یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۷:۳۰Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عزل و نصب»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وجود ابهامات در عزل و نصب ها و جذب شائبه برانگیز افراد در هیئت های علمی دانشگاه های معتبر مدتی است که فضای دانشگاهی کشور را تحت شعاع قرار داده است که به نظر می رسد یکی از مصادیق آن در دانشکده علوم اجتماعی تهران باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۸    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه گفت: با وجود جوانان نخبه، متعهد و متخصص در فنون متنوع مدیریت، استفاده از افرادی که در دوران مدیریت خود، به وظیفه قانونی عمل نکرده اند، چیزی جز لطمه به حقوق مردم نیست.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کاشفی: حتما مقابل چنین مواردی می ایستیم اما به کارگیری چنین ادبیات غیرسازنده ای نسبت به بخش خصوصی را پسندیده نیست چرا که انگیزه تلاش ما را از بین می برد.
خرد و کلان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۰    
انتصاب استاندار پرحاشیه خوزستان به سمت رئیس سازمان ملی استاندارد که سوژه این روزهای رسانه هاست، یادآور عزل و نصب های پرحاشیه در صنعت بیمه هم هست. آنجا که برخی اعضای سابق هیات عامل بیمه مرکزی پس از افشای فیش های حقوقی نجومی، به هیات عامل شرکت ها پیوستند یا مدیران عامل پرحاشیه برخی شرکت ها پس از عزل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی از عزل و نصب های جدید در فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند که به پیشنهاد ژنرال آویو کوخاوی و تایید بنی گانتس رخ داده است.
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۰۸    
شرکت کشتیرانی ایران در دو سه سال اخیر با حواشی بسیاری همراه بوده از افشای دریافت رشوه 4 میلیون دلاری مدیر عامل سابق گرفته تا عزل و نصب های بی حد و حصر و سفارشی و حالا هم انتصاب بی سروصدای یکی از بستگان نزدیک وزیر کار در این مجموعه، پس از گذشت حدود دوسال، زیر ذره بین برخی رسانه ها قرار گرفته است. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: هرچند نماینده مجلس اختیار اجرایی ندارد و وظیفه اش نظارتی است، اما همه می دانیم که تنها بخش کوچکی از مجلس نشینان به این وظیفه توجه می کنند و اکثریت نمایندگان به امور اجرایی و دخالت در عزل و نصب ها تمایل دارند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سردار احمد عبداللهی در گفت وگو با میزان، ضمن تبریک دهه مبارک فجر، با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به ویژه در حوزه دفاعی، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران طی 42 دوسال اخیر از عمر با برکت انقلاب اسلامی، مُعادلات استکبار جهانی را که برای جهان برنامه ریزی کرده بود، به هم ریخت ...
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- در ماه های اخیر صنعت خودرو کشور شاهد عزل و نصب های مختلفی در سطوح مدیریت بوده است. اما انتشار خبر انتصاب شهرام فداکار به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی آمیکو در روز گذشته در نوع خود جالب توجه بود ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: به هیچ عنوان در عزل و نصب مدیران، دخالت نداشته و نخواهم کرد و با تمام توان از تمامی مدیران خدوم و کاربلد استان حمایت می کنم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۲:۱۵    
هفته گذشته وزارت ورزش دو عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس را معرفی کرد. از آن طرف مجمع عمومی این باشگاه، استعفای(؟!) دو عضو قبلی هیئت مدیره این باشگاه(؟!) راپذیرفت و از زحمات آنان تشکر کرد.
توسعه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۸    
شماره جدید هفته نامه غرب ارگان رسمی حزب توسعه استان کرمانشاه امروز در 16 صفحه منتشر شد که تیتر نخست خود را به سخنان اخیر استاندار کرمانشاه مبنی بر ممنوعیت عزل و نصب مدیران در ماههای پایانی عمر دولت اختصاص داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: نباید در عزل و نصب مدیران آموزش و پرورش مسامحه شده و به نوعی سیاسی کاری مد نظر قرار گیرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۰:۴۰    
هفته گذشته وزارت ورزش دو عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس را معرفی کرد. از آن طرف مجمع عمومی این باشگاه، استعفای(؟!) دو عضو قبلی هیئت مدیره این باشگاه(؟!) راپذیرفت و از زحمات آنان تشکر کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دولت عراق، همچنان به تقویت کارآیی فرماندهان مختلف و تشدید کنترل اجتماعی ادامه می دهد و دست ائتلاف تحت رهبری آمریکا را برای بکارگیری اهرم های بیشتر علیه داعش باز می گذارد.دو بمب گذاری انتحاری داعش در 21 ژانویه در بغداد، 23 کشته و بیش از صد زخمی بر جا گذاشت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
برخی منابع خبری اذعان دارند که نظر علی صلاحی نژاد که با حکم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمه ملت برکنار شد، قرار است در یک شرکت بیمه ای به عنوان هیات مدیره معرفی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: ما به نحوی عرصه معدن را مدیریت کرده ایم که یک عده مفسد رشد کرده اند و در کنار فساد در معدن منشاء فسادهای سیاسی، اقتصادی و خرید عزل و نصب شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه عزل و نصب مدیران در ماه های پایانی عمر دولت را فرصت سوزی دانست و انجام این کار را برای مدیران استان بجز در موارد استثنا ممنوع کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه باید از فرصت باقی مانده عمر دولت برای خدمت به مردم استفاده کرد؛ گفت: عزل و نصب های شتابزده در سطوح شهرستانی ممنوع است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۰    
حوزه/ عزل و انتصابات، دست نماینده ولی فقیه نیست و مطابق با مأموریت های محوله فعالیت می کنیم؛ قانون اساسی وظایف را مشخص کرده و باید بر اساس آن کار کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۹    
دبیر کل انجمن سنگ آهن ایران گفت: تغییراتی که در مدیریت مجموعه های معدنی کشور اتفاق افتاده خوشبختانه اشکالی به آن وارد نبوده است و معاون معدنی وزارت صنعت، معدن ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سلطان عمان امروز (دوشنبه) سه فرمان در رابطه با بازسازی دو شورای دفاعی و امنیت ملی و عزل و نصب های نظامی، صادر کرده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: فدراسیون جودو در حالی اقدام به تغییر خزانه دار فدراسیون گرفته است که این جابه جایی بدون هماهنگی با رئیس مجمع فدراسیون یعنی وزیر ورزش و جوانان اتفاق افتاده است. ...
برترین ها / امید نامه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شرق: محمود واعظی، رئیس دفتر روحانی، باز هم به انتقاد از اصلاح طلبان پرداخته و این بار به بهانه سخنان اخیر صادق خرازی این گزاره را که او به طور کلی با اصلاح طلبان مشکل دارد، تشدید کرده است. ...
598   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دخالت های بی مورد و گاه برای افزایش بسط قدرت؛ توسط رئیس دفتر رئیس جمهور در امور اجرایی؛ ابتدا با اعتراض اعضای دولت روحانی، رسانه ها، فعالان رسانه های و حالا توسط نمایندگان مجلس همراه شده است ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵    
سرپرست معاونت برنامه، بودجه و مدیریت آموزش و پژوهش و مدیریت آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
شورای انتقالی جنوب یمن عزل و نصب های اخیر رئیس جمهور فراری این کشور را محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه مردم نباید به انتخابات شورای شهر بی تفاوت باشند، گفت: عدم انتخاب آگاهانه سبب تداوم آسیب های جبران نا پذیر گذشته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حسینی همدانی گفت: ملت ایران تا نابودی کامل استکبار و اسرائیل از پای نخواهد نشست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی در آیین تکریم و معارفه فرماندار ایذه، عزل و نصب سریع مدیران دستگاه های اجرایی را غیرطبیعی عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۷    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با انتقاد از انتصابات اخیر استاندار و جابجایی های بی ضابطه برخی مدیران گفت: در آستانه برگزاری انتخابات هستیم اما عزل و نصب هایی که توجیه ندارد و بوی سیاسی می دهد، بی طرفی در انتخابات را زیر سوال می برد در حالی که در این برهه از زمان نیاز به اعتمادسازی داریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مجتبی جوهری یکروز مانده به پایان دوره ریاستش در فدراسیون زورخانه ای، عباس صباغی رییس هیات استان تهران را عزل و به جایش سرپرست منصوب کرد.
پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۵    
مرتضی حکمتی رئیس خانه پرستاری هرمزگان در گفت وگوی اختصاصی با دلفین با بیان این که در سیستم درمان هرمزگان امروز رابطه ها بر ضابطه ها پیروز است، افزود: بسیاری از اتفاقات ازجمله انتصابات و عزل و نصب ها بر اساس روابط رخ می دهند و متأسفانه ما در هرمزگان با کمبود نیرو مواجهیم و این معضلی بزرگ برای سیستم ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
این چندمین تغییر در رده های مختلف مدیریتی تراکتور از آغاز لیگ بیستم است و مشخص نیست مالک تراکتور چه مقاصدی را از اینهمه عزل و نصب و استعفا در تراکتور دنبال می کند!
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۵    
در عزل و نصب مدیران، ملاک های حداقلی داریم و حداکثری. ملاک های حداکثری بیشتر ناظر به تخصص افراد است و البته تا حدی هم نسبی است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۱۳    
آذرماه سال جاری تغییرات نسبتاً گسترده ای در سطح مدیران استانی رخ داد و در این میان تعدادی از آن ها ارتقا یافتند و عده ای جابه جا و برخی نیز حذف شدند؛ به استناد رسانه های استان مجید درویشی از فرمانداری اسدآباد به سمت مدیرکل دفتر امور شهری استانداری منصوب شد ...
نبأپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دادگستری رباط کریم گفت:هرگونه عزل و نصب شهردار در شهرستان توسط رئیس و اعضای شورای شهر ،خارج از مسیر و نتیجه هیئت تطبیق غیر قانونی است و پارسا تا اعلام نتیجه این هیئت، شهردار قانونی شهرستان رباط کریم است.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
هوشنگ نصیرزاده معاون ورزشی باشگاه تراکتور گفت: شنیده ام مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس را قرار است باطل کنند! به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، هوشنگ نصیرزاده ، معاون ورزشی باشگاه تراکتور اظهار داشت: من شنیده ام مجوز حرفه ای باشگاه های استقلال و پرسپولیس قرار است باطل شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- امام جمعه موقت دزفول مسوولیت ها را حق الناس دانست و گفت: عزل و نصب مسوولان باید با نگاه کارشناسی براساس تخصص، کارآمدی و دلسوزی انجام شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد ایمانی، فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: وقتی فلان دولتمرد مسئولیت نشناس، ادعای دفاع از "جمهوریت" و "حقوق شهروندی" می کند، نا خودآگاه یاد برادر هیچ کاره اش می افتیم که همه کاره شده بود ...
خبرگزاری فارس: در مدت حضور سلطانی فر در وزارت ورزش، استقلال 22 مدیر به خود دیده اما نه تنها مشکلات کاسته نشده و بدهی های میلیاردی ایجاد شده، بلکه تنها یک جام حذفی به تالار افتخارات این باشگاه اضافه شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رویکرد واعظی که از ابتدای دولت دوم روحانی ریاست دفتر او را بر عهده دارد، محل بسیاری از بحث ها و جنجال های سیاسی در پاستور شده و برخی نیز واعظی را پشت پرده تصمیمات و موضع گیری های جنجالی روحانی در چند سال گذشته می دانند.
اقتصاد آنلاین / دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۸:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت صنایع الکترونیک شیراز در زمینه طراحی، ساخت، بومی سازی و تولید قطعات، اجزا و ماژول های الکترونیکی خودرو به امضا رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
کرج - رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه عزل و نصب های شتاب زده برای شهر هزینه تراشی می کند، گفت: انتصابات مدیران با در نظر گرفتن توانمندی ها و صلاحیت و عملکرد افراد صورت پذیرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: دو نماینده اهواز در بیانیه ای ضمن عذرخواهی بابت مشکلات ناشی از آبگرفتگی اظهار داشتند: شوربختانه شهرداری اهواز بعنوان متولی دفع آبهای سطحی به جای پاسخگویی مستدل و محترم، با فراری رو به جلو از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده است. ...
برترین ها / کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: اندکی بیش از 6 ماه از انتخابات 88 می گذشت، جامعه هنوز آرام نگرفته و چالش های پس از انتخابات پایان نیافته بود که ساعت یک بامداد روز یکشنبه 29 آذرماه، چشم از جهان فروبست. آیت الله حسینعلی منتظری که از السابقون حصر بود، 4 هزار و 17 روز پیش درگذشت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به تازگی تعدادی از نمایندگان فارس اعلام کردند قرار است طرح تحقیق و تفحص را درباره استانداری فارس به رای بگذارند تا موضوعاتی همچون عزل و نصب ها، میزان تخصیص اعتبارات در شهرستان ها و... را مورد بررسی قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
هیات مدیره باشگاه استقلال امشب تشکیل جلسه داد و در شرایطی که تمامی اعضا به احمد مددی رای اعتماد برای مدیرعاملی دادند اما رئیس هیات مدیره حاضر به رای به وی نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۱:۰۵    
دبیرخانه ستاد عالی ورزش و تربیت بدنی مازندران طی اطلاعیه ای درباره اجرایی شدن طرج ممنوع بودن عزل و نصب ها در این اداره کل گفت: این مصوبه در پاسخ به دغدغه و آرای مثبت اکثریت اعضای ستاد عالی ورزش استان برای پرهیز از انتصابات سیاسی در ورزش و در آستانه انتخابات سال آینده بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۶:۵۱    
امام جمعه جهرم با اشاره به اینکه سیاست زدگی و دخالت دادن مسائل جناحی و حزبی در عزل و نصب ها را یکی از آفت های بزرگ است، گفت: در عزل و نصب ها شایسته سالاری به معنای واقعی را در نظر بگیریم و به دنبال این نباشیم که کسی در کنار ما باشد که حرفمان را اطاعت کند.