چهارشنبه ۰۸ تیرساعت ۲۱:۰۶Jun 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کولبری»

قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
حمیدرضا دهقانی نیا در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهار داشت: مطابق ماده 12 قانون ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برنامه های مقابله با مبادلات قاچاق در هر سال احصا می شود و پس از تصویب در چارچوب مشخص شده به نهادهای مربوطه ابلاغ شده و بر حسن اجرای آن نظارت می شود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شهر مریوان به واسطه ارتباط بسیار نزدیک با اقلیم کردستان و دروازه ورود به جمهوری اسلامی ایران دارای اهمیتی فراوان است. توسعه مراکز درمانی در مریوان می تواند تحولی عظیم در حوزه اقتصاد این منطقه داشته و با ایجاد مشاغل مختلف در حوزه گردشگری سلامت منجر به کاهش مشاغل کاذب همچون کولبری و قاچاق در مرز شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهر مریوان به واسطه ارتباط بسیار نزدیک با اقلیم کردستان و دروازه ورود به جمهوری اسلامی ایران دارای اهمیتی فراوان است. توسعه مراکز درمانی در مریوان می تواند تحولی عظیم در حوزه اقتصاد این منطقه داشته و با ایجاد مشاغل مختلف در حوزه گردشگری سلامت منجر به کاهش مشاغل کاذب همچون کولبری و قاچاق در مرز شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: نماینده مردم سنقر کلیایی در مجلس با تاکید بر این که تشدید گرانی ها در سال های اخیر منجر به افزایش آمار کولبران شده است، گفت: ما هیچ گاه نباید کولبری را یک شغل حساب کنیم که بخواهیم با راهکارهای گوناگون آن را ساماندهی کنیم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ملی پوش جوان بوکس ایران، درباره رسیدن به ترکیب تیم ملی پس از حواشی بسیار زیاد صحبت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
آذر 1398 ماجرای درگذشت دو نوجوان کولبر به نام آزاد و فرهاد خسروی بسیار خبرساز شد. صادق امامی نویسنده خبرنگاری که از نزدیک شاهد سفر کولبرها بوده از پشت پرده باندهایی سخن می گوید که آینده جوانان مناطق مرزی را به خطر انداخته اند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۱    
رئیس انجمن ورزشی کانگ فوتوآ گفت: هدف ما این است قهرمانان ورزشی مجبور به انجام فعالیت هایی مانند کولبری نشوند و بتوانند کسب و کار ویژه خود را داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۲۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ما کولبری را به عنوان تامین معاش تعریف نکردیم و با حرمت و جایگاه مرزنشینان منافات دارد و نگرانی معیشتی مردم به حق است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رکنا ورزشی: دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان با حواشی جالبی همراه بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا نوشت : محمود زاده، نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس با بیان اینکه ساماندهی وضعیت کوله بران در انتظار تصمیم دولت است، گفت: باید برای کولبران شرکت تعاونی ایجاد شود که مجوز واردات کالاهای مجاز را از دولت گرفته و کالاها را از مبادی رسمی و با استفاده از وسایل نقلیه وارد کشور کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مهدی خسروی بوکسور جوان کشورمان با تشکر از همه مردم ایران برای حمایت از او، کسب مدال آسیایی و المپیک را از اهداف خود دانست.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۰    
دادستان کل کشور از بررسی طرح ساماندهی کولبری در شواری عالی هماهنگی اقتصادی کشور خبر داد و گفت: باتوجه به اشکالاتی که در این طرح بود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دادستان کل کشور از بررسی طرح ساماندهی کولبری در شواری عالی هماهنگی اقتصادی کشور خبرداد و گفت: باتوجه به اشکالاتی که دراین طرح بود، مقرر شد در دولت مورد بررسی قرار گیرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- دادستان کل کشور با اشاره ایرادات طرح ساماندهی کولبری، گفت: طرح ساماندهی کولبری در شورای هماهنگی اقتصادی بررسی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دادستان کل کشور از بررسی طرح ساماندهی کولبری در شورای عالی هماهنگی اقتصادی کشور خبر داد و گفت: باتوجه به اشکالاتی که در این طرح بود، مقرر شد در دولت مورد بررسی قرار گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در پایان بیست و یکمین سفر استانی اش به آذربایجان غربی، بر پرهیز از تصمیم گیری های خلق الساعه و تغییر مکرر مقررات تاکید کرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۷    
ارومیه- تقویت مبادلات مرزی، جلوگیری از خام فروشی، ساماندهی کولبری و توجه به وضعیت راه ها به خصوص در بخش روستایی از مهمترین مصوبات بیست و یکمین سفر هیات دولت به آذربایجان غربی بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس جمهور، بر ساماندهی کولبری در غرب کشور تاکید کرد و گفت: باید با سازوکار مناسب، اجازه فعالیت داده شده و ممنوعیت ها و آزادی ها را اعلام کنند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، آیت الله سید ابراهیم رییسی عصر جمعه در جمع اقشار مختلف مردم آذربایجان غربی افزود: فقر و تبعیض و فساد زیبنده نظام اسلامی نیست و مبارزه با این سه مورد از دغدغه های رهبر معظم انقلاب است و دولت دنبال این است که زمینه های فساد را از بین ببرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس جمهور، بر ساماندهی کولبری در غرب کشور تاکید کرد و گفت: باید با سازوکار مناسب، اجازه فعالیت داده شده و ممنوعیت ها و آزادی ها را اعلام کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تمجید از جایگاه والای شهدای استان آذربایجان غربی بر نقش حیاتی آنها در امنیت و ثبات این استان و کشور تاکید کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
توجه دولت مردمی به مردم است، ما از ناراحتی عده ای نگرانی نداریم اما از ناراحتی مردم نگران می شویم/ ستاد فرهنگی در دولت تشکیل شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی تقویت مراودات مرزی، ساماندهی کولبری و تسهیل سرمایه گذاری را لازمه توسعه و پیشرفت استان عنوان کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- رییس جمهور با اشاره به اینکه تبادلات مرزی آذربایجان غربی باید فعال شود ، افزود: مسئله کولبری با تدوین آیین نامه کولبری ساماندهی می شود. به گزارش شفقنا، سید ابراهیم رئیسی 30 اردیبهشت در مراسم دیدار با نخبگان، اقشار مردم و خانواده شهدای آذربایجان غربی که در سالن برق استان برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
نویسنده کتاب یک زمستان با کولبرها از تجربه سفر خود با کولبرها در سال 98 گفت. به گفته او؛ سود اصلی حاصل از پدیده کولبری عاید تجاری در شهرهای بزرگ می شود.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
قباد کرمپور اظهار داشت: قرار بود برای شرایط سخت و نابسامان کولبران در مجلس تصمیمانی گرفته شود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و ما هر روز شاهد اتفاقات تلخی برای این قشر زحمت کش در این راه پر از خطر هستیم که در مواردی منجر به کشته شدن آنها می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حاج ماموستا قادری در دیدار جمعی از علماء و روحانیون اهل سنت با رییس جمهور بر حل مشکلات مناطق مرزی را مورد تأکید کرد و گفت: سر و سامان دادن به وضعیت مرزها بخصوص موضوع کولبری بصورت جدی مورد توجه قرار گیرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: نماینده کرمانشاه در شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه دیدن زنان و مردان کهنسالی که برای هزینه های زندگی شان مجبور به کولبری می شوند، دردناک است
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
نماینده کرمانشاه در شورای عالی استان ها گفت: بارها زنان کولبر مناطق مرزی پاوه با من درد دل کرده و گفته اند اگر ماهی فقط 2 میلیون تومان درآمد داشته باشند خوشبخت زندگی می کنند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
50 درصد جوانان استان آذربایجان غربی به دلیل نبود شغل به استان های دیگر مهاجرت کرده و یا از طریق مبادی غیر قانونی از کشور خارج می شود، عده ایی دیگر هم که می مانند، در مرزها، کولبری می کنند!
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۲:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
مثال افزایش قیمت آرد به 12 هزار تومان برای کاهش احتمال قاچاق، مثل این می ماند که بگوییم بدن سرطان دارد و نمی توانیم درمان کنیم، آمپول هوا زدیم، بیمار راحت شود؟ به ساداتی نژاد باید گفت که چرا قاچاق آرد را از گمرک و مرزبانی پیگیری نمی کند؟ دو نهادی که باید پاسخگو باشند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- بخشی از مرزنشینان مناطق کُردنشین ایران برای تامین معیشت و درآمد خود از مرزها اقدام به حمل بار به وسیله کول یا به اصطلاح رایج کول بری می کنند که این موضوع به دلیل درگیری با نیروهای مرزبانی و کشته و زخمی شدن آنان به یکی از چالش های مردم و مسوولان استان های غربی ایران تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب در مجلس شورای اسلامی از تنظیم آیین نامه جدید برای ساماندهی وضعیت کولبری و فعالیت مرزنشینان در شهرستان های مرزی استان کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه گفت: 523 فقره گواهینامه انطباق COC وارداتی برای کالاهای وارداتی کولبری در استان کرمانشاه صادر شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
این ذهنیت کە قاچاق کل کشور از طریق کولبری صورت می گیرد، کاملا غیرمنطقی و غیرقابل قبول است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۰۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
باید همه ی کارگران ساختمانی را بدون استثنا و بدون توجه به سهمیه و ظرفیت، بیمه کنند و در گام دوم، باید تسهیل گری مناسب در مقوله ی هزینه ی بیمه و فرجه ی پرداخت آن به عمل بیاورند؛ کارگری که به خاطر بیکاری، بار بر دوش می اندازد و کولبری می کند یا دستفروش می شود و بساط پهن می نماید، اگر داشته باشد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۰    
نماینده مردم شهرستان های سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از معضلات و مشکلات مهم شهرستان سروآباد بحث کولبری است که باید با برنامه ریزی صحیح و اصولی این معضل از بین برود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از معضلات و مشکلات مهم شهرستان سروآباد بحث کولبری است که باید با برنامه ریزی صحیح و اصولی این معضل از بین برود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: کولبری را از مشکلات جدی در این شهرستان عنوان کرد و گفت: رفع مشکل کولبری و ایجاد اشتغال پایدار و در خور شان مردم این شهرستان حق تک تک جوانان است که نیاز به برنامه ریزی دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون مرزنشینان تلاش کرده تمام نیاز مرزنشینان را در قالب حمایت طرح " کولبری و تجارت مرزی" ببیند اما با اقداماتی که دولت انجام داده عملا طرح به حاشیه می رود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۱    
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: دستور کار دولت فعال کردن بازارچه های مرزی است که اگر هدفمند اجرا شود، تاثیر مثبتی برکاهش قاچاق کالا دارد و نباید متجاوز مرزی، قاچاق سلاح و مشروبات الکلی را کولبری جلوه داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: انون و شرع اجازه قاچاق سلاح و کالای غیرمجاز را نمی دهد و در نشست با فرماندهان انتظامی در استان بر مقابله با قاچاق تاکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: برخورد قاطع اراذل خط قرمز نیروی انتظامی هستند، بر همین اساس حکم تنبیه اراذل در صحنه اجرا می شود.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روزنامه اعتماد در مطلبی با عنوان رنجی که به کول می کشند نوشت: فقط سیروان را صدا می زنند. هر کولبری از صخره های سیاه کوه و لک لک و دولان و قاعد مست و نوری و کشتارگاه پرت شود، تیر بخورد، یخ بزند، بمیرد، کاسبکارها، کولبرها، مردم بیتوش ، فقط سیروان را صدا می زنند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی انتظامی کل کشور با اعلام بسته بودن مرزهای زمینی به سمت عتبات اعلام کرد که تکلیف این موضوع به زودی مشخص شده اما لازم است تا آن زمان مردم از مراجعه به مرزها خودداری کنند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان از خانه ملت؛ جلال محمودزاده در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز(یکشنبه 22اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی ، گفت: امروز مردم ما در شرایط سختی قرار گرفته اند و از عملکرد مسئولان کشور رضایت ندارند از کدام دردها و مشکلات بگویم؟ تورم اقتصادی شدید ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نشستی به مناسبت روز جهانی عدالت اجتماعی با عنوان کولبری؛ نه شغل، نه کرامت توسط کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای مرکز برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
فقط سیروان را صدا می زنند. هر کولبری از صخره های سیاه کوه و لک لک و دولان و قاعد مست و نوری و کشتارگاه پرت شود، تیر بخورد، یخ بزند، بمیرد، کاسبکارها، کولبرها، مردم بیتوش ، فقط سیروان را صدا می زنند ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
احمد وحیدی وزیر کشور در جمع خبرنگاران در خصوص نقش بازرسی در دولت سیزدهم، اظهار کرد: انتصابات در دولت سیزدهم باید براساس شایسته سالاری باشد و دولت در بحث انتصابات روی شایسته سالاری تاکید جدی دارد. ...