه مشتری بصورت اقساطی یا یکجاپرداخت (راسی) نموده است. ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان یکی از بهترین بانک های قرض الحسنه در کشور طبق اطلاعیه ای اعلام کرده است که درصدد پرداخت وام 200 میلیونی برای آن دسته از مشتریانی است که نه دارای بدهی حساب باشند و نه سابقه چک برگشتی داشته باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
نشست خبری سید سعید شمسی نژاد، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک صادرات ایران،اعلام کرد؛ با تصمیم هیأت مدیره بانک صادرات ایران، محسن سیفی کفشگری عضو فعلی هیأت مدیره این بانک به عنوان سرپرست بانک صادرات ایران منصوب شد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۲    
در راستای توسعه و گسترش تعاملات برون سازمانی مدیر کل بهزیستی هرمزگان با معاون مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان دیدار و گفتگو کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۰:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
در سی وسومین همایش بانکداری اسلامی و با حضور رئیس کل بانک مرکزی از مدیران ارشد بانک قرض الحسنه مهر ایران برای پیشرو بودن در زمینه استقرار، نظارت و تطبیق شرعی، تقدیر شد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دکتر سید سعید شمسی نژاد مدیرعامل و مصطفی ازگلی عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به همراه جمعی از مدیران این بانک در موکب کارکنان بانک واقع در مرز مهران حاضر شدند و به زائران سیدالشهدا(ع) خدمت رسانی کردند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
فاطمه محمدبیگی رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در بازدید از نخستین نمایشگاه صنعت مالی استان و با حضور در غرفه بانک قرض الحسنه مهر ایران بر پشتیبانی و حمایت نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مصطفی ازگلی عضو هیأت مدیره بانک و مجید خسروی رئیس اداره کل پشتیبانی در سفر به استان خراسان رضوی، ضمن حضور در مراسم افتتاح ساختمان جدید شعبه خواف (کد 3639)، قاسم آباد (کد 3609) و جمهوری اسلامی (کد 3619)، از شعب تایباد (کد 3638)، فریمان (کد 3606) ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان همدان گفت: این بانک حمایت از تولیدات داخلی و اشتغال پایدار و افزایش قدرت خرید مصرف کننده را مد نظر قرار داده و 2 هزار و 305 میلیارد ریال برای خرید کالاهای ایرانی مصرفی بادوام و خدمات پزشکی پرداخت شده است. ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی، گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران ظرفیت های زیادی برای کمک به بهبود شرایط اقتصادی جامعه دارد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: ایمان صمدی در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران، بعنوان یک بانک تخصصی، در حوزه بانکداری اجتماعی به مردم خدمت رسانی می کند ...
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سید حسین دامادی مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان قم نسبت مطالبات به مصارف در این بانک را کمتر از نیم درصد اعلام کرد و گفت: بزرگترین دستاورد توجه به فرهنگ متعالی قرض الحسنه شفافیت مالی و مشتری مداری خواهد بود.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مجتبی سخنور با اشاره به کسب رتبه نخست مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان خوزستان در سطح کشور اظهار داشت: این مدیریت از حیث منابع نسبت به سال گذشته به میزان 50 درصد در 5 ماهه نخست امسال رشد داشته است