یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۹:۲۸Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجوی پزشکی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نتیجه نهایی شانزدهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی امروز اعلام می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۴۹    
رئیس دانشگاه شاهد گفت: برای سال تحصیلی جدید 700 دانشجوی نوورود پذیرش می کنیم که 20 درصد از آن ها مختص رشته پزشکی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
زمان اعلام نتایج نهایی شانزدهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی دکتری عمومی رشته پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی 1403-1402 دانشگاه علوم پزشکی تهران مشخص شد.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۱    
آن طور که محمد خاکساری حداد، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پاسخ به خبرنگار کرمان نو می گوید، امسال با افزایش تحمیلی پذیرش دانشجوی پزشکی 150 نفر سر یک کلاس درس می نشینند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: 120 نفر ظرفیت جذب دانشجوی پزشکی در دانشگاه داریم، اما 300 دانشجو به ما داده شده است و آنها را در دو ترم پذیرش کرده ایم، اما فضای آموزشی و رفاهی کم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس برنامه ریزی های معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران، زمان برگزاری مرحله دوم آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس روز دوشنبه 27 شهریور است. مصاحبه و آزمون فراشناختی از ساعت 8 صبح تا 15 در این دانشگاه برگزار می شود.
ساوالان خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۳:۱۳    
مشاوره: دانشجوی پزشکی ام اما حوصله ادامه تحصیل ندارم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس یکی از دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی فسا در استان فارس، ظهر روز شنبه 18 شهریور درگذشت.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی، گفت: پذیرش دانشجوی پزشکی در دانشکده علوم پزشکی سراب نسب به سال گذشته 60 درصد افزایش داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۸    
بنابر اعلام معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران مرحله دوم آزمون پذیرش دانشجو از مقطع کارشناسی در ماه جاری برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مرحله دوم (مصاحبه و آزمون فراشناختی) شانزدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی دوشنبه 27 شهریورماه 1402 برگزار می شود.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۴۴    
در ویدیوهای قبلی تامز استادی، مائده روزبهانی دانشجوی رشته پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره شیوه های مطالعه و منابع پژوهش توضیح داد. وی در این قسمت درباره نحوه تعامل دانشجوی پزشکی با استاد، دیگر دانشجوها و بیمار صحبت می کند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۹:۳۷    
50 سفر استانی وزارت علوم طی 2 سال، تکذیب جذب دانشجوی پزشکی بدون کنکور، اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری سال 1402 مهم ترین خبرهای آموزش عالی در هفته گذشته بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه از افزایش ظرفیت جذب دانشجو در رشته پزشکی این دانشکده خبر داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۲:۴۲    
روز های تابستان همیشه برای کنکوری ها روزهای پرالتهابی است از روزهای نخست که سر جلسه می روند تا منتظر نتایج اولیه و ثانویه می مانند همگی می تواند روزهای سخت و نفسگیری برای داوطلبین باشد.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۵    
عرفان سیاوشی، یکی از نخبگان که موفق به کسب رتبه 23 کنکور تجربی به طرز ناگهانی فوت شد. عرفان سیاوشی دانشجوی پزشکی در تهران و ورودی 95 دکتری دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران بود. علت مرگ عرفان سیاوشی هنوز نامعلوم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
بجنورد- معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به جذب 122 دانشجو در رشته پزشکی طی سال جاری گفت: میزان جذب دانشجو در این رشته به نسبت سال گذشته حدود 50 درصد رشد داشته است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مسئله پذیرش دانشجوی پزشکی و فروش صندلی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی، شائبه ای است که همواره وجود داشته است. وزارت بهداشت نیز در این زمینه بارها اعلام کرده که خرید و فروش صندلی پزشکی در هر یک از دانشگاه های دولتی و یا آزاد غیرقانونی بوده و افراد و مؤسساتی که به این منظور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پذیرش دانشجوی پزشکی 60 کشور در دانشگاه های علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
دبیر شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت: خبر جذب دانشجوی پزشکی بدون کنکور کذب و شایعه است و صحت ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر از آمادگی داوطلبان هلال احمر برای خدمت به مردم در 70 پایگاه و موکب درمانی در ایام اربعین حسینی خبر داد وگفت: بیش از 1600 پزشک و دانشجوی پزشکی و پیراپزشکی برای خدمت داوطلبانه درمانی در مسیر نجف به کربلا اعلام آمادگی کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور تا 6 شهریورماه ادامه دارد و مشاوران کنکور راهکارهای مختلفی به داوطلبان ارائه می دهند، یکی از این راهکارها که جا دارد مسؤولان وزارت علوم به آن توجه ویژه کنند، بدون کنکور دانشجوی پزشکی شدن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: 59 طرح عمرانی، بهداشتی و درمانی در اردبیل در حال اجراست که 15 مورد از آنها تکمیل و در آستانه بهره برداری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نتایج آزمون کتبی شانزدهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی 1403-1402 اعلام شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، بهرام دلفان امروز جمعه در گفت وگو با رسانه ها از افزایش پذیرش سهمیه مناطق محروم دانشجوی پزشکی در این استان خبر داد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۰:۲۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی گفت: یکی از دلایل مهاجرت پزشکان مسئله بی توجهی و بی تفاوتی نسبت به مسائل مالی آنهاست، تعرفه های پزشکی کاملاً ناعادلانه است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در دفترچه آزمون سراسری 1402 امکان پذیرش 22 دانشجوی پزشکی در مجموعه علوم پزشکی لارستان درج شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از وبدا لارستان، دکتر مریم عبدالهی معاون...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت گفت: بیش از یک میلیون بیمار خارجی برای درمان به ایران می آیند و 7 هزار دانشجو ی پزشکی خارجی از 40 کشور در ایران تحصیل می کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور آزمون های سازمان سنجش گفت: مجموع ظرفیت دو رشته پزشکی و دندانپزشکی در کنکور 1402، 13 هزار و 161 داوطلب است که از این تعداد 11 هزار و 101 نفر در پزشکی و 2 هزار و 60 نفر در دندانپزشکی جذب می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس با اشاره به اینکه با استقرار دانشگاه علوم پزشکی غرب مازندران بیمارستان چالوس به عنوان مرکز آموزشی درمانی دانشجوی پزشکی پذیرش می کند، اظهار کرد: نگاه بنده از روز نخست بر بیمارمحوری و رعایت ایمنی دریافت خدمات بیمار و ارتقای بیمارستان در زمینه تجهیزات ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
وابسته کردن اجازه طبابت پزشکان به فعالیت در مناطق محروم؛ آری. پذیرش دانشجوی پزشکی متعهد به حضور ده ساله در مناطق محروم؛ خیر.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۱    
پیامکی تبلیغاتی با متن، پزشکی و دندانپزشکی بدون کنکور، با سرشماره اپراتور مخابرات که به موبایل ها می رسد، نکته ای را یادآوری می کند که مغفول مانده است. و آن افزایش صندلی دانشگاه علوم پزشکی به صورت غیر رسمی توسط دور زنندگان کنکور رشته علوم تجربی کشور است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: به این نتیجه رسیده ایم که ما داریم دانشجو برای آن طرف تربیت می کنیم، برخی از کشور ها به این نتیجه رسیده اند که دانشجوی پزشکی نگیرند و از همین پزشکانی بگیرند که آماده اند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۳:۲۵    
انگشتم قطع شد، دکتر گفت کار از کار گذشته چرا از صاحبکارت شکایت نکردی!؟ گفتم صاحب کار من امام حسین (ع) است...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۱    
همدان- ویزیت رایگان به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه ناحیه ملایر در محله کرامت در راستای یادواره شهید دانشجوی پزشکی احمدرضا احدی و کنگره ملی 8 هزار شهید استان همدان برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: یک پزشک متخصص گفت: به عنوان یک فعال حوزه پزشکی از وزارت بهداشت درخواست می کنم با افزایش خارج از ضابطه صندلی دانشجوی پزشکی با جان مردم بازی نکند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۵    
دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند دبیر کمیته مرکزی دانشجویی مرکز مطالعات و توسعه آموزش وزارت بهداشت شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از موافقت با پذیرش 30 دانشجوی پزشکی در دانشگاه آزاد استان طی نیمسال دوم خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت به خبر کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی پزشکی نسبت به میزان مصوب شده در شورای عالی انقلاب فرهنگی، واکنش نشان داد. به گزارش راه مردم-بهرام عین اللهی در گفت وگویی تلویزیونی در واکنش به خبری مبنی بر کاهش ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته پزشکی اظهار کرد ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس این دانشگاه از افزایش 47 درصدی دانشجوی پزشکی که بیش از دو برابر افزایش مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است خبر داده .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 40 میلیارد ریال اعتبار به دانشگاه علوم پزشکی آبادان خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نامه ای خطاب به وزیر بهداشت با اشاره به تحمیل افزایش 47 درصدی دانشجوی پزشکی به این دانشگاه در سال گذشته و افزایش دوباره ورودی دانشجوی پزشکی در سال جاری اعلام کرد که پذیرش این تعداد دانشجو در شرایط فعلی غیرممکن است!
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه 11 هزار 520 نفر به طور حتم در سال جاری در رشته پزشکی پذیرفته می شوند، اظهار کرد: پذیرش دانشجوی پزشکی بیشتر از تعداد اعلام شده از توان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خارج است.
معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به پذیرش 11 هزار و 250 نفر در رشته پزشکی کنکور 1402 گفت: مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی فصل الخطاب است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی با اشاره به تغییر آیین نامه پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی در دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد: حذف شرط معدل دیپلم و محدودیت سنی به همراه افزایش 20 درصدی ظرفیت پذیرش، از جمله تغییرات این آیین نامه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مصوبۀ شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد ظرفیت پذیرش رشته های پزشکی، فصل الخطاب است و 11 هزار و 520 نفر پذیرش می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد از مهرماه سال جاری یا در نهایت ترم زمستان میزبان دانشجوی رشته پزشکی راه اندازی خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۲۱:۱۳    
بجنورد_ نائب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از آغاز پذیرش دانشجوی پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد در سال تحصیلی آتی خبر داد.