سه شنبه ۱۴ آذرساعت ۰۸:۱۱Dec 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون سازمان خصوصی سازی»

اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: سود شرکت های غیربورسی سهام عدالت به وسیله سازمان خصوصی سازی دریافت و از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی توزیع می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی همچنین در مورد مبلغی که قرار است به جاماندگان تخصیص یابد توضیح داد: رقم سال گذشته 10 میلیون تومان بوده است، اما ممکن است امسال تغییر کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۰۶:۴۶    
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: سود شرکت های غیربورسی سهام عدالت به وسیله سازمان خصوصی سازی دریافت و از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی توزیع می شود.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دروازه بان کروات سابق پرسپولیس اعلام کرد تاکنون قسط سوم مطالباتش از سوی پرسپولیس به حساب او واریز نشده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی همچنین در مورد مبلغی که قرار است به جاماندگان تخصیص یابد توضیح داد: رقم سال گذشته 10 میلیون تومان بوده است اما ممکن است امسال تغییر کند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۸۸ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:معاون جدید واگذاری سهام و بنگاه های سازمان خصوصی سازی، آخرین وضعیت واگذاری سهام عدالت به جاماندگان را تشریح کرد.به گزارش ایسنا، محمود قامت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت، در شأن این سازمان نیست که به رقم قرارداد جواد نکونام ورود کند و صحبتی در این باره در جلسه مجمع نشده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: سود شرکت های غیربورسی سهام عدالت به وسیله سازمان خصوصی سازی دریافت و از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی توزیع می شود.
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: سود شرکت های غیربورسی سهام عدالت به وسیله سازمان خصوصی سازی دریافت و از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی توزیع می شود.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۳:۰۵    
معاون سازمان خصوصی سازی درباره مسائل مالی استقلال گفت: حدود ده درصد سهام دو تیم فروخته شد که پول آن به دو باشگاه واریز شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – میثم پیله فروش معاون سازمان خصوصی سازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه آیا مجمع باشگاه پرسپولیس نیز همزمان با باشگاه استقلال در تاریخ 24 تیر ماه برگزار خواهد شد ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی می گوید لزوما قرار نیست همه اعضای هیئت مدیره پس از برگزاری مجمع تغییر کنند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: مالکیت 90 درصد سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به نام وزارت ورزش بوده و بابت واگذاری استقلال به وزارت اقتصاد، هنوز مصوبه هیئت وزیران گرفته نشده است. ...
اقتصاد آنلاین / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: مالکیت 90 درصد سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به نام وزارت ورزش بوده و بابت واگذاری استقلال به وزارت اقتصاد، هنوز مصوبه هیئت وزیران گرفته نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
برخی مخاطبان فارس با ثبت پویشی خواهان اختصاص سهام عدالت به جاماندگان شده اند، در این باره معاون سازمان خصوصی سازی می گوید: اگر دولت دارایی هایی را از شرکت های سرمایه پذیر مشخص و به سازمان خصوصی سازی معرفی کند، ما می توانیم تشریفات قانونی اختصاص سهام را انجام دهیم.
شادا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: بنا به تقاضای معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، مجامع عمومی پرسپولیس و استقلال به بعد از 10 خرداد ماه موکول می شود.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: واگذاری سهم دولت در 4 شرکت مشمول اجرای سیاست های اصل 44 است که تا پایان سال انجام خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، محمود قامت در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ...
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
جلسه تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و امور پشتیبانی سازمان خصوصی سازی برگزار شد.
شادا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی تاکید کرد: واگذاری بلوک 12 درصدی هلدینگ خلیج فارس از حیث شفافیت در قیمت گذاری، اهلیت سنجی خریدار و رقابتی بودن بی نظیر بود و در جریان این واگذاری به دغدغه نهادهای نظارتی، نمایندگان مجلس و سایر دستگاه ها پاسخ داده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی با انتقاد از نحوه ی واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به تشریح مشکلات و ایرادات جدی که در این واگذاری وجود داشته پرداخت.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۴    
معاون سازمان خصوصی سازی فرآیند واگذاری سهام دولت در دو شرکت ایران خودرو و سایپا را بیان کرد
معاون سازمان خصوصی سازی درباره آن بخش از سهام دولت در ایران خودرو و سایپا که وثیقه است و امکان واگذری ندارد گفت: چند ماهی برای اصلاح ساختار و آزادسازی توثیق سهام دولت زمان لازم است.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و امور پشتیبانی سازمان خصوصی سازی ظهر امروز (یکشنبه) در محل این سازمان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
ابوالقاسم شمسی جامخانه، معاون سازمان خصوصی سازی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۹    
گروه بورس- در حال که معاون سازمان خصوصی سازی از آمادگی شرکت های پتروشیمی برای واگذاری خبر می دهد، در حالیکه به اعتقاد رییس سازمان بورس این نهاد دیگر کشش عرضه های خرد را ندارد. ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سال هاست که موضوع خصوصی سازی دو تیم استقلال و پرسپولیس، نقل محافل ورزشی است. مدیران و وزیران ورزشی با هر رفت و آمد، وعده شیرین خصوصی سازی می دهند که تا همین امروز هم عملی نشده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامی، معاون اسبق سازمان خصوصی سازی تاکید دارد؛ سهامداران عدالت سهام خودرا تا استقرار کامل دولت نفروشند زیرا پرتفوی شرکت های سهام عدالت بسیار قوی است و اگر کسی اکنون فروشنده شود ضرر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه شرکت سیماچوب با وجود اینکه قیمت گذاری شده و برای واگذاری از طریق فرابورس دوبار آگهی شده است، گفت: این شرکت مشتری نداشته و واگذار نشده است.
معاون سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه هنوز برگشت شرکت کشت و صنعت هفت تپه به صورت مکتوب به ما ابلاغ نشده است، گفت: این شرکت زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی ایدرو قرار می گیرد.
برترین ها / شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۲:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
فوتبالی: حسابرسی کامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در هفته گذشته به پایان رسید و این دو باشگاه بزودی وارد بازار سرمایه می شوند. از تاریخ 18 فروردین 99 هیات عالی خصوصی سازی جلساتی را به صورت ثابت در سه شنبه هر هفته برگزار کرد که در این جلسات، معاون سازمان خصوصی سازی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
غلامی، معاون سازمان خصوصی سازی دولت نهم می گوید؛ اگر خصوصی سازی به درستی انجام می شد و دولت به جای رشد حبابی سهام شرکت های بورسی زمینه ورود شرکت های دولتی به بازار سرمایه را مهیا می کرد، بورس اکنون در چنین شرایطی قرار نمی گرفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۵    
اسماعیل غلامی معاون سازمان خصوصی سازی دولت نهم در گفتگو با بازار در خصوص راه کارهای فعال شدن بازار سرمایه گفت: مشکل حال حاضر این است که قیمت سهام به مقدار زیادی حباب پیدا کرده است و جدا از آن اعتماد عمومی جامعه به بازار سرمایه سلب شده است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۷    
اسماعیل غلامی معاون سازمان خصوصی سازی دولت نهم در گفتگو با بازار در خصوص گرفتن مالیات از فعالان بازار سرمایه گفت: باید اختلاف طبقاتی کاهش یابد. اگر درآمد از طریق فعالیت اقتصادی بود در جواب می گفتم خیر اما این درآمدها از طریق سفته بازی به دست آمده و در قبال آن مردم و دولت سودی نبرده اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۰    
اسماعیل غلامی معاون سازمان خصوصی سازی دولت نهم در گفتگو با بازار در خصوص رقم بالای سود اوراق بدهی گفت: از نظر مدل های مدیریت مالی، نرخ سود بدون خطر، معمولا اوراق قرضه، اوراق مشارکت یا نرخ سپرده های بانکی است. در طول این چند سال نرخ سود بلند مدت بین 15 تا 20 درصد متغیر بوده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۳    
اسماعیل غلامی معاون سازمان خصوصی سازی دولت نهم در گفتگو با بازار در خصوص چرایی عدم واگذاری شرکت ها از طریق بورس گفت: راه عقلی این است که شرکت ها از طریق بورس و فرا بورس واگذار شوند، اما همانطور که گفتم روش های واگذاری باید اصلاح شوند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۱:۲۲    
معاون سازمان خصوصی سازی از احتمال عرضه سهام پرسپولیس در فرابورس تا چند روز آینده خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۷    
اسماعیل غلامی معاون سازمان خصوصی سازی دولت نهم در گفتگو با بازار در خصوص فروش اوراق بدهی به جای فروش سهام و اموال دولت، برای تامین کسری بودجه توسط دولت گفت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی ضمن بررسی آخرین جزییات عرضه سهام استقلال و پرسپولیس در فرابورس، از احتمال عرضه سهام پرسپولیس در فرابورس تا چند روز آینده خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: اساسنامه استقلال و پرسپولیس مطابق با اساسنامه فرمت نمونه سازمان بورس برای شرکتهای سهامی عام تهیه و تشریفات قانونی آن انجام و در مرحله ثبت در اداره کل ثبت شرکتها می باشد.
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بحث خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس سال هاست که به معمای پیچیده ای تبدیل شده است. هواداران این دو باشگاه برای رسیدن محقق شدن این رویا لحظه شماری می کنند. حالا برطبق آخرین اخبار ، سرخابی ها در آستانه معرفی به فرابورس هستند. خبری که معاون سازمان خصوصی سازی مدعی آن شده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۵    
سرویس ورزشی- در روزهای اخیر و به دنبال اظهارات وزیر ورزش و معاون سازمان خصوصی سازی و...بحث واگذاری دو باشگاه پرطرفدار و مردمی ایران یعنی استقلال و پرسپولیس دوباره اوج گرفت و به یکی از سوژه های رسانه ای تبدیل شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت عامل و معاون سازمان خصوصی سازی گفت: بحث اصلاح ساختار مالی و زیان انباشته قابل توجهی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داشتند، مسیرش با افزایش سرمایه از طریق آورده غیرنقدی دولت انجام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فارس : ابوالقاسم شمس جامخانه، عضو هیأت عامل و معاون سازمان خصوصی سازی در مورد واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال در بازار سرمایه گفت: افزایش سرمایه از طریق دو مجموعه ورزشی درفشی فر و شهدای گمنام برای پرسپولیس و شهید مرغوبکار و کمپ حجازی برای استقلال محقق شد ...
روز نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت عامل و معاون سازمان خصوصی سازی گفت:بحث اصلاح ساختار مالی و زیان انباشته قابل توجهی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داشتند، مسیرش را با افزایش سرمایه از طریق آورده غیرنقدی دولت ادامه داد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۷    
به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ عضو هیأت عامل و معاون سازمان خصوصی سازی گفت:بحث اصلاح ساختار مالی و زیان انباشته قابل توجهی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داشتند، مسیرش را با افزایش سرمایه از طریق آورده غیرنقدی دولت ادامه داد. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۱    
معاون سازمان خصوصی سازی در تشریح آخرین اقدامات واگذاری سرخابی ها گفت: بحث اصلاح ساختار مالی و زیان انباشته قابل توجهی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داشتند، مسیرش را با افزایش سرمایه از طریق آورده غیرنقدی دولت ادامه داد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۶۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو هیأت عامل و معاون سازمان خصوصی سازی گفت:بحث اصلاح ساختار مالی و زیان انباشته قابل توجهی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داشتند، مسیرش را با افزایش سرمایه از طریق آورده غیرنقدی دولت ادامه داد. ...
برترین ها / شادا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: معاون سازمان خصوصی سازی نسبت به اظهارات مدیرعامل پیشین استقلال واکنش نشان داد. احمد سعادتمند، مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال اخیرا در گفت وگویی مدعی شده کسانی که از این باشگاه طلب دارند می توانند در آینده سهامی از استقلال داشته باشند و شرکت های تعاونی نیز برای خرید سهام باشگاه در ...