پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۴:۳۰May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتبارات اشتغال»

نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نقدینه - بانک کشاورزی با پرداخت 60 میلیارد ریال تسهیلات،از احداث و راه اندازی طرح سورتینگ و سردخانه میوه،صیفی و مواد پروتئینی در استان البرز حمایت کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۲    
سهم اعتبارات اشتغال زایی روستایی در استان مرکزی 20 درصد افزایش یافت.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: اعتبارات اشتغال کمیته امداد استان سمنان با رشد دو برابری به 200 میلیارد تومان افزایش یافت و با این اعتبارات قطار اشتغال روی ریل توسعه قرار خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: سهم اعتبارات مرحله پنجم اشتغال زایی روستایی و عشایری این استان امسال 20 درصد افزایش یافت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۱    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از ساخت 570 واحد مسکونی برای خانوارهای دو معلول و بیشتر با همکاری بنیاد مستضعفان ، بنیاد مسکن ، سازمان ملی زمین و مسکن و انجمن خیرین مسکن ساز طی سال گذشته خبر داد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در اولین جلسه گارگروه اشتغال استان گفت: با جذب اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و انجام طرح های اشتغال زایی در سال 99، تکمیل زنجیره های تولید انجام شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی میزان اعتبار اشتغال شهرستان گرمه از محل تبصره 16 را سه میلیارد تومان عنوان کرد وافزود: 96 درصد این اعتبارات جذب شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۱:۴۵    
یکی از دلایلی که شهرستان کهگیلویه در اشتغال زایی ضعیف عمل کرد،عدم ثبات مدیریت ارشد شهرستان در این چند سال بوده است که 5 فرماندار در 6 تا 7 سال تغییر دادند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سمنان- مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه 100درصد اعتبارات اشتغال این نهاد طی سال گذشته جذب شده است، گفت: مبلغ این اعتبارات 102 میلیارد تومان را شامل می شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در اولین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان در سال جاری که به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با دستور کار بررسی آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به طرح های معرفی شده مرحله پنجم اعتبارات اشتغال پایدار روستایی در استانداری برگزار شد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۳    
اقتصاد| مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در نشست با مسئولین اعتبارات بانک های عامل همکار بهزیستی از جذب 86 درصدی اعتبارات اشتغال استان در ده ماهه اول سال جاری خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
آغاز ساخت 84 واحد مسکونی ویژه محرومان/با اعتمادسوزی بین مردم، منتظر ایجاد تفرقه باشیم/ کسب رتبه نخست استان قم در جذب اعتبارات اشتغال خانگی/از عناوین روزنامه های امروز قم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون استاندار قم از کسب رتبه نخست استان در جذب اعتبارات اشتغال خانگی خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۸    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان ایلام گفت: تعداد مراکز نیکوکاری در این استان نسبت به سال گذشته دوبرابر شده و هم اکنون تعداد این مراکز به 63 مرکز در استان رسیده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۳    
مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی از جذب 86 درصدی اعتبارات اشتغال آذربایجان شرقی در 10 ماهه نخست امسال در حوزه مددجویان بهزیستی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی در نشست خود با مسئولین اعتبارات بانک های عامل همکار بهزیستی از جذب 86 درصدی اعتبارات اشتغال استان طی 10 ماهه اول سال99 در حوزه مددجویان بهزیستی خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از ایرنا ، رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان این طرح ها را شامل یک طرح پرورش گوسفند به ظرفیت 250 راس مولد با اعتباری بیش از 2 میلیارد تومان عنوان کرد که 850 میلیون تومان آن از محل اعتبارات اشتغال روستایی بوده است. اسفندیار حسنی مقدم افزود: این واحد [...]
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۲:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو روز دوشنبه در آیین افتتاح این واحد تولیدی به خبرنگار ایرنا گفت: واحد تولیدی برش انواع سنگ تراورتن و مرمریت شرکت معدن جویان سنگاب ماکو با سرمایه گذاری 700 میلیارد ریالd که 150 میلیارد ریال آن از محل اعتبارات اشتغال فراگیر تامین اعتبار شده ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۳:۵۸    
31 طرح گلخانه ای به همت مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری شهید گرائیلی با اعتبار 1 میلیارد و 640 میلیون تومان از محل اعتبارات اشتغال روستایی در مساحت 2 هزار متر مربع و اشتغالزایی 31 نفر در روستای خرماکلا قائمشهر به بهره برداری رسید.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
31 طرح گلخانه ای روستای خرماکلا شهرستان قائمشهر با اعتبار یک میلیارد و ششصد و چهل میلیون تومان از محل اعتبارات اشتغال روستایی و با مساحت 2 هزار متر مربع با حضور استاندار مازندران، مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۳    
مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: 31 میلیارد و 900 میلیون تومان سهم بهزیستی از اعتبارات اشتغال است که 70 درصد اعتبارات جذب شده و مابقی اعتبار جذب نشده مربوط به بانک های خصوصی است که با بهزیستی همکاری لازم را ندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۰    
بجنورد- مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: 70 درصد اعتبارات اشتغال بهزیستی جذب شده و مابقی اعتبار جذب نشده مربوط به بانک های خصوصی است که همکاری لازم را با بهزیستی ندارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۹    
به گفته ی کارشناس اشتغال بهزیستی خراسان رضوی، سرخس در جذب اعتبارات اشتغال سال جاری، در بین شهرستان های استان، رتبه اول را کسب کرده است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نقدینه - هم زمان با دهه مبارک فجر و بااستفاده از تسهیلات بانک کشاورزی ، واحد تولید لبنیات به ظرفیت 4000 تن در شهرستان سیرجان استان کرمان به بهره برداری رسید . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: اعتبارات اشتغال روستایی لرستان افزایش یافت که انتظار می رود با تخصیص این اعتبارات، شاهد تولید و رونق اشتغال در این استان باشیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۰    
رئیس بهزیستی شهرستان تایباد از جذب 55 درصدی اعتبارات اشتغالی سال جاری خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۵    
رئیس کمیته امداد ششتمد از جذب 65 درصدی اعتبارات تخصیص داده شده با همکاری بانکها به منظور ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت حمایت از ابتدای امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
قم- استاندار قم با اشاره به ظرفیت بخش خصوصی در تامین مالی پروژه های عمرانی گفت: جذب اعتبارات اشتغال روستاییان پیگیری شود و نگاه مسئولان برای حل مشکلات تنها به اعتبارات دولتی ختم نشود.
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیته امور بانکی کهگیلویه گفت: یک فقره تسهیلات با مبلغ ناچیز در سیستم یک بانک اقتصاد یک خانواده را پایدار می کند.
با مشارکت همه دستگاه های اجرایی استان بوشهر مبلغ 281 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری برابر 93 درصد کل اعتبارات تخصیص یافته در حوزه های کشاورزی، خدماتی ، صنعتی و کردشگری پرداخت شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با بیان اینکه 48 درصد از اعتبارات اشتغال روستایی استان به زنان اختصاص یافته گفت: طرح توانمندسازی 6 هزار و 200 نفر درسطح استان فارس کلید خورده و درخواست داریم استانهایی که تلاش بیشتری دارند با افزایش اعتبارات انگیزه بیشتری در کل کشور ایجاد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از تخصیص و پرداخت 1200 میلیارد تومان از محل اعتبارات اشتغال روستایی و صندوق امداد ولایت برای اجرای طرح های اشتغال زایی کمیته امداد خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۵    
رئیس کمیته امداد فیروزه گفت: در سال جاری این اداره با جذب 5 میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار در حوزه اشتغال، موفق شد 85 درصدی اعتبارات منابع بانکی را تاکنون جذب نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اشتغال و کار آفرینی سازمان بهزیستی از افزایش 600 میلیارد تومانی اعتبارات اشتغال مددجویان این سازمان خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، عیسی منصوری در سیزدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان کردستان اظهار کرد: کردستان در جذب اعتبارات اشتغال پایدار روستایی عملکرد خوبی داشته و در مرحله پنجم پرداخت این تسهیلات نیز سهم این استان 6 هزار میلیارد ریال است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: در مرحله پنجم تسهیلات اشتغال پایدار روستایی سهم کردستان 600 میلیارد تومان است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: اگر زمینه برای ایجاد اشتغال پایدار روستایی فراهم شود شاهد مهاجرت جمعیت روستایی به شهرها نخواهیم بود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر دهقان مدیر کل اشتغال و کارآفرینی بهزیستی کشور به منظور بررسی وضعیت اشتغال مددجویان ، میزان جذب اعتبارات اشتغال ، بازدید از طرح های اشتغال زایی و... سفر یکروزه ای به استان قم داشتند. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پریسا علیلو روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اشتغال زنان سرپرست خانوار، بدسرپرست و روستایی، یکی از مهم ترین محورها در حوزه توانمندی این قشر است که تسهیلاتی از محل اعتبارات اشتغال روستایی (سامانه کارا) به آنها پرداخت می شود ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از جذب بیش از 62 درصدی اعتبارات اشتغال استان از محل بند " ب " تبصره 16 قانون بودجه سال 1399 در استان و کسب رتبه اول جذب اعتبار اشتغال زایی در بین بهزیستی استانهای کشور خبر داد.
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۸:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سیدمرتضی بختیاری، توانمندسازی را مهمترین مأموریت کمیته امداد دانست و افزود: در طول برنامه ششم توسعه کشور، کمیته امداد موظف به ایجاد 350 هزار شغل برای مددجویان است که این نهاد در چهارمین سال از اجرای برنامه، موفق به راه اندازی 550 هزار فرصت شغلی ثبت شده در سامانه های وزارت تعاون شده است. ...
بانک توسعه تعاون   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون همواره جزو دو بانک عامل موفق در امر پشتیبانی از طرح های تکلیفی و اشتغال پایدار روستایی در سال های گذشته بوده است علت سفر خود و برخی معاونان و مدیران ستادی را نگاه ویژه به استان آذربایجان غربی و جذب صددرصدی منابع اشتغال ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
خادمی، استاندار لرستان گفت: 90 درصد اعتبارات اشتغال روستایی در استان لرستان جذب شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از جذب 45 درصد از اعتبارات اشتغال مددجویان در قالب (تبصره 16) از محل منابع قرض الحسنه بانک ها طی امسال خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۴    
لرستان- جعفرپور، مدیر امور طیور جهاد کشاورزی لرستان گفت: تسهیلات کم بهره از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی به متقاضیان پرورش شترمرغ در استان پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۰    
بجنورد- ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: امسال 41 میلیارد و 416 میلیون ریال تسهیلات برای توسعه زعفران از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به زعفران کاران این استان پرداخت شد.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از عملکرد کمیته امداد در حوزه اشتغال زایی محرومان، گفت: با توجه به برنامه ارائه شده برای اشتغال مددجویان در سال آینده، مجلس برای افزایش 2 برابری اعتبارات اشتغال امداد آمادگی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال تا کنون 34 درصد اعتبارات اشتغال این نهاد جذب شده است.