پنجشنبه ۱۳ بهمنساعت ۱۵:۱۷Feb 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خیابان های پاریس»

ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
صد ها نانوا روز دوشنبه با پوشیدن پیش بند و در دست گرفتن نان باگت در خیابان های پاریس تظاهرات کردند تا هشدار دهند که تولیدکنندگان نان محبوب فرانسوی در معرض خطر افزایش هزینه های برق و مواد خام هستند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اعتصاب گسترده و تجمعات علیه طرح امانوئل مکرون برای افزایش سن بازنشستگی از چند شهر بزرگ فرانسه آغاز شد. انتظار می رود علاوه بر تجمع بزرگ در پاریس که تمام اتحادیه های بزرگ فرانسه در آن شرکت دارند، بیش از 200 تظاهرات نیز طی روزهای آتی در سراسر فرانسه برگزار شود ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با اعتصابات سراسری کارگران فرانسه ، بیش از 2 میلیون نفر نیز با راهپیمایی در خیابان های پاریس و 200 شهراین کشور علیه سیاست های ریاضت اقتصادی امانوئل ماکرون رئیس جمهور شعار دادند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۶    
همزمان با اعتصابات سراسری کارگران فرانسه در اعتراض به افزایش سن بازنشستگی به 64 سال، بیش از یک میلیون نفر عصر پنجشنبه با راهپیمایی در خیابان های پاریس و دیگر شهرهای بزرگ این کشور علیه سیاست های امانوئل مکرون رئیس جمهور شعار دادند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۱    
معترضان در فرانسه در بخش هایی از پاریس تجمع کردند. خبرگزاری میزان – روز شنبه هزاران نفر از سراسر فرانسه و اروپا در پاریس تظاهرات کردند تا اعتراض خود را از قتل سه زن در پایتخت فرانسه در 10 سال پیش، نشان دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۲    
هزاران نفر از کادر پزشکی فرانسه برای شرایط کاری بهتر و افزایش حقوق در خیابان های پاریس تظاهرات برگزار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
هزاران نفر از کادر پزشکی فرانسه برای شرایط کاری بهتر و افزایش حقوق در خیابان های پاریس تظاهرات برگزار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۲۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد، امروز دوشنبه عده ای در پایتخت فرانسه با هدف گرامی داشت کشته های تیراندازی اخیر علیه مرکز فرهنگی کردها در این شهر تجمع و پرچم های گروه پ.ک.ک را حمل کرده اند.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۷:۵۷    
خیابان های پاریس این روزها شاهد اعتراضات علیه کشته شدن چند شهروند کرد در این کشور است. حالا بومرنگ اغتشاشات به فرانسه برگشته و مکرون باید نیروهای امنیتی این کشور را به خویشتنداری دعوت کند!
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ناحیه 10شهر پاریس که به طور عمده محله اصلی کردهای ساکن در فرانسه به شمار می رود، طی چند روز گذشته آرام و قرار نداشته است. صحنه هایی از خودروهای آتش گرفته و واژگون شده در خیابان های پاریس تنها بخش کوچکی از اوضاع آشفته پس از اعتراضات دامنه دار در مرکز فرانسه است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۸    
فرانسوی ها مظنون 69 ساله ای که در حمله نژادپرستانه، 3 نفر را در حمله به مرکز فرهنگی کُردها در پاریس به ضرب گلوله کشت، از زندان به مرکز بیماران روانی منتقل کردند. رئیس پلیس پاریس گفته در اغتشاشات دیروز دست کم 31 نیروی پلیس و یک معترض زخمی شدند و 11 نفر نیز به اتهام آسیب به اموال عمومی بازداشت شدند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اکنون که دود ناشی از آتش زدن چند سطل آشغال فرونشسته طراحان پشت پرده آشوب واضح تر می توانند واقعیت خیابان های ایران را درک کنند. اروپانشینان کاخ الیزه و باکینگهام که با دمیدن در آتش جنگ اوکراین شعله کینه توزی با همسایه شمالی خود را برافروخته اند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در پی تیراندازی دیروز به 3 کرد در پایتخت فرانسه، خیابان های پاریس هنوز آشوب زده است. مجامع بین المللی اما چون مشغول پذیرش کفالت سیاسی زندانیان ایرانی هستند، هنوز در رابطه با اتفاقات فرانسه اظهار نگرانی نکرده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
از روز گذشته و بعد از تیراندازی به 3 کرد در خیابان های پاریس اعتراضات به ناآرامی منجر شده و پلیس با معترضین درگیر شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۸    
به گزارش مشرق ، کانال تلگرامی فارس پلاس نوشت: سه تا کُرد تو فرانسه کشته شدن تعدادی از معترضان زخمی و دستگیر شدن حتی برخی خیابان های پاریس به تسخیر انقلابی ها در آمده :) ولی نه خبری از استوری گذاشتن سلبریتی های معروف دنیا هست و نه هشتگی ترند شده
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۲۳:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
در پی تیراندازی امروز (جمعه) در یک مرکز فرهنگی کُردها در پاریس که به مرگ سه تن و مجروح شدن سه تن دیگر منجر شد، اعضای جمعیت کردنشین فرانسه به خیابان ها آمده و با برگزاری تظاهرات، خواستار اجرای عدالت شدند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مردم فرانسه در اعتراض به عضویت این کشور در ناتو و سیاست های ضدروسی دولت کنونی در خیابان های پاریس تجمع کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
خیابان های پایتخت فرانسه شاهد تظاهرات بزرگ مردمی در اعتراض به سیاست های دولت در قبال روسیه و عضویت این کشور در ناتو بود.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ژرالد دارمانی، وزیر کشور فرانسه، از تدابیر امنیتی خاص و ویژه ای برای دیدار فینال جام جهانی 2022 در این کشور خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
پس از پایان بازی مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر؛ طرفداران دو تیم فوتبال فرانسه و مراکش به خیابان های پاریس آمدند.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در پاریس بعداز بازی شب گذشته یک جنگ خیابانی بین فرانسوی ها و مراکشی ها رخ داد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۰    
تیم ملی فوتبال فرانسه موفق شد به فنیال جام جهانی 2022 صعود کند و این با شادی عمومی مردم این کشور همراه بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
پلیس فرانسه و بلژیک چهارشنبه شب، برای متفرق کردن هواداران فوتبال در خیابان های پاریس به تعقیب آن ها پرداخت.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزارت کشور فرانسه در آستانه بازی حساس تیم های فوتبال فرانسه و مراکش در مرحله نیمه نهایی جام جهانی قطر بیش از 10 هزار نیروی پلیس را به حال آماده باش درآورد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری از جشن مردم فرانسه در خیابان های پاریس را به مناسب صعود تیم ملی کشورشان به فینال رقابت های جام جهانی 2022 مشاهده می کنید.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۲۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، هزاران هوادار تیم ملی مراکش بلافاصله پس از پایان بازی بین مراکش و پرتغال در خیابان های پاریس تجمع کردند و در میان استقرار گسترده نیرو های پلیس، پرچم مراکش را به اهتزاز در آوردند و بوق زدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور فرانسه اعلام کرد برای کنترل نظم و امنیتِ پس از بازی تیم ملی این کشور با مراکش، 10 هزار نیروی پلیس در خیابان های پاریس و شهرهای دیگر مستقر می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
پس از پیروزی تیم های ملی فوتبال مغرب و فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر مقابل پرتغال و انگلیس، هواداران این دو تیم به خیابان های پاریس آمده و صعود تیم های خود به نیمه نهایی را جشن گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صدها فرانسوی در چهارمین سالگرد جنبش جلیقه زردها در خیابان های پاریس و برخی شهرهای بزرگ از جمله مارسی تظاهرات کردند.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مردم فرانسه همزمان با چهارمین سالگرد آغاز اعتراضات جلیقه زردها در این کشور، تظاهرات گسترده ای را در پاریس برگزار کردند و بر اساس فیلم های منتشر شده، پلیس به ضرب و شتم معترضان پرداخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
فعالان فرانسوی معروف به جلیقه زردها که نماینده طبقه کارگر در این کشور هستند، در چهارمین سالگرد این جنبش خیابان های پاریس را زردرنگ کردند.
سلام نو / فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه، از تحریم های بیشتر اتحادیه اروپا علیه ایران خبر داد و گفت: هیچ پیشنهادی به احیای برجام کمک نمی کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۲۰:۱۱    
این روز ها تصویر واقعی خشونت علیه زنان را می شود در خیابان های پاریس و دیگر شهر های فرانسه به وضوح شاهد بود، اما هنرپیشه های زن فرانسه ترجیح دادند زنان این کشور را نبینند در عوض مو های خود را برای زن ایرانی کوتاه کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شی جین پینگ، رهبر چین خواستار توسعه ساختار نظامی این کشور در سریع تر زمان ممکن شد و تاکید کرد در سیاست های پر تنش این کشور با واشنگتن و کنترل حزب کمونیست حاکم بر جامعه و اقتصاد تغییری ایجاد نخواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۷:۳۰    
ده ها هزار نفر از شهروندان فرانسه در اعتراض به افزایش هزینه های زندگی و وضعیت نامناسب معیشتی، به خیابان های پاریس آمدند.
روزنامه هم میهن در گزارشی تحت عنوان چرا و چگونه جنبش های اعتراضی رادیکالیزه شدند؟ به بررسی وقایع اخیر پرداخته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
جمعیت بسیار زیادی از معترضان در مرکز شهر پاریس تظاهراتی را برپا کردند و طی آن از دولت فرانسه خواستند تا موضعش را نسبت به ناتو و اتحادیه اروپا به طور کلی تغییر دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
جلیقه زرد ها در بحبوحه افزایش تورم به خیابان های پاریس بازگشتند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
صدها معترض به خیابان های پاریس آمده اند و علیه ناتو، اتحادیه اروپا، افزایش قیمت انرژی و تورم اعتراض کرده اند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، محمد ششم، پادشاه مراکش، در یکی از خیابان های پاریس فرانسه مست بوده است. به گزارش فرارو، در ویدئوی پربازدید در شبکه های اجتماعی، پادشاه مراکش در حال راه رفتن پس از مستی در پایتخت فرانسه به طرز حیرت آوری دیده می شود. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
در این ویدئو، محمد ششم پادشاه کنونی مراکش را می بینید که مست در خیابان های پاریس تِلوتِلو می خورد. گویا با آمدن یکی از محافظان پادشاه به سمت خودرویی که سرنشینانش فیلمبرداری می کردند، این ویدئو به همین 4 ثانیه ختم شد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی از محمد پنجم پادشاه مراکش که او را مست در خیابان های پاریس نشان می دهد، در شبکه های اجتماعی سروصدا به پا کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
پس از موج گرمای اخیر، اینک مناطقی از پاریس گرفتار بارش شدید باران شد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نیکی کریمی، بازیگر و کارگردان سینما با انتشار تصاویری از نحوه حضورش در خیابان های فرانسه جنجال تازه ای به راه انداخته است. وقت صبح- نیکی کریمی در این تصویر چهره جدید و ژست و لباس جدیدش را به نمایش گذاشته است و برایش دردسر ساز شده است. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرقت ساعت های لوکس از دست صاحبانشان در روز روشن در خیابان های پاریس پایتخت فرانسه افزایش یافته است.