جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۵۲Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان»

ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برخی منابع آگاه اعلام کردند، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین می داند آغاز مذاکراتی سیاسی با دولت فعلی رژیم اشغالگر در انتظار هر گونه تغییر مدنظر، ممکن نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی علی رغم دیدار اخیرش با عضو ارشد جنبش فتح، حاضر به دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نشد و گفت: دولتی که ما در آن مشارکت داریم هیچ مذاکره سیاسی با تشکیلات خودگردان فلسطین نخواهد داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
موسسه مطالعات امنیت ملی اسرائیل در گزارشی هشدار داده که وضعیت امنیتی در کرانه باختری به دلیل ضعف تشکیلات خودگردان و افزایش ناامیدی در نسل جدید فلسطین در آستانه انفجار است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
القانوع در حساب توئیتری خود نوشت: این دیدار نشان دهنده انحطاط تشکیلات خودگردان فلسطین است و تداوم این دیدار های بیهوده با سران رژیم اشغالگر خیانت به جانفشانی های ملت فلسطین است .
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۳    
شفقنا- با انتخاب حسین الشیخ ، عضو کمیته مرکزی جنبش فتح به عضویت کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) به جای صائب عریقات و احتمال انتخاب الشیخ به منصب دبیرکلی کمیته اجرایی ساف از سوی محمود عباس ، به نظر می رسد رقابت بر سر جانشینی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین عملا داغ تر شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
منابع آگاه فلسطینی اعلام کردند، انتخاب حسین الشیخ به عنوان عضو کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین"ساف" او را به تصدی پست ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین نزدیکتر کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حماس دیدار یک مقام دیگر تشکیلات خودگردان فلسطین با سران رژیم صهیونیستی را نشانه انحطاط تشکیلات خودگردان و خیانت به فداکاری های ملت فلسطین دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جنبش فلسطینی حماس، دیدار وزیر امور مدنی تشکیلات خودگردان فلسطین با وزیر امور خارجه اسرائیل را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس از دیدار وزیر امور شهری تشکیلات خودگردان فلسطین با وزیر خارجه رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یائیر لاپید وزیر خارجه رژیم صهیونیستی برای نخستین بار با یک مقام ارشد تشکیلات خودگردان فلسطینی به نام حسین شیخ به صورت رسمی دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تشکیلات خودگردان را متهم کرد عزم خود را برای ریشه کنی مقاومت در کرانه باختری جزم کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
حمله نظامیان صهیونیست به تظاهرات فلسطینیان در نابلس و قلقیلیه، تظاهرات اهالی النقب مقابل دادگاه های رژیم صهیونیستی، محکومیت بازداشت های فعالان مقاومت توسط تشکیلات خودگردان از جمله تازه ترین اخبار فلسطین است
تقریب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۲    
جنبش جهاد اسلامی از اقدام امروز جمعه ماموران سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین به بازداشت آزاده فلسطینی شیخ عبدالرووف الجاغوب از منزلش در شهرک بیتا واقع در استان نابلس به همراه دو تن از فعالان مقاومت مردمی در این شهرک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری فاش کردند در پی بحران مالی تشکیلات خودگردان فلسطین، آمریکا، اتحادیه اروپا و اسرائیل به شدت نگران فروپاشی تشکیلات خودگردان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
یک مبارز فلسطینی و عضو عالی گروه التجمع الوطنی گفت که محمود عباس 13 سال است که به شکل غیر قانونی رئیس تشکیلات خودگردان باقی مانده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۰    
شفقنا- عمر عساف از اعضای ارشد گروه مقاومت التجمع الوطنی گفت که محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین 13 سال است که مشروعیت ماندن در این منصب را ندارد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۰    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی اندیشکده راهبردی تبیین نوشت: بنا به گزارش رسانه های رژیم صهیونیستی نفتالی بنت نخست وزیر این رژیم در جلسه هفته پیش خود با کمیته امنیت و امور خارجی اعلام کرده هیچ تصمیمی برای ورود به مذاکرات سیاسی با تشکیلات خودگردان ندارد و تحت هیچ شرایطی نظر خود را در این باره تغییر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد، مادامی که جنایت های رژیم اشغاگر وجود دارد، از گزارش این جنایات در لاهه دست نمی کشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۰    
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد سکوت در قبال شهرک سازی های رژیم اشغالگر و روند یهودی سازی قدس بی توجهی کامل به مسئله فلسطینیان است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰    
شفقنا- منابع خبری در فلسطین از لغو نشست شورای مرکزی وابسته به سازمان آزادی بخش فلسطین توسط محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ به گفته این منابع؛ عباس به دلیل رویارویی نشدن با مقامات اسرائیلی و آمریکایی و قطع نشدن روابط با آنها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
برخی منابع فلسطینی از تصمیم رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای لغو نشست سرنوشت ساز سازمان آزادی بخش فلسطین(ساف) برای حفظ روابط با تل آویو و واشنگتن خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر تاکید کرد که حاضر نیست با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - روزنامه لبنانی الاخبار فاش کرد که ماجد فرج رئیس سازمان امنیت اطلاعات عمومی تشکیلات خودگردان فلسطین اخیرا اطلاعات امنیتی در مورد اعضای مقاومت اسلامی فلسطین را در اختیار اشغالگران صهیونیست قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین روز جمعه در نامه های جداگانه به دبیرکل و رییس مجمع عمومی سازمان ملل متحد و رییس دوره ای شورای امنیت خواستار توقف سرکوب فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۵    
منابع وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین از اطلاعاتی پرده برداشتند که رئیس اطلاعات تشکیلات خودگردان فلسطین به صهیونیست ها داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از دیدار وزیر خارجه این کشور با رئیس دستگاه اطلاعات تشکیلات خودگردان فلسطین خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- کانال 13 تلویزیون اسرائیل، شب گذشته از دیدار ماجد فرج ، رئیس دستگاه اطلاعات تشکیلات خودگردان فلسطین با یائیر لاپید ، وزیر امور خارجه اسرائیل پرده برداشت. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل در نامه ای به دبیرکل این سازمان خواستار اجرای قوانین بین المللی برای متوقف ساختن اقدامات تجاوزکارانه صهیونیستها علیه فلسطینیان شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سفیر تشکیلات خودگردان فلسطین در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل و شورای امنیت خواستار اجرای قوانین بین المللی در خصوص وادار کردن رژیم صهیونیستی به توقف حملات نظام مند علیه ملت و خاک فلسطین شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۳:۲۷    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و رئیس جمهوری مصر با یکدیگر دیدار کرده و درباره آخرین تحولات سیاسی و مسئله فلسطین به گفت و گو پرداختند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۱:۱۸    
شفقنا- رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و رئیس جمهوری مصر با یکدیگر دیدار کرده و درباره آخرین تحولات سیاسی و مسئله فلسطین به گفت و گو پرداختند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری آناتولی ترکیه (AA)، حسین الشیخ ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مواضع دیپلماتیک آمریکا حاکی از آن است که اکنون تنها برنامه رئیس جمهوری این کشور برای پرونده فلسطین؛ حفظ آرامش و عدم تشدید اوضاع امنیتی و اجتماعی است و به همین منظور مفاهیم جدیدی در رابطه با سناریوی گسترش مفهوم هماهنگی امنیتی مطرح شده است تا تشکیلات خودگردان و مصر و اردن را نیز شامل شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
منابع مصری فاش کردند، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از رئیس جمهوری مصر خواسته دو جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و جهاد اسلامی را تحت فشار قرار دهد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده هلند در فلسطین در پی تصمیم کشورش برای توقف حمایت مالی از یک نهاد فلسطینی به وزارت امور خارجه فلسطین احضار شد.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرویس بین الملل شهدای ایران : جنبش مقاومت اسلامی فلسطین امروز یکشنبه نسبت به عواقب تداوم رویکرد تهاجمی علیه مسجدالاقصی و کارکنان آن به رژیم صهیونیستی هشدار داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به دانشگاه بیرزیت را محکوم کرد؛ جنبش جوانان فتح در دانشگاه بیرزیت هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی به زودی به دمشق سفر خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر کمیته مرکزی جنبش ملی آزادیبخش فلسطین ( فتح ) اخراج سوریه از اتحادیه عرب را مایه شرمساری اعراب دانست. وی همچنین از سفر قریب الوقوع محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به دمشق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی نوشت، رئیس تشکیلات خودگردان در سفر به مصر، به منظور نجات تشکیلات از فروپاشی، دست به دامان رئیس جمهور این کشور خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوریه با دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح و اعضای هیئت همراه وی دیدار کرد. هیئت فلسطینی حامل پیامی از رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به رئیس جمهوری سوریه بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد که مردم فلسطین به مبارزه خود علیه اشغالگران صهیونیستی تا شکست این رژیم و تشکیل کشور مستقل فلسطین ادامه خواهند داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هیاتی عالیتربه از جنبش فلسطینی فتح با فصیل مقداد وزیر امور خارجه سوریه دیدار کردند و پیام محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی به بشار اسد رئیس جمهوری سوریه را تسلیم وی کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- سمیر الرفاعی سفیر فلسطین در سوریه از دیدار امروز (یکشنبه) هیأت جنبش فتح فلسطین با فیصل المقداد وزیر خارجه سوریه خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ الرفاعی افزود که قرار است در این دیدار هیأت جنبش فتح پیام مکتوب محمد عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را به فیصل المقداد تقدیم کند. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۶    
سلام الزواوی سفیر جدید فلسطین در ایران در برابر رئیس تشکیلات خودگردان در امان، پایتخت اردن سوگند خورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از سفر امروز (یکشنبه) رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به مصر برای دیدار با رئیس جمهور مصر خبر دادند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سفیر جدید فلسطین در تهران در برابر رئیس تشکیلات خود گردان فلسطین سوگند یاد کرد. به گزارش ایسنا به نقل از المیادین، سلام الزواوی،سفیر جدید فلسطین در جمهوری اسلامی ایران شنبه شب در برابر محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین سوگند یاد کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: سفیر جدید فلسطین در تهران در برابر رئیس تشکیلات خودگردان سوگند یاد کرد.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
منابع خبری شنبه شب گزارش دادند، سلام زواوی با ادای سوگند مقابل محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان رسما سفیر دولت فلسطین در جمهوری اسلامی ایران شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
فارس نوشت: سفیر جدید فلسطین در ایران در برابر رئیس تشکیلات خودگردان در امان پایتخت اردن سوگند خورد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سلام الزواوی به عنوان سفیر جدید فلسطین در تهران در برابر عباس، رییس تشکیلات خودگردان سوگند یاد کرد.