جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۰:۴۵Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتبارات اشتغال»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۴    
لرستان- جعفرپور، مدیر امور طیور جهاد کشاورزی لرستان گفت: تسهیلات کم بهره از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی به متقاضیان پرورش شترمرغ در استان پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۰    
بجنورد- ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: امسال 41 میلیارد و 416 میلیون ریال تسهیلات برای توسعه زعفران از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به زعفران کاران این استان پرداخت شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از عملکرد کمیته امداد در حوزه اشتغال زایی محرومان، گفت: با توجه به برنامه ارائه شده برای اشتغال مددجویان در سال آینده، مجلس برای افزایش 2 برابری اعتبارات اشتغال امداد آمادگی دارد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال تا کنون 34 درصد اعتبارات اشتغال این نهاد جذب شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان جذب اعتبارات اشتغال کمیته امداد در سطح کشور در سال جاری تا کنون را 34 درصد دانست و خاطرنشان کرد: اما بیش از 47 درصد اعتبارات اشتغال کمیته امداد استان سمنان در سال جاری در قالب (تبصره 16 بانک ها) جذب شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی محمد مهدی قاسمی افزود: از جمله این منابع اعتباری می توان به اعتبارات بند الف تبصره 18 قانون بودجه، اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و صندوق توسعه ملی اشاره کرد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۵۴    
باقرزاده گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گناباد در سال جاری توانست با جذب 90 درصد اعتبارات اشتغال زایی 200 طرح اشتغال زایی مختلف روستایی و شهری را راه اندازی کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۳    
ایسنا/اصفهان مدیرعامل جمعیت احیاگران روستاهای ایران گفت: جمعیت احیاگران روستایی به عنوان یک جمعیت مردم نهاد، جهت تعامل با جهاد دانشگاهی و در قالب تفاهم نامه ای برای توسعه مشاغل خانگی در چند بخش اجرایی برای کمک به پایداری و اشتغال زنان مشارکت می کند.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران بابیان اینکه سهم استان مازندران از اعتبارات مشاغل خانگی با توجه به حجم زیاد متقاضیان در سامانه مشاغل خانگی و صدور مجوز خواستار افزایش سهم اعتبار استان شد ...
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تخصیص اعتبار تسهیلات اشتغال روستایی استان لرستان گفت: سهم باقیمانده از اعتبارات اشتغال روستایی استان تا پایان سال به طور کامل پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۶    
ایسنا/لرستان معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 37 میلیارد تومان از اعتبارات اشتغال روستایی این شهرستان باقی مانده که تا پایان سال صددرصد پرداخت می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد از افزایش 25 درصدی اعتبارات اشتغال زایی مددجویان دراین استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: مدیران عامل بانک های استان در جذب اعتبارات اشتغالزایی روستایی(تسهیلات تبصره 16) با هدف ایجاد اشتغال بیشتر اهتمام جدی داشته باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: امسال 150 میلیارد ریال از اعتبارات اشتغال کمیته امداد (ره) شیروان تخصیص داده شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: کمتر از 30 درصد اعتبارات اشتغال روستایی در بروجرد پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مطابق آخرین گزارش ارائه شده از سوی وزارت کار مجموع پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی از سوی 4 بانک عامل بانک توسعه تعاون، بانک کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید از ابتدای اعتبار ابلاغ شده تا کنون 133800میلیارد ریال پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که 151 طرح در جویبار از محل اعتبارات اشتغال روستایی به میزان 108 میلیارد و 390 میلیون ریال تسهیلات دریافت کرده اند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عبداللهی، معاون استاندار لرستان گفت: تاکنون 77 درصد از اعتبارات اشتغال روستایی به متقاضیان لرستانی پرداخت شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا یوسفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از محل اعتبارات اشتغال روستایی طی سال های 97 تا 6 ماهه اول سال 99، به تعداد 27 شرکت تعاونی مبلغ 266 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است که زمینه اشتغال 282 نفر را فراهم آورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح پشتیبانی از مشاغل خانگی روستایی در قالب پرداخت تسهیلات از محل تخصیص 10 درصد از اعتبارات اشتغال روستایی آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی اعتبار سال گذشته حوزه اشتغال این نهاد را 142 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: امسال نیز درمجموع 171 میلیارد تومان اعتبار اشتغال به این نهاد اختصاص یافته است که 152 میلیارد آن خاصه در حوزه بانک ها (تبصره 16) و 12 میلیارد تومان آن از محل صندوق امداد ولایت و باقی مانده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان همدان گفت: بر اساس ضوابط کشوری 5 درصد از اعتبارات اشتغال به بهبود یافتگان اعتیاد اختصاص می یابد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، محمدمهدی شهریاری در دومین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری با انتقاد از نحوه اطلاع رسانی تسهیلات کرونا به واحدهای تولیدی و صنعتی و صنوف تصریح کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر صندوق کارآفرینی امید لرستان گفت: از طریق اعتبارات اشتغال روستایی این صندوق تاکنون طی چهار مرحله 997 فقره تسهیلات به مبلغ 61700 میلیارد تومان پرداخت شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۰۸    
به مناسبت هفته دولت، 25پروژه عمرانی و تسهیلاتی جهادکشاورزی با اعتبار 44221میلیون ریال با اشتغال زایی70نفر و 253خانوار بهره مند افتتاح و کلنگ زنی شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد کمیته امداد استان یزد در چهار ماهه نخست امسال 21 میلیارد و 400 میلیون تومان وام اشتغال از محل منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، بانک های عامل و اعتبارات اشتغال روستایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۷    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قم اعتبارات اشتغال افراد نیازمند استان را در این نهاد 81.5 میلیارد تومان اعلام و خواستار همکاری بانک های عامل برای تسریع در پرداخت آنها شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
قلم/ همدان- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با تاکید بر این که استان همدان از استان های برتر کشور در جذب اعتبارات اشتغال روستایی است، گفت: استان همدان در این زمینه، 30 درصد بیشتر از سهمیه جذب تسهیلات داشته است.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از سرمایه گذاری 270 میلیارد ریالی بخش خصوصی برای احداث مجتمع های ساحلی در سطح استان خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از عزم ویژه دستگاه های اقتصادی و به خصوص بانک های استان در اشتغال مددجویان و محرومان خبر داد و گفت: 94 درصد اعتبارات اشتغال سال 98 جذب شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۱    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان مشهد: امسال 28 میلیارد تومان اعتبارات اشتغال به مددجویان زیر پوشش بهزیستی مشهد اختصاص خواهد یافت
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خراسان شمالی- مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی از افزایش اعتبارات اشتغال مددجویان این نهاد به 173 میلیارد تومان خبر داد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
علیرضا اتابک، فرماندار شهرستان کهگیلویه(دهدشت)، با اهدای لوح تقدیری به یوسف رحیمی پور، رئیس شعبه دهدشت از اقدامات و تلاش های ارزنده بانک پارسیان در جهت رونق و ایجاد اشتغال پایدار تقدیر کرد ...
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۳:۳۱    
فرماندار البرز در دیدار رییس صندوق کارآفرینی امید استان گفت : همه تلاش خود را با فعالیت شبانه روزی جهت جذب تمام سهم اعتبارات اشتغال شهرستان به شرط تسهیل گری بانکها می نمائیم تا اعتبارات را بطورکامل جذب کنیم .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته شهرستان صحنه از اجرای84 طرح اشتغالزایی با اعتباری بیش از 3 میلیارد و484 ریال از محل اعتبارات اشتغال این نهاد و36 میلیارد ریال از محل اعتبارات بانکی درسال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون استاندار لرستان بر ضرورت پیگیری برای جذب به موقع اعتبارات اشتغال زایی توسط دستگاه های مربوطه تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرزبا اشاره به ابلاغ مرحله پنجم اعتبارات اشتغال روستایی به بانک ها ی عامل البرز گفت: از بهمن ماه سال 1396 تاکنون حدود 208 میلیارد تومان تسهیلات به یک هزار و 74 طرح با تعهد اشتغال 2 هزار و 311 نفر در استان البرز پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تا کنون بیش از 816میلیارد ریال اعتبار به هزار و هشت طرح اشتغال روستایی در استان پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه 20.2درصد جمعیت استان ساکن مناطق روستایی هستند تصریح کرد: اما با این وجود ببش از 5 درصد اعتبارات اشتغال به حوزه مناطق محروم اختصاص یافته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۷:۱۴    
شهرکرد- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از پرداخت 400 میلیارد ریال تسهیلات بانکی از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به بهره برداران متقاضی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۲    
فرماندار یزد گفت: دستگاه های اجرایی برای دریافت اعتبارات اشتغال زایی، طرح های مشخص ارائه دهند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با انتقاد از جذب نشدن تسهیلات ارزان قیمت اشتغال روستایی و عشایری توسط برخی از دستگاه های اجرایی، گفت: عملکرد نامطلوب این مدیران به وزارتخانه مربوطه گزارش می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه امسال 12 مرکز نوآوری در بخش تعاون افتتاح می شود، گفت: 20 درصد از اعتبارات اشتغال پایدار روستایی را به بخش تعاونی اختصاص خواهیم داد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون از افتتاح 12 مرکز نوآوری در بخش تعاون طی سال جاری خبر داد و گفت: 20 درصد از اعتبارات اشتغال روستایی به تعاونی ها اختصاص یافته است. به گزارش خبرنگار مهر، محمد شریعتمداری در جلسه وبینار بین المللی تجربه نگاری الگوهای بهبود کسب و کارهای تعاونی در کشورهای مختلف ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون از افتتاح 12 مرکز نوآوری در بخش تعاون طی سال جاری خبر داد و گفت: 20 درصد از اعتبارات اشتغال روستایی به تعاونی ها اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون کمیته امداد لرستان از اجرای5850 طرح خوداشتغالی توسط کمیته امداد استان با اعتباری بالغ بر یک صد و 90 میلیارد تومان از محل اعتبارات اشتغال این نهاد خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: تا پایان سه ماهه نخست سال جاری 77 درصد اعتبارات تسهیلات اشتغالزایی موضوع بند "ب" تبصره 16 قانو.ن بودجه سال 98 از سوی بانک های عامل پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از افزایش 50 میلیارد تومان اعتبارات اشتغال مددجویان به برکت سفر رئیس کمیته امداد به این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۲۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بانک های این استان تا نیمه تیر ماه امسال مهلت دارند تسهیلات قرض الحسنه را که مربوط به کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی است به طور کامل جذب و به طرح های اشتغالزای آنها پرداخت کنند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۲۰:۳۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بانک های این استان تا نیمه تیر ماه امسال مهلت دارند تسهیلات قرض الحسنه تبصره 16 قانون بودجه سال 1398 را که مربوط به کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی است به طور کامل جذب و به طرح های اشتغالزای آنها پرداخت کنند.