چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۷:۳۴Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرفروش ترین کتاب»

شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۹:۳۸    
آیا به دنبال پرفروش ترین کتاب های ایرانی هستید؟ در این مطلب، به معرفی برترین و محبوب ترین کتاب های ایرانی که در سال های اخیر فروش فوق العاده ای داشته اند، پرداخته ایم. با ما همراه باشید تا با این کتاب های موفق و پرفروش آشنا شوید و انتخاب های بهتری برای مطالعه داشته باشید.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۴    
در خبر زیر لیستی از پرفروش ترین کتاب های جهان برای شما گرد آوری شده است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۶:۰۱    
با توجه به افزایش قیمت کتاب ها، خرید هیجانی و براساس تبلیغات نادرست منطقی نیست. باید با تحقیق و پرس وجو انتخاب کنید. در این مطلب، 10 کتاب از نشر نی معرفی شده اند که می توانید در لیست خریدتان قرار دهید.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۲۱:۱۸    
روانشناسی، یکی از حوزه های گسترده ای است که طیف وسیعی از کتاب های متنوع و ارزشمند در این زمینه نوشته شده است.
هورگان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۶:۰۳    
نویسنده: سو جانسن مترجم: سمانه پرهیزکاری تعداد صفحات: 240 انتشارات: میلکان کتاب محکم در آغوشم بگیر یکی از پرفروش ترین کتاب ها در حوزه ی زوج درمانی است ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۷    
حجت الاسلام آزاد قرآن را پرفروش ترین کتاب در جهان عنوان کرد و گفت: چه اتفاقی افتاده است که کشورهای غربی که خودشان را مهد تمدن می دانند به سمت قرآن گرایش پیدا کرده اند.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معمولا کم پیش می آید که یک دانشمند مطرح توجه عموم مردم را نیز به خود جلب کند؛ اما این اتفاق در مورد استیون هاوکینگ رخ داد. هاوکینگ توانست با وجود محدودیت های شدید جسمی جایگاه مهمی در تاریخ آکادمیک جهان کسب کند ...
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۱    
یکی از پرفروش ترین کتاب های موفقیت و خودسازی در سرتاسر کشورهای جهان، کتاب 48 قانون قدرت، اثر رابرت گرین است. این اثر، قابل استفاده برای تمام کسانی است که خواهان قدرت هستند یا می خواهند خود را در برابر قدرت دیگران تجهیز کنند ...
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۴    
نکته ی مثبت کتاب محکم در آغوشم بگیر این است که در عین استفاده از مطالب علمی و مستند، لحنی روان و ساده دارد و می تواند برای مخاطبان قابل لمس و قابل اجرا باشد. تجربه ی نویسنده در مقابل زوج های متعدد باعث شده طیف مختلف مشکلات و شخصیت ها در این اثر پوشش داده شوند .
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از لیترری هاب، نخستین مجموعه داستان کوتاه جومپا لاهیری نویسنده برنده جایزه پولیتزر و استاد فرم پس از کتاب خاک غریب کتاب پرفروش نیویورک تایمز و پرفروش ترین کتاب او، به زودی منتشر می شود ...
نی نی بان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۳    
در این مقاله 5 تا از پرفروش ترین کتاب های از پوشک گرفتن و آموزش دستشویی رفتن کودک معرفی شده است. همچنین چند نکته آموزشی درباره ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۰    
انتشارات به نشردر فهرست پرفروش ترین کتاب های خود در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شاهد حضور 16عنوان کتاب است که به گفته مدیر انتشارات به نشر، رمان ها و داستان های مذهبی با بیشترین استقبال از سوی مراجعه کنندگان مواجه بوده اند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس همدان گفت: زمانی برای عاشقی، سروخرامان، من رضا هستم، حس غریب پروانگی، بعضی جاودانه اند، غوره غوره، طعم آب و مهمانی آقا معلم از پرفروش ترین کتاب های استان همدان در نمایشگاه بین المللی کتاب بود.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۵    
یک آقا وقتی کلاغی را بر روی ماشینش می بیند تصمیم می گیرد برایش غذا بیاورد. کلاغ بعد از اعتماد به این مرد همراه خود را نیز به حیاط مرد می آورد تا تنها غذا نخورد و در آخر برای تشکر از مرد یک اسکناس برای او هدیه می آورد.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۰    
کتاب رمز اعتماد به نفس ، پرفروش ترین کتاب لیست نیویورک تایمز و آمازون در زمینه های خودیاری و زنان است.آنها در نهایت به این مسئله می پردازند که اعتماد به نفس تا حدی تحت تاثیر ژنتیک بوده و یک مسئله ثابت روانشناسی نیست. این خبر خوبی است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
انتشارات کرگدن پرفروش ترین عناوین خود در نمایشگاه کتاب 1403 در حوزه دین و اندیشه را اعلام کرد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۸    
در این گزارش عناوین تعدادی از پرفروش ترین کتاب های کودک و نوجوان در نمایشگاه کتاب 1403 آمده است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
پرفروش ترین کتاب های انتشارات چرخ در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران چه عناوینی بودند؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۵    
مدیر اجرایی انتشارات خط مقدم گفت: کتاب حاج قاسمی که من می شناسم برای نمایشگاه به شمارگان صد و هشتاد و پنجم رسید و پرفروش ترین کتاب انتشارات شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۵    
کلوچه های خدا پرفروش ترین کتاب غرفه کانون پرورش فکری در دهمین روز از سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۸    
زن در شاهنامه ، نادره کاران ، نامه های محمدعلی فروغی ، فهلویات و نظامی گنجه ای پرفروش ترین کتاب های بنیاد موقوفات دکتر محمود افشار در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران هستند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۴    
انتشارات مهرستان اصفهان، کتاب پریدخت را پرفروش ترین کتاب خود در حوزه ادبیات معرفی کرد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۲    
مهدی خانعلی زاده، مترجم گفت: بزرگ ترین زندان زمین ،کتابی از ایلان پاپه، مورخ اسرائیلی است که جزو پرفروش ترین کتاب های ترجمه سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران شد.
سه گلدان نوشته احمدرضا احمدی پرفروش ترین کتاب روز نهم غرفه ی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۳    
کتاب هزارو دوازدهمین از انتشارات شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان، پرفروش ترین کتاب این غرفه در نمایشگاه بین المللی کتاب 1403 تهران اعلام شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۴    
کتاب حضرت ابوطالب ، جدیدترین و پرفروش ترین کتاب انتشارات مجمع جهانی اهل بیت(ع) استان قم شناخته شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۶    
انتشارات ترآوا از استان خوزستان با حضور در سی و پنجمین دوره بین المللی کتاب تهران با حدود 600 عنوان، یکی از پرفروش ترین های خود را کتاب شکر اعلام کرد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۶    
پرفروش ترین کتاب های انتشارات شهید کاظمی در حوزه ادبیات مقاومت و شهدا در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب معرفی شدند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۶    
انتشارات حکمت، با عناوین جدیدی در سی وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران حضور پیدا کرده است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۲    
مجموعه حیوانات دانشمند نوشته ی لیون گری و ترجمه مجید عمیق در جمع پرفروش ترین کتاب روز هشتم غرفه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قرار گرفت.
مجموعه حیوانات دانشمند نوشته ی لیون گری و ترجمه مجید عمیق در جمع پرفروش ترین کتاب روز هشتم غرفه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قرار گرفت.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۳    
انتشارات سوره های عشق از استان ایلام در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور پیدا کرده و کتاب رمان اخراجی را به عنوان پرفروش ترین کتاب خود معرفی کرده است.
کتاب زیبا صدایم کن نوشته فرهاد حسن زاده پرفروش ترین کتاب غرفه کانون پرورش فکری در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در روز هفتم شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۱    
کتاب خاطره انگیز نقلی اثر مهدی معینی پرفروش ترین کتاب بخش مجازی هفتمین روز غرفه کانون پرورش فکری در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۶    
ملت عشق نوشته الیف شافاک از پرفروش ترین های انتشارات ییلاق قلم تبریز در طول مدت برپایی نمایشگاه کتاب تهران بود.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش، عناوین پرفروش تعدادی از ناشران که در سالن جنوبی کودک و نوجوان قرار دارند، آمده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
با گذشت سه روز از سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، خبرگزاری کتاب ایران، فهرستی از پرفروش ترین آثار رهبر معظم انقلاب را معرفی کرد. در این گزارش، مروری داریم بر بخشی از کتاب های پرفروش مقام معظم رهبری. خون دلی که لعل شد ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۳:۳۶    
در هفتمین روز نمایشگاه کتاب 1403 تهران وضعیت فروش غرفه هایی که کتاب های حوزه هنر را چاپ می کنند و عناوین پرفروش به تفکیک انتشارات به شرح زیر در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.
کتاب خانواده آقای چرخشی ، مهمان های ناخوانده و خشم قلمبه پرفروش ترین کتاب های غرفه کانون پرورش فکری در روز ششم سی وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش آماری خانه کتاب و ادبیات ایران از پرفروش های نمایشگاه مجازی 1402
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۸    
در این گزارش، عناوین پرفروش تعدادی از ناشران کودک و نوجوان در 5 روز اول برگزاری نمایشگاه کتاب تهران 1403 آمده است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۲    
پرفروش ترین کتاب های کانون پرورش فکری در روز پنجم برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اعلام شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۱    
سالن یاس در نمایشگاه کتاب تهران، علاوه بر نمایش همه کتاب های حاضر در مصلی، نمودار هایی از وضعیت تألیف و ترجمه و نشر کتاب را هم به نمایش گذاشته که طبق آن، دیوان حافظ در شمار پرفروش ترین کتاب های حوزه ادبیات است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۹    
پرفروش ترین کتاب های انتشارات کانون پرورش فکری در فروش مجازی در چهارمین روز از برگزاری نمایشگاه کتاب معرفی شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
انتشارات انقلاب اسلامی 10 عنوان پرفروش خود در سه روز نخست نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را اعلام کرد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین حضور و فعالیت انتشارات خوبان در نمایشگاه کتاب تهران 1403 هم به صورت مجازی و هم به صورت فیزیکی است که کتاب کلام عاشورایی مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.
پرفروش ترین کتاب های انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روز سوم سی وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۷    
تیستو سبز انگشتی و آی قصه قصه قصه پرفروش ترین کتاب های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که در دو روز نخست برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به ترتیب در غرفه کانون و فروشگاه مجازی نمایشگاه به فروش رسیده است.