پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۴:۴۳Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت خزانه داری»

اول فارس   ۷ ساعت پیش    
پس از آنکه روز جمعه اول مهر، وزیر خارجه آمریکا از لغو برخی تحریم های اعمال شده بر جمهوری اسلامی ایراندر ایران خبر داد و وزارت خزانه داری آمریکا هم با انتشار بیانیه ای اعلام کرد با درخواست صدور مجوز صادرات برخی تجهیزات و خدمات مرتبط با ارتباطات اینترنت ماهواره ای برای شهروندان ایرانی موافقت می کند ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
گوگل اعلام کرده که به دنبال قطعی اینترنت در ایران و مجوز جدید وزارت خزانه داری امریکا، تیم های گوگل و کارمندان ایران این شرکت، در تلاش هستند تا ابزارهای این شرکت را در دسترس افراد بیشتری در ایران قرار دهند.
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
در روزهای اخیر واتس اپ، اینستاگرام، اسکایپ، لینکدین و چندین شبکه اجتماعی و پلتفرم و وبسایت دیگر نیز فیلتر شدند و مشخص نیست که چه زمان رفع فیلتر می شوند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
در پی انتقاد ها از مدیریت اقتصادی دولت جو بایدن، کاخ سفید در تدارک انتخاب جایگزین سریع و برای وزارت خزانه داری آمریکا است.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۵    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. سی ام شهریورماه امسال وزارت خزانه داری ایالات متحده به دنبال توییت ایلان ماسک مبنی بر ارائه خدمات اینترنت استارلینک در ایران در صورت لغو تحریم های آمریکا ، تحریم های حوزه تکنولوژی علیه ایران را لغو کرد ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
روز جمعه وزارت خزانه داری ایالات متحده آمریکا اعلام کرد مجوزی کلی برای توسعه دسترسی به خدمات اینترنتی برای ایرانیان صادر کرده است. سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به این اقدام دولت آمریکا آن را تلاش برای نقض حاکمیت ایران توصیف کرد.
تبیان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۵    
بعد از آنکه اول مهر جاری، وزیر خارجه آمریکا از لغو برخی تحریم های اعمال شده بر ایران خبر داد و وزارت خزانه داری هم اعلام کرد با درخواست صدور مجوز صادرات برخی تجهیزات و خدمات اینترنت ماهواره ای برای ایرانیان موافقت می کند ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد با هدف تحریک اعتراضات ضد نظام ایران، تسهیلاتی را در زمینه دسترسی به اینترنت تصویب کرده است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در اقدامی که مستندات نشان می دهند با علم به کاهش اثرگذاری تحریم ها انجام شده دفتری جدید در این وزارتخانه تأسیس کرده است.
با این قابلیت می توانید موقعیت خود را به صورت زنده و تا زمانی که می خواهید، با کاربر مدنظرتان به اشتراک بگذارید.
زومیت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا گواهی عمومی D2 را برای رفع تحریم بخشی از خدمات اینترنتی و فناوری محور برای کاربران ایرانی صادر کرد.
آی تی رسان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
محمد جواد آذری جهرمی ، وزیر پیشین ارتباطات، در واکنش به اخبار فعال سازی اینترنت ماهواره ای استارلینک در کانال تلگرام خود توضیحاتی ارائه داد. پس از پاسخ مثبت وزارت خزانه داری ایالات متحده آمریکا به درخواست ایلان ماسک و صدور مجوز ارسال تجهیزات و سخت افزارهای مورد نیاز برای اینترنت ماهواره ای به ...
ایستگاه آی تی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلان ماسک، مدیرعامل اسپیس ایکس با انتشار توییتی رسماً از آغاز روند فعال سازی اینترنت ماهواره ای استارلینک برای ایران خبر داد. ماسک پیش از این اعلام کرده بود که به دنبال معافیت استارلینک از تحریم های آمریکا علیه ایران برای ارائه خدمات اینترنت ماهواره ای به کاربران ایرانی است. ...
سخت افزار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۸    
تنها چند روز پس از درخواست کاربران ایرانی توییتر از ایلان ماسک برای ارائه سرویس استارلینک در ایران و پس از آن درخواست ماسک از وزارت خزانه داری آمریکا برای رفع محدودیت ارسال اینترنت ماهواره ای به ایران، اکنون شاهد فعال شدن استارلینک هستیم ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری ایالات متحده پیشنهاد کرده است که به سمت توسعه ارز دیجیتال بانک مرکزی حرکت کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۹    
وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که مجوز کلی برای افزایش حمایت از اینترنت آزاد ایران را صادر کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز گواهی عمومی D-2 را برای رفع تحریم از پاره ای خدمات اینترنتی و فناوری محور برای کاربران ایرانی صادر کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
دیجیاتو نوشت: وزارت خزانه داری آمریکا ساعاتی پیش برخی تحریم های تکنولوژی مربوط به ایران را لغو کرد. بر این اساس، بسیاری از شرکت های خارجی اجازه پیدا می کنند خدمات خود را در اختیار کاربران و کسب وکارهای ایرانی قرار دهند که یکی از آن ها، اسپیس ایکس و اینترنت ماهواره ای استارلینک این شرکت است. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، در پی قطع گسترده اینترنت در ایران، وزارت خزانه داری آمریکا مجوز کلی گسترش دسترسی به خدمات اینترنتی برای ایرانیان را صادر کرد. بر اساس این بیانیه که روز جمعه اول مهر ماه در وبسایت خزانه داری منتشر شده است ...
فارنت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۹    
وزارت خزانه داری آمریکا به تازگی بخشی از تحریم های مربوط به فناوری های ارتباطی علیه ایران را رفع کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۰:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در اقدامی که مستندات نشان می دهند با علم به کاهش اثرگذاری تحریم ها انجام شده دفتری جدید در این وزارتخانه تأسیس کرده است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا با صدور یک مجوز عمومی به مشخص کردن برخی از مبادلاتی پرداخته که در حوزه تامین اینترنت برای ایران از تحریم ها معاف هستند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که بسیاری از شرکت های آمریکایی به بهانه تحریم های ظالمانه، سال هاست در حوزه آی تی از ارائه خدمات به مردم ایران خودداری کرده اند، ناگهان وزارت خزانه داری ایالات متحده تسهیلاتی را برای توسعه اینترنت در ایران خواستار شده است!
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری ایالات متحده آمریکا (OFAC) روز سه شنبه 29 اسفند (20 مارس) در بیانیه ای با تاکید بر حق استفاده مردم ایران از آزادی بیان و جریان آزاد اطلاعات، مجوز دسترسی به اینترنت آزاد را برای ایرانیان صادر کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
در ادامه اقدامات مداخله جویانه و در حالی که در روزهای اخیر خزانه داری آمریکا تحریم هایی را علیه کشورمان اعمال کرده، این بار و در پی برخی ناآرامی ها در ایران، مجوز کلی افزایش حمایت از اینترنت آزاد ایران از سوی این کشور صادر شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دولت آمریکا روز جمعه تدابیری را برای تسهیل دسترسی ایرانیان به اینترنت اعلام کرد. بنا به اعلام وزارت خزانه داری آمریکا دولت این کشور دستورالعمل رعایت تحریم ها را به روزرسانی کرده است تا به شرکت های فعال در عرصه فناوری امکان عرضه گزینه های بیشتری از خدمات امن به مردم ایران را بدهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا که این روزها تحریم های مکرری علیه ایران وضع کرده با صدور دستورالعملی به تشریح مبادلاتی در حوزه دسترسی به اینترنت پرداخته که از شمول تحریم ها معاف هستند.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در نامه نمایندگان کنگره آمریکا آمده است، ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت اسپیس ایکس، روز دوشنبه اعلام کرده که برای ارائه اینترنت ماهواره ای استارلینک به ایران خواستار معافیت از تحریم های ایران است اگر چنین درخواستی برای مجوز ارسال شود، از شما می خواهیم فوراً آن را تأیید کنید. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، وزارت خزانه داری آمریکا همچنین تحریم هایی را علیه مدیران ارشد وزارت اطلاعات و امنیت ایران، نیروی مقاومت بسیج، نیروی زمینی ارتش و نیروی انتظامی وضع کرد ...
حزب تدبیر و توسعه   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا پلیس امنیت اخلاقی ایران را به خشونت علیه زنان متهم کرده و آن را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۴۱    
تهران- ایرنا- خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که وزارت خزانه داری آمریکا در حال راه اندازی دفتر جدیدی است که وظیفه آن بررسی سیاست تحریم های ایالات متحده برای تأثیرات ناخواسته احتمالی است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در توییتی تایید کرد که وزارت خزانه داری ایالات متحده یک نهاد ایرانی را در لیست تحریم های خود قرار داده است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا پلیس امنیت اخلاقی ایران را به خشونت علیه زنان متهم کرده و آن را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، وزارت خزانه داری آمریکا همچنین تحریم هایی را علیه مدیران ارشد وزارت اطلاعات و امنیت ایران، نیروی مقاومت بسیج، نیروی زمینی ارتش و نیروی انتظامی وضع کرد. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج شنبه آنچه که "پلیس امنیت ملی و برخی مقامات امنیتی تهران" خواند را در لیست تحریم های خود قرار داد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا پلیس امنیت اخلاقی ایران را به خشونت علیه زنان متهم کرده و آن را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا پلیس امنیت اخلاقی ایران را به خشونت علیه زنان متهم کرده و آن را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در ادامه سریال تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران به بهانه های گوناگونه، وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد شش شخصیت ایرانی از جمله پلیس امنیت اخلاقی ایران را به اتهام آنچه آزار و خشونت علیه زنان و نقض حقوق معترضان صلح آمیز ایرانی نامید تحریم کرده است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا پلیس امنیت اخلاقی ایران را به خشونت علیه زنان متهم کرده و آن را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا پلیس امنیت اخلاقی ایران را به خشونت علیه زنان متهم کرده و آن را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۷    
وزارت خزانه داری آمریکا پلیس امنیت اخلاقی ایران را به خشونت علیه زنان متهم کرده و آن را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
در تصویر اینفوگرافی زیر به معرفی و بررسی مزایا و معایب اینترنت ماهواره ای استارلینک پرداخته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
ایتنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - وزارت خزانه داری آمریکا شامگاه سه شنبه 20 سپتامبر (29 شهریور) اعلام کرد صدور برخی تجهیزات اینترنت ماهواره ای به ایران ممکن است و این کار نیاز به مجوز ندارد.
وزارت خزانه داری آمریکا اجازه صادرات برخی از تجهیزات اینترنت ماهواره ای به ایران را صادر کرده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در پی اظهارات ایلان ماسک، مالک شرکت اسپس ایکس مبنی بر این که به دنبال کسب معافیت از تحریم های ایران خواهد بود تا بتواند خدمات اینترنت ماهواره ای استارلینک را به مردم ایران ارائه دهد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : یک سخنگوی وزارت خزانه داری آمریکا گفت: دفتر کنترل دارایی های وزارت خزانه داری(اوفک) از قبل مجوزی دارد که صادرات برخی سخت افزارها، نرم افزارها و خدمات مربوط به ارتباطات اینترنتی به ایران را مجاز می سازد.
شارا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی اعلام آمادگی ایلان ماسک برای درخواست معافیت از تحریم های مرتبط با ایران با هدف ارایٔه اینترنت ماهواره ای استارلینک در این کشور، وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد صادرات برخی تجهیزات اینترنت ماهواره ای به ایران ممکن است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۳۹ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای در پاسخ به درخواست مالک شرکت اسپیس ایکس برای معافیت از تحریم های ایران جهت ارائه خدمات اینترنت ماهواره ای به ایران، گفت که از صدور مجوزهای به خصوص جهت فعالیت های مرتبط با آزادی اینترنت در ایران استقبال می کند.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در پی درخواست ایلان ماسک مبنی بر عرضه اینترنت ماهواره ای استارلینک به کاربران ایرانی، اعلام کرد که صادرات برخی تجهیزات اینترنت ماهواره ای به ایران مشمول تحریم ها نبوده و شرکت های فعال در این زمینه می توانند درخواست خود را ارائه دهند. ...
ایلان ماسک، مدیرعامل اسپیس ایکس ممکن است برای ارائه ی خدمات پهن باند ماهواره ای Starlink در ایران مجوز لازم را دریافت کند.