پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۲:۳۲May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتصاب مدیران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار قزوین: با تکیه بر مشی رهبر انقلاب مبنی بر اعتماد به جوانان و انتصاب مدیران جوان و موفق شاهد احیای سازمان های مهم فرهنگی و مردم نهاد در کشور خواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در دیدار اعضای حزب موتلفه اسلامی استان افزود: معاونان استاندار براساس معیارهای دولت سیزدهم مبنی بر شایسته گزینی و کارآمدی گزینش شدند و برای انتصاب فرمانداران علاوه بر کارآمدی ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سرویس اجتماعی شهدای ایران : علیرغم وجود آن همه مدیر توانمند و انقلابی، شنیده شده که متاسفانه مشاور یکی از مدیران اصلاح طلبِ برکنار شده در استان اصفهان که از قضا در سمت های پیشین خود نیز عملکرد بسیار ضعیف داشته است ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۰    
تغییرات مدیریتی صداوسیما با انتصاب مدیران جدید شبکه های تلویزیونی جدی تر از قبل ادامه دارد؛ مدیرانی که وجه اشتراک اکثریت قریب به اتفاق آنان نزدیکی به سعید جلیلی است و انتصاب شان بیشتر از آنکه نوید تحول را بدهد نشانگر احتمال تکرار تجربه ی دوران علی فروغی در شبکه ی سه در سایر شبکه های صداوسیماست! ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار البرز با اعطای احکامی جداگانه نسبت به انتصاب مدیران جدید اقدام کرد.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: هادی حاجتمند کارگردان سینما در پی انتصاب مدیران جدید سیما در خصوص لزوم ایجاد تحول در سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: برمهانی ارزش فیلم، قصه و اندیشه را می داند و شاید یکی از بهترین انتصاب های آقایان جبلی و جلیلی است چرا که او نیروی جوانی از بدنه تلویزیون است و با تلویزیون بزرگ شده و رشد و ...
توسعه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه در احکام جداگانه ای محمد پورهاشمی را به سمت مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی و مصطفی موشاخانی را به عنوان سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری کرمانشاه منصوب کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: شهره لرستانی درباره انتصاب مدیران جدید در سازمان صداوسیما می گوید با رفت وآمدهای آدم ها کاری ندارد و 9 سال است هر طرحی به صداوسیما می دهد رد می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین خسروی چاهک گفت: بحث جهاد تبیین که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است، مسئولیت مربیان و معاونان پرورشی را سنگین می کند اما آموزش و پرورش چه اندازه خشاب ذهنی معلمان را به عنوان افسران جنگ نرم در این زمینه پر کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اقلید گفت: انتصابات ضعیف در وزارت اقتصاد و به کارگیری افراد بی تجربه در انتصاب مدیران عامل بانک های تخصصی به ضرر مردم است.
لیزنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مهدی رمضانی در همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها تاکید کرد: نگاه من در انتصابات مدیران نهاد کتابخانه های عمومی کشور توجه به افراد و کارشناسان این نهاد است زیرا معتقدم نهاد در داخل فضای خود دارای ظرفیت های بسیاری است که باید از آن ها بهره کافی را برد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۶    
حجت الاسلام حمید بامری گفت: انتصاب مدیران و مسیولین استان باید براساس شاخصه هایی همچون جوان گرایی، متعهد بودن پاک دستی، انقلابی و جهادی بودن باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: انتصاب مدیران غیربومی و پروازی برای صنایع پتروشیمی بندرماهشهر غیرقابل قبول است و رییس جمهور باید به این موضوع ورود کند.
عصر توس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با صدوراحکامی مدیران کل دفاتر امور زنان و خانواده، دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال، پدافند غیر عامل استانداری منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان با اشاره به اینکه منتظر اعلام دولت برای صدور احکام رتبه بندی معلمان هستیم، گفت: زمان اعمال این رتبه بندی از شهریور 1400 خواهد بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در شرایطی که حاکمیت، یکدست و مقامات برآمده از یک جریان سیاسی هستند، اکثریت بالایی از مردم و حتی طیفی از حامیان کف خیابانی و بدنه این جریان سیاسی بیش از همیشه از ناکارآمدی موجود و نابسامانی وضعیت بویژه در حوزه معیشت ناراضی اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تثبیت مدیریتی در شهرستان دشتستان باید به سمت برنامه هایی که برای توسعه شهرستان داریم حرکت کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۷    
نماینده مردم کازرون و کوه چنار در مجلس یازدهم در توئیتی بر لزوم تک صدایی در انتصاب مدیران شهرستان ها و استان ها تاکید کرد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نظری گفت: براساس رهنمودهای امام راحل مبنی بر جدی گرفتن تهذیب برای دانش آموزان قرارگاه قرآنی شکل گرفت که 14 هزار دانش آموز گلستانی را تحت پوشش خود قرار داده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۲:۲۸    
رئیس هیات مدیره کانون انجمن مسئولان ایمنی و بهداشت کار کشور تاکید کرد: حتما نظر مشورتی نمایندگان کارگری و کارفرمایی در انتصاب مدیران گرفته شود زیرا دغدغه های کارگران را افراد مورد نظر ما نمایندگان بیشتر آشنا خواهند بود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: استاندار بوشهر بر تسریع در انتصاب مدیران شهرستانی دولت سیزدهم تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۲۲:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت : سوال نمایندگان : در انتصاب مدیران و معاونین و اعضای هیئت مدیره ملاک تجربه و تخصص و توانمندی علمی و اجرایی نبوده بلکه ملاک همشهری گری دیدگاه گروهی ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس گفت: با همه تلاش ها به عنوان نماینده مردم معتقدم که امروز استان فارس در جایگاه خودش نیست؛ استانی که جای تلاش و خدمت بیش از این ها را دارد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
کارکنان سازمان فنی و حرفه ای در اعتراض به وضعیت معیشتی خود و همچنین انتصاب مدیران خارج از سازمان که شناختی از حوزه کاری خود ندارند، روز گذشته مقابل ساختمان وزارت کار تجمع کردند. رویداد24 با معترضان گفت وگو کرده و روایت آنها از شرایطی که در سازمان می گذرد و بر آنها حکمفرماست را منتشر کرده است ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۷    
حسین میرزایی گفت: در انتصاب مدیران استان وام دار هیچ جریان، جناح و گروهی نیستیم، گفت: در انتصاب مدیران مستقل عمل می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۷    
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اردبیل در بیانیه ای از نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی خواستند با دخالت در انتخاب روسای دانشگاه های استان جایگاه مجلس را به انتصاب مدیران استانی تنزل ندهند.
خلیج فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: استان بوشهر قطب اقتصادی و انرژی کشور میزبان صنایع عظیم نفت، گاز و پتروشیمی است ولی سهمی در مدیریت این مناطق ندارد و انتصاب مدیران غیربومی در حال افزایش است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: انتصاب افرادی در استان که اهلیت لازم برای اقدام و عمل جهادی را در پست های مدیریتی دارند ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: انتصاب نیروهای جوان در پست های مدیریتی در استان در دستور کار قرار دارد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۷    
فکرشهر- محمدمحمدزاده فرد: استاندار بوشهر در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: مدیران کلی که انتصاب شده اند، روند انتصاب مدیران شهرستانی خود را تسریع کنند و هر چه زودتر این کار را انجام دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- استاندار بوشهر گفت: پیگیر انتصاب مدیران بومی در پارس جنوبی هستیم و انتظار داریم اصحاب رسانه نیز در این زمینه تلاش کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - عضو هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد با تاکید بر اینکه انتصاب مدیران روابط عمومی در یزد با نظرخواهی از شورای هماهنگی روابط عمومی ها انجام شود، گفت: جشنواره تخصصی روابط عمومی های استان یزد برگزار شود.
ریواس جنوب   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۴    
موضوع تعهد و تخصص؛یکی از مسائل مهمی است که پس از پیروزی انقلاب در کشور مطرح گردید و دیدگاههای مختلفی برای آن ارائه شد که بر این اساس کدام یک از تخصص یا تعهد بر دیگری مقدم است ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۳   + ۷۷ سایت دیگر  
آئین نامه چگونگی انتخاب و انتصاب مدیران با هدف جذب نیروهای نخبه، جوان و کارآمد در دستگاه های اجرائی اصلاح شد و به تصویب رسید
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۴    
طی احکامی جداگانه از سوی دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، مدیران جدید ستادی کمیته ملی المپیک معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ طی احکام فوق امیر انتخابی بعنوان مدیر امور پشتیبانی و محمد رضا اویسی بعنوان مدیر امور اداری انتخاب شدند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان_ فرماندار اصفهان در خصوص شاخص انتخاب مدیران استانی گفت: داشتن ارتباطات مردمی، اخلاص، فعالیت جهادی و سایر ویژگی های حاج قاسم را باید مدیران داشته باشند، البته جابجایی و انتصاب مدیران محدودیت ها و موانعی دارد و خودم هنوز اجازه تعیین معاون را نداشته ام.
پانا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیران کل دفاتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم و نظارت بر مراکز، مشاغل و مجامع منصوب شدند. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، بنا به پیشنهاد معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۲:۰۴    
آقایان حبیب انصاری سامانی استاد دانشگاه یزد، رحمان سعادت عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان، احسان شریف احمدیان استاد دانشگاه جامع امام حسین و حسن حاتمی نسب استاد دانشگاه آزاد یزد به بررسی روند انتصاب مدیران و لزوم تربیت مدیران در دانشگاه ها پرداختند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۷    
نماینده مردم کرج ، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی با گلایه از وضعیت انتصاب مدیران استانی گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته 70 درصد انتصابات غیربومی هستند که این موضوع زیبنده استان البرز با پتانسیل بالای منابع انسانی نیست.
آنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مدیران و مقامات دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی در جلسه هفته جاری کمیسیون امنیت ملی مجلس مورد بررسی قرار می گیرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۵:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیران اجرایی سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران منصوب و معارفه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، تعیین تکلیف و انتصاب مدیران دستگاه ها و شهرستانی ذیل مجموعه دولت را نخستین مسئولیت دولتهای جدید پس از استقرار دانست و گفت: امروز افزون بر 70 درصد فرمانداران استان به عنوان فرمانداران جدید در دولت سیزدهم مستقر هستند.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۲۳:۲۰    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در سفر به استان اصفهان با حضور در جمع بازنشستگان شرکت ذوب آهن اصفهان در سالن همایش های شفق این شرکت اعلام کرد: هدف ما ایجاد آرامش و آسایش برای بازنشستگانی است که یک عمر برای آبادانی این کشور تلاش کرده اند.
یافته   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۲    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار عبدالله بهاروند به عنوان مدیر آموزش وپرورش ناحیه 2 شهرستان خرم آباد منصوب شد. به گزارش یافته، طی حکمی که از سوی رضا عزتی سرپرست آموزش و پرورش لرستان صادر شد، مدیر آموزش وپرورش ناحیه 2 شهرستان خرم آباد معرفی شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس با اشاره به شعار انتخاباتی رئیس جمهور مبنی بر تشکیل دولت قوی مردمی عنوان کرد: آیا چنین دولتی با به کارگیری و انتصاب مدیران ضعیف منطبق است؟
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۹:۴۳    
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: از دستگاه قضایی خواهش میکنم که تکلیف پرونده شورای شهر و شهرداری ساری را مشخص کند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:در گزارش مؤسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی وزارت صنعت آمده است مداخله مستقیم دولت در انتصاب مدیران 2شرکت سایپا و ایران خودرو و ترکیب دولتی هیأت مدیره این 2 شرکت موجب شده نگاه کوتاه در نظام مدیریتی و حاکمیتی این شرکت ها مسلط شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به ادامه دار بودن سوال از وزیر تعاون، گفت: 8 سوال درباره وزیر تعاون اعلام وصول شده که در صحن مجلس باید پاسخ داده شود.