شنبه ۱۸ مردادساعت ۱۰:۱۳Aug 2020 8

جدیدترین‌های «سازمان جهاد کشاورزی»

 
ایرنا   ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا -مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: بهره برداران پرورش ماهی این استان، سالانه به 100 میلیون بچه ماهی پرورش نیاز دارند که تنها 46 میلیون آن در استان تولید و تکثیر می شود.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از پرداخت بیش از 102 میلیارد تومان کمک بلاعوض به کشاورزان سیل زده این استان خبر داد.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: با اجرای طرح های جهش تولید در حوزه کشاورزی، 780 فرصت شغلی در این استان ایجاد می شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۰:۳۴    
مشاور رئیس سازمان و مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با صدور پیامی عید سعید غدیر خم و روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و قلم تبریک گفت
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۹    
صبح امروز اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه استاندار سیستان و بلوچستان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان جهادکشاورزی استان از طرح انتقال آببا لوله به دشت سیستان بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: اگر قیمت گوجه مناسب باشد محصول و عرضه آن جایگاه خود را دارند اما در صورت افت قیمت خرید حمایتی به منظور کنترل نرخ بازار انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه در استان 3 هزار و 172 زنبورستان فعالیت می کند، گفت: این زنبورستان ها یک هزار و 271 تن تولید عسل در سال گذشته داشته است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت :از ابتدای امسال تاکنون کار ردیابی سوسک سرخرطومی خرما در سطح حدود 20 هزار هکتار ومبارزه با این آفت قرنطینه ای در سطح 8 هزار هکتار به انجام رسیده و روند این اقدام همچنان در طول سال ادامه خواهد داشت .
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۰:۴۴    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی طی پیامی به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه به ویژه فعالان رسانه ای در بخش کشاورزی تبریک گفت.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۰:۳۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان طی پیامی 17 مرداد ماه، روز خبرنگار و تقارن فرخنده این روز را با عید سعید غدیر خم را تبریک گفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۰:۰۱    
سمنان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه کمبودی در زمینه تامین اقلامی مانند مرغ در سطح استان وجود ندارد، گفت: در سه ماه گذشته 300 تن مرغ منجمد در بازار توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه هیچ مشکلی در زمینه تولید مرغ در این استان وجود ندارد، گفت: 700 تن مرغ منجمد در انبارهای راهبردی استان سمنان ذخیره شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بالای بخش کشاورزی استان گفت: این بخش توان رفع مشکلات بیکاری و مسایل اقتصادی مردم را دارد.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: الیاس تاج الدینی رئیس سازمان جهاد کشاورزی درپیامی ضمن تبریک 17مرداد روزخبرنگار از تلاش های آنها قدردانی کرد. متن پیام ایشان بدین شرح است: به نام خداوند جان و خرد ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ سوگند به قلم و آنچه می نگارد ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان آذربایجان شرقی از مرز 157 هزار تن گذشت و تمامی وجوه محصول خریداری شده تا 3 مرداد ماه هم پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۰    
ایرنا- کرمانشاه- تصاویر، آیین های تجلیل از خبرنگاران کرمانشاه توسط سازمان جهاد کشاورزی و شرکت آب و فاضلاب استان را نشان می دهد.(عکاس:بهمن زارعی)
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: سرانه درآمد کشاورزان استان کرمانشاه کمتر از 70 درصد کشاورزان سایر نقاط کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: بخش کشاورزی کرمانشاه آنقدر ظرفیت دارد که می تواند مشکل بیکاری استان را مرتفع کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی گفت: در بحث توسعه مکانیزاسیون، سال گذشته مبلغی بالغ بر 111 میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات تهیه تجهیزات مانند خرید تراکتور، کمباین و ادوات کشاورزی به کشاورزان پرداخت شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۹    
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار پیام تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: در 4 ماهه نخست سال 99 با حدود 2300 مورد قلع و قمع تغییر کاربری در سطح خراسان رضوی برخورد شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۴    
استاندار قزوین به همراه رجب رحمانی نماینده تاکستان ، عیسی قبادی معاون امور اقتصادی استانداری ، فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و طاهری فرماندار از ایستگاه تحقیقات انگور مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان بازدید کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 46 میلیون قطعه بچه ماهی قزل آلا در سال گذشته در این استان تولید و تکثیر شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 160 میلیون دلار محصولات کشاورزی در چهار ماهه امسال از استان صادر شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان البرز به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار پیام تبریک صادر کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان اظهار کرد: تسهیلات بانکی یکی از ابزارهای توسعه است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مهندس سید مجید موسوی در اولین کارگروه استانی جلوگیری از پدیده خرد شدن و پراکندگی اراضی کشاورزی در استان البرز که در محل سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۹    
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: احداث جاده دسترسی بین مزارع در سطح استان تاکنون 128 کیلومتر بوده که 104 کیلومتر آن در دولت تدبیر و امید احداث شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۴    
در ادامه برنامه بازدید مسوولین استان از طرح های کشاورزی ؛ جمالی پور استاندار قزوین به همراه رجب رحمانی نماینده تاکستان در مجلس ، قبادی معاون امور اقتصادی استانداری ، فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و طاهری فرماتدار از یک واحد گلخانه تولید توت فرنگی در شهرستان تاکستان بازدید کرد .
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: حضور اساتید دانشگاه در مزارع و واحدهای تولیدی بخش کشاورزی فرصت بسیار خوبی برای ایجاد ارتباط تنگانگ بین دانشگاه و کشاورزان است و استدعا دارم دانشگاه با یک نگاه بازتر و تعهد بیشتر با سازمان جهاد کشاورزی تعامل داشته باشد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۹    
مهردادمرادمند رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان ضمن تبریک 17 مرداد از خبرنگاران استان تقدیر و تشکر کردند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین بمناسبت 17 مرداد روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۹    
تاکید بر بازار مصرف و فروش گیاهان دارویی رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: اولویت ما در توسعه کشت گیاهان دارویی گونه هایی است که از بازار مصرف و فروش خوبی برخوردار باشند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: سطح کل زیر کشت پسته در استان زنجان 338 هکتار است و بیشترین سطح زیر کشت مربوط به شهرستان ماهنشان با 268 هکتار است و شهرستان های زنجان با 48 هکتار، خدابنده 10 هکتار و شهرستانهای دیگر در مجموع حدود 12 هکتار در رتبه های بعدی قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: پوسیدگی محصول چغندر در اراضی کشاورزی شهرستان شیروان مشاهده شده که اقدامات لازم برای جلوگیری از آن در حال انجام است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی کردستان گفت: 471 هزار تن انواع محصولات کشاورزی به ارزش 160 میلیون دلار از این استان به خارج از کشور صادر شد. محمدفرید سپری روز گذشته اظهار کرد: با توجه به ارزش 272 میلیون دلاری کل صادرات گمرکات استان در سال جاری، صادرات محصولات کشاورزی سهم 59 درصدی از این آمار دارد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۴    
زنجان- تاراسی، رئیس سازمان جهادکشاورزی زنجان به رفع تداخلات اراضی کشاورزی در استان اشاره کرد و گفت: 300 هزار هکتار رفع تداخلات اراضی کشاورزی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: محدودیتی برای پرداخت تسهیلات و کمک به اجرای طرح های آبیاری نوین در زمین های کشاورزی وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 160 میلیون دلار محصولات کشاورزی در چهار ماهه امسال از استان صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت:در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هفدهم مرداد ماه به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد، شهید "محمود صارمی" بنام روز خبرنگار نامگذاری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از برداشت سیب تابستانه خراسان شمالی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی همدان گفت: به هیچ وجه عرضه مرغ به کشتارگاه ها کاهش نداشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: هفت هزار و 39 هکتار از اراضی کشاورزی این استان در سال جاری مجهز به سامانه آبیاری نوین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، گفت: کوچک بودن قطعات کشاورزی و عدم وجود نظام بهره برداری مشخص برای بخش کشاورزی مخصوصاً در4 حوزه زراعت و باغبانی باعث می شود تا اقتصاد کشاورزی دچار چالش های متعددی در این زمینه شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - بندرعباس : رئیس سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان، از 1000 میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش کشاورزی این استان خبر داد. علی باقرزاده همائی اظهار کرد: این سرمایه گذاری به صورت 55 درصد در حوزه گلخانه، 30 درصد در آبزی پروری، 10 درصد درصنایع تبدیلی و 5 درصد در سایر فعالیت ها انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل از تصویب و اختصاص 650 میلیارد ریال برای توسعه کشاورزی و شتاب پیشرفت پروژه های سازمان جهادکشاورزی این استان خبر داد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
با همکاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان وجابجایی نظام مهندسی کشاورزی در روزهای آتی مشکل فضای فیزیکی هنرستان کشاورزی برای آغاز سال تحصیلی حل خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 20 درصد بادام تولیدی کشور از چهارمحال و بختیاری صادر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: امسال برای توسعه سامانه های نوین آبیاری در استان هزار و 720 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت که از این میزان 30درصد برای آبیاری کم فشار و 70 درصد برای آبیاری تحت فشار است.