شنبه ۱۸ مردادساعت ۰۹:۴۵Aug 2020 8

جدیدترین‌های «آتش نشانی»

 
برترین ها   ۱۴ دقیقه پیش    
خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان آتش نشانی شیراز از اطفای حریق محوطه موزه نارنجستان قوام بدون ایجاد خسارت به آثار تاریخی خبر داد. محمدهادی قانع اظهار داشت: در ساعت 21:19 شب گذشته یک مورد مشاهده دود در آلاچیقی متعلق به موزه نارنجستان قوام واقع در خیابان لطفعلی خان زند، داخل محوطه خارجی موزه ...
بسیج   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: روز 13 مرداد ماه شهروندان 458 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس 15 مورد منجر به عملیات شد.
بسیج   ۷ ساعت پیش    
سرپرست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر از حریق در روستای اوچ تپه ملایر خبر داد.
بسیج   ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: روز 15 مرداد ماه شهروندان 431 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس چهار مورد منجر به عملیات شد و متاسفانه 362 مورد ایجاد مزاحمت بوده است.
فردا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سید جلال ملکی با اعلام خبر سقوط چترباز روی کابلهای برق فشارقوی در ارتفاعات روستای وَردیج درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 9:21 صبح امروز حادثه سقوط چترباز روی کابلهای برق فشارقوی در ارتفاعات روستای وردیج به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات لازم به محل ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی شیراز از اطفای حریق محوطه موزه نارنجستان قوام بدون ایجاد خسارت به آثار تاریخی خبر داد.
ایرنا: رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: محوطه موزه نارنجستان قوام شیراز دچار آتش سوزی شد اما بدون ایجاد خسارت به این اثر تاریخی مهار شد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اعلام کرد: در اثر سقوط یک چترباز در ارتفاعات وردیج در شمال غرب پایتخت مرد 57 ساله ای جان باخت. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران شامگاه جمعه در این باره به ایرنا گفت: ساعت 18 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از سقوط مرگبار یک چترباز در ارتفاعات وردیج خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۲:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط و جانباختن یک چترباز در ارتفاعات وردیج خبر داد. سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت 18 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده عملیات ایستگاه مرکزی در اطفای این آتش سوزی از مهار آتش سوزی منزل مسکونی توسط ماموران آتش نشانی خبر داد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
جسد نیمه جان و غرق خون این دختر جوان در حالی توسط نیروهای آتش نشانی و آورژانس به بیمارستان منتقل شد که علائم حیاتی او بسیار ضعیف بود. هنوز علت و انگیزه دختر جوان از این حادثه دردناک معلوم نیست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور از اقدام به خودکشی مردی 30 ساله از روی پل در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش گرفتن یک سوله نگهداری ضایعات پلاستیک در جاده ورامین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از مدیران ارشد سازمان آتش نشانی ضمن بازدید از تئاتر شهر درباره راهکارهای پیشگیرانه از بروز حوادث و اطفای حریق در این مجموعه بحث و تبادل نظر پرداختند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از آتش سوزی گسترده در انبار نگهداری ضایعات مواد پلاستیکی خبر داد. اجلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 07 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع آتش در یک انبار ضایعات پلاستیکی خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت:مغازه دوچرخه فروشی واقع در منطقه بهرام آباد در شهر اصفهان آتش گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره جزئیات آتش سوزی انباری در جاده ورامین توضیحاتی داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در انبار ضایعات پلاستیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی سوله محل نگهداری ضایعات پلاستیکی خبر داد.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: در پی اطلاع از آتش سوزی انبار منزل مسکونی دو گروه از ایستگاه 5 و 20 به محل اعزام شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود – ایرنا – مدیر عامل سازمان آتش نشانی شاهرود گفت: انفجار گاز در یک منزل مسکونی ساختمان را تخریب و یک مصدوم برجا گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی مهاباد گفت: نیرو های آتش نشانی فردا در محل برگزاری کنکور ارشد این شهرستان به صورت آماده باش برای جلوگیری و اقدام به موقع در هنگام وقوع خطرات احتمالی حضور دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۰:۰۲    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی مهاباد گفت: یک واحد مسکونی در این شهرستان هنگام استفاده از کپسول گاز پیک نیک دچار حریق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۲:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - تعدادی از مدیران ارشد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در بازدید از مجموعه تئاتر شهر راهکارهای پیشگیرانه از بروز حادثه و اطفای حریق در این مجموعه را بررسی کردند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز به نقل از روابط عمومی آتش نشانی نیشابور، سید مهدی حسینی گفت: آتش سوزی در انبار ضایعات یک شرکت تولیدی در مساحتی بیش از 1000 متر رخ داد. وی علت گسترش آتش را قرار گرفتن انبار در فضای باز، ضایعات پلاستیک با قابلیت اشتعال بالا و وزش باد اعلام کرد. ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اداره آتش نشانی در امارت عجمان اعلام کرد که گستردگی آتش به دلیل وجود کالاهایی بوده است که در این بازار قرار داشته و باعث سرعت انتشار آتش شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور از آتش سوزی گسترده در انبار ضایعات یک شرکت تولیدی در این شهرستان خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، این دومین بار است که طی سال جاری تالاب "نوروزلوی" میاندوآب طعمه حریق می شود، نخستین بار اوایل تیر ماه بود که 5 هکتار از این تالاب که جز منطقه حفاظت شده میاندوآب هم است در آتش سوخت. ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره دفاع مدنی شهر عجمان امارات اعلام کرد که علت آتش سوزی عصر چهارشنبه در یک بازار تجاری در این شهر، افتادن سیگار یا اشیاء قابل احتراق در یکی از مغازه ها بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حریق گسترده در انبار یک کارخانه مواد پلاستیکی در نیشابور، ظهر امروز با تلاش ماموران آتش نشانی مهار شد.
24 آنلاین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سرتیم مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران از آتش سوزی مجتمع تجاری استاتیس در خیابان خیام خبر داد و گفت: کارکنان پلیس راهور با جدیت برای روان سازی مسیر و امدادرسانی به موقع عوامل آتش نشانی در تلاش هستند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
علی مرسلی روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: حدود ساعت 19 عصر روز گذشته، 15 مرداد ماه، به دنبال تماس تلفنی مردمی مبنی بر غرق شدن جوانی در سد جوقان ، با هماهنگی های انجام شده هرچه سریعتر با مدیریت بحران شهرستان و بخشداری بخش مرکزی، تیم های غریق و نجات هلال احمر و آتش نشانی و تیم های امداد [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: 3.5 هکتار از جنگل های منطقه حفاظت شده تالاب "نوروزلوی" این شهرستان براثر عامل انسانی در آتش سوخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی کرمان گفت: حادثه ریزش ساختمان که در فضای مجازی منتشر شده مربوط به کرمان نیست.
اقتصاد آنلاین / حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق جزئی در یک مجتمع تجاری در خیابان خیام خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده آتش نشانی شهرستان طبس از 39 آتش سوزی در سه ماه اول سال خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق جزئی در یک مجتمع تجاری در خیابان خیام خبر داد. سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد ...
هورگان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دومین مار افعی در سال جاری توسط آتش نشانی نی ریز مهار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهرود با اشاره به اینکه سازمان آتش نشانی با هدف اصلی نجات جان و اموال انسان ها یا وظیفه مقابله با آتش و برخی دیگر از سوانح و حوادث تشکیل شده است، ابراز داشت: 3 دقیقه 30 ثانیه متوسط رسیدن آتش نشانان شاهرودی در حوادث است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران از آتش سوزی مجتمع تجاری استاتیس در خیابان خیام خبر داد و گفت: کارکنان پلیس راهور با جدیت برای روان سازی مسیر و امدادرسانی به موقع عوامل آتش نشانی در تلاش هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نجات جان انسان، بزرگ ترین و خوشایندترین لذتی است که آتش نشان با تلاش و از خودگذشتگی به آن دست می یابد و میثم غیاثی یکی از کارمندان آتش نشانی است که در یک حادثه جان 14 نفر را نجات می دهد.
برترین ها / شریان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش آوار و حریق در یک ساختمان دو طبقه خبر داد. سیدجلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت 19 ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مأموران انتظامی شهرستان پارسیان، یک دستگاه ایسوزو حامل 85 عدد کپسول و لوازم آتش نشانی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون ریال را در این شهرستان شناسایی و توقیف کردند
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
اکوفارس: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از تخریب کامل یک ساختمان دو طبقه در جنوب تهران خبر داد و گفت: آتش نشانان لحظاتی پیش از ریزش ساختمان، دستور تخلیه ساکنان آن را صادر کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس گفت: سازمان آتش نشانی قدس به همت شهرداری این شهر به دستگاه های نوین اطفای حریق مجهز شد.