پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۲:۳۸Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرایط نامساعد جوی»

پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل(پانا) - مدیرکل امور عشایر اردبیل از عشایر این استان خواست کوچ پاییزه را به تعویق نیانداخته و به موقع از اول مهرماه آغاز کنند. حاتم طهماس پور ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اداره بنادر و دریانوردی شهرستان قشم اعلام کرد: پس از پایش مستمر دریا و ایجاد شرایط پایدار جوی فعالیت تمام شناورهای مسافربری در بندر شهید ذاکری قشم برای رفت و آمد به جزایر لارک، هرمز و بندرعباس از سر گرفته شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۶:۴۱    
قشم - ایرنا - مدیر بنادر و دریانوردی شهرستان قشم اعلام کرد: بندر مسافری شهید ذاکری این جزیره با توجه به شرایط نامساعد جوی و دریایی امروز (شنبه 25 شهریور 1402) تا اطلاع بعدی تعطیل است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهرستان قشم اعلام کرد: بندر مسافری شهید ذاکری این جزیره با توجه به شرایط نامساعد جوی و دریایی امروز (جمعه) تا اطلاع بعدی تعطیل است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - مدیر بنادر و دریانوردی شهرستان قشم اعلام کرد: بندر مسافری شهید ذاکری این جزیره با توجه به شرایط نامساعد جوی و دریایی امروز (جمعه) تا اطلاع بعدی تعطیل است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۵    
سبزوار- ایرنا- 2 پرواز از مبدا تهران و اهواز به مقصد مشهد مقدس که امروز 20 شهریور به دلیل شرایط نامساعد جوی و وجود گرد و غبار موفق به نشستن در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد نشده بودند، در فرودگاه شهدای سبزوار فرود آمدند.
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
2 پرواز از مبدا تهران و اهواز به مقصد مشهد مقدس که امروز 20 شهریور به دلیل شرایط نامساعد جوی و وجود گرد و غبار موفق به نشستن در فرودگاه شهدای سبزوار شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
2 پرواز از مبدا تهران و اهواز به مقصد مشهد مقدس که امروز 20 شهریور به دلیل شرایط نامساعد جوی و وجود گرد و غبار موفق به نشستن در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد نشده بودند، در فرودگاه شهدای سبزوار فرود آمدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از تعطیلی بندر شهید حقانی به دلیل شرایط نامساعد جوی خبر داد و گفت: مسافرین از تردد در مسیرهای غیرمجاز و ناایمن خودداری فرمایند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بازگشت سرنشینان ماموریت کرو-6 به زمین، به دلیل شرایط نامساعد جوی به تعویق افتاده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهرستان قشم اعلام کرد: بندر مسافری شهید ذاکری این جزیره به دلیل شرایط نامساعد جوی و دریایی امروز شنبه (11 شهریور 1402) تا اطلاع بعدی تعطیل است. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
اداره بنادر و دریانوردی شهرستان قشم اعلام کرد: پس از پایش مستمر دریایی و آرامش جوی، فعالیت تمام شناورهای مسافربری در بندر شهید ذاکری قشم برای رفت و آمد به جزایر لارک، هرمز و بندرعباس از سر گرفته شد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهرستان قشم اعلام کرد: بندر مسافری شهید ذاکری این جزیره با توجه به شرایط نامساعد جوی و دریایی امروز (یکشنبه) تا اطلاع بعدی تعطیل است. ...
الف   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز یک فروند بوئینگ 800-737 هواپیمایی آلاسکا ایرلاینز که از سیاتل عازم فرودگاه سانتا آنا در کالیفرنیا بود در هنگام فرود به دلیل شرایط نامساعد جوی و عدم توانایی خلبانان در کنترل هواپیما ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
یک فروند بوئینگ 800-737 هواپیمایی آلاسکا ایرلاینز که از سیاتل عازم فرودگاه سانتا آنا در کالیفرنیا بود هنگام فرود بدلیل شرایط نامساعد جوی و عدم توانایی خلبانان در کنترل هواپیما، دچار برخورد موتور چپ و بال به زمین شد که ترس مسافرین و صدمات شدیدی به هواپیما را در پی داشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان مازندران از لغو سفر وزیر کشور به استان به مناسبت هفته دولت به دلیل شرایط نامساعد جوی خبر داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۲:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
فرود وحشتناک خلبان هواپیمای بوئینگ و برخورد بال به باند فرودگاه همه مسافران را ترساند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از خرید حدود 400 هزار تن گندم در استان طی سالجاری خبر داد و گفت: این میزان، افزایش 80 درصدی نسبت به سال گذشته داشته و با وجود شرایط نامساعد جوی چون افزایش دما، کاهش بارندگی، سرمازدگی و خشکسالی شدید در استان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تسنیم : بر اساس پیش بینی صورت گرفته توسط اداره کل هواشناسی استان، این شرایط نامساعد جوی همچنان تا پایان هفته در منطقه سیستان تداوم دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته در پی درخواست بیمارستان رازی ماهنشان برای اعزام بالگرد هوایی اورژانس، یک مادر باردار 22 ساله پرخطر به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۸    
زنجان – ایرنا – اورژانس هوایی استان برای نجات مادر باردار ماهنشانی در شرایط نامساعد جوی به پرواز در آمد که خوشبختانه این ماموریت با مهارت خلبان ختم به خیر شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
اورژانس هوایی استان برای نجات مادر باردار ماهنشانی در شرایط نامساعد جوی به پرواز در آمد که خوشبختانه این ماموریت با مهارت خلبان ختم به خیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار سرخس از لغو حرکت مسافربری مشهد- سرخس و برعکس به دلیل شرایط نامساعد جوی خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
توفان گرمسیری موسوم به لان روز گذشته (سه شنبه) مناطقی از ژاپن را درنوردید . به گزارش ایسنا به نقل از آناتولی، این توفان شبه جزیره کی واقع در جنوب اوساکا را با بارش شدید باران تحت تاثیر قرار داد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وزارت شرایط اضطراری روسیه اعلام کرد که شرایط نامساعد جوی و طوفان باعث کشته و زخمی شدن ده ها تن در این کشور شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - مدیر بنادر و دریانوردی شهرستان قشم اعلام کرد: بندر مسافری شهید ذاکری این جزیره با توجه به شرایط نامساعد جوی و دریایی امروز (چهارشنبه) تا اطلاع بعدی تعطیل است.
لنگه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۳    
سفر کشتی مسافربری نگین روز یکشنبه 8 مرداد ماه انجام می شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه فیلم: بارش شدید تگرگ و طوفان در شهر سرگنو در شمال ایتالیا در صبح شنبه 31 تیرماه، شهروندان را غافلگیر کرد. به گزارش خبرگزاری فرانسه، مقام های هواشناسی و شهرداری در شمال شرق میلان، هشدار نارنجی صادر کرده اند و انتظار می رود شرایط نامساعد جوی تا انتهای روز ادامه داشته باشد ...
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۷    
بر اساس اعلام کمیته فنی آب های آزاد محل برگزاری مرحله اول مسابقات لیگ شنا آب های آزاد استان مازندران بنا به درخواست میزبان بدلیل شرایط نامساعد جوی به شهر نوشهر تغییر کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اثر برخورد یک فروند هواپیمای سسنا 208 با یک آشیانه (ساختمانی جهت نگهداری هواپیما، بالگرد و دیگر هواگردها) در لهستان پنج نفر کشته و هشت نفر دیگر نیز زخمی شدند . به گزارش ایسنا به نقل از آسوشیتدپرس، این حادثه در شرایط نامساعد جوی رخ داده است . ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام شرایط نامساعد جوی و پیش بینی بارندگی در استان های شمالی کشور و لغزندگی جاده ها نسبت به سفر به این استان ها هشدار داد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام کمیته فنی شنا، تاریخ برگزاری مسابقات مستر شنا آبهای آزاد استان گیلان بنا به درخواست میزبان بدلیل شرایط نامساعد جوی و پیش رو بودن ایام سوگواری محرم به تعویق افتاد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی راه آهن خراسان گفت: حرکت قطار مسافربری محلی مشهد - سرخس امروز پنجشنبه به دلیل شرایط نامساعد جوی و طوفان شن لغو شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی راه آهن خراسان گفت: حرکت قطار مسافربری محلی مشهد - سرخس امروز پنجشنبه به دلیل شرایط نامساعد جوی و طوفان شن لغو شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی راه آهن خراسان گفت: حرکت قطار مسافربری محلی مشهد - سرخس امروز پنجشنبه به دلیل شرایط نامساعد جوی و توفان شن لغو شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دیدار تیم های نوجوانان ایران و ژاپن به دلیل شرایط نامساعد جوی برای دقایقی متوقف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۰    
هشت هزار پرواز در آمریکا به علت طوفان و شرایط نامساعد جوی لغو شدند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اداره بنادر و دریانوردی شهرستان قشم اعلام کرد: پس از پایش مستمر دریا و ایجاد شرایط پایدار جوی فعالیت تمام شناورهای مسافربری در بندر شهید ذاکری قشم برای رفت و آمد به جزایر لارک، هرمز و بندرعباس از سر گرفته شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۱    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهرستان قشم از تعطیلی بندر مسافری شهید ذاکری به دلیل شرایط نامساعد جوی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال شرایط نامساعد جوی در مناطق جنوبی ایالات متحده از جمله گرمای شدید و طوفان های تندری که پنج کشته برجای گذاشته، قطعی برق نیز همچنان ادامه دارد.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: تردد شناورهای مسافربری و باری در مسیر گناوه به جزیره خارگ به علت شرایط نامساعد جوی از روز چهارشنبه تا جمعه هفته جاری متوقف شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: تردد شناورهای مسافربری و باری در مسیر گناوه به جزیره خارگ به علت شرایط نامساعد جوی از روز چهارشنبه تا جمعه هفته جاری متوقف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: شرایط نامساعد جوی و حوادث ناشی از آن در خرداد امسال 150 میلیارد تومان به بخش های مختلف در استان خسارت زد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از اعزام آتش نشانان کرجی به 34 عملیات در شرایط نامساعد جوی امروز و در پی رگبار و وزش باد شدید خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان سمنان گفت: چهار نفر از هموطنان در تصادفات رانندگی در محورهای استان به دلیل شرایط نامساعد جوی و لغزندگی جاده ها جان باختند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: تردد همه شناورها تا بعد از ظهر امروز در غرب استان ممنوع است. به گزارش صبح ساحل، مرتضی سالاری صبح امروز (6 خردادماه) در تشریح این خبر ...
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفریک روزه وارد لرستان شد ه گزارش روز پنجشنبه خبرنگار پایگاه خبری سفیر لرستان ،دکتر "محمد مهدی اسماعیلی" که به خاطر شرایط نامساعد جوی از طریق مسیر هوایی کرمانشاه این سفر را آغاز کرد ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با انجام 18 عملیات پیچیده در شرایط نامساعد جوی و طوفانی از اواخر شب گذشته تا بامداد امروز (یکشنبه) 57 دریانورد در گستره آبی این استان از خطر غرق شدن نجات یافتند. ...