پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۱۱:۱۷Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تند باد»

روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
در ساعت صبح امروز در جزایر و مناطق ساحلی استان مه رقیق صبحگاهی و در طول روز غبارمحلی پیش بینی می شود. به گزارش صبح ساحل، براساس اعلام کارشناس اداره هواشناسی هرمزگان،تحت تاثیر سامانه ضعیف بارشی، طی امروز در برخی نقاط و ارتفاعات شرقی و شمالی، افزایش و رشد ابر پیش بینی می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با افزایش سرعت تندباد سرعت باد در اردبیل به 112 کیلومتر بر ساعت رسید
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: به دنبال تندباد شدید روز گذشته یک اصله تیر فشار متوسط چوبی حد فاصل لیقوان به سفیده خوان دچار شکستگی شد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی توزیع نیروی برق تبریز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی مهاباد گفت: سرعت وزش تندباد در این شهرستان با ورود امواج ناپایدار جوی به منطقه 80 کیلومتر بر ساعت و 22 متر در ثانیه ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تحت تاثیر سامانه بارشی، از امروز سه شنبه تا پایان هفته جاری، در محدوده تنگه هرمز، برخی نقاط مرکزی و شرقی استان و ارتفاعات، افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده باران، رعد و برق و تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی سیستان و بلوچستان برای روزهای آینده ، برای استان افزایش نسبی دما،رشدابر،رگبار پراکنده ورعدوبرق و تندباد موقتی پیش بینی کرده است .
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۵۶    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی از مصدومیت 9 نفر و شکسته شدن 125 اصله درخت و آسیب دیدن 25خودرو در تند باد امروز ارومیه خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۰:۳۷    
کانکسی که در اثر وزش شدید تندباد در گلشهر2 ارومیه چیزی از آن باقی نمانده است را در این ویدئو ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وزش باد شدید و تندباد موجب کندی عبور و مرور و ایجاد مشکلاتی برای شهروندان شد و چندین درخت نیز سقوط کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بیشترین سرعت تندباد ثبت شده در استان طی امروز در شهرستان مهاباد با 85 کیلومتر بر ساعت بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ارومیه گفت: وزش تند باد شدید در این شهرستان سبب مصدومیت 9 نفر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
براساس پیش بینی های هواشناسی و مدیریت بحران مازندران، طی شصت و هشتمین و شصت و نهمین روز از پاییز مازندران باز هم سیلاب دیگری در راه مازندران خواهد بود و احتمال وقوع سیلاب به نام شهرهای مرکزی و شرقی استان درمی آید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - کارشناس پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: از بامداد امروز دوشنبه وزش تندباد در ارومیه آغاز شده و هم اکنون سرعت این تندباد به 70 کیلومتر در ساعت رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ارومیه - کارشناس پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: از بامداد امروز دوشنبه وزش تندباد در ارومیه آغاز شده و هم اکنون سرعت این تندباد به 70 کیلومتر در ساعت رسیده است.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی در گفت وگو با ایرنا افزود: بررسی نقشه های پیش یابی حاکی از ناپدااری جوی از امشب در استان البرز است که با بارش باران و برف به ویژه ارتفاعات استان همراه است. وی ادامه داد : این وضعیت جوی تا شامگاه فردا سه شنبه در استان البرز حاکم است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل: بیشینۀ سرعت وزش باد در اردبیل از عصر دیروز تا صبح امروز 108 کیلومتر بر ساعت بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بیشینه سرعت وزش باد در استان اردبیل از ساعت 18:30 عصر یکشنبه 5آذر تا صبح دوشنبه در ایستگاه هواشناسی اردبیل با 108 کیلومتر بر ساعت اتفاق افتاده است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
آموزش و پرورش استان اردبیل طی اطلاعیه ای از تعطیلی برخی مدارس شهرهای اردبیل، گرمی، سرعین، نیر و نمین در نوبت و عصر صبح خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از افزایش سرعت تندباد تا 94 کلیومتر برساعت در اردبیل خبرداد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۹    
قم- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی قم گفت: طبق بررسی و تحلیل نقشه ها و خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی، وزش باد شدید با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت روز دوشنبه هفته جاری این استان را در می نوردد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اطلاع رسانی جوی صبح ساحل، اداره هواشناسی استان هرمزگان پس از اعلام خبر فعالیت سامانه بارشی از روز سه شنبه 7 آذرماه، هشدار زرد صادر کرد. این سامانه بارشی از فردا وارد کشور می شود و از سه شنبه در هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان فعال خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی وزش باد جنوبی تند تا شدید تا اواخر فردا در سطح اردبیل ادامه دارد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سامانه جوی که از اواخر هفته گذشته وارد استان اردبیل شده است، موجب وزش بادهای به نسبت شدید و بروز گردوخاک در نقاط مختلف این استان به ویژه اردبیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: سرعت وزش تندباد در اشنویه با ورود امواج ناپایدار جوی به منطقه 76 کیلومتر بر ساعت ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - سامانه جوی که از اواخر هفته گذشته وارد استان اردبیل شده است ، موجب وزش بادهای به نسبت شدید و بروز گرد و خاک در نقاط مختلف این استان به ویژه اردبیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: تا عصر دوشنبه (6 آذر) وزش بادهای تند تا شدید جنوبی به ویژه در عصر دوشنبه پدیده غالب خواهد بود که سرعت وزش باد موجب افزایش غلظت گردوخاک محلی شده و در برخی مناطق به خصوص در مناطق مرکزی کاهش دید موقتی را سبب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
کرج – ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز با بیان اینکه وضعیت آلودگی هوا تا شامگاه فردا یکشنبه در این استان استمرار دارد، اعلام کرد: سامانه ضعیف بارشی همراه با تندباد از روز دوشنبه در این استان فعال می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی کشور نسبت به رگبار باران، وزش باد، تگرگ و احتمال گردوخاک در استان های هرمزگان و سیستان وبلوچستان هشدار داد
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی هرمزگان به علت وقوع رگبار باران و رعد و برق هشدار نارنجی برای امروز جمعه و فردا شنبه صادر کرد. به گزارش صبح ساحل، بر اساس اطلاعیه هواشناسی هرمزگان ، از امروز در مناطق شرقی و مرکزی هرمزگان احتمال رگبار باران و رعد و برق، گاهی تگرگ و تند باد لحظه ای همراه با گرد و خاک وجود دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۲    
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی استان اردبیل وزش تندباد تا اواسط هفته آینده در سطح استان اردبیل ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان کرمان، از اواخر وقت امروز ناپایداری های جوی به صورت افزایش ابر، تندباد و بارش باران در مناطقی از استان پیش بینی می شود.
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی نقشه های هواشناسی اردبیل نشان می دهد وقوع تندباد تا اواسط هفته آینده در سطح استان اردبیل مورد انتظار است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - سامانه بارشی پاییزی که در آخرین روز آبان 1402 مازندران را فرا گرفت و سبب آبگرفتگی معابر، وقوع تندباد و خسارت به بیش از 180 واحد مسکونی در مناطقی از استان شد، شامگاه سه شنبه پیش از خروج از مازندران برای ساعاتی با صاعقه های ممتد صحنه های جذابی در آسمان این استان ساخت.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: اعلام جرم برای پرونده سقوط درخت بر روی یکی از دانش آموزان مینودشت صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از امدادرسانی به 170 آسیب دیده تندباد روز گذشته و بامداد امروز استان خبر داد و گفت: عملیات امدادرسانی همچنان تداوم دارد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بیشترین میزان سرعت وزش تندباد طی 24 ساعت گذشته تا صبح امروز سه شنبه با 108 کیلومتر بر ساعت، در رینه بخش لاریجان آمل به ثبت رسیده است. به گزارش گروه استان های حیات ، داده های دریافتی از ایستگاه های هواشناسی مازندران نشان می دهد که همچنین در این مدت پس از رینه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۵    
تندباد روستای مرزی رباط شیروان خراسان شمالی باعث از ریشه کنده شدن درخت و تخریب دیوار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی : با توجه به وزش تند باد و طوفانی شبانه روز گذشته در استان مشترکان می بایست مجدد نسبت به بررسی دودکش ها اقدام کنند .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- کارشناس مسوول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم گفت: طبق بررسی و تحلیل نقشه ها و خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی، وزش باد شدید با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت آسمان این استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: تندباد شدید به سربندی و سقف 185 واحد مسکن در استان خسارت زده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ساری- کارشناس هواشناسی مازندران دوشنبه شب بیشترین سرعت وزش باد در رینه را 108 کیلومتر بر ساعت اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی تایباد واقع در شرق خراسان رضوی گفت: تندباد شدید همراه با گرد و خاک شهرستان مرزی تایباد را در نوردید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۰    
ایسنا/تهران بعد از مدت ها انتظار بارندگی های فراگیر، باران بارید اما با همه زیبایی هایش، تلخی خسارتش باعث زحمت و آسیب به زندگی مردم برخی شهرها شد؛ تا غروب دوشنبه 29 آبان حداقل در استان خوزستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، ایلام، لرستان و گیلان و آذربایجان غربی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به خسارت های وزش تند باد در استان گفت: وزش باد شدید در گیلان به ویژه غرب استان خسارت هایی به مسکن، خودرو و همچنین تأسیساتی زیرساختی نظیر دکل مخابراتی وارد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۲    
ایسنا/تهران بعد از مدت ها انتظار بارندگی های فراگیر، باران بارید اما با همه زیبایی هایش، تلخی خسارتش باعث زحمت و آسیب به زندگی مردم برخی شهرها شد؛ تا غروب دوشنبه 29 آبان حداقل در استان خوزستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، ایلام، لرستان و گیلان و آذربایجان غربی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۱:۵۹    
سمنان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: همزمان با ورود سامانه کم فشار بارشی و تندباد در استان تمام دستگاه های امدادی تا پایان هفته جاری در آماده باش هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست مدیریت بحران گیلان، از آسیب دیدن دو دستگاه خودرو در اثر تندباد عصر امروز، 29 آبان در رشت خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین شاهد خسارت دیدن سقف دو منزل مسکونی به دلیل تندباد بودیم.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به خسارت های وزش باد شدید در گیلان، گفت: وزش تند باد 30 تا 70 کیلومتری در برخی مناطق استان موجب قطعی برق، سقوط درختان و همچنین فروریختن داربست فلزی در چند نقطه شده است. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، مهرداد حسن زاده بیان داشت: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان انتظار می رود شاهد تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق هرمزگان از صبح امروز (دوشنبه) تا اواخر وقت روز سه شنبه باشیم ...