جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۱:۰۵Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایشگاه بین المللی قرآن»

ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۱    
مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با اشاره به بودجه 10 میلیارد و 300 میلیون تومانی سال جاری این معاونت، در مورد بودجه نمایشگاه بین المللی قرآن در سال 99 پاسخ داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۲۶    
زنده یاد محمدرضا پوشیده نامجو از 10 سالگی در تهران و نزد اساتیدی چون علاقه مندان و مرحوم محمد دهنوی مشغول به فراگیری هنر قلم زنی روی مس، برنج و نقره شد و همین ممارست سبب ترقی و پیشرفت او در این هنر شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اهم برنامه های آتی این معاونت را تشریح کرد و به برگزاری نمایشگاه مجازی قرآن کریم در زمستان 99 اشاره کرد.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
پس از تعطیلی نمایشگاه های کتاب تهران و بین المللی قرآن، ناشران بسیاری دچار خسارت و ضرر و زیان مالی شدند. اکنون پس از ماه ها انتظار، مقدمات برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب فراهم می شود تا نور امید در دل ناشران روشن شود. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم گرجی از جمله پژوهشگرانی بود که در کنار گذراندن تحصیلات آکادمیک، دروس حوزوی را تحت تعلیم اساتید و علمای بزرگ فراگرفته بود. وی در سال 1373 در نمایشگاه بین المللی قرآن به دریافت عنوان خادمان قرآن کریم در عرصه پژوهش مفتخر شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
این پست 26 بار بازدید شده به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، یکی از رویدادهایی که هر ساله در ما ه مبارک رمضان برگزار می شود، نمایشگاه بین المللی قرآن است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی وزارت علوم اعلام کرد: با توجه به تعویق زمان برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم مهلت ارسال پایان نامه های برتر دینی و قرآنی تا اول مهرماه سال 1399 تمدید شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدی از اختصاص بخشی از اعتبارات نمایشگاه بین المللی قرآن به مؤسسات قرآنی خبر داد و گفت: این امر نشان می دهد اگر این موسسات مطالبه ای جمعی با قدرت و متحدانه داشته باشند، حتما موفق می شوند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۱    
شفقنا- دکتر عبدالهادی فقهی زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است: مرتبه تلاوت، فهم و عمل سه مرحله اساسی انس با قرآن است که به واسطه استفاده از ترجمه های صحیح و تفاسیر فارسی و غیر پیچیده و غیر تخصصی مانند تفسیر نمونه یا تفسیر راهنما قابل درک و دریافت است و به راحتی هم امکان ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۰۴:۳۶    
با انتشار خبر لغو برپایی نمایشگاه قرآن 99 طی سه هفته پیش، این هفته شاهد برپایی جلسه ای در معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بودیم و خبری مبنی بر برگزاری بیست وهشتمین دوره به صورت مجازی منتشر شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مردم نیوز :معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که متولی نمایشگاه بین المللی قرآن در ماه مبارک است پس از انتشار و شیوع ویروس کرونا اعلام کرد که امسال این نمایشگاه برگزار نخواهد شد و اقدامات دیگری در زمینه های مختلف در دستور کار این معاونت قرار خواهد گرفت. ...
به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نخستین مجمع مشورتی نمایشگاه مجازی قرآن کریم روز یکشنبه ( 14 اردیبهشت ماه) با حضور معاون قرآن و عترت و جمعی از مدیران و صاحب نظران فرهنگی و دینی در سالن جلسات معاونت قرآن و عترت برگزار شد . ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ هم زمان با ایام ماه مبارک رمضان و با توجه به تعطیلی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، طرح غرفه مجازی پژوهشگاه شهید صدر آغاز شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۰۳:۱۲    
خبر لغو برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن طی سال 99 به دلیل نامشخص بودن وضعیت کشور و در کنار آن خبرهای خوب همراهی تشکل های قرآنی با وجود همه کمّی ها و کاستی ها با مدافعان سلامت، برای تهیه وسایل بهداشتی را در گروه فعالیت های قرآنی ایکنا داشتیم.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۴    
برگزاری نمایشگاه قرآن کریم در ماه رمضان امسال به دلیل شیوع کرونا لغو شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاور ارتباطات و ساماندهی معاونت قرآن و عترت (ع) وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بر اساس جمع بندی صورت گرفته مقرر شد نمایشگاه بین المللی قرآن امسال برگزار نشود.
ایسنا: مشاور ارتباطات و ساماندهی معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد از لغو برگزاری نمایشگاه قرآن در سال 99 به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد. مرتضی خدمتکار گفت: تلاش شده است با برنامه هایی در ماه رمضان و حتی خارج از این ماه، جای خالی نمایشگاه قرآن برطرف شود. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۹:۳۱    
بهار سال 98 با سنت چند ساله دید و بازدید نوروزی جامعه قرآنی در ایکنا آغاز شد و سپس مسابقات بین المللی قرآن ایران، امارات، کویت و ترکیه برگزار شد که گاه شاهد درخشش نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و گاهی نیز شاهد نشان دادن قدرت قرآنی کشور نه برای کسب رتبه بودیم و در کنار آن نیز برپایی نمایشگاه بین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از گزینه های جایگزین برای برپایی نمایشگاه قرآن خبر داد.
سایت قنوت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
نظر به ضرورت فرهنگ سازی دینی و مذهبی در دانشگاه ها و تقویت پژوهش های قرآن محور مبتنی بر روش های صحیح تحقیق در میان دانشجویان، نوزدهمین جشنواره ملّی پایان نامه های برتر دینی و قرآنی دانشجویان به اهتمام اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
نشست بازتولید اقدامات معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد برگزار و طی آن کارگروهی متشکل از مدیران برای تبیین سیاست ها و برنامه های فرهنگی این معاونت جهت مقابله با اثرات ویروس کرونا تشکیل شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۷    
با شیوع بیشتر کروناویروس در کشور، در دومین هفته اسفندماه 98 خبر لغو بسیاری از برنامه های مهم قرآنی منتشر شد که برپایی آن ها تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد، ازجمله مهمترین آنها لغو برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بود که مقرر بود تا 13 اردیبهشت ماه 99 آغاز شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
درپی شیوع ویروس کرونا در کشور و تعویق بسیاری از برنامه ها، نمایشگاه بین المللی قرآن کریم هم به تعویق افتاد و این نمایشگاه ماه مبارک رمضان برگزار نمی شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رستمی از فراخوان آثار و ایده های نو در بخش فرهنگ و هنر بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در کردستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برپایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را در ماه مبارک رمضان منتفی دانست و سه احتمال را در برگزاری این نمایشگاه مطرح کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۷    
اولین جلسه آسیب شناسی و امکان سنجی سامانه اطلاع رسانی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور عبدالهادی فقهی زاده برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۴۶    
زمان ارسال ایده های نو در بخش فرهنگ و هنر بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که تا پیش از این 10 اسفندماه اعلام شده بود، تمدید شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۵    
خبر برگزاری جلسه هم اندیشی نمایشگاه بین المللی قرآن عنوان یکی از اخبار مهم معارفی رسانه ها طی روز جاری است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۱    
در نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و قرآنی دستگاه ها و نهادهای دولتی که با موضوع تعامل با نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار شد بر گفتمان سازی و فرهنگ سازی در بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن تأکید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سیدعلی سرابی در جلسه هم اندیشی نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: بخش نهادها و سازمان های دولتی در صحن نمایشگاه، بار منفی دارد، چراکه هر سال با گزارشات تکراری و محصولات غیر نوآورانه به نمایشگاه می آیند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۷    
مدیر کمیته نهادها و مؤسسات بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با اشاره به اینکه آخرین فرصت ارائه طر ح ها و ایده های نوآورانه و خلاقانه چهارم اسفندماه است، گفت: تا این لحظه 12 دستگاه و 19 مؤسسه حضور قطعی خواهند داشت.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۵    
نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و قرآنی دستگاه ها و نهادهای دولتی روز 30 بهمن ماه با موضوع تعامل با نمایشگاه بین المللی قرآن در معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۸    
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : مرتضی خدمتکار، مدیر اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از تغییر زمان برگزاری نمایشگاه قرآن کریم و حمایت بیش از 3 میلیارد تومانی از ایده ها وطرح های نمایشگاه قرآن خبر داد. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۰    
صفحات معارفی رسانه ها امروز 28 بهمن ماه از تغییر زمان برپایی بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داده اند و در کنار آن به بازنشر برخی مطالب معارفی در مورد انتخابات نیز پرداخته اند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۱    
عصر ایکنای 28 بهمن ماه، به پاسخ معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد عدم همکاری با سازمان اوقاف در برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن، تغییر زمان نمایشگاه بین المللی قرآن و انتخاب خبرنگار ایکنا به عنوان خبرنگار برتر نشست زنان خبرنگار و افق های پیش رو پرداخته است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی نمایشگاه بین المللی قرآن از تغییرات در زمان آغاز و پایان بیست وهشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن در تهران خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه از عموم حوزویان در خواست نموده که طرح ها و برنامه های خود را در زمینه مباحث قرآن و عترت برای نمایشگاه بین المللی قرآن، حداکثر تا 5 اسفندماه 1398 از طریق نشانی الکترونیکی ravabethowzeh@gmail.com ارسال نمایند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از حمایت بی سابقه از طرح ها و ایده های نو در این نمایشگاه خبر داد و گفت: مبلغی حدود 35 میلیارد ریال برای این حمایت در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از تغییر زمان برگزاری نمایشگاه قرآن کریم خبر داد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۷    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمان از بازدید بیش از 300 نفر از غرفه حوزه علمیه خواهران استان کرمان در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد.
در حکمی جداگانه با حکم رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، مرتضی خدمتکار به سمت معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب شد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- فراخوان طرح و ایده ویژه نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به منظور برگزاری بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در اردیبهشت ماه سال 1399 اعلام شده است. تاریخ انتشار: 10:19 - 18 بهمن 1398 - کد خبر: 594173
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه دانشگاه معاون فرهنگی وزیر علوم بر لزوم بهره مندی از برگزیدگان قرآنی دانشگاه ها در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن تأکید کرد و گفت: با توجه به ظرفیت های مطلوبی که در سطح دانشگاه ها و حوزه وجود دارد ...