پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۵:۲۶Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایشگاه بین المللی قرآن»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان ایده های نو با موضوع تغییر رویکرد برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در البرز اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از جمع آوری آثار علوم قرآنی در رشته های مختلف هنری برای شرکت در نمایشگاه بین المللی قرآن خبر داد و گفت: آثار فاخر هنرمندان و قرآنیان استان مورد حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قرار می گیرند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با موضوع تغییر رویکرد برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم فراخوان ایده های نو در کرمانشاه اعلام شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۱    
مدیر کمیته دبیرخانه نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعلام فراخوانی برای ارسال ایده های نوی قرآنی در این نمایشگاه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
فراخوان ایده های نو در نمایشگاه بین المللی قرآن معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف جمع آوری ایده های نو و بهره برداری از پیشنهادات و نظرات کارشناسان اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۰۹:۴۲    
دومین هفته آبان ماه شاهد ابلاغیه انتقال شورای توسعه فرهنگ قرآنی به سازمان تبلیغات اسلامی از سوی رئیس جمهور بودیم، در این هفته همچنین جلسه شورای سیاستگذاری سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای سیاستگذاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عصر دیروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای این شورا در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۲۲:۳۳    
جلسه شورای سیاستگذاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
جلسه شورای سیاستگذاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عصر امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای این شورا در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۴    
دومین هفته خردادماه رویدادهایی همچون تجلیل از مدیران نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، نشست خبری جشنواره مشکات و نیز آیین تکریم احمد حاجی شریف در ایکنا برگزار شد.
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در آیین تجلیل از اعضای شورای سیاستگذاری و مدیران ارشد سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با بیان اینکه تقویت موسسات قرآنی در صدر حمایت های وزارت فرهنگ قرار دارد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر اینکه سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن با صرفه جویی حداکثری و حداکثر انضباط مالی برگزار شد، از همکاری و همدلی دستگاه ها و نهادهای مختلف تشکر و قدردانی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۵    
نشست تجلیل از اعضای شورای سیاستگذاری و مدیران ارشد سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن امروز هفتم خردادماه، با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی و علیرضا معاف، معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تجلیل از دست اندرکاران سی اُمین نمایشگاه بین المللی قرآن ضمن عذرخواهی از اینکه موفق به بازدید از بخش مؤسسات قرآنی مردم نهاد نشده است، خواستار چاره اندیشی برای مؤسسات تعطیل و نیمه تعطیل شد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
چندی پیش نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلای امام خمینی تهران برگزار شد. به گزارش وقت صبح ، در بخشی از این نمایشگاه نظر افراد مشهور خارجی مخالف اسراییل ازجمله سلنا گومز به همراه تصاویر آن ها به نمایش گذاشته شده بود. ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
پنجمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با توجه به بازدید رهبر معظم انقلاب از این نمایشگاه، روزی بیادماندنی را برای اهالی فرهنگ و ادب رقم زد. خبرگزاری فارس گروه کتاب و ادبیات مریم سادات آجودانی ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین شماره نشریه اینترنتی سخن حوزه با تیتر "تنفس در هوای قرآن" به روایت حضور نهادهای حوزوی و طلاب و روحانیون در سی اُمین نمایشگاه بین المللی قرآن می پردازد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نهم اردیبهشت ماه با حضور مدیران این دوره از نمایشگاه و کارشناسان و صاحب نظران این حوزه برگزار شد. در بخشی از این نشست مسئولان برپایی نمایشگاه قرآن از درخواست 10 کشور برای برپایی نمایشگاه قرآن ایران در کشور خود خبر دادند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۹    
ولی یاراحمدی، پیشکسوت قرآنی کشور در نشست نقد و بررسی سی اُمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عنوان کرد: انتظار داشتیم جشن تولد 30 سالگی نمایشگاه به خوبی رقم می خورد، تا حدود زیادی نسبت به این موضوع غفلت شد، اما اگر از زاویه عمیق تری نگاه کنیم ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۶    
حوزه/ در سی اُمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بیش از چهارده نشست و سخنرانی علمی به 6 زبان برگزار گردید که علاوه بر زبان انگلیسی و عربی، اساتیدی به زبان های فرانسه، روسی، ژاپنی و اسپانیولی به ارائه نظر پرداختند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۸:۲۴    
نشست نقد و بررسی سی اُمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور علیرضا معاف، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ ولی یاراحمدی، عضو کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی و ترویجی قرآن؛ محمد انجم شعاع، مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت، محمدحسین حسنی ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۴    
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست نقد و بررسی سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که به همت ایکنا برگزار شد، گفت: نمایشگاه قرآن گرایش مردم را به امر دینی نشان داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
در نشست نقد و بررسی سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن که با حضور رئیس این نمایشگاه برگزار شد، منتقدان ضمن بیان وجوه مثبت نمایشگاه امسال نقدهای جدی بر محتوا و توجه بیش از حد به مقوله فروشگاهی این رویداد را مطرح کردند که در ادامه بخش اول این نشست را می خوانید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، با حضور علیرضا معاف معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی سی امین نمایشگاه بین المللی قران کریم جمهوری اسلامی ایران با حضور معاف رئیس نمایشگاه و تعدادی از کارشناسان و فعالان حوزه قرآن برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عصر گذشته با حضور علیرضا معاف، رئیس نمایشگاه و تنی چند از فعالان قرآنی در ایکنا برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به انتقاد مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت فارس در خصوص عدم اهدای بن کارت به مؤسسات حاضر در نمایشگاه قرآن از سوی وزارت ارشاد، گفت: در این رابطه پیگیری های لازم انجام شد و به زودی این امر محقق می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
کتاب بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که سال 1401 برگزار شد یک سال پس از آن رویداد از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی سی اُمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم روز نهم اردیبهشت ماه با حضور برگزارکنندگان این رویداد و صاحب نظران عرصه قرآنی به همت خبرگزاری قرآن برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۵:۵۶    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآنی چهارمحال وبختیاری گفت: بدقولی متولیان ارشاد در همایش مؤسسات قرآنی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم مبنی بر اختصاص بُن خرید به مؤسسات باعث گلایه مندی شده و بی اعتمادی مدیران مؤسسات به اتحادیه قرآنی استان را به همراه داشته است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، حسین صفری مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، بیان کرد: به دلیل برپایی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و همچنین برگزاری باشکوه نماز عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در مصلی امام خمینی (ره) ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۴    
به گزارش قم پرس ; اولین اعزام رسمی گروه همخوانی و تواشیح نوجوانان مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) به خارج از کشور در ماه مبارک رمضان انجام گرفت. گروه همخوانی و تواشیح نوجوانان مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) پس از اجرا در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم مورد توجه مراکز فرهنگی قرار گرفته و به ...
طی برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی با محوریت معرفی منابع دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، ضمن معرفی خدمات کتابخانه ای و عضویت رایگان میزبان جمعی از مدیران ملی- استانی، کتابداران ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۲    
استقرار و حضور ناشران مکتوب و دیجیتال در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن در یک سالن مجزا از بخش های دیگر برای اولین بار، گرچه موجب استقلال و افزایش دسترسی و مساحت این بخش شد، اما همچنان با حاشیه و چالش هایی روبرو بود که غیرقابل حل نیست و رفع آن می تواند موجب برگزاری بهتر نمایشگاه آتی قرآن شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت فارس با اشاره به عدم تحقق وعده وزارت ارشاد مبنی بر اهدای بن کارت به مؤسسات حاضر در نمایشگاه قرآن، گفت: امیدواریم مسئولان وزارت ارشاد این موضوع را پیگیری کرده و آن را حل کنند و حق مؤسساتی که در ماه مبارک رمضان از راه های دور در این نمایشگاه با دعوت حضور ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۱    
رئیس گروه قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: بیش از 90 نفر از برگزیدگان قرآنی استان قزوین، فروردین ماه سال جاری از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بازدید کردند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، النازسادات شمسا با اشاره به فعالیت بخش ازدواج موفق مسجدبنیان در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، اظهار کرد: با توجه به اینکه مسئله ازدواج در کشورمان به بحران تبدیل شده است ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۴    
جوانان فعال در حوزه برنامه نویسی و نرم افزار در غرفه عهدواره چله مهدویت در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن حضور یافتند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت:رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت، از برپایی موفق نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان تجلیل کرد. انتقاد حسین شریعتمداری از یک مقام دولت رئیسی بخاطر غیرقانونی خواندن برخی تصمیمات علیه بی حجابها
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بخش مشاوره های قرآن بنیان سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با طرح موضوع خلأ مشاوره های قرآن بنیان در جامعه گفت: امسال فضای سامان مندی در نمایشگاه قرار داده شده و ما امنیت و اعتماد را که از ارکان مشاوره صحیح است برای مشاوران و مراجعان حاکم کرده ایم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون بخش زنان و دختران سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با بیان اینکه مخاطبان نیاز به یادگیری درست فکر کردن دارند، گفت: سعی کرده ایم در بخش های مختلف این بخش، تفکر مخاطبان را به تحرک واداریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
زهرا پناهی روا در سخنانی گفت که برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خواهد شد.
رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت، از برپایی موفق نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان تجلیل کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۲:۰۰   + ۱۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تجلیل از برگزاری موفق نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان، بر لزوم اجرای برنامه های فراگیر و مؤثر در جهت ترویج فرهنگ قرآنی در کشور تأکید کرد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از بازدید یک و نیم میلیون نفر از سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن تهران خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۴    
آثار و هنرهای مختلف غرفه چله مهدویت استان تهران به خصوص بخش رسانه ای آن در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به همت اداره ارشاد ورامین در سه بخش خبرگزاری ها، نشریات و مطبوعات و فضای مجازی در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران هدف این نهاد از حضور در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را، آشنایی مردم با خدمات کتابخانه های عمومی و تبلیغ دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دانست و از استقبال خوب مردم و اصحاب رسانه خبر داد.
بخش عضویت رایگان غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم طی روزهای برگزاری نمایشگاه با استقبال چشمگیر مردم کتابدوست روبرو بود و جمع کثیری با حضور در این بخش ضمن آشنایی با خدمات کتابخانه های عمومی به عضویت در نزدیک ترین کتابخانه محل زندگی خود درآمدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دست اندرکاران 14 غرفه برتر بخش مؤسسات مردمی سی اُمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تجلیل شدند.