یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۵۵Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت خزانه داری»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا در واکنش به گزارش همکاری نفتی تهران و کاراکاس اعلام کرد که آمریکا به اعمال تحریم علیه ایران و ونزوئلا ادامه می دهد.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در واکنش به گزارش خبرگزاری رویترز در خصوص توافق نفتی ایران و ونزوئلا، گفت که این امر می تواند نقض تحریم های ایالات متحده باشد.
دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در خلال نگرانی ها از اینکه تحریم ها علیه طالبان می تواند بحران بشردوستانه در افغانستان را بدتر از آنچه هست کند، ایالات متحده گام هایی اتخاذ کرده تا بر اساس آن زمینه ارسال کمک ها به افغانستانی را که به لحاظ اقتصادی فلج شده است، فراهم سازد ...
آنا   ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خزانه داری آمریکا در واکنش به برخی اخبار پیرامون قراردادهای نفتی میان ونزوئلا و ایران گفت: تحریم های مرتبط با تهران و کاراکاس ادامه می یابند.
سخنگوی وزارت خزانه داری آمریکا در واکنش به گزارش همکاری نفتی تهران، کاراکاس گفت که واشنگتن به اعمال تحریم علیه ایران و ونزوئلا ادامه می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۲    
وزارت خزانه داری امریکا اعلام کرده که دو مورد از تحریم هایش را درباره افغانستان لغو کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا روز جمعه با کاهش محدودیت های تحریم طالبان، دو مجوز عمومی برای تسهیل ارتباط مالی با افغانستان را صادر کرد. وزارت خزانه داری آمریکا گفته سازمان های غیردولتی و برخی نهادهای بین المللی از جمله سازمان ملل اجازه تراکنش مالی با طالبان یا شبکه حقانی را خواهند داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۱:۵۰    
وزارت خزانه داری آمریکا مدعی تسهیل ارسال کمک های بشردوستانه به افغانستان شد در حالی که از پایبندی به تحریم ها علیه گروه طالبان و حقانی خبر داد.
وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه تراکنش های مالی با گروه طالبان و شبکه حقانی افغانستان را برای فعالیت های بشردوستانه مجاز اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا برای انجام برخی داد و ستدها با طالبان و شبکه حقانی به جهت ارائه کمک های بشردوستانه ضروری، مجوزهایی صادر کرد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: جمهوری خواهان کنگره آمریکایی در تلاش هستند تا از طریق لایحه بودجه دفاعی این کشور، اقداماتی را در راستای مقابله با ایران انجام دهند. به نقل از واشنگتن فری بیکن ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا صرافی ارز دیجیتالی SUEX را به دلیل تسهیل حملات باج افزاری تحریم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ارز دیجیتال : مقامات وزارت خزانه داری آمریکا و چند سازمان دولتی دیگر، جدی تر از همیشه در حال بررسی شرایط قانون گذاری استیبل کوین ها هستند. به گزارش کریپتو پوتیتو، با افزایش فشارهای نظارتی در ایالات متحده، قانون گذاران قصد دارند رسیدگی به مساله استیبل کوین ها را در اولویت قرار دهند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا سه شنبه شب اعلام کرد که مبادله ارزهای رمزنگاری شده را به دلیل نقش آنها در حملات باج افزارها تحریم خواهد کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت خزانه داری آمریکا سه شنبه اعلام کرد یک شرکت فعال در مبادلات رمزارز به نام سوئکس را به علت نقش ادعایی اش در تسهیل مبادلات مالی مربوط به حملات باج افزاری داشته تحریم کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در اولین اقدام خود در خصوص اعمال تحریم علیه رمزارزها، یک شرکت مبادله ارز دیجیتال روسی را تحریم کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
یورو نیوز: درست یک روز پس از آن که بحران مالی گروه املاک چینی بازار رمزارزها را هم تکان داد، وزارت خزانه داری آمریکا نیز با تایید اخبار غیررسمی روز های اخیر مبنی بر وضع تحریم های تازه علیه مبادله رمزارزها جو منفی حاکم بر بازار ارزهای رمزنگاری شده را حفظ کرد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۰    
رئیس سابق بانک مرکزی ایالات متحده آمریکا بیان کرد: اگر کنگره محدودیت افزایش بدهی دولت ایالات متحده را افزایش ندهد، اقتصاد کشور وارد مرحله رکود می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶    
ایسنا : دولت بایدن قصد دارد تدابیر جدیدی را به اجرا بگذارد تا برای هکرها سود بردن از حملات باج افزاری با استفاده از رمزارزها را دشوارتر کند. به گزارش ایسنا وال استریت ژورنال در گزارشی اعلام کرده که وزارت خزانه داری آمریکا هفته جاری تحریم ها و دستورالعمل هایی را وضع می کند که هدف آنها ممانعت از ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
دیده بان ایران: دولت آمریکا قصد دارد دستورالعملی را صادر و تحریم هایی علیه رمز ارزها را اعمال کند تا از حملات باج افزاری مقابله کند. در گزارشی که وال استریت ژورنال منتشر کرده آمده است: کابینه جو بایدن ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا رسانه- دولت بایدن قصد دارد تدابیر جدیدی را به اجرا بگذارد تا برای هکرها سود بردن از حملات باج افزاری با استفاده از رمزارزها را دشوارتر کند. به گزارش ایسنا ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که یک شبکه مالی مرتبط با ایران و حزب الله را تحریم کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز جمعه به وقت محلی اسامی چندین فرد و شرکت را به دلیل حمایت از حزب الله لبنان در فهرست تحریم ها قرار داده است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز جمعه اسامی چندین فرد و شرکت را به دلیل حمایت از حزب الله و لبنان در فهرست تحریم ها قرار داده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۵    
وزارت خزانه داری آمریکا چندین شهروند ایرانی، لبنانی و کویتی را مورد تحریم قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری ایالات متحده از وضع تحریم های جدید علیه 13 شخصیت حقیقی خبر داد که ادعا می شود با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حزب الله لبنان در ارتباط هستند.
وزارت خزانه داری آمریکا طی بیانیه ای از تحریم 13 شخص حقیقی و 8 شرکت به دلیل مشارکت آنها در تأمین مالی حزب الله و دور زدن تحریم های دولت آمریکا علیه ایران خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: وزارت خزانه داری آمریکا چند شخص را به اتهام ارتباط با حزب الله لبنان و نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به لیست تحریم های خود اضافه کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا طی بیانیه ای از تحریم 13 شخص حقیقی و 8 شرکت به بهانه مشارکت آنها در تأمین مالی حزب الله و دور زدن تحریم های دولت آمریکا علیه ایران خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: وزارت خزانه داری آمریکا چند شخص را به اتهام ارتباط با حزب الله لبنان و نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به لیست تحریم های خود اضافه کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که چهار شهروند کلمبیایی و سازمان قاچاق مواد مخدر آنها را به دلیل مشارکت در انتقال مواد مخدر تحریم کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا 5 نفر را به بهانه ارتباط با گروه تروریستی القاعده تحریم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از تحریم 3 شهروند ترکیه ای و 2 شهروند مصری به دلیل آنچه حمایت از گروه تروریستی القاعده خوانده شده است، خبر داد.
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد پنج نفر را به اتهام حمایت از فعالیت های مالی القاعده تحریم کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از گنجاندن نام پنج تبعه مصر و ترکیه به فهرست تحریمهای خود خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی پنج نفر را که معتقد است با القاعده ارتباط دارند، تحریم کرد. به گزارش شفقنا پایگاه اطلاع رسانی وزارت خزانه داری آمریکا، سه نفر از این پنج نفر که به خاطر ارتباط با القاعده تحریم شده اند، شهروند ترکیه هستند. ...
پرسش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۷    
براساس این سند که طی روزهای اخیر درز پیدا کرده ؛ تا 27 خرداد امسال دولت آمریکا موظف بوده که تحریم های همه جانبه علیه ایران حتی تحریم های دارویی از جمله داروهای کرونایی را اعمال کند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا یک شرکت فناوری مستقر در تگزاس را به بهانه نقض تحریم های ایران مشمول جریمه کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال جریمه علیه یک شرکت مستقر در تگزاس به اتهام عدم رعایت قوانین مربوط به تحریم های ایران خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال جریمه علیه یک شرکت مستقر در تگزاس به اتهام عدم رعایت قوانین مربوط به تحریم های ایران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناسان آمریکایی می گویند: گزارش وزارت خزانه داری آمریکا نشان می دهد که ثروتمندان آمریکایی سالانه صدها میلیارد دلار مالیات نمی دهند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
عباس هاشمی دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران درباره خبر واردات لوازم خانگی اظهار کرد: این خبر از اساس کذب بود. مدتی قبل وزارت خزانه داری آمریکا مجوزی در راستای رفع بخشی از تحریم ها داده بود ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
احتمال بازگشت سامسونگ و ال جی به بازار ایران دوباره خبرساز شده است. رویداد 24 جزئیات بیشتری از علل انتشار شایعاتی درباره بازگشت این دو برند قدرتمند کره ای به ایران منتشر کرده.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۲۸    
وزارت خزانه داری ایالات متحده دوم اوت اعلام کرد که به سقف بدهی دولت به 22 تریلیون دلار که کنگره تعیین کرده بود، رسیده است و از نهاد قانونگذاری خواست که دوباره آنرا افزایش دهد ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در ادامه سیاست های خصمانه این کشور علیه مردم ایران، از اضافه شدن نام 4 شهروند ایرانی به فهرست اشخاص تحت تحریم این وزارتخانه خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از دویچه وله، آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا در اتهاماتی بی اساس مدعی شد که واشنگتن از قصد ایران برای توطئه علیه آمریکایی ها ازجمله مقامات فعلی و سابق این کشور، آگاه است. ...
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه متاسفانه مقامات فعلی آمریکا مسیر شکست خورده دولت قبلی را طی می کنند، تاکید کرد: واشنگتن بداند راهی جز ترک اعتیاد تحریمی خود و استفاده از ادبیات و رفتار محترمانه در قبال تهران ندارد. ...
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
طبق بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا، علیرضا فراهانی، محمود خاضعین، امید نوری و کیا صادقی، هدف تحریم های واشنگتن قرار گرفته اند.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۱    
وزارت خزانه داری آمریکا بر پایه ادعاهای اثبات نشده چهار فرد ایرانی را به بهانه تلاش برای ربودن یک فعال ایرانی-آمریکایی در فهرست تحریم ها قرار داد.