چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۱:۴۶Oct 2020 21

جدیدترین‌های «عزل و نصب»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۸    
مطابق قانون نماینده مجلس دو وظیفه اصلی بر عهده دارد یکی قانون گذاری و دیگری نظارت بر اجرای قانون است اما برخی نمایندگان به جای عمل به وظایف قانونی خود به دنبال عزل و نصب آدم های خود در مناصب گوناگون هستند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۱    
پادشاه سعودی امشب (یکشنبه) در دستوری تعدادی از مقامات این کشور را عزل و نصب کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۳    
نماینده نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس گفت: وزیرکار باید بلاتکلیفی موجود در اداره کار و تعاون خراسان رضوی را طی هفته جاری برطرف کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۱    
گروه استان ها- مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان اصفهان در حالی برگزار شد که اعضای این مجمع ریاست امیرمسعود هراتیان در این هیئت را تمدید نکردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۲    
بررسی ها حاکی از آن است که فتحی رئیس جدید دانشگاه در حال رایزنی با برخی از نیروهای خارج استان برای تصدی مسؤولیت معاونت های دانشگاه است و این در حالی است که استان البرز بالغ بر 280 نفر هیات علمی متخصص دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۶:۵۰    
نماینده مردم زهک، هامون، هیرمند گفت: در آموزش و پرورش عزل و نصب ها با معیارهای سیاسی انجام می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عزل و نصب های مستمر مدیران در باشگاه استقلال که باعث بی ثباتی در این باشگاه پرطرفدار و پرحاشیه شده، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در روزنامه خبرورزشی شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرآرا نیوز: حاشیه های پرونده محمد امامی و بانک سرمایه به قدری زیاد است که آدم نمی داند در این مجال کوتاه کدامش را بگوید و کدامش را نه. نامش با سریال خوش اقبال شهرزاد بر سر زبان ها افتاد و اینکه چه پول های کلانی به واسطه این پروژه ردوبدل شد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۰۵   + ۶۳ سایت دیگر  
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات محمد امامی و 33 متهم دیگر پرونده بانک سرمایه و صندوق فرهنگیان دیروز به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه وزیر ورزش نباید در عزل و نصب های استقلال و پرسپولیس دخالت کند، گفت: دخالت وزیر ورزش در عزل مدیرعامل باشگاه استقلال را پیگیری می کنیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در میزگردی که توسط پایگاه تحلیلی خبری شیرازه با حضور غلامی رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش فارس، بهروز مدیر مدرسه شهید دستغیب از مدارس سمپاد و ایازی نیا مدیر مدرسه نمونه دولتی توحید برگزار شد به بررسی علل سهم اندک استان فارس از رتبه برترهای کنکور در سال جاری پرداخته شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرامین متعدد امام خمینی (ره) در خلال جنگ، از عزل و نصب ها گرفته تا بعضاً صدور فرمانی راهبردی مانند شکستن حصر آبادان، همه و همه نشان از بینش عمیق و تفکر دقیق ایشان در مسائل و امور دارد. ایشان در طول جنگ تحمیلی....
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سیداحسان قاضی زاده هاشمی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اعلام کرد مجلس و قوه قضائیه پیگیر تبعات اقتصادی فوتبال هستند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه کرج و نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: متأسفانه هنوز در عزل و نصب ها رعایت قوانین نمی شود. چه اقداماتی که شوراها و شهرداری ها دارند چه آنچه استانداری انجام می دهد. مکرر عرض شد افرادی که به هر دلیل منع قانونی دارند را به کار نگیرید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه کرج و نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: متأسفانه هنوز در عزل و نصب ها رعایت قوانین نمی شود. چه اقداماتی که شوراها و شهرداری ها دارند چه آنچه استانداری انجام می دهد. مکرر عرض شد افرادی که به هر دلیل منع قانونی دارند را به کار نگیرید.
موکان بوکان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۱:۰۳    
در ادامه عزل و نصب های زنجیره ای دکتر حسن عبدی از ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت برکنار و محمدصالح زندش به عنوان سرپرست این اداره منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قزوین در جلسه نقد و بررسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: دخالت های نمایندگان در عزل و نصب ها یک آسیب است و اگر دولت مصمم بر حفظ حریم صلاحیتی خود مطابق قانون اساسی باشد قطعاً از حمایت شورای نگهبان به عنوان حافظ قانون اساسی بهره مند ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ به نقل از به وقت خبر، سید محمد احمدی کاندیدای شهرداری رشت پس از ارائه برنامه های خود در صحن شورا با اشاره به اینکه در خصوص صورت جلسه اعضا برای استیضاح شهردار قبلی و مطرح شدن نام من بعنوان شهردار ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۶    
امدیر مسئول هفته نامه آوای باغرو به نتقاد فلسفی، رئیس شورای اصلاح طلبان از دخالت نمایندگان مجلس در عزل و نصب ها، واکنش نشان داد و نوشت: آقای فلسفی دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را!
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نشست هیات مدیره باشگاه استقلال فردا در شرایطی برگزار می شود که به احتمال زیاد عزل و نصب های مهمی در آن صورت خواهد گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
طی نامه ای رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یک درخواست عجیبی از دولت در باب عزل و نصب هایی در استان کرمان داشته است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برخی اطرافیان پرویز فتاح می گویند که فتاح همه ی کارهای انتخاباتی و تیم های تبلیغاتی را تعطیل کرده است و دیگر برای انتخابات فعالیت نمی کند و در عزل و نصب ها و سفرها و کارها و برنامه ها نیز نوع رفتار کاملا از حالت انتخاباتی و هماهنگی تبلیغاتی سابق خارج شده است و به کارهای بنیاد مشغول است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
میرحسینی گفت: لابی گری و واسطه گری برای عزل و نصب ها آنان را از رسالت ذاتی خویش دور ساخته است.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۶    
عدم دخالت نمایندگان استان در عزل و نصب مدیران می تواند بحث عدم دخالت در انتصابات این ذهنیت را به وجود آورد که ممکن است منجر به استمرار مدیران غیر کارا و... در منطقه شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه چرام گفت: مسئولان و نمایندگان مجلس به جای صرف وقت در عزل و نصب بی فایده در معیشت مردم به فکر اصلاح ساختار اقتصادی باشید
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۲۲    
حبیب آقاجری نماینده بندرماهشهر در دیدار با رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور، انتقاداتی را مطرح نمود و با بیان مشکلات مردم منطقه، خواستار رسیدگی شد.. وی از ظلم و تبعیض اقتصادی در حق مردم خوزستان صحبت کرد. همچنین به عزل و نصب های بدون مشورت انتقاد کرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۰    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به اعمال نفوذ و فشار نمایندگان برای انتصاب افراد خاص و یا وابستگانشان در حوزه های انتخابیه و یا سطح کشور گفت: نمایندگانی برای عزل و نصب افراد خاص و وابستگان خود به تذکر، سوال و حتی استیضاح یک وزیر روی می آورند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی اصلاح طلبان استان اردبیل از دخالت برخی نمایندگان مجلس در عزل و نصب مدیران گلایه کرد و آن را باعث ایجاد تعلل در برنامه های دولت دانست.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، نابسامانی بازار خودرو و افزایش ادامه دار قیمت ها در این بازار واکنش گروه های مختلف را به دنبال داشته است. روح الله ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مصاحبه ای دولت را مقصر اصلی در اختلالات بازار خودرو دانست و گفت: وقتی وزارت صمت ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: همیشه در دولت سعی کرده ام نقشی را ایفا کنم که منجر به ایجاد تفاهم شود و مشکلات را حل کنم.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: رئیس دفتر رئیس جمهوری در واکنش به شایعه نفوذ او بر روحانی گفت: همیشه در دولت سعی کرده ام نقشی را ایفا کنم که منجر به ایجاد تفاهم شود و مشکلات را حل کنم. با مطرح کردن این مسایل درصد تضعیف دولت و شخص رئیس جمهور هستند. ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه اعضای شورای شهر وکلای مردم محسوب می شوند و در عزل و نصب آنها دخالت نمی کنیم گفت: خدا به مسئولان ما صداقت در کار عنایت فرماید.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم اهتمام برای استاندارد سازی رفتار های مدیریتی در کشور تاکید کرد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۴    
به گزارش کرد پرس به نقل از بغداد الیوم، "یسری رجب" در این باره گفت: نخست وزیر اقلیم کردستان، یک فرد امنیتی است و تلاش می کند برای خودش نفوذ گسترده ای ایجاد و بر پست های امنیتی و اداری حساس کنترل پیدا کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق در نشست هیات دولت، با توضیح معیارهای خود در عزل و نصب های اخیر نهادهای مالی، پولی و اقتصادی این کشور، این اقدامات را قانونی اعلام کرد.
تشکر مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه در آیین معارفه از اعتماد نماینده مردم در مجلس!!! آنهم در سال آخر دولتِ غیر همسو، هم با نماینده هم با مدیر جدید!!!
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۲    
تغییرات مدیریتی از جمله مواردی است که بعضاً در برون رفت سازمان از رکود جهت دستیابی به اهداف مورد نظر صورت می گیرد. در شهرستان مسجدسلیمان عزل و نصب مدیران طی ماههای اخیر موجب گردیده تا ابهاماتی پیرامون نتیجه بخشی این تغییرات و کارآمدی مدیران جدید مطرح شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم خمین در مجلس با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان مرکزی به دنبال شایسته سالاری در عزل و نصب ها است گفت: کسی نمی تواند به دلیل نظرات شخصی مجمع نمایندگان را تخریب کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۶:۱۹    
کارشناس مسائل منطقه گفت: مشکلات عربستان در یمن به قوت خود باقی است اما نمی توان پرونده یمن را دلیل اصلی عزل و نصب های اخیر دانست و به همین علت ولیعهد سعودی همچنان نگران کودتا علیه خود است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس وقتی قانون وضع می کنند به لحاظ قانونی، شرعی و اخلاقی باید اولین کسانی باشند که قانون را اجرا می کنند و اگر نماینده ای در امورات اجرایی دخالت کند خلاف قانون است.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
برنا: نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت : تا کنون مجمع نمایندگان استان بیانیه ای رسمی در اعتراض به عزل و نصبی صادر نکرده است چنانچه چنین مطلبی منتشر شده صحت ندارد چرا که حداقل بنده از امضا کنندگان آن بیانیه نبوده ام اگر بیانیه ای از سوی مجمع نمایندگان استان صادر می شود باید ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
پادشاه عربستان طی حکمی تعدادی از شاهزادگان و فرماندهان نظامی این کشور را از سمتشان برکنار کرد و خواهان انجام تحقیقات درباره این افراد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
میزان نوشت:معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اساسا ما در فدراسیون ها در حوزه مدیریتی به ویژه در فدراسیون فوتبال به خاطر حساسیت های فیفا نمی توانیم دخالت کنیم و در عزل و نصب ها اجازه دخالت نداریم.
برترین ها / خبرورزشی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرورزشی: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اساسا ما در فدراسیون ها در حوزه مدیریتی به ویژه در فدراسیون فوتبال به خاطر حساسیت های فیفا نمی توانیم دخالت کنیم و در عزل و نصب ها اجازه دخالت نداریم. ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
خبری مبنی بر دستور وزارت ورزش و جوانان جهت برکناری آقایان مهدی نوروزی و کاظم قیم، معاون اقتصادی و مدیر بین الملل باشگاه استقلال در فضای مجازی منتشر شده که خبر فوق به این وسیله تکذیب می شود و دو مسئول یاد شده کماکان به کار خود در باشگاه استقلال ادامه می دهند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۷:۳۴   + ۴۶ سایت دیگر  
ساعتی پیش خبری مبنی بر دستور وزارت ورزش و جوانان جهت برکناری آقایان مهدی نوروزی و کاظم قیم، معاون اقتصادی و مدیر بین الملل باشگاه استقلال در فضای مجازی منتشر شده که خبر فوق به این وسیله تکذیب می شود و دو مسئول یاد شده کماکان به کار خود در باشگاه استقلال ادامه می دهند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۸    
اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: انتظار از مسوولان و مدیران اجرایی استان اردبیل دقت بیشتر در عزل و نصب مدیران شهرستانی جهت پرهیز از وارد شدن صدمه به سیستم اداری منطقه و تحمیل هزینه های مالی ناشی از تعدد تغییر مدیریت ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سروآباد - نماینده مردم سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه من نماینده مردم عزل و نصب مدیران نیست بلکه من از کسی که واقعا دلسوزانه برای مردم و شهرستان کار می کند، حمایت می کنم..
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رسول فرخی با تاکید بر اینکه اصل اول ما اتحاد است، افزود: برای سیاهکل جانی برای حاشیه نمانده که مسائل اصلی کنار برود و دنبال حاشیه باشیم.