دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۶:۴۶Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان»

وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش به یورش نظامیان صهیونیست به شهر طولکرم، خواستار اقدام فوری بین المللی برای حمایت از ملت فلسطین شد.
جنبش مقاومت اسلامی، حماس و تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش های جداگانه، تعرض به مسجدالاقصی را اقدامی تنش آفرین خواندند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش به جنایت سحرگاه امروز (چهارشنبه) نیروهای رژیم صهیونیستی در شمال کرانه باختری، گفت اسرائیل سعی دارد منطقه را به مرحله خشونت بکشاند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
یائیر لاپید رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی با حسین الشیخ مرد شماره 2 تشکیلات خودگردان فلسطین و نامزد اصلی جانشینی محمود عباس رئیس این تشکیلات دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۷    
تهران - ایرنا- یائیر لاپید رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی با حسین الشیخ مرد شماره 2 تشکیلات خودگردان فلسطین و نامزد اصلی جانشینی محمود عباس رئیس این تشکیلات دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رسانه های رژیم صهیونیستی از مخالفت وزیران حزب لیکود و احزاب دینی کابینه این رژیم با امتیاز دهی به تشکیلات خودگردان فلسطین در کرانه باختری در چارچوب بسترسازی جهت دستیابی به یک توافق به منظور برقراری روابط تل آویو با ریاض خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین در پاسخ به سخنرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مجمع عمومی سازمان ملل اعلام کرد، بدون رضایت ملت فلسطین و تحقق مطالبات آنها مطابق با قطعنامه های مشروع بین المللی و طرح صلح عربی، هیچ صلح یا ثباتی در منطقه وجود نخواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۷:۴۶    
محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در نشست در مجمع عمومی سازمان ملل سکوت جامعه جهانی در برابر جنایت های رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تشکیلات خودگردان فلسطین جمعه شب در واکنش به اظهارات بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، تأکید کرد که بدون تحقق خواسته های فلسطینیان صلح و ثباتی در منطقه وجود نخواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۷    
محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با تاکید بر اینکه هرکس فکر می کند صلح در منطقه بدون دستیابی فلسطینی ها به حقوق مشروع ملی خود امکان پذیر است، دچار توهم شده است، گفت: اشغالگری دوام نخواهد داشت، حال جاه طلبی ها و توهمات هرچه قدر که باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل اعلام کرد که هیچ طرح صلحی در خاورمیانه بدون حقوق فلسطینیان وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین پنجشنبه شب نسبت به تبدیل درگیری سیاسی به درگیری مذهبی در اراضی اشغالی هشدار داد و گفت که ما اسرائیل را مسؤول این اقدام می دانیم.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباس، دومین رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین است که از 15ژانویه2005 این منصب را در اختیار گرفت. دوره ریاست او ژانویه2009 به پایان رسیده اما به دلیل برگزارنشدن انتخابات فلسطین، هنوز در منصب خود باقی مانده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
افشاگری یک رسانه صهیونیستی در خصوص حضور پسر محمود عباس در نشست های هیأت تشکیلات خودگردان فلسطین در ریاض با مقامات سعودی و آمریکایی در خصوص عادی سازی روابط، فرضیه تلاش او برای جانشینی پدرش را تقویت کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که تعرض شهرک نشینان به مسجدالاقصی و مسجد ابراهیمی در چارچوب استفاده از مراسم مذهبی و اعیاد برای اهداف استعماری جانشینی است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۸    
شفقنا- سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین روز سه شنبه تاکید کرد که اقدامات خودکامانه اسرائیل، باعث تشدید بحران خواهد شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، آرتی عربی نوشت، نبیل ابو ردینه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در اردوگاه جنین و غزه، تأکید کرد که منطقه در آستانه انفجار است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (سه شنبه) از دولت آمریکا خواست تا نقش کارآمدی را در جلوگیری از تجاوز رژیم صهیونیستی در حق اراضی و مردم فلسطین و توقف شهرک سازی ها و حفظ راهکار دو دولتی در سایه تخریب سیستماتیک امکان اجرای این راهکار توسط تل آویو ایفا کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، این وبسایت نوشت، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در میان جمعی از فلسطینی های مقیم آمریکا این مطلب را بیان کرد. وی گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قبل از برگزاری نشست های مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک که قرار است رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با یک هیئت وزارتی و سیاسی در آن شرکت کند، سفیر فلسطین در سازمان ملل درباره پرونده هایی به ویژه حمایت بین المللی از ملت فلسطین و عضویت کامل در سازمان ملل و دیوان کیفری بین المللی صحبت کرد که در این نشست ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۴:۱۹    
تهران- ایرنا- جناح های مقاومت فلسطین در جنین دوشنبه شب در یک کنفرانس مطبوعاتی خواستار توقف بازداشت های سیاسی از سوی نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین شدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از سایت عرب 48، بنی گانتس، رئیس حزب مخالف اردوگاه ملی رژیم صهیونیستی در واکنش به اظهارات بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم گفت: معترضان افرادی ملی گرا و عاشق وطن هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام ارشد صهیونیست در نشست محرمانه اخیر کمیته روابط خارجی و امنیت کنست، بر ضرورت حمایت همه جانبه از نیروی نیابتی تل آویو در کرانه باختری تاکید کرد و خواستارجلوگیری از فروپاشی تشکیلات خودگردان فلسطین شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با رئیس جمهور الجزایر ضمن تقدیر از موضعگیری این کشور در حمایت از مساله فلسطین تاکید کرد که الجزایر همواره اولین طرفی است که برای رفع نیازهای فلسطینی ها پیش قدم می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از پرواز به سوی نیویورک درباره برنامه مخالفان خود برای برگزاری راهپیمایی در آمریکا، آن ها را به همدستی با تشکیلات خودگردان فلسطین و ایران متهم کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- الاخبار نوشت: هنگامی که ماجد فرح رئیس دستگاه اطلاعات تشکیلات خودگردان فلسطین در نیمه دوم ژوئیه به لبنان سفر کرد، بسیاری منکر شدند که این دیدار با تحولات منفی در لبنان ارتباطی داشته باشد و هنگامی که اواخر ژوئیه درگیری ها در عین الحلوه به بهانه عملیات ترور شروع شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۱۹    
دنیای اقتصاد : به نظر می رسد بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سیاست خود را در قبال تشکیلات خودگردان فلسطین معکوس کرده است؛ اما آیا او می تواند به اندازه تغییراتی که دولت بایدن و سعودی ها خواستار آن هستند، به پیش برود؟ دو روز قبل از عزیمت او به ایالات متحده، احتمال این اتفاق ضعیف به نظر می رسد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده رژیم صهیونیستی اظهارات توهین آمیزی را علیه رئیس تشکیلات خودگردان که همچنان به همکاری و هماهنگی امنیتی خفت بار با اشغالگران علیه ملت و مقاومت فلسطین ادامه می دهد، بیان کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۹    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی خود در اجلاس سران گروه 77-چین تاکید کرد که مردم فلسطین به دلیل اشغالگری رژیم صهیونیستی با چالش های فزاینده ای در اجرای اهداف توسعه پایدار روبرو هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین جمعه شب خواستار آزادی تمام اسیران فلسطینی دربند در زندان های رژیم صهیونیستی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
آمریکا با ارسال پیامی از کابینه رژیم صهیونیستی خواسته است، وجوهات وعده داده شده را به تشکیلات خودگردان فلسطین منتقل کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وب سایت انگلیسی زبان تایمز رژیم صهیونیستی گزارش داد که یاسر عباس، پسر محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در میان هیئت فلسطینی بوده که هفته گذشته به ریاض رفت تا با مقامات سعودی و آمریکایی در مورد توافق احتمالی عادی سازی روابط بین تل آویو و عربستان تحت حمایت آمریکا گفت وگو کند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، توافق اسلو در مرحله نخست پس از امضایش، برخی نتایج را رقم زد، اما پس از آن، سنگ اندازی در مسیر تلاش های سیاسی در این خصوص به دلیل عوامل مختلف شروع شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۷    
شفقنا-رسانه های عبری زبان به نقل از مقامات فلسطینی و اسرائیلی اعلام کردند دولت نتانیاهو سلاح و خودروهای زرهی را برای تشکیلات خودگردان فلسطین ارسال کرده تا از آنها برای تعقیب مبارزان فلسطینی استفاده کند؛ امری که باعث اختلاف نظرها در دولت اسرائیل شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخبار پیرامون انتقال تسلیحات و تجهیزات نظامی به تشکیلات خودگردان فلسطین را رد کرد و این اخبار را دروغ خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از انتقال یک محموله تسلیحاتی بزرگ شامل سلاح های سبک، خودروهای زرهی و تجهیزات پیشرفته جاسوسی و ردیابی از سوی ارتش رژیم صهیونیستی به تشکیلات خودگردان خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند، تشکیلات خودگردان فلسطین علاوه بر خودروهای زرهی که آمریکا با تایید اشغالگران و از طریق اردن به کرانه باختری منتقل کرده است، تجهیزات جاسوسی پیشرفته نیز دریافت خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر فلسطین از انگلیس خواست "کشور فلسطین" را به رسمیت شناخته و از عضویت کامل آن در سازمان ملل حمایت کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۴:۴۲    
تهران- ایرنا- منابع خبری سه شنبه شب گزارش دادند، نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله با وزیر خارجه انگلیس دیدار و درباره تحولات فلسطین گفت وگو کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اعلام کرد، حمایت تسلیحاتی ایالات محده از دستگاه های امنیتی تشکیلات خودگردان در کرانه باختری با هدف سرکوب مقاومت انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
منابع عبری از تجهیز تشکیلات خودگردان با اسلحه و خودرو زرهی جهت پیگرد مبارزان مقاومت در کرانه باختری پس از موافقت رژیم صهیونیستی با این اقدام، خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۴    
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن رد تهدید های تساهی هنگبی ، مشاور امنیت ملی رژیم صهیونیستی، درباره تشدید حملات و تجاوزگری های این رژیم بر ضد ملت فلسطین هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع آگاه فلسطینی شامگاه دوشنبه فاش کردند، تشکیلات خودگردان فلسطین از طریق اردن مجموعه ای از خودروهای زرهی و تسلیحات را برای حمایت از دستگاه های امنیتی فلسطین به ویژه سرویس های امنیت پیشگیرانه و امنیت ملی و همچنین پلیس دریافت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تساحی هنگبی مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در پیامی تهدیدآمیز به تشکیلات خودگردان فلسطین که ریاست آن را محمود عباس برعهده دارد، درباره ادامه تلاش های این تشکیلات برای محاکمه نظامیان و افسران صهیونیست در دادگاه بین المللی گفت که چنین اقدامی پایان کار تشکیلات خودگردان خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفت که تل آویو از تشکیلات خودگردان فلسطین خواسته است تا در مذاکرات تحت نظارت آمریکا برای عادی سازی روابط تل آویو - ریاض شرکت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از احتمال صدور احکام دادگاه بین المللی لاهه ضد این رژیم، گفت که در صورت چنین اتفاقی، موجودیت تشکیلات خودگردان فلسطین به خطر می افتد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه بریتانیا امروز (دوشنبه) برای دیدار با مقام های تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی به فلسطین و فلسطین اشغالی سفر می کند تا درباره راه حل دولتی و ایران گفت وگو کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ضمن اشاره به موضوعاتی از جمله عادی سازی روابط ریاض-تل آویو و همچنین موضوع حزب الله لبنان، ادعای رژیم مبنی بر وجود اهداف نظامی در برنامه هسته ای ایران را دستمایه مطرح کردن اظهاراتی جنگ طلبانه قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سفر وزیر خارجه انگلیس به سرزمین های اشغالی با هدف گفتگو با مقامات رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (دوشنبه) آغاز می شود.