پنجشنبه ۱۶ اردیبهشتساعت ۱۸:۲۵May 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم فلسطین»

بسیج   ۵ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس در آستانه روز قدس این روز ا گرامی داشته و پیامی صادر کردند.
ایرنا   ۲۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت : روز جهانی قدس بهانه ای است تا پرشورتر ، از مردم مظلوم فلسطین حمایت و دفاع کنیم و در مسیر مبارزه با خوی متجاوزگرانه رژیم صهیونیستی کوتاه نیاییم و دشمنان بدانند که همیشه انزجار خود را از این ناعدالتی ها اعلام می داریم.
ایرنا   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به روز قدس از سوی بنیانگذار انقلاب اسلامی، تصریح کرد که تنها راه نجات فلسطین همین روز جهانی قدس است زیرا وقتی فریاد امت اسلام علیه استکبار جهانی بلند شود، مردم مظلوم فلسطین دلگرم می شوند.
شبستان   ۲۶ دقیقه پیش    
حجت الاسلام والمسلمین روحانی گفت:روز قدس یاد آوری از حقوق ملت فلسطین است و ما با گرامیداشت روز قدس آن را مورد توجه همه مسلمان جهان قرار می دهیم و امیدواریم مردم فلسطین به آرزوی دیرینه خود بیت المقدس برسند.
ایران پرس   ۵۵ دقیقه پیش    
تهران- ایران پرس: سفیر یمن در تهران تاکید کرد: ملت های مسلمان باید در میدان حمایت از مردم فلسطین حضور فعال داشته باشند.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رییس مجلس در پیامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن روز جهانی قدس، گفت: عمیقاً معتقدم مقاومت و وحدت میان گروه های فلسطینی تنها گزینه های مردم فلسطین در مبارزه با رژیم کودک ک ش و غاصب صهیونیستی است و همه ما وظیفه داریم که ملت فلسطین را در این جهاد مقدس یاری رسانیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
حماسه روز قدس یادآور فریاد رعد آسای امام راحل ( ره ) است که همچون صاعقه بر سر سفاکان صهیونیست فرود آمده و پژواک آن در جهان به ویژه در کشورهای اسلامی طنین افکن شد و مسیر مبارزه بی امان مردم فلسطین را شتابنده و توفنده ساخت.
ارتش در بیانیه ای اعلام کرد: روز جهانی قدس یادآور بلندای افق دید بیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران است که آخرین جمعه ماه رمضان را به منظور یادآوری مظلومیت مردم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم منحوس صهیونیست نام گذاری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
یکی از رهبران جنبش فتح تاکید کرد عزم و اراده ساکنان قدس استفاده از گزینه مقاومت است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
مسئول فرهنگی شورای علمای شیعه افغانستان با اشاره به توجه آحاد مردم افغانستان به گرامی داشت روز قدس، گفت: مردم افغانستان بیش از هر مردم دیگر درد مردم فلسطین را درک می کنند.
فرهنگ وهنر   ۳ ساعت پیش    
روزگار مردم فلسطین و اشغال سرزمین مقدس داستانی نیست که فقط برای هنرمندان اهل فلسطین یا فقط هنرمندان منطقه اهمیت داشته باشد. هنرمندانی از سراسر جهان به این تراژدی بزرگ توجه کرده و آثاری درباره اش آفریده اند. امروز سلاح مبارزه به گونه ای دیگر است،چراکه اساسا مبارزه امروز از نوعی دیگر است ...
میزان   ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری ضمن درود به روح بلند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای جبهه مقاومت به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، تأکید می کند مبارزه با رژیم اشغالگر تا آزادی قدس شریف ...
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای اعلام کرد: روز جهانی قدس روز بیداری و هوشیاری، روز رهایی از قید اسارت و بردگی قدرت های شیطانی و روز پیوستن به خدا و اتکال به قدرت لایزال الهی است.
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ایران با افتخار کنار مردم فلسطین ایستاد.
گروه استان ها_ دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای اعلام کرد: روز جهانی قدس روز بیداری و هوشیاری، روز رهایی از قید اسارت و بردگی قدرت های شیطانی و روز پیوستن به خدا و اتکال به قدرت لایزال الهی است.
سلام نو   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ظهر امروز پنجشنبه 1 اردیبهشت 1400 حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور در شصت و ششمین آیین به برداری از طرح های ملی که به دو وزارتخانه علوم، فناوری تحقیقات و آموزش و پرورش اختصاص داشت، گفت: : روز قدس را پاس می داریم ولی به دلیل شرایط کرونایی راهپیمایی نخواهیم داشت ...
ایکنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری به مناسبت روز قدس بیانیه ای بیان کرد: روز قدس روز نمایش اتحاد و همبستگی ملت های آزادیخواه جهان تا حذف نقشه اسراییل در منطقه و روز اعلام انزجار و نفرت از آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
حامیان ولایت   ۴ ساعت پیش    
رهبر حزب الله لبنان اعلام کرد مسئولیت عظیمی بر عهده همگان است که مردم فلسطین را در جهت آزادی قدس شریف یاری کنند.
اقتصاد ایران: رئیس جمهور ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، گفت: جای تاسف دارد که جامعه جهانی به مردم فلسطین توجه ندارد و غاصبان همچنان به غصب خود ادامه می دهند.
ایسنا: مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان در ماه مبارک رمضان و بزرگداشت روزجهانی قدس از سرویس دهی متروی تهران و حومه همانند روزهای تعطیل در این روز خبر داد. ...
پانا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد که مشروح آن در ادامه می آید: بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - شخصیت های برجسته جمهوری اسلامی ایران و پاکستان , روز جهانی قدس را مظهر همبستگی و حمایت از فلسطین دانستند و تاکید کردند: ایران و پاکستان در حمایت از مقاومت مردم فلسطین و مخالفت با رژیم صهیونیستی در جبهه واحدی هستند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/فارس در آستانه روز جهانی قدس، دفتر نمایندگی نهاد رهبری در علوم پزشکی شیراز، فراخوانی با عنوان "عهد همدلی" با هدف حمایت از مردم فلسطین، را منتشر کرده است.
میزان   ۵ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - نظامیان رژیم صهیونیستی در آستانه روز قدس، خشونت های خود را علیه مردم فلسطین به شدت افزایش داده اند. گزارش های منتشر شده حاکی از درگیری میان فلسطینیان و نظامیان صهیونیست در چند منطقه است و در جریان این درگیری ها نیز شماری از جوانان فلسطینی بازداشت شده اند. ...
انصاف نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه ایران به مناسبت روز قدس در بیانیه ای از ملت ها و دولت های مسلمان خواست تا با اعمال فشار بر قدرت ها و نهادهای بین المللی، آن ها را به انجام وظیفه خود در حمایت از حقوق مردم فلسطین و پایان اشغالگری وادار کنند و شعله مقاومت و جهاد را روشن نگهدارند. ...
آقای خبر   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نمایشگاه مجازی کاریکاتور با عنوان به رسم رمضان در وب گاه فرهنگستان هنر به صورت آنلاین برگزار می شود. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر فلسطین، در این نمایشگاه 43 اثر کاریکاتور از هنرمندان ایرانی و کشورهایی همچون پرو، برزیل ...
رهبر حزب الله لبنان اعلام کرد مسئولیت عظیمی بر عهده همگان است که مردم فلسطین را در جهت آزادی قدس شریف یاری کنند.
سفیر یمن در ایران گفت: فردا حضور صدها هزار نفری مردم یمن را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین شاهد خواهیم بود و بدون اغراق این بزرگ ترین تجمع در جهان خواهد بود.
تابش کوثر   ۵ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، گفت: جای تاسف دارد که جامعه جهانی به مردم فلسطین توجه ندارد و غاصبان همچنان به غصب خود ادامه می دهند.
ایثار   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، بر همبستگی با مردم فلسطین تاکید کرد.
ایسنا: رییس جمهور با اشاره به افتتاح طرح های ملی وزارت خانه های علوم و آموزش و پرورش در شصت و ششمین هفته از پنج شنبه های افتتاح، گفت: این افتتاح ها نشان داد که کشور ما در طول 8 سال ...
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش حزب الله لبنان تاکید کرد مسئولیت ما امروز در قبال قدس و آرمان مردم فلسطین بیشتر شده است
مشرق نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
روحانی: روز قدس را پاس می داریم ولی به دلیل شرایط کرونایی راهپیمایی نخواهیم داشت. مردم فلسطین ان شاء الله نتیجه این جهاد خود را خواهند دید.
غلامرضا شعبانی بهار از روز قدس به عنوان یادگار ارزشمند امام راحل نام برد و تاکید کرد : این روز، روز وفاداری و اظهار همدردی کشورهای اسلامی و مردم ایران با مردم مظلوم فلسطین است .
میزان   ۵ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در آغاز آئین بهره برداری از طرح های ملی وزارت علوم و آموزش و پرورش ، نخست با گرامیداشت روز جهانی قدس، گفت: رژیم صهیونیستی بیش از هفت دهه است که مردم فلسطین را از خانه و کاشانه خود بیرون کرده است، جامعه جهانی به جنایات رژیم صهیونیستی توجهی ندارد. ...
روز قدس وجه نمادین حمایت جهان اسلام و به ویژه مردم ایران از مبارزات مردم فلسطین برای آزادی قدس شریف و تثبیت حاکمیت آنان بر سرزمین مادری شان و اخراج صهیونیست ها از سرزمین های اشغالی بود.
تقریب   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سفارت جمهوری اسلامی ایران در آستانه روز قدس در بیانیه ای اعلام کرد: کشورهای اسلامی و مردم مسلمان جهان به ویژه جبهه مقاومت با اتحاد و یک صدایی نقش مهم و موثری در شکست توطئه ها و طرح های خائنانه دشمنان مردم فلسطین خواهند داشت.
آقای خبر   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، فرهنگسرای رسانه با مشارکت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه اقدام به تولید یک قطعه موسیقایی با عنوان قدس ضربان قلب ماست به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی کرده است. در این موسیقی سه زبانه، مظلومیت مردم فلسطین و دشمنی رژیم صهیونیستی به شیوه ای هنرمندانه بیان شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان_عضو هیئت علمی دانشگاه بو علی سینا همدان گفت: عقب نشینی اسرائیل از مواضع ناحق خود ناشی از انتفاضه های غرورآفرین مردم فلسطین است.
وزارت خارجه در آستانه روز قدس در بیانیه ای از ملت ها و دولت های مسلمان خواست تا با اعمال فشار بر قدرت ها و نهادهای بین المللی، آن ها را به انجام وظیفه خود در حمایت از حقوق مردم فلسطین و پایان اشغالگری وادار کنند و شعله مقاومت و جهاد را روشن نگهدارند.
رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: جامعه ورزش ایران در سالیان گذشته و در میادین مختلف بارها و بارها حمایت خود را از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین اعلام کرده است.
سید محمد شروین اسبقیان گفت : ورزشکاران کشورمان هیچگاه از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوتاه نمی آیند و همچنان در عرصه ورزش هم از مظلومیت مردم فلسطین در مواجهه با دژخیمان رژیم ددمنش صهیونیستی حمایت خواهند کرد.
رادیو ایران   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، پس از نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از سوی بنیانگذار انقلاب اسلامی همه ساله خیل عظیمی از روزه داران در این روز در حمایت از مردم فلسطین راهپیمایی می کنند. ...
برای حمایت بیشتراز مردم عزیز فلسطین می توانیدبا شرکت درفراخوان عهد همدلی با ارسال ویدیو و دست نوشته به زبان های عربی ویا فارسی همدلی خود را اعلام کنید.
اقتصاد ایران: یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به همه گیری بیماری کرونا و به وجود آمدن محدودیت ها برای راهپیمایی روز قدس، گفت: مسئولان فرهنگی و سیاسی، خطبا و علما و همه نخبگان دانشگاهی به توضیح تاریخی مسئله فلسطین بپردازند تا مختصات ظلم بر محرومان شفاف شود.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۷:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا: 32 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در روزهای پایانی هفته از تلویزیون پخش می شوند. فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن هفت سنگ ، حورا ، منطقه پرواز ممنوع ، شکارچی شنبه ، ابو زینب ، بیگانه: میثاق ، نسترن های وحشی ، سی و سه روز ، فرار از زندان آلکاتراز ، سپید به رنگ مروارید ...
قدس آنلاین   ۷ ساعت پیش    
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛ روز قدس، روز وحدت و همبستگی و روزی برای حمایت از مظلوم و مبارزه با استکبار نامگذاری شده است. روزی که همگی برای تحقق وعده خداوند، برای شجاعت و مقاومت مسلمانانی که برای آزادی وطنشان جان می دهند و به خاک و خون کشیده می شوند همدل و یکصدا می شویم.
گلرو برگزاری روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را موجب افزایش آگاهی جهانی نسبت به مظلومیت مردم فلسطین و برافروختن شعله مبارزه با اشغالگران صهیونیست توصیف کرد.
معاون حزب رفاه جدید ترکیه معتقد است که آمریکا همانند اسرائیل نقش مهمی در نقض حقوق مردم فلسطین داشته است و در نتیجه همکاری ایران و ترکیه در موضوع قدس ضرورت بیشتری دارد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- مؤسس و مسئول موزه مردم شناسی اِوَز(Evaz) از شهرستان های جنوبی استان فارس گفت: سند تاریخی در این موزه برای نخستین بار رونمایی شد که گویای حمایت مردم این منطقه از مردم فلسطین در حدود 73 سال قبل است.