چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۸:۰۳Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران بر لزوم توسعه زیرساخت های شهری ویژه بانوان در تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: یکی از اصلی ترین برنامه های این دوره شورای شهر و مدیریت شهری، مردمی سازی مدیریت شهری و استفاده از ظرفیت های بی شمار مردمی است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، محمد امین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در پنجاه و چهارمین رویداد امید و افتخار که عصر امروز( شنبه 16 اردیبهشت 1402) با افتتاح پروژه های مناطق یک و 13 برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با حضور در مدرسه استثنایی باغچه بان از تلاش های معلمین این مدرسه تقدیر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۵    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تأکید بر اینکه تهران باید یک شهر قرآنی باشد، گفت: تلاش می کنیم در 353 محله تهران یک مسجد قرآنی در کنار خانه قرآن و عترتِ سرای محلات داشته باشیم و در ادامه از آن جلسات قرآن و مساجد تخصصی حمایت خواهیم کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درباره ساماندهی متکدیان در سال 1402 توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از تدوین برنامه های ویژه شهرداری در حوزه حجاب خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۷:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران جزییات ساماندهی معتادان متجاهر به ویژه منع پذیرشی ها در سال 1401 را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در بازدید از برنامه های نوروزی بوستان ملت گفت: ویژه برنامه های بهار ایران یکی از برنامه های جذاب و پرمخاطب در تعطیلات نوروز امسال است که با استقبال پرشور و گسترده مسافران، گردشگران نوروزی و شهروندان تهرانی مواجه شده است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان این که مدیریت شهری به دنبال تاسیس سازمان گردشگری است، بیان کرد: با تاسیس این سازمان در شهرداری تهران و تجمیع ظرفیت ها، زمینه توسعه گردشگری پایدار فراهم می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۵    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در تلاش تا در 22 منطقه پایتخت 22 مهد قرآن احیا کنیم و شهرمان را پای سفره قرآن بیاوریم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۹    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در مراسم افتتاحیه جشنواره قرآنی آرمان از احیای 353 خانه قرآن و عترت محلات تهران خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۴    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در توییتی درباره لستقبال مردم از جشن های نوروزی نوشت: آغاز جشن های (بهار ایران) به کوری چشم کسانی که چشم دیدن شادی مردم ایران ندارند در همان مکانی که چند روز پیش دشمنان این مردم فراخوان بی ثمردیگری داده بودند جشن های نوروز را آغاز کردیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: پروژه گذرگاه و باغ راه حضرت فاطمه (س) بسیاری از مقدمات فراهم شده و این پروژه جزو پروژه هایی است که با حساسیت دنبال می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۶    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در آیین افتتاح هجدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی از اعتبار یکهزار میلیاردی در زمینه توسعه زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی به ویژه در حوزه بانوان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: پشت سر اقتصادهای کلان، اقتصادهای شهری پرتوان ظاهر می شوند، مانند هند و چین که بین اقتصادهای خرد و کلان اتصال ایجاد می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: چگالی نخبگی تهران اگر به کار بیاید می تواند خیلی از معضلات تهران را حل کند؛ تهران 30 هزار شهید و بیشترین مراکز دانشگاهی، کتابخانه، مسجد و مدرسه را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در آیین افتتاحیه جشنواره های آرمان گفت: آرمان خواهی تمام نمی شود و ادامه دارد و این پرچم نسل به نسل تا ظهور حضرت حجت (عج) دست به دست می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: بازی های رایانه ای به طور رسمی به رشته های ورزشی کشور اضافه خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۲:۰۷    
سرویس شبکه های اجتماعی جوان آنلاین: امین توکلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در صفحه شخصی خود در توییتر به دیدار زاکانی شهردار تهران با آیت الله جاودان اشاره کرده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
امین توکلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در صفحه شخصی خود در توییتر به دیدار زاکانی شهردار تهران با آیت الله جاودان اشاره کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از بازگشت 40 مجموعه ورزشی تعطیل به چرخه فعالیت در دوره اخیر مدیریت شهری خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت تا زمانی که سازمان گردشگری شهر تهران ایجاد شود ستادی برای هماهنگی زیر مجموعه های شهرداری در حوزه گردشگری تشکیل می شود. ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از تلاش مدیریت شهری دوره ششم برای ارائه خدمت ویژه به بانوان خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ظهر روز دوشنبه بیست و چهارم بهمن ماه سال 1401، مراسم کلنگ زنی بزرگ ترین بوستان بانوان در غرب تهران و منطقه 21 با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و جمعی مدیران ارشد شهری پایتخت برگزار خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در محلات تهران یک مدرسه دخترانه و یک مدرسه پسرانه با تشخیص کمیته مشترکی که میان شهرداری تهران و آموزش و پرورش تشکیل می شود با پشتوانه قرارگاه تعلیم و تربیت به مساجد متصل خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: برپایی کنفرانس مناره در این برهه تاریخی، نقش خوبی در هماهنگ شدن جریان رسانه ای جبهه اسلامی داشته و کمک به جبهه وحدت اسلامی است.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: 110 نقطه در 22 منطقه در نظر گرفته شد تا میعادگاهی در شهر تهران ایجاد شده و بتوانیم تدارک بهتری برای خدمت به مردم در دهه فجر داشته باشیم؛ همچنین برنامه هایی در مراکزی چون برج میلاد، برج آزادی، دریاچه شهدای خلیج فارس و اراضی عباس آباد برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در نیمه شعبان برنامه ای شبیه به مهمانی 10 کیلومتری عید غدیر سال گذشته خواهیم داشت.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درخصوص تکلیف ایجاد قرارگاه پلیس در شوش و هرندی توضیح داد. محمد امین توکلی زاده در گفت و گو با پانا درخصوص ایجاد قرارگاه در محله شوش و هرندی گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در نشست معاونین اجتماعی و فرهنگی کلانشهرهای کشور گفت: تا پایان عید فطر پیش رو، فضاهای توام با شادی و نشاط برای شهروندان در کلانشهرها ایجاد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: به منظور حمایت از مددجویان و برنامه ریزی پس از بهبود و خروج از چرخه بی خانمانی، ضمن آموزش کفاشی مددجویان به بازار کار معرفی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۵   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از شهروندان تهرانی خواست در این روز های سرد زمستان در صورت مشاهده افراد بی سرپناه با سامانه 137 تماس بگیرند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با سرد شدن هوا، آماده سازی ظرفیت گرمخانه ها و افزایش گشت های شهرداری برای کمک به افراد در معرض آسیب در دستور کار قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از الزام پیمانکاران به استفاده نکردن از کودکان در زباله گردی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درباره اقدامات شهرداری درخصوص ساماندهی کودکان کار و خیابان توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از ارائه گزارش معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در یکصد و هجدهمین جلسه شورا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: با تصمیم شهردار پایتخت، شهرداری منطقه 22 بعنوان معین در کنار شهرداری کرمان برای برگزاری آیین بزرگداشت شهید سلیمانی انتخاب شد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به آماده باش 20 مددسرا در پایتخت گفت: برای اسکان موقت افراد کارتن خواب و بی سرپناه در شبهای سرد زمستانی و به خصوص شب برفی دیشب هیچ مشکلی نداشتیم و حدود 1600 نفر در 16مددسرای متعلق به آقایان و 4مددسرای متعلق به بانوان اسکان داده شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: بررسی بودجه سال آینده در کمیسیون ها درحال انجام است و درخواست معاونت فرهنگی و اجتماعی افزایش میزان بودجه است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اعلام اینکه اساسنامه و ساختار سازمان گردشگری شهرداری در حال طی شدن است، گفت: با تشکیل سازمان گردشگری شاهد رخداد های بهتری در حوزه گردشگری تهران خواهیم بود.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: مدیریت واحد مجموعه ها و رویدادهای ورزشی شهرداری تهران برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان ضروری است.