یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۵۴Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عزل و نصب»

روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۰    
هر چقدر تغییرات مدیریتی در سطوح بالا و آغاز بکار دولت جدید با در نظر گرفتن فرصت محدود مقتضی، با انتخاب کابینه و تشکیل اولین جلسه هیئت دولت، سریع و بدون اتلاف وقت پیش رفت، اما به نظر می رسد روند و رفتار انتصابات دولت سیزدهم در سطوح پایین و خردتر مدیریتی با کندی همراه بوده است. ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۴    
مردم آذربایجان غربی از استاندار خود در دولت سیزدهم انتظار دارند که در عزل و نصب ها و انتخاب مدیران استان کارآمدی افراد را در نظر داشته باشد چون در غیر این صورت اگر افراد کارآمدی در راس ادارات کل منصوب نشوند قطعا کاری از پیش نخواهد رفت و لازمه تغییر و تحول در استان استفاده از نیروهای انسانی کارآمد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۱    
همدان- امام جمعه همدان گفت: بعضی از مردم و جریانات سیاسی در عزل و نصب های مدیران سهم خواهی نکنند و بگذارند استاندار با همفکری مجموعه های دلسوز انسان های کارآمد را انتخاب کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با بیان اینکه جناح های سیاسی ضمن پرهیز از سهم خواهی در عزل و نصب ها دخالت نکنند گفت: از آن جا که مشکل اصلی استان همدان بیکاری جوان ها و مشکلات اقتصادی است، نگرش اقتصادی استاندار باید قوی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: انتصابات و عزل و نصب ها همه قانونی باشد، اگر همه ما مبتنی بر قانون عمل کنیم و آنچه می گوییم در پشت پرده ها هم عمل کنیم، جامعه زیباتر خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : از روز گذشته بیشترین پرسش اعضا انتقاد به عزل و نصب ها در مناطق بوده است و بعضی از اعضای شورا معتقد بودند مدیران از حلقه بسته ای گزینش شده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
شرق نوشت:خداوند در قرآن می فرماید پس به آن بندگانم بشارت ده که سخنان گوناگون را می شنوند و از بهترین آنها پیروی می کنند. متأسفانه یکی از مشکلات یا بیماری های مزمن جامعه ما حذف و کنارگذاشتن بسیاری از فکرها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی عربستان از انتصاب های جدید در این کشور از سوی ملک سلمان خبر داد.
خبرگزاری فارس: فیصل بن فرحان وزیر خارجه سعودی که در واشنگتن به سر می برد، گفت که ایران در حال شتاب بخشی به فعالیت های هسته ای خود بوده و منطقه را به مکانی بسیار خطرناک تبدیل کرده است. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به عملکرد مناسب وزیر تعاون در 50 روز گذشته گفت: دقت در عزل و نصب ها، برنامه تحول آفرین و تعامل خوب با مجلس از ویژگی های مثبت وزیر تعاون است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی تعیین فرمانده جدید نیروهای مشترک ائتلاف متجاوز عربی از سوی پادشاه عربستان را اثبات شکست ریاض در جنگ یمن خواند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۵    
از روز شروع به کار دولت سیزدهم و بویژه بعد از معرفی سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد همه نگاه ها و اظهارات بر سرعت در عزل و نصب ها و حتی قلع و قمع مدیران قبلی است ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مجلس نمایندگان لبنان به دولت نجیب میقاتی برای موفقیت یا ناکامی در مأموریت های محوله، مهلت یک ماه و نیمی داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد با بیان این که تغییرات مدیریتی در استان از این هفته کلید می خورد، تصریح کرد: این تغییرات در بازه زمانی کوتاهی انجام می شود و افرادی که باید تثبیت شوند، ابقا خواهند شد و عزل و نصب ها نیز با سرعت انجام خواهد شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۴    
حجت الاسلام و المسلمین محمد عبدی پور دبیر جبهه پایداری استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست از استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواست که فرمایشات مقام معظم رهبری در این دولت در اولویت اول باشد و اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۶    
در این گزارش، تاثیر دخالت نمایندگان ادوار مجلس در امور اجرایی به خصوص عزل و نصب ها، مورد بررسی قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۴    
همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر عدم دخالت و پافشاری نمایندگان مجلس در عزل و نصب مدیران، گفت: اینکه خودمان را مسئول عزل و نصب مدیران بدانیم خلاف قانون است و طبق تاکیدات رهبری باید اجازه دهیم انتصاب مدیران مسیر قانونی خود را طی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۶    
همدان- ایرنا- فرماندار ویژه ملایر با اشاره به استقرار دولت جدید و تغییرات مدیریتی در سطح دستگاههای اجرایی، گفت: اجازه نمی دهیم به بهانه عزل و نصب ها، مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در ارایه خدمت به مردم و انجام وظایف قانونی خود کوتاهی کنند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری اراک در حالی طی دوره سرپرستی خود دست به تغیرات مدیریتی گسترده ای در مجموعه شهرداری زده است که بر اساس بخشنامه سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری های کشور چنین اقدامی توسط سرپرست ممنوع است.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۷:۰۷    
نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: طی سه دوره حضور در مجلس، تنها برای عزل یکی از مدیران اوقاف نجف آباد و دو مدیر در تیران و کرون اعمال نظر کرده ام و هیچ گاه به موضوع عزل و نصب مدیران دستگاه های اجرایی، ورود نداشته و نخواهم داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : این روزها پی در پی خبر از عزل و نصب های مدیریتی در بخش های وابسته به دولت به گوش می رسد؛ با این حال اما خودروسازی فعلا از توفان تغییرات در امان مانده است. این در حالی است که به نظر می رسد موج تغییرات، بخش وابسته به دولت صنعت خودرو را نیز دیر یا زود در بر خواهد گرفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام علیرضا سلیمی طی تذکری در صحن مجلس گفت: برخی مدیران سابق مشغول عزل و نصب های مسئله دار هستند. آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور تاکید داشتند که فعلا عزل و نصب ها رخ ندهد، اما عزل و نصب های مسئله دار در حال انجام است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر جلوگیری از عزل و نصب های مهره های دولت قبل علی رغم توصیه معاون اول رئیس جمهور گفت: کشور آذربایجان اجازه ندهند صهیونیست ها آنها را مدیریت کنند، چرا که پوست موزی که زیرپای آنها گذاشته اند، باعث زمین خوردنشان شده و ضربه مغزی خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی نسبت به برخی عزل و نصب های مدیران دولت سابق هشدار داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۸:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
اصولگرایان برای اعتراض به عزل ونصب ها دلیل هم دارند، اما گویا نه عزل ونصب ها بلکه اعتراض به آنهاست که مسئله ساز شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: بنده در مسئولیت نمایندگی مقام معظم رهبری در استان دخالتی در عزل و نصب ها ندارم و به هیچ وجه سفارش فردی را نمی کنم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهر پرند خطاب به اعضای شورای اسلامی و شهردار منتخب گفت: در عزل و نصب ها نیروهای مومن، متعهد، جوان و انقلابی را انتخاب کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: دخالتی در عزل و نصب ها نداریم و امیدواریم دولت با شایستگی در انتخاب مدیران و مسئولان توجهی جدی به افرادی شایسته داشته باشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا،آیت الله سید حسن عاملی روز پنجشنبه در آیین معارفه و تکریم استاندار اردبیل افزود: شایستگی در انتخاب مدیران باید در اولویت باشد چرا که مدیرانی که قدرت و توان مدیریتی ندارند به درد مدیریت نمی خورند و انتصاب اینگونه مدیران خیانت به دولت و ملت است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۸:۰۲    
گروه استان ها-نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: خدا را شاهد می گیرم که یک قدم برای استانداری حامد عاملی برنداشتم.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، آیت الله سید حسن عاملی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه استاندار اردبیل، ضمن اعلام رضایت از عملکرد استاندار سابق، اظهار داشت: بهنامجو از بهترین و فعال ترین استانداران بود و در وسع خود با تلاش شبانه روزی همه گرایش های سیاسی را راضی و اتحاد در میان احزاب و قشرهای مختلف را به خوبی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تاکید بر قانونمداری در فرآیند انتصابات، گفت: سهم خواهی در بحث عزل و نصب مدیران و ورود افراد و نمایندگان به موضوع از این منظر(برای سهم خواهی)، خیانت به منافع ملت است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه همدان با بیان اینکه گفتمان غالب بین مسئولان باید گفتمان خدمت به مردم و تقویت این مسئله باشد، گفت: سهم خواهی در عزل و نصب ها خیانت به منافع مردم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: در مسأله عزل و نصب ها نباید به دنبال سهم خواهی ها بود زیرا خیانت به منافع مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: در مسئله عزل و نصب ها دخالتی نمی کنم و این امر باید بر اساس قانون صورت بگیرد و در این زمینه باید قانون گرایی را مد نظر قرار دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۸    
گروه استان ها- امام جمعه شهرستان بروجرد گفت: بحثی که این روزها دامنگیر عده ای از نمایندگان شده دخالت در برخی امور اجرایی مانند عزل و نصب مدیران است که باید گفت نماینده چنین حقی ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان با تاکید بر عدم دخالت اعضای شورای شهر در عزل و نصب های شهرداری یادآور شد: هر عضو شورا که در محدوده بخش سکونت نداشته باشد باید با ما خداحافظی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۹    
دامغان- مدیرکل دفتر امور شهرداری ها و شوراهای اسلامی استانداری سمنان با بیان اینکه اعضای شوراهای استان نباید در عزل و نصب کارکنان شهرداری ها دخالت کنند، گفت: ملاک در همه مناصب قانون است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - آیین تکریم و معارفه استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه با حضور وزیر کشور برگزار شد و در این آیین، ضرورت تقویت زیرساخت ها و به کارگیری ظرفیت جوانان از نکته های مورد تاکید احمد وحیدی بود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
خراسان ورزشی: مصطفی آجورلو در حالی مدیریت تیم استقلال را پذیرفت که فضای آشفته بر این باشگاه حاکم بود. آجورلو که ظهر روز شنبه باشگاه را از مدیر قبلی تحویل گرفت، قبل از آنکه از ساختمان باشگاه خارج شود تغییر و تحولات را آغاز کرد و بیژن طاهری را به همراه اجلال نصیری و محمد نوری فر به باشگاه اضافه کرد ...
اقتصاد آنلاین / شوشان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۱۴۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی سعید محمد را به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۵    
نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به اینکه اعتقاد بنده بر این امر استوار است که قانون باید در اقدامات و تصمیمات نماینده ها به عنوان معیار یا ملاک مورد استناد قرار گیرد و قانون در جمهوری اسلامی ایران حقوقی را برای نمایندگان مجلس تعیین کرده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۷    
ایسنا/اصفهان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان اردستان گفت: فرماندار شهرستان با دستگاه آموزش وپرورش با لجبازی برخورد می کند و درخواست های نامتعارف و عزل و نصب های سیاسی را از این اداره دارد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان گفت: صنعت خودرو کشور در زمینه مدیریت مشکلی ندارد و آنچه باعث توسعه نیافتگی این صنعت شده دخالت نهادهای دولتی در عزل و نصب مدیران و قیمت گذاری خودروست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به خسارات جبران ناپذیر به مدیریت شهری به دلیل تاخیر در انتخاب شهردار، گفت: با انتخاب شهردار کارآمد باید از برخی اتفاقات دوره های قبلی شوراها و از بین رفتن اعتماد عمومی ممانعت شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۴    
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: در انتخاب شهردار یا استاندار یا سایر مسئولان تصمیم گیری نمی کنیم، کشور پر از مدیران و افراد توانا و موثر است و بنای سپاه این نیست که از فردی حمایت و پشتیبانی کند و در این باره پیغام هم نمی فرستیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۵:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: در دویست سال اخیر روند ضعیف حکومت های قاجار و پهلوی به گونه ای سرعت گرفت که از دخالت قدرت های استعماری در عزل و نصب نخست وزیران و نفوذ در دربار قاجار، رسیدیم به عزل و نصب پادشاه ایران در دوره پهلوی و خدشه دار شدن عزت ملی ایرانیان.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز، در نامه حسینی آمده است : معاونت پارلمانی وزارت آموزش و پرورش با سلام تا کی قرار است آقای هادی زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وی در دوران استقرار دولت مردمی و انقلابی جناب آقای دکتر رئیسی برخلاف بخشنامه معاون اول محترم ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، طاهره قیومی را به سمت مشاور و مسئول پیگیری های ویژه وزیر و احمد خورشیدسوار را به سمت مشاور وزیر در امور فناوری های نوین منصوب کرد.