یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۵۱Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تند باد»

نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
صالح راوندی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: وزش باد شدید که از روزهای گذشته در این شهرستان آغاز شده ادامه دارد و توام با گرد و غبار است. وی اضافه کرد: بروز تندباد در این شهرستان موجب ریزش میوه سیب از باغات شده و رفت و آمد مردم در سطح گذرگاه ها و معابر را با [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان گفت: وزش تندباد های لحظه ای و بارش های پراکنده در ارتفاعات نیمه جنوبی استان پدیده غالب این هفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان اردبیل با صدور اطلاعیه سطح زرد درباره وقوع تندباد و نفوذ امواج بارشی از ظهر پنجشنبه به ساکنان این استان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار وقوع سیلاب ناگهانی و تندباد لحظه ای در برخی استان ها از کاهش دمای هوا در استان های ساحلی دریای خزر خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۱۲    
رضا صادقیان، عضو بخش تحلیلی انصاف نیوز در یادداشتی با عنوان بازخوانی حوادث تاریخی نوشت: درک نزدیک به حقیقت حوادث تاریخی از طریق خوانش رویدادهای تاریخ و با مطالعه روایت های مختلف امکان پذیر خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: وزش باد شدید با سرعت 70 تا 80 کیلومتر همراه با گرد و غبار استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
قیمت نفت به علت ادامه کاهش توقف تولید نفت آمریکا در اثر پی آمدهای تندباد آیدا بر تاسیسات نفتی این کشور امروز با 76 سنت افزایش به بالای 74 دلار بازگشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۴    
کرمان - کارشناس هواشناسی کرمان از وزش تندباد و رگبارهای باران و احتمال جاری شدن رودخانه های فصلی در کرمان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۵    
حبیبی گفت: افزایش ابر، وزش تندباد ها و بارش های رگباری باران در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب کرمان برای امروز پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش تندباد ها و بارش های رگباری باران در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- مدیریت بحران استانداری هرمزگان نسبت به رگبار پراکنده باران، رعد و برق با احتمال بارش تگرگ و تند باد لحظه ای، وزش باد نسبتا شدید و مواج شدن دریا در هرمزگان هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به نقل از رویترز، پس از تندباد های پشت سر هم در خلیج مکزیک که سبب توقف تولید نفت در این منطقه شده بود، شرکت های انرژی تولید خود را از سر گرفتند و قیمت نفت در معاملات روز جمعه کاهش یافت. ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با صدور هشدار زرد نسبت به تغییرات گسترده جوی در استان و احتمال بارش تگرگ و تند باد لحظه ای و اختلال در ترددهای دریایی، هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تندبادهای لحظه ای از امروز آبادان را در هم نوردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران 5 روزه در 10 استان خبر و نسبت به وقوع سیلاب، آبگرفتگی معابر و تندباد در برخی استان ها هشدار صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان از ورود تند باد لحظه ای به استان در 24 ساعت آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی تندباد لحظه ای همراه با گردوغبار محلی در استان خوزستان پیش بینی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تندباد لحظه ای و گرد و غبار تا اواخر هفته برای خوزستان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
از قبل از ظهر یکشنبه تا ظهر روز دوشنبه ابرناکی، وزش تندباد موقتی و در برخی از مناطق به ویژه نواحی شمالی و مرکزی استان بارش پراکنده باران احتمال می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بروز نشانه هایی از کمبود عرضه در آمریکا در نتیجه تندباد آیدا و پدیدار شدن امیدهایی به روابط تجاری آمریکا و چین قیمت نفت را افزایش داد.
سازمان هواشناسی با اشاره تداوم بارش ها در چند روز آینده در برخی مناطق کشور و افزایش نسبی دما در نوار شمالی، نسبت به تندبادهای لحظه ای و برخورد صاعقه هشدار داد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش های 3 روزه در برخی استان ها و افزایش نسبی دما در استان های شمالی نسبت به تندبادهای لحظه ای و برخورد صاعقه هشدار داد. تهران – اقتصاد برتر – 19 شهریور 1400 ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر، فریضه امر به معروف و نهی از منکر را مقابله با ظالم و دفاع از حق مظلوم عنوان کرد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر با حضور مردم در صحنه تاثیرگذارتر خواهد شد. کاظم صدیقی: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بر اساس نقشه های پیشیابی هوا، تندباد مناطق مختلف این استان را تا 48 ساعت آینده فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۷    
طبق گفته مدیرکل هواشناسی، از فردا 16 شهریور تا پایان 17 شهریور باد شدید و رگبار باران در گیلان و مازندران پیش بینی می شود، احتمال آبگرفتگی معبار سیلابی شدن رودخانه ها و خسارت ناشی از تندباد لحظه ای وجود دارد که ضرورت دارد، تمهیدات لازم اندیشیده شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد در ساعاتی از بعد از ظهر تا اوایل شب، با رشد ابر های همرفتی در برخی از نواحی و ارتفاعات شرقی و جنوبی استان، احتمال وقوع ناپایداری های موقت جوی به صورت رگبار پراکنده باران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از فردا 16 شهریور تا پایان و قت 17 شهریور باد شدید و رگبار باران در گیلان و مازنزدان پیش بینی می شود و احتمال آبگرفتگی معبار سیلابی شدن رودخانه ها و خسارت ناشی از تندباد لحظه ای وجود دارد که ضرورت دارد، تمهیدات لازم اندیشیده شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۳۸   + ۲۹ سایت دیگر  
اطلاعیه های سازمان هواشناسی به شرح زیر است. توصیف سامانه: فعالیت سامانه بارشی نوع مخاطره: بارش باران، رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید منطقه اثر: سه شنبه: گیلان و غرب مازندران. چهارشنبه: گیلان، مازندران. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، هواشناسی هشدار داد: بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در استان های گیلان و مازندران طی سه شنبه و چهارشنبه رخ خواهد داد و در چنین شرایطی آب گرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها ...
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در واقع این عوامل پنجگانه مانند موریانه، درخت تنومند ملت – دولت در ایران را دچار پوسیدگی می سازد که در این حالت نیازی به تندباد حوادث نیست و تنها در زمان مقرر با نسیم ملایمی از سوی دشمن خارجی این درخت تناور دچار شکنندگی و در نتیجه عوارضی ناگوار برای کشور در پی می آورد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد پدیده غالب جوی استان در هفته جاری خواهد بود که در روزهای پایانی این هفته با احتمال بروز خسارت بر شدت آن افزوده می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
امروز در شمال غرب و غرب کشور در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب تندباد موقتی با احتمال گردو خاک را در پیش خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: تندباد با سرعت 71 کیلومتر بر ساعت، سنخواست شهرستان جاجرم را درنوردید که موجب خیزش گرد و غبار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان در 24 ساعت آینده، صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد(تندباد موقتی) و غبار محلی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان، امروز در ارتفاعات استان رگبار باران و رعد و برق با احتمال تگرگ و تند باد لحظه ای پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعد از مدت ها هوای خیلی گرم و شرجی در آسمان مازندران انتظار داریم از بعدازظهر امروز شاهد افزایش ابر، وزش باد برخی مناطق شدید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تندباد لحظه ای واحتمال برخاستن گرد وخاک محلی و موقتی در ساعات بعدازظهر طی 2 روز آینده دربرخی مناطق مرکزی و غربی خوزستان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: در 24 ساعت گذشته سرعت وزش باد در اشنویه به 90 کیلومتر در ساعت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در پی وقوع طوفان و تندباد سهمگین و متعاقب آن بارش های سنگین و جاری شدن سیلاب های گسترده در شهرهای آمریکا، دست کم هشت نفر در شهر نیویورک جان خود را از دست دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیریت بحران شهرداری تبریز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که از امروز تا روز شنبه وضعیت جوی ناپایداری در استان آذربایجان شرقی حاکم خواهد بود که منجر به رگبار باران و وزش باد شدید و کاهش محسوس دما می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۸:۰۶    
وزش تندباد گاها شدید و گرد و غبار از دیشب برخی مناطق استان را فرا گرفته است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص افزایش شدت وزش باد از عصر جمعه تا روزهای پایانی هفته آینده با احتمال بروز خسارت و کاهش کیفیت هوا در نواحی بادخیز استان هشدار زرد صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: با ورود جریانات شمالی و امواج سامانه ناپایدار به استان از روز جمعه سرعت وزش باد در این استان به حدود 80 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به رگبار باران، رعدوبرق و کاهش محسوس دما از اواسط روز جمعه، گفت: آب گرفتگی معابر عمومی، کاهش 7 تا 15درجه ای دمای هوا و خسارت ناشی از تندباد لحظه ای از مخاطرات این سامانه بارشی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز جمعه 12 شهریور در استان های اردبیل، گیلان و مازندران و روز شنبه 13 شهریور در استان های گیلان، مازندران، گلستان و اردبیل، رگبار باران با رعد و برق و وزش باد شدید و احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
طوفان سهمگین آیدا همزمان با ورود به خشکی موجب آسیب خطوط انتقال نیرو و قطع برق بیش از یک میلیون نفر از شهروندان آمریکایی شد. به گزارش فرارو، طوفان درجه 4 آیدا با تندباد هایی با سرعت 240 کیلومتر بر ساعت به خشکی زد و سواحل ایالت لوئیزیانا را با وجود کاهش شدتش به درجه 2 دستخوش سیلاب های کم سابقه ...
هرچند قیمت نفت بشکه ای 72.96 دلار معامله شد، اما در انتظار مشخص شدن وضعیت تندباد رسیده به تاسیسات نفتی آمریکا و نتیجه نشست اوپک پلاس است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، محمد سبزه زاری گفت: تا پایان هفته ، جریانات جنوبی سبب افزایش رطوبت و شرجی به ویژه در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی استان خواهد شد . وی بیان کرد: در این ایام ، رشد ابر های همرفتی و احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده ، همچنین تندباد های لحظه ای در ساعات بعد از ظهر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تا اواخر هفته احتمال بارش های پراکنده و تند باد های لحظه ای در استان پیش بینی می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی خوزستان نسبت به وزش تندباد و گرد و غبار محلی از امروز شنبه هشدار سطح زرد صادر کرد.