جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۳۸Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – شیخ الازهر مصر روز پنجشنبه در دیدار با مشاور رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در امور دینی و روابط اسلامی گفت که فلسطین مساله نخست مسلمانان جهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دارایی رژیم صهیونیستی دستیابی به توافق با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را محال دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۱    
تعرض صهیونیست ها به مسجد الاقصی، هشدار حماس به رژیم صهیونیستی درباره وضعیت اسرای فلسطینی و اظهارات وزیر جنگ سابق این رژیم در مورد تشکیلات خودگردان از تحولات اخیر فلسطین اشغالی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین از کمیته بین المللی صلیب سرخ و سازمان ملل خواست، رژیم صهیونیستی را برای اجرای توافقنامه سوم ژنو پیرامون اسرا ملزم کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی به موضع گیری درباره دیدار نخست وزیر این رژیم با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین پرداخت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۱    
شفقنا- ایلیت شاکید ، وزیر داخلی رژیم اشغالگر اسرائیل ، صبح امروز(سه شنبه)، تصریح کرد که نفتالی بنت ، نخست وزیر اسرائیل قصد ندارد با محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در آینده دیدار کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
آیلت شاکد وزیر داخلی رژیم صهیونیستی در شهر اشغالی هرتزلیا اعلام کرد، نخست وزیر این رژیم برنامه ای برای دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه فلسطین اعلام کرد، رئیس تشکیلات خودگردان در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک طی ماه جاری میلادی حضور نخواهد داشت و به دلیل شیوع ویروس کرونا سخنرانی ضبط شده خود را ارسال خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
در پی سرکوب های اخیر اسرای فلسطینی در زندان های صهیونیستی، نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان از صلیب سرخ و سازمان ملل خواست وضعیت اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی را پیگیری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۱    
با وجود اینکه رژیم صهیونیستی به احتمال زیاد با بهره گیری از نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان توانست 4نفر از 6 نفر از اسرای فراری فلسطینی را دوباره بازداشت کند اما به اعتقاد اغلب کارشناسان این مسئله از اهمیت فرار اسرای فلسطینی نمی کاهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تأکید کرد که دولت به دنبال بهبود و تقویت وضعیت اقتصادی فلسطینی ها و ادامه هماهنگی با تشکیلات خودگردان فلسطین است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از مجروح شدن ده ها فلسطینی در پی حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به تظاهرات ملت فلسطین در همبستگی با اسرا در مناطق مختلف خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مبارزان فلسطینی مسلح در جِنین اعلام کردند، خواهان هیچ کمکی از دستگاه های امنیتی تشکیلات خودگردان نیستند اما درخواستشان این است که دست آنها برای مقابله با رژیم اشغالگر صهیونیستی باز گذاشته شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی 6 روز پس از فرار 6 اسیر فلسطینی از امنیتی ترین زندانش، با کمک هزاران نیروی پلیس، 4 نفر از اسرای فراری را دستگیر کرده است. تصاویر منتشر شده نشان می دهد، اسرای دستگیر شده به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یک سناتور ارشد دموکرات آمریکایی اعلام کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین قادر به ایفای نقش اصلی برای بازسازی غزه نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۵    
روزنامه هاآرتص با اشاره به فرار شش اسیر فلسطینی از زندان امنیتی جلبوع نوشت که این حادثه اسرائیل را در دردسر انداخت و هرچه را تشکیلات خودگردان رشته بود، پنبه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته قطری بازسازی نوار غزه از خروج تشکیلات خودگردان فلسطین از توافق کمک مالی قطر به این باریکه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
اسرائیل دو زندانی از شش زندانی فلسطینی که از زندان جلبوع گریخته بودند را بازداشت کرد. برخی منابع مدعی هستند تشکیلات خودگردان هم به اسرائیل کمک کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین به بهانه جلوگیری از وقوع تنش های بیشتر در پی اقدام احتمالی مرگبار رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی، گفته به یافتن شش اسیری که از زندان فرار کردند، کمک می کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۷    
رژیم صهیونیستی به خوبی به این موضوع واقف است که در صورت ادامه توقف مذاکرات با تشکیلات خودگردان و تشدید تنش های امنیتی در خاورمیانه، نمی تواند بر روی کمک های فوق برنامه مالی و نظامی آمریکا حساب کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
منابع رسانه ای رژیم صهیونیستی از همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با این رژیم برای یافتن 6 اسیر فلسطینی که به طور معجزه آسایی توانستند از زندان بگریزند، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن تقدیر از شش اسیری که موفق به فرار از زندان جلبوع شدند، تاکید کرد، حق هر اسیری است که به هر طریقی از زندان خارج شود و ما اسرائیل را مسؤول جان این شش فلسطینی می دانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان برای برگزاری انتخابات اعلام آمادگی کرد و در بحث آشتی داخلی بار دیگر گفت، تشکیل دولت وحدت منوط به تعهد به قطعنامه های بین المللی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۱۷    
با آنکه در جریان رونمایی از معامله قرن ، دست صهیونیست ها برای تشکیلات خودگردان رو شده اما هم اکنون تل آویو دوباره مدعی تقویت حکومت خودگردان به ریاست ابومازن شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۷:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن مشروط کردن تشکیل دولت وحدت ملی فلسطین بر آمادگی برای برگزاری انتخابات تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین، رژیم صهیونیستی را مسؤول جان 6 اسیر فلسطینی عنوان کرد که موفق به فرار از زندان این رژیم شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۱:۴۱    
تشکیلات خودگردان فلسطین رژیم صهیونیستی را مسئول حفظ جان 6 اسیر فلسطینی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین رژیم صهیونیستی را مسئول جان شش اسیر فلسطینی دانست که طی عملیاتی از زندانی در سرزمین های اشغالی فرار کردند و در عین حال شاخه نظامی جهاد اسلامی به دشمن صهیونیستی درباره حمله به اسرای فلسطینی هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در تماس تلفنی با رئیس رژیم صهیونیستی آغاز سال نو یهودی را تبریک گفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۷    
شفقنا- یک مقام قطری اعلام کرد برنامه امدادرسانی این کشور به باریکه غزه تحت نظارت محمود عباس و سازمان ملل متحد عملیاتی خواهد شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با اذعان وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به دقیق بودن برنامه اسرای فلسطینی برای گریز از زندان فوق امنیتی این رژیم، سران دستگاه امنیتی تشکیلات خودگردان با تل آویو تماس گرفته تا درباره آنها گزارش بدهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین از مخالفت این تشکیلات با ازسرگیری مذاکرات دوجانبه با رژیم صهیونیستی طبق روال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین از پایان روند تحقیقات درباره قتل نزار بنات فعال فلسطینی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین بر مخالفت با احیای مذاکرات دوجانبه با رژیم صهیونیستی همانند گذشته، تأکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۷:۲۶    
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی هرگونه گفت وگو و مذاکره سیاسی با تشکیلات خودگردان فلسطین را رد کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۰:۲۷    
ایران پرس: در حالی که تشکیلات خودگردان فلسطین همچنان به مذاکره با رژیم صهیونیستی چشم دوخته است، مردم فلسطین راه مقاومت را برگزیده و آنرا تنها راه مقابله با جنایت های رژیم اشغالگر صهیونیستی می دانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۵    
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با سناتور های آمریکایی در مورد مسائل مختلف بحث و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع آگاه فلسطینی اعلام کردند، تشکیلات خودگردان فلسطین نگران اخبار مربوط به دیدار هیئتی آمریکایی با حماس در دوحه در راستای تلاش برای آتش بس میان غزه و تل آویو است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به همکاری امنیتی با تشکیلات خودگردان فلسطینی برای سرکوب مقاومت های مردمی فلسطینیان اذعان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین از دولت آمریکا خواست نام سازمان آزادی بخش را از لیست سازمان های "تروریستی" خارج کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد،90 درصد تماس ها و ارتباطات با تشکیلات خودگردان فلسطین به منظور هماهنگی امنیتی صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت که برنامه ای برای دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ندارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۲    
رژیم صهیونیستی از اتخاذ دیداروزیر جنگ خود با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به دنبال آن است که در فلسطین میان کرانه باختری و باریکه غزه دو قطبی جدی ایجاد کند و مانع از تشکیل دولت وحدت ملی در فلسطین شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری نصیرتولی ترکیه، روزنامه یدیعوت آحارانوت؛ چاپ سرزمین های اشغالی در این باره افزود: اخیرا غسان علیان هماهنگ کننده عملیات تشکیلات خودگردان فلسطین در مناطق فلسطینی به همراه یک مقام بلندپایه شورای امنیت ملی اسرائیل که نامی از آن آورده نشده به مصر سفر کرده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، با وجود اقدامات رژیم صهیونیستی، حاضر است برای ایجاد اعتماد و برقراری آرامش در اراضی اشغالی اقداماتی جدی را اتخاذ کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۳:۰۳    
رئیس جمهور مصر با هدف ادعایی احیای فرآیند صلح خاورمیانه و تقویت آتش بس میان اسرائیل- حماس، روز پنج شنبه در قاهره با پادشاه اردن و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور مصر با هدف ادعایی احیای فرآیند صلح خاورمیانه و تقویت آتش بس میان اسرائیل- حماس، روز پنج شنبه در قاهره با پادشاه اردن و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و گفتگو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۸:۲۷    
رئیس تشکیلات خودگردان امروز در قاهره با رئیس جمهور مصر درباره احیای روند سازش با رژیم صهیونیستی گفت وگو کرد، این در حالی است که رژیم صهیونیستی بی توجه به اصول مذاکره به شهرک سازی ها و جنایات خود علیه فلسطینیان ادامه می دهد.