چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۸:۴۱Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروشندگان خودرو»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی در بازار طی دو هفته اخیر بین 3 تا 50 میلیون تومان کاهش یافته است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۴۲ سایت دیگر  
زمانیکه دارندگان خودرو می بینند که عرضه خودرو به بازار کم شده است، قیمت خودروهای تحت اختیار خود را بالاتر اعلام می کنند.
تیک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سیدرضا فاطمی امین وزیر صمت که این روز ها تحت فشار شدیدی در رابطه با وضعیت بازار خودرو قرار دارد، در ابتدای تصدی وزارت خود وعده کاهش قیمت خودرو را داد، اما طی این مدت حداقل 20 درصد قیمت خودرو با افزایش روبرو شده است، در چنین شرایطی وزیر صمت از جدیدترین برنامه خود برای کنترل بازار خودرو رونمایی کرد ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۴    
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو به تشریح این روزهای بازار خودرو و دلایل ادامه افزایش قیمت در این بازار پرداخت.
فروشندگان خودرو می گویند روند کاهشی قیمت ارز در تشدید رکود بازار تاثیر گذاشته است، البته خودروسازان نیز سیاست کاهش عرضه محصول به بازار را همچنان ادامه می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
فروشندگان خودرو معتقدند قرار بود با اخذ مجوز افزایش قیمت ها عرضه محصول بازار افزایش و تا حدودی ما شاهد کاهش قیمتی در انواع محصولات باشیم اما این موضوع هنوز اجرایی نشده است.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
فرارو: دلالان بازار خودرو طی این سال ها با توجه به حضور پر رنگی که در بازار خودرو داشته اند، به افزایش قیمت در این بازار دامن زده اند، حال چند وقتی سالی نیز می شود که در بازار خودرو های دسته دوم، مراجعه به واحد های صنفی کارشناسی رنگ و بدنه خودرو با استفاده از لامپ مهتابی رایج شده ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران وضعیت بازار خودرو پس از افزایش 18 درصدی قیمت کارخانه و وظیفه خودروسازان و ستاد تنظیم بازار در مدیریت بازار را مورد بررسی قرار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بازار خودرو ثبات نسبی دارد و تغییرات قیمت خودرو امروز ناچیز بود. سعید موتمنی، رییس اتحادیه فروشندگان خودرو معتقد است که فعلا بازار در بلاتکلیفی مذاکرات به سر می برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو: هم اکنون بازار خودرو آرام است و در دو هفته اخیر افزایش قیمتی نداشته ایم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران در رابطه با تاثیر حذف ارز ترجیحی بر قیمت خودرو گفت: احتمال دارد در ابتدا کمی جو روانی ایجاد کند اما تاثیر جدی بر بازار نخواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان خودروی اصفهان با اشاره به افزایش 18 درصدی نرخ خودرو گفت: تا زمانی که عرضه خودرو افزایش نیابد، شرایط بازار خودرو بهبود پیدا نخواهد کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۰۰:۲۸    
کیمیا نجفی قیمت دلار طی روزهای اخیر روند کاهشی را طی کرده و همین مسئله سبب کاهش قیمت خودروهای داخلی، وارداتی و مونتاژی در بازار آزاد شده است. رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو در بازار کاهشی شد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران، ضمن تاکید بر اینکه افزایش قیمت رسمی خودروهای داخلی تاثیر چندانی در قیمت خودرو در ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۲۱:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران گفت: بررسی بازار خودرو نشان می دهد که قیمت ها طی یک هفته گذشته روند کاهشی گرفته اند اما فاصله قیمتی کارخانه و بازار همچنان بالاست.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران درحالی از شروع کاهش قیمت ها در بازار خودرو در پی کاهش نرخ ارز خبر داده است که بررسی قیمت خودروها در بازار، این موضوع را تایید نمی کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران، ضمن تاکید بر اینکه افزایش قیمت رسمی خودروهای داخلی تاثیر چندانی در قیمت خودرو در بازار آزاد نداشته است، از شروع کاهش قیمت خودروها در بازار در پی کاهش نرخ ارز که از روز گذشته (دوشنبه) اتفاق افتاده است، خبر داد. ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۷:۲۰    
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: هم اکنون بازار خودرو وضعیت آرامی دارد و مشتری کم است و در یکی دوهفته گذشته به دلیل نوسانات ارزی قیمت خودروهای داخلی 2 درصد و خودروهای خارجی 5 درصد افزاش قیمت داشته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان خودرو می گوید که با وجود افزایش قیمت رسمی خودرو در کارخانه، بازار هنوز نسبت به این موضوع واکنشی نشان نداده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۲    
به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران گفت: اعلام قیمت های بالا از سوی فروشندگان و رشد نرخ ارز موجب افزایش حدود 3 و 5 درصدی به ترتیب برای خودروهای داخلی و مونتاژی ها و وارداتی ها بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو با اشاره به رکود در بازار خودرو در پی نوسانات ارزی گفت: بلاتکلیفی و نوسانات قیمت، باعث شده خریداران سردرگم شوند و فعلاً از خرید خود عقب نشینی کنند تا در شرایط ثبات، اقدام به تصمیم گیری در مورد خرید نمایند.
به اعتقاد فروشندگان خودرو افزایش قیمت دلار و کاهش عرضه خودرو عاملی شده تا همه دست از کار کشیده و منتظر ثبات قیمت ها باشند. نه کسی ماشین می فروشد و نه کسی ماشین می خرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران ضمن اشاره به بلاتکلیفی فروشندگان و خریداران در بازار خودرو ناشی از تعلیق افزایش قیمت ها گفت: بازار در انتظار تصمیمات ستاد تنظیم بازار است و خودروسازان نیز در انتظار افزایش قیمت تا پس از آن نسبت به افزایش عرضه اقدام نمایند.
سلام نو / رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به بازدید معاونان و مدیران سازمان بازرسی از شرکت های خودروسازی، گفت: با پیگیری های صورت گرفته مقرر شد عمده 145 هزار خودرویی که هم اکنون در پارکینگ های 2 شرکت خودروسازی کشور وجود دارد تا پایان آبان ماه به صفر برسد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان خودرو می گوید بازار خودرو همانطور که از چند ماه قبل در انتظار تغییرات جدید بوده، در حال حاضر نیز برای تغییرات احتمالی آینده صبر کرده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۷    
به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران از کاهش 2 تا 3 میلیون تومانی برخی از انواع خودروها ناشی از فک رهن خودروهای طرح های فروش خودروسازان و ورود آنها به بازار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران گفت: قیمت خودرو های خارجی در ایران 10 برابر قیمت جهانی است؛ برای متعادل سازی قیمت ها، باید تولید و عرضه افزایش یابد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اخیرا سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران با اشاره به وضعیت بازار خودرو گفته است: بازار خودرو در آرامش کامل به سر می برد و تقاضای کاذب یا هیجانی در بازار دیده نمی شود، از روند افزایشی شدن خود دست کشیده و به سمت وسوی کاهشی شدن حرکت کرده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مرضیه موسوی - خبر نگار درست دو ماه و نیم است که مناقشه بر سر کفایت سند سبز خودرو در معاملات آغاز شده. در این میان خریداران و فروشندگان خودرو بیش از هر فرد دیگری سردرگمند. این روزها مراجعه برای دریافت سند قطعی خودرو در دفاتر اسناد رسمی 80 تا 90درصد کاهش داشته است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران گفت: تقاضا برای سرمایه گذاری و تقاضای کاذب در بازار دیده نمی شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۱:۰۱    
رکنا: رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران از ارزان شدن خودرو خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
طبق اعلام رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران، در حالیکه بازار خودرو در آرامش کامل به سر می برد و تقاضای کاذب یا هیجانی در بازار دیده نمی شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: از هفته گذشته تا امروز (29 آبان 1400)، قیمت خودرو های داخلی، روند کاهشی داشته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از نزولی شدن قیمت خودرو و افزایش عرضه در بازار خبر داد و گفت: خودروسازان می گویند خودرو را با زیان می فروشند ولی تاکنون نگفته اند بهای تمام شده تولید خودرو چقدر است و چه میزان زیان می کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو با بیان اینکه تشدید رکود همچنان حرف نخست بازار این روزهای خودرو است، گفت: میزان معاملات در بازار خودرو به حداقل رسیده و تنها برخی مشتریان که خودروهای چینی مدل پایین دارند ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۷:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سعید راشکی اظهار کرد: فردی از ایرانشهر2 خودرو را با قیمت پایین در سایت دیوار به فروش می گذارد که 2 نفر از شهرستان تربیت حیدریه خراسان رضوی برای خرید به این شهرستان مراجعه می کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اتحادیه فروشندگان خودروی اصفهان گفت: صحبت های غیرکارشناسانه و کاهش عرضه خودرو در بازار علل افزایش قیمت خودرو در 20روزه گذشته است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: قیمت خودروهای سایپا بین دو تا سه میلیون و خودروهای ایران خودرو بین چهار تا پنج میلیون تومان افزایش یافته است.
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از افزایش قیمت خودرو طی دو هفته گذشته به دلیل کاهش عرضه از سوی شرکت های تولید کننده، خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران از وضعیت بازار خودرو، قیمت ها و میزان عرضه و تقاضا خبر داد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۶:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
بازار خرید و فروش خودرو این روزها شاهد رشد قیمت انواع خودروهای تولید داخل است. از طرفی فروشندگان خودرو مدعی اند خودروی صفر در بازار کم بوده و همین امر عاملی شده تا همه به سمت اعلام سلیقه ای قیمت ها باشند
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو معتقد است، کاهش عرضه خودرو از سوی خودروسازان عاملی تاثیرگذار بر افزایش اخیر قیمت ها در بازار بوده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۹:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سعید مؤتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: باید به شرایط کنونی بازار خودرو عادت کنیم، این بازار هیچ وقت به شرایط 2 سال پیش بازنمی گردد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو می گوید معاملات خودرو در یک ماه اخیر نسبت به گذشته تغییری نداشته است . بازار ممکن است با قیمت های کاذب همراه باشد اما خریدار در بازار اندک است و خریدار واقعی می تواند با چانه زنی خودروی مناسب خود را تهیه کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۲۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – انجمن خودروسازان و فروشندگان خودرو انگلیس روز پنجشنبه با انتشار آماری اعلام کرد که فروش خودروهای جدید در ماه گذشته میلادی (اکتبر) به کمترین میزان خود از سال 1991 رسیده است.
سلام نو / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
قیمت پراید 111 با رشد 2 میلیون تومانی با قیمت 156 تومان و تیبا 2 با رشد یک میلیون تومانی با قیمت 163 میلیون تومان رسید.
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران گفت: قرعه کشی های خودرو فقط یک رانت است و قیمت را پایین نمی آورد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو درباره وعده تولید سه میلیون خودرو در سال که توسط وزیر صمت مطرح شده است، می گوید تولید این میزان خودرو بازار خودرو را دچار تحولات قیمتی خواهد کرد و خودرو به جایگاه قبلی خود که کالایی مصرفی است، برمی گردد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۰:۰۱    
رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو می گوید بازار خودرو با کاهش عرضه مواجه است بنابراین منتظر ریزش قیمت ها در این بازار نباشید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو درخصوص آخرین قیمت خودروهای داخلی و وارداتی در بازار توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو ...