سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۲۳:۰۵Mar 2020 31

جدیدترین‌های «ورامین»

 
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ورامین از مسدود شدن مسیرهای ورودی روستاهای جنوبی به ویژه در بخش جوادآباد خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون امور عمرانی استانداری تهران از روند اجرای طرح ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به شهرستان ورامین بازدید کرد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- به منظور جلوگیری از اجتماع مردم در روز طبیعت، ورودی کلیه بوستان های ورامین و قرچک مسدود شدند
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور شهرستان ورامین اعلام کرد: مردم در روز طبیعت (13 فروردین) در منزل بمانند و خودروها در تفرجگاه ها حضور داشته باشند جریمه می شوند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نقاهتگاه 200 تخت خوابی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در سالن های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۳۸    
ورامین - سرپرست جهاد کشاورزی ورامین از مبارزه با علف های هرز در 11 هزار هکتار از مزارع غلات این شهرستان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سیدمحمودرضا آقامیری روز دوشنبه در جریان بازدید از مرکز نقاهتگاهی مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین – پیشوا اظهار کرد: نقاهتگاه های در حال تجهیز، به عنوان فضاهای در حال انتظار است که ممکن است مورد استفاده نیز قرار نگیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ورامین گفت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، حضور مردم در روزهای 12 و 13 فروردین در تفرجگاه ها، بوستان ها و مزارع ورامین ممنوع است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست جهاد کشاورزی ورامین اعلام کرد: طرح مدیریت کنترل علف های هرز در 11 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان اجرا می شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان ورامین با حضور در مزارع غلات این شهرستان، عملیات اجرایی طرح مدیریت کنترل و مبارزه با علف های هرز در اراضی کشاورزی منطقه را مورد بازدید و ارزیابی قرار داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۵۱    
اولین جشنواره فرهنگی و هنری با عنوان امید ، آرامش ” و زندگی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری مجموعه خبری ندای وارنا در شهرستان ورامین برگزار می شود .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صدها تن زباله پلاستیکی که از طریق رودخانه های شور و شیرین به مناطق جنوبی ورامین وارد شده، محیط زیست و مراتع این شهرستان را به طور جدی تهدید می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رودخانه شور و شیرین که آب های سطح شهر تهران را جمع آوری می کند، صدها تن زباله به سمت اراضی جنوب ورامین آورد ، تاغزارهای دشت مملو از زباله های پلاستیکی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان حمل بار و مسافر شهرداری ورامین اعلام کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و به حداقل رسیدن سفر مردم به تهران، فعالیت اتوبوس های برون شهری ورامین عملا تعطیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از آماده سازی دو سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا برای دوران نقاهت بیماران کرونایی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حمید مهینی یکی دیگر از کادر درمان و پزشکی کشور در ورامین به شهادت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
ورامین- فرماندار ورامین گفت: با اجرای طرح غربالگری بیماری کرونا، سلامتی بیش از 210 هزار ورامینی با تماس کارشناسان شبکه بهداشت و درمان ورامین مورد ارزیابی قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ورامین- سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ورامین و قرچک گفت: پروژه مدیریت چرا و کنترل دام در سطح 190 هزار هکتار از مراتع قشلاقی شهرستان ورامین به مرحله اجرا در آمده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از پلمب 35 واحد صنفی متخلف در جریان اجرای طرح تعطیلی صنوف غیرضروری در این شهرستان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۰:۵۴    
حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین به اتفاق عبداللهی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران، از کارگاه تولید ماسک در این شهرستان بازدید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۰:۴۴    
حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین باحضور در سه راهی حسن آباد واقع در محور چرمشهر، از روند فعالیت پلیس راه در ممانعت از حضور خودروهای پلاک شهرستان به ورامین بازدید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۰:۴۴    
فرماندار ورامین گفت: شهدای مدافع حرم ولایت مداری را با خون خود به اثبات رساندند و همه مسئولان وظیفه دارند با سرکشی به خانواده آنان، از ایثار خانواده معظم شهدای مدافع حرم تقدیر کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۰:۰۱    
رئیس اداره برق شهرستان ورامین از خاموش شدن تمامی چراغ های منطقه برق ورامین همزمان با ساعت زمین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ورامین با اشاره به جلوگیری روزانه بیش از 600 خودرو از ورود به ورامین گفت: تمامی مسیرهای ورودی محور قم گرمسار به شهرستان ورامین به طور کامل مسدود شده و تنها مسیر دسترسی به این محور جاده چرمشهر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با اعیاد شعبانیه در یک اقدام ابتکاری بسته های غذایی در بین کادر درمانی و بیماران کرونایی در ورامین پخش شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: 35 واحد صنفی غیرضروری که نسبت به تعطیلی اقدام نکرده بودند، پلمب شدند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حسین عباسی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این مرکز که با همکاری فرماندار و سپاه پاسداران شهرستان ورامین در سالن های ورزشی داشگاه آزاد اسلامی برپا و تجهیز می شود، بیش از 200 تخت بیمارستانی مستقر شده و قابلیت ارتقای تعداد تخت و امکانات تا 400 مورد نیز وجود دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۲۲    
حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین شامگاه دیروز به همراه بسیجیان و جهادگران در حال بسته بندی میان وعده غذایی برای کادر پزشکی و بیماران کرونایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۴۶    
امام جمعه موقت شهرستان ورامین از آماده سازی نقاهتگاه 200 تختخوابی جنوب شرق استان تهران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبدالهی بعد از ظهر شنبه در بازدید از آماده سازی نقاهتگاه بیماران کرونایی که به همت مسئولین شهرستان ورامین در سالن دانشگاه آزاد ورامین - پیشوا و با حضور حجت الاسلام سید محسن محمودی، مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، عبداللهی مدیرکل اوقاف استان تهران ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی عبداللهی روز شنبه در جریان بازدید از کارگاه تولید ماسک شهرستان ورامین گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه، همگام با سایر نهادها خود را موظف می داند که برای همراهی و مساعدت با هموطنان و کادر درمانی، خدمات گسترده ای در حوزه های مختلف مبارزه با کرونا انجام دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه تولیدی ماسک ورامین زیر نظر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران 20 هزار عدد ماسک تولید می کند
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به منظور اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مقابله با شیوع ویروس کرونا، مسیر ورودی محور قم – گرمسار به شهرستان ورامین از جاده شهرک صنعتی چرمشهر مسدود شد.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 ، به نقل از ایرنا، اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان ها درباره انتشار خبری مبنی بر ابتلای چند تن از زندانیان دو زندان قرچک و تهران بزرگ به بیماری کرونا و مرگ آنها گفت: چنین خبری صحت ندارد و آن را تکذیب می کنم ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۳:۱۴    
نقشه جامع شهر ورامین را میتوانید در این گزارش مشاهده کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ورامین- امام جمعه موقت ورامین در پی درگذشت پزشک بیمارستان این شهر پیام تسلیت صادر کرد.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: حمیدرضا مهینی پزشک ورامینی در پی ابتلاء به ویروس کرونا درگذشت. بر اساس این گزارش، مرحوم مهینی از 26 اسفندماه به بیماری کرونا مبتلا شده و بستری بود که پس از طی یک دوره بیماری جان سپرد. وی قریب به دو دهه در بیمارستان 15 خرداد ورامین به خدمت رسانی مشغول بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به منظور اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مقابله با شیوع ویروس کرونا مسیر ورودی محور قم گرمسار به شهرستان ورامین از جاده شهرک صنعتی چرمشهر مسدود شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۰    
امام جمعه موقت ورامین گفت: تاریخ در مورد عملکرد مسؤولان قضاوت خواهد کرد و مردم ما سزاوار خدمت صادقانه مسؤولان هستند و امید است در آینده بهتر از گذشته خادم مردم باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده و شوینده تقلبی در شهرستانهای ورامین و قرچک کشف و منهدم شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت ایران ارقام(سهامی عام) ارائه دهنده خدمات تراکنش پولی با 60 سال سابقه فعالیت در صنعت بانکی کشور جهت تکمیل کادر خود در استان تهران ،شهرهای تهران، ورامین و دماوند از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر در رشته های مورد نیاز از طریق آزمون و مصاحبه رایگان به شرح جدول ذیل دعوت به همکاری می نماید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، چهار پروژه مدیریت شهری ورامین بدون مراسم رسمی افتتاح شد.
اقتصاد آنلاین / نواندیش   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۸   + ۶۵ سایت دیگر  
محدودیت های ترافیکی در تهران در جلسه شورای اضطراری حمل ونقل ترافیک استان تهران مصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
ورامین- فرماندار ورامین از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و انسداد ورودی های فرعی منتهی به ورامین برای کاهش شیوع کرونا خبر داد و گفت: فقط خودروهای پلاک بومی ورامین حق ورود به شهر را دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۰    
تهران - ایرنا - شهردار ورامین از افتتاح چهار طرح مهم شهری بدون برگزاری مراسم رسمی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: پنج واحد غیرضروری که بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا می باید فعالیت خود را تعطیل کنند، به دلیل عدم رعایت قانون و بی توجهی به تذکرات پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- نخستین ایستگاه مکانیزه ضدعفونی کردن خودروها در میدان امام حسین (ع) ورامین راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان های ورامین و قرچک گفت: سلامتی بیش از 35 هزار نفر از سرنشینان خودروهای ورودی به این دو شهرستان طی یک هفته گذشته ارزیابی و بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین گفت: بازار ورامین آرام بوده و تمامی مایحتاج عمومی به اندازه کافی در شهرستان وجود دارد و به هیچ عنوان کمبودی در کالاهای مورد نیاز مردم وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا تمام واحدهای صنفی غیر ضروری در ورامین تعطیل شد.