یکشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۲:۵۹Aug 2020 9

جدیدترین‌های «هیات نظارت بر رفتار نمایندگان»

 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی از حضور نماینده شورای نگهبان و قضات دیوان عالی کشور در ترکیب جدید هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تا طراحی سه سامانه برای شفافیت بیشتر اقدامات نمایندگان در طرح اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ساعت 24-با شروع به کار مجلس یازدهم صحبت از قانونی شدن نظارت بر رفتار نمایندگان است که در سه سناریوی، شورای نگهبان هیات نظارت بر رفتار نمایندگان و یا یک نهاد ثالث مطرح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده نجف آباد در مجلس جزئیات طرح مجلس برای اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمایندگان را تشریح کرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
محسن حجاریان، فرزند حجاریان طی نامه ای به سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رییس اول مجلس و رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان رسما شکایت خود را مطرح و ادله خود برای تکذیب ادعاهای خضریان را ارایه کرده است.
برترین ها / هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نظارت شورای نگهبان بر نمایندگان بدین معنا است که نهادهای نظارتی اطلاعات خود درباره نمایندگان را در اختیار این شورا قرار می دهند. نظارت به معنای برکناری نماینده توسط شورای نگهبان نیست. ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
انصاف نیوز: محسن حجاریان فرزند دکتر سعید حجاریان در نامه ای به رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، خواستار رسیدگی به اتهاماتی شده که یکی از نماینده ی اصولگرا به نام علی خضریان به او و پدرش وارد کرده است. متن نامه ی محسن حجاریان در پی می آید: جناب آقای قاضی زاده هاشمی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
یک نماینده سابق مجلس گفت: لازم است که هیات نظارت بر رفتار نمایندگان فعال تر از گذشته در این دوره عمل کند و کنترل خود را بر اخبار و گزارشاتی که به دستش می رسد بیشتر سازد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کارگروه اصلاح قانون انتخابات شوراها گفت: در حال حاضر قانون اینگونه است که هر 7 نماینده عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان توسط صحن و مجلس تعیین می شوند؛ نمایندگانی که توسط خود نماینده ها انتخاب می شوند، چگونه می توانند بر نمایندگان نظارت کنند؟
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
محمود صادقی، رئیس فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس دهم در گفتگویی به مسئله نظارت بر نمایندگان و نقش شورای نگهبان در این رابطه پرداخت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی مکانیسم هایی برای نظارت بر رفتار نمایندگان دارد، گفت: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان و قوه قضاییه اختیار رسیدگی به تخلفات نمایندگان را دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: بها دادن به قانون، توجه به بیم دهی و انذار رهبری و اقدام از طریق هیات نظارت بر رفتار نمایندگان و قوه قضاییه تاثیر بیشتری از ورود شورای نگهبان به نظارت بر نمایندگان مجلس دارد.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۴    
رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان رشت گفت: از دادستان و هیات نظارت بر رفتار نمایندگان استدعا داریم با نماینده هتاک برخوردی قاطع کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام وصول طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان، بارقه ای از امید برای خارج شدن هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از ویترین نمایشی و در دید بلندتر پیشگیری از بروز تخلفات بهارستان نشین ها به خصوص از جنس دوره دهم ایجاد شده است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۶    
در روزهای اخیر، اخباری درمورد تدوین طرح هایی برای اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمایندگان به گوش می رسد، طرح هایی که گفته می شود برخی از آنها بعد از اخذ امضا های موردنیاز به هیات رئیسه تقدیم شده و به زودی به کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس می رود تا با بررسی و چکش کاری آماده ورود به صحن و کسب رای ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ممکن است مواردی باشد که بنده متوجه نباشم و یا مواردی در ذهن آقای جنتی باشد که باید از ایشان بگیریم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با برگزاری انتخابات هیات رئیسه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مشهد و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۰۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون عمران مجلس و نماینده مردم جهرم از شکایت از مصطفی میرسلیم، نماینده تهران به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس خبر داد. به گزارش روابط عمومی مجلس، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۷    
رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس از شکایت از مصطفی میرسلیم به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۸   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ضمن اشاره به برگزاری انتخابات هیات رئیسه هیات نظارت، گفت: 43 پرونده از مجلس دهم باقی مانده که تعدادی از آنها در جلسه امروز بررسی و شکایات مطرح در چارچوب وظایف نمایندگی تشخیص داده شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
یک تحلیلگر سیاسی اصولگرا گفت: حضور همزمان تندروها و تازه کارها در مجلس یازدهم مشکلاتی را در مسیر اداره مجلس به وجود می آورد و این مشکلات هم برای رئیس مجلس، هم برای هیئت رئیسه و هم برای کل نمایندگان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۱    
اگر خدای ناکرده فضایی برای لغزیدن یک نماینده مجلس مهیا شود، باید قبل از شکل گیری پیشامدهای ناخوشایند برای خود آن نماینده یا شأن مجلس، هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس ورود کرده و به اقداماتی که در قانون آمده، دست بزند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۲    
تهران- ایرناپلاس- هرچند نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی ادعای خود درباره واگذاری جزیره کیش به چینی ها را تکذیب کرده اما کارشناسان سیاسی و نمایندگان ادوار مختلف تاکید دارند با توجه به اینکه این ادعاها علیه منافع ملی و همسویی با فضاسازی غرب علیه کشورمان است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری نسبت به اظهارات اخیر یکی از نمایندگان در خصوص قراردا ایران و چین واکنش نشان داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت : حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهوری با انتقاد از طرح ادعایی ازسوی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره قرارداد همکاری 25 ساله ایران و چین، در حساب کاربری خود در توییتر، از هیات نظارت بر رفتار نمایندگان خواست پیش از طرح شکایت دولت و شورای عالی امنیت ملی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: اگر شکایتی از احمدی بیغش نماینده شازند در مجلس به هیات ارائه شود حتما رسیدگی می شود. ضمن اینکه ممکن است خود مجلس هم به این اظهارات رسیدگی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری در واکنش به ادعای یک نماینده مجلس درباره واگذاری جزیره کیش به چین، نوشت: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان میزان صحت ادعا و تبعات ادعای بدون استناد یک عضو مجلس شورای اسلامی را مورد رسیدگی قرار دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از رای گیری در جلسه علنی امروز اعضای هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان را انتخاب کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ساری گفت که هیات رئیسه باید شاخص های انتخاب اعضای هیات نظارت بر رفتار نمایندگان را اعلام کند.
آنا / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس دقایقی قبل با دستور کار انتخاب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
هیات نظارت بر رفتار نمایندگان روز سه شنبه پرونده شکایت سیف از 3 نماینده را بررسی خواهد کرد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با تاکید بر اینکه داشتن مقادیر زیادی پول برای نمایندگان تخلف و جرم محسوب نمی شود، گفت: اینکه گفته شد یک نماینده 40 میلیارد تومان در موسسه مالی و اعتباری سرمایه گذاری کرده به خودی خود تخلف نیست مگر آنکه این پول از طریق رانت و اختلاس و فساد حاصل شده است که طبق ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان می گوید که هنوز شکایتی در خصوص نماینده ای که فایل صوتی اش در فضای مجازی منتشر شد، به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال نشده است.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
نماینده اصلاح طلب مردم دماوند ضمن تشریح درگیری لفظی خود با نماینده اصولگرای سبزوار و جغتای در جریان برگزاری جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پیگیری این موضوع و طرح شکایت از حسین مقصودی به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خبر داد شش نفر از اعضای هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در نشست روز چهارشنبه صحن علنی مجلس انتخاب می شوند. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: هنوز از مجلس یازدهم مصوبه ای دریافت نکردیم و همه مصوبات امروز مربوط به مجلس دهم است. عباسعلی کدخدایی در نشست خبر دیروز خود اظهار کرد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۲:۰۸    
اعلام لیست دارایی های نمایندگان مجلس یازدهم، خانواده ها و اطرافیان آنها از همین ابتدای شکل گیری مجلس و مقایسه آن با پایان دوره مجلس یازدهم می تواند یکی از راهکارهای اعمال نظارت جدی تر بر رفتارها و اقدامات پارلمان نشینان باشد که پیشنهاد می شود هیات نظارت بر رفتار نمایندگان جنبه عملی به آن ببخشد و با ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس در خصوص افزودن دادستان کل به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: در ترکیب هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اتفاق جدیدی نمی افتد و سازوکار جدید را شاهد نخواهیم بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
دو نماینده مجلس شورای اسلامی به دلیل اخلال در بازار خودرو در مجموع به 122 ماه حبس تعزیری محکوم شدند؛ پرونده هایی که پیش از این در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان یعنی مرجع نظارت بر پارلمان بررسی شد و اقدامات آن ها را خلاف وظایف نمایندگانی شان تشخیص نداد!
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۶:۳۵    
عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: شاهد نطق های ساختار شکنانه در مجلس دهم بودیم که بسیار تعجب برانگیز بود، در مجلس دهم بعضی از نمایندگان مجری تلویزیون رژیم صهیونیستی بودند، حتی در یک مورد از این موارد شاهد ورود هیئت نظارت نبودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از ارسال اسامی نمایندگان بی نظم و دارای بیشترین غیبت در صحن علنی به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۵    
نمایندگان مردم اصفهان در نامه ای به ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، خواستار بررسی اظهارات نا متعارف نماینده ایذه در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
منتخب مردم فلاورجان در مجلس یازدهم گفت: مجالس نهم و دهم چند نفر را به صورت صوری به عنوان اعضای هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان انتخاب کردند اما عملکرد این هیأت موجب انتقادات زیادی شده که مجلس یازدهم آن را اصلاح خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: بسیاری از نامزدها دست به تبلیغات زودهنگام زده اند و ضیافت شام به راه انداخته اند. حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: ممکن است سازوکار هیات نظارت بر رفتار نمایندگان نقص داشته باشد، بنابراین باید قانون نظارت بر رفتار نمایندگان تکمیل و با وسعت نظر و اختیارات بیشتر تصویب شود ...
مرصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: عملکرد ناکارآمد هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس آفت خانه ملت شده است و سلامت آنرا با تنزل قابل توجهی همراه کرده است.
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۹:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
پروانه سلحشوری نماینده مجلس در کانال تلگرامی خود آنچه امروز برایش اتفاق افتاد را شرح داد: هفته گذشته احضاریه دادگاه به صورت شبانه به بنده ابلاغ شد که کاملا برخلاف تبصره 1 ماده 9 قانون نظارت بر رفتار نمایندگان و اصول 84 و 86 قانون اساسی (اظهارنظر نماینده در تمام امور کشور آزاد است) بود. ...