دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۵۰Oct 2020 26

جدیدترین‌های «دو تابعیتی»

برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سایت دیده بان ایران: به نقل از دویچه وله مدعی شد: روز جمعه، دوم آبان اعلام شد که ناهید تقوی، شهروند دو تابعیتی ایرانی- آلمانی در تهران بازداشت شده است. این خبر را جامعه بین المللی دفاع از حقوق بشر آلمان در فرانکفورت منتشر کرد. ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرزند ناهید تقوی، شهروند دوتابعیتی ایرانی -آلمانی، خبر از بازداشت مادرش در 25 مهرماه در منزل خود در تهران داده و از وضعیت مادرش ابراز بی اطلاعی کرده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه طرح مدیریت تعارض منافع به وضعیت مدیران دو تابعیتی می پردازد که منافع خود را نسبت به منافع عمومی ارجح می دانند تاکیدکرد که تصویب این طرح می تواند زمینه ساز اصلاح دستگاه های اجرایی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب کلیات طرح تعارض منافع در رابطه با عدم به کارگیری دو تابعیتی ها در سمت های مدیریتی و حمایت از افشاکنندگان مفاسد در سیستم های اداری خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس در پاسخ به چرایی ورود دو تابعیتی ها به قراردادهای نفتی گفت: سیستم اطلاعاتی ما باید بررسی نماید و بداند انگیزه این افراد برای دریافت تابعیت کشور دیگر چیست.
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
جماران: حجت الاسلام و المسلمین ناصر نقویان در شب اول عزاداری هیأت عشاق الائمه(ع) حزب مردم سالاری با اشاره به غزلی از حافظ، گفت: اگر من و شما دست افتاده ای را گرفتیم کار خدایی کرده ایم. در واقع خدا دست گرفتاران را می گیرد؛ ولی شانس و بخت و اقبال با یک بنده همراه می شود که دستش کار خدایی می کند ...
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وی در سال 87 با دو اتهام فساد مالی و اخلاقی از سمت وقت خود برکنار گردید اما به ناگاه پس از 10 یک پست دولتی را اخذ میکند و طی این دو سال از محل بودجه عمومی فدراسیون خرج سفر نزدیکانش به همراه تیم ملی را نیز تامین کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس، گفت: 20 تا 30 درصد مشکلات اقتصادی به دلیل تحریم است و ما در داخل کشور خودتحریمی داریم و دولتی ها نمی خواهند کار کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: حذف بساط دو تابعیتی ها از سیستم اداری کشور اجرای امر به معروف و نهی از منکر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران، رشوه، رانت، فساد و دو تابعیتی بودن را از جمله مظاهر منکرات برشمرد و خواستار پرهیز مسئولان و مدیران از آن شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام اسبق شرکت پالایش و پخش گفت: مطالعات دقیقی برای احداث پالایشگاه هرمز و خوزستان انجام شده بود و پروژه ها در حال پیشرفت بودند، اما با تغییر دولت، لغو مجوز و جابجایی این دو پالایشگاه مسیر اجرای پروژه را متوقف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
قائم مقام اسبق شرکت پالایش و پخش گفت: مطالعات دقیقی برای احداث پالایشگاه هرمز و خوزستان انجام شده بود و پروژه ها در حال پیشرفت بودند، اما با تغییر دولت، لغو مجوز و جابجایی این دو پالایشگاه مسیر اجرای پروژه را متوقف کرد.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، ثبت نام از کاندیداهای فدراسیون نجات غریق و غواصی از روز شنبه 12 مهر آغاز شده و به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. با وجود این که یک هفته از زمان ثبت نام کاندیداهای این فدراسیون سپری می شود، اما هنوز خبری از ثبت نام کاندیداهای فدراسیون غواصی و نجات غریق نیست. ...
اهر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با بیان اینکه متقاضیان معادن غیرفعال درصورت عدم فعال سازی باید معادن را تحویل دهند گفت: استعمار جوانان در معادن قابل قبول نیست، چرا باید حقوق اندک پرداخت کرده و چند برابر از جوانان کار بکشند.
دکتر چاوشی عضو هیئت علمی گروه فلسفه علم درخصوص وضعیت فرارمغز ها از کشور گفت: مدتی است که در رسانه ها از فرار دو تابعیتی هایی که به بیت المال دستبرد زده اند گفتگو می شود که در جای خود کاری بسیار پسندیده است ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۳۱    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم: ما قطعا اتهاماتی که در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی زده شد را رد می کنیم. ایشان بر اساس گزارش کمیسیون امنیت ملی کشور نه دوتابعیتی است و نه فرندانشان در خارج از کشور ساکنند. اصلا ضرروتی ندارد مسائلی که تاثیری در کار فرد ندارد مطرح شود.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۶۴ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی صبح امروز به بررسی برنامه ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: دوتابعیتی بودن وزیر پیشنهادی صمت تأیید نشده و از این رو نباید چنین تهمتی را به وی بزنیم.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دقایقی پیش بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صمت "علیرضا رزم حسینی" را آغاز کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رزم حسینی باید ارتباط خود با برخی از افراد فاسد را شفاف سازی کند تصریح کرد: معتقدم افرادی تعمداً بحث دو تابعیتی بودن گزینه پیشنهادی صمت را منتشر کردند تا افکار نمایندگان از فسادهای اقتصادی رزم حسینی غافل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده نیشابور گفت: بدون شک دو تابعیتی بودن رزم حسینی تائید نشده است و هیئت تحقیق از مدیران دو تابعیتی نیز این موضوع را تائید نکرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۴    
نماینده گرمسار با اشاره به اینکه رزم حسینی به مدت 20 سال در کشور کانادا زندگی کرده است، گفت: وزیر پیشنهادی باید در رابطه با دو تابعیتی بودنش شفاف سازی کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تهمت ها و شایعات به وجود آمده برای وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت که طبق گفته رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی دو تابعیتی بودن آقای رزم حسینی احراز نشده است پس اگر سندی دارید منتشر کنید نه این که فقط تهمت بزنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت صمت در پاسخ به دغدغه فراکسیون زنان مجلس درباره دو تابعیتی بودن خود گفت: من قویا این را تکذیب میکنم؛ دو تابعیتی نیستم و همه فرزندانم در ایران زندگی می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب جزئیات جلسه صبح امروز شورای مرکزی این فراکسیون را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس گفت: وزیر پیشنهادی صمت در نشست فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی دو تابعیتی بودن و اقامتش در خارج از کشور را تکذیب کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی های صورت گرفته علیه وزیر پیشنهادی صمت اظهار کرد: متاسفانه حواشی بر علیه وی مطرح شد که به جرات اعلام می کنم به هیچ عنوان این حواشی صحت ندارد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
سال گذشته لیستی درباره برخی مسئولان دوتابعیتی منتشر شده بود که نام رزم حسینی، وزیر پیشنهادی صمت هم در آن به چشم می خورد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد : وزیر امورخارجه ایران اعلام کرد ایران آماده تبادل زندانیان دوتابعیتی با آمریکا است. همزمان نماینده ایران در سازمان ملل نیز از شروط تهران برای بازگشت کامل به تعهدات برجامی خبر داده است ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سایت دیده بان ایران : معرفی رزم حسینی به مجلس برای اخذ رای اعتماد از مجلس برای وزات خانه ای که بیش از 130 روز است با سرپرست اداره می شود در چند روز گذشته نیز با حواشی های مختلفی از جمله حضور وی در مجلس و اعتراض نمایندگان و ترک صحن علنی مجلس از سوی او و بحث دو تابعیتی بودن وی همراه بوده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در خصوص بازداشت زندانی های دوتابعیتی و فشارهای بین المللی ناشی از آن بر ایران، این سوال مطرح می شود که راه جلوگیری از فشارهای حاصل از نوع برخورد ایران با دو تابعیتی ها چیست و ایران از چه طریقی می تواند، این فشارها را کاهش دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۶:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور با اشاره به دو تابعیتی خواندن وزیر پیشنهادی صمت گفت: یک نفر از نمایندگان در صحن مجلس، چند بار این موضوع را تکرار کرد اما قاطعانه عرض می کنم، رزم حسینی دارای تابعیت مضاعف نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: فارغ از هرگونه مسائل سیاسی، توانمندی های افراد همواره مدنظر است و معتقدم که اگر مدیران خوبی انتخاب کنیم سرعت توسعه و پیشرفت کشور نیز بیشتر خواهد شد و "علیرضا رزم حسینی" در استان خراسان رضوی و کرمان نشان داد که مرد کار، عمل و برنامه است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رصد خانه تابناک خبر هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند: ایران به توافق نامه خرید واکسن کرونا پیوست / رونمایی از نشان وزارت خارجه در دویستمین سال تاسیس / پیشنهاد ظریف: بدون مذاکره ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که ایران و روسیه تاکنون گفت و گوهای بسیار خوبی در حوزه همکاری های نظامی داشته اند و این گفت و گوها همچنان ادامه دارد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه با خبرگزاری اسپوتنیک گفت: ایران آمادگی مذاکره با آمریکا را ندارد؛ اما از طریق کشور ثالث مانند سوئیس آماده تبادل همه زندانیان دو تابعیتی هستیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ظریف در خصوص زندانیان دوتابعیتی و تبادل زندانیان با ایالات متحده آمریکا گفت ایران آمادگی مذاکره با آمریکا را ندارد، اما از طریق یک کشور ثالث همچون سوئیس آماده تبادل همه زندانیان دوتابعتی هستیم .
وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد که ایران آماده تبادل زندانیان دوتابعیتی با آمریکا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – خبرگزاری روسی اسپوتنیک گزارش داد: محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران در مصاحبه ای اختصاصی با این رسانه از آمادگی ایران برای تبادل زندانیان دوتابعیتی با آمریکا خبر داد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد: از طریق کشور ثالث مانند سوئیس آماده تبادل همه زندانیان دو تابعیتی هستیم.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران گفت: ایران و روسیه گفتگوهای بسیار خوبی در حوزه نظامی داشته اند و این گفتگوها همچنان ادامه دارد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۹    
وزیر امور خارجه کشورمان با رد مذاکره مستقیم با آمریکا، از امکان تبادل زندانیان دو تابعیتی میان ایران و آمریکا با رایزنی طرف ثالث خبر داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که تهران از طریق کشور ثالث مانند سوئیس آماده تبادل همه زندانیان دو تابعیتی است.
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۳:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سه کشور اروپایی در اقدامی همسو با سیاست فشار حداکثری واشنگتن، در حال انجام اقداماتی برای احضار سفرای ایران در کشورهای خود هستند. روزنامه گاردین در گزارشی روز چهارشنبه نوشته فرانسه ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دو تابعیتی بودن علیرضا رزم حسینی، وزیر پیشنهادی صمت کذب محض است. حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری اظهار کرد: بنده در دوره دهم مجلس شورای اسلامی، عضو گروه تحقیق و تفحص از دوتابعیتی ها بودم ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، بریتانیا، فرانسه و آلمان در اقدامی هماهنگ برای اعتراض به بازداشت دوتابعیتی ها، نقض حقوق بشر و حقوق زندانیان سیاسی و سرکوب اعتراض ها، سفرای جمهوری اسلامی ایران در پایتخت های اروپایی را فراخواندند ...