شنبه ۱۵ آذرساعت ۱۹:۰۷Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانش آموزان اصفهانی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 800 هزار دانش آموز استان اصفهان به همراه اعضای خانواده مانور زلزله را در بستر شبکه شاد برگزار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش اصفهان گفت:با توجه به هزینه بر بودن آموزش مجازی برای والدین و شرایط اقتصادی موجود، گزارشهایی از حضور عده ای از دانش آموزان در بازار کار دریافت کردیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۶    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از درخشش دانش آموزان اصفهانی در مرحله کشوری نهمین جشنواره نوجوان سالم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۰    
43 نفر از دانش آموزان استان اصفهان موفق شدند به مرحله سوم المپیادهای مختلف راه پیدا کنند، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا این کلاس ها به صورت مجازی برگزار گردید و قرار است آزمون نیز در آینده نزدیک برگزار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: برنامه های سیزده آبان به دلیل شیوع کرونا و محدودیت های صورت گرفته به جای میدانی به شکل محتوایی برای دانش آموزان اجرا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۵۲    
گروه استان ها- از روزها قبل دانش آموزان اصفهانی فعالیت های خود را برای شرکت در مراسم مجازی 13 آبان آغاز کرده اند و در برخی از شهرها نیز مراسم نمادین برگزار خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه در بستر فضای مجازی دانش آموزان باید از شبکه شاد که سالم ترین شبکه است استفاده کنند، گفت: بیش از 60 درصد دانش آموزان اصفهانی از شبکه شاد استفاده می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان گفت: سه نفر از دانش آموزان اصفهانی در همایش پنجاه و هشتمین جایزه بنیاد البرز که به صورت همزمان در 21 استان کشور برگزار شد، مورد تجلیل قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دانش آموزان اصفهانی موفق شدند با قرار گرفتن در میان 51 دانش آموز برتر کشور، جایزه سال بنیاد البرز را کسب کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد استان اصفهان از بهره مندی دانش آموزان اصفهانی تحت پوشش کمیته امداد از خدمات موسسه قلم چی در اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۱    
طرح هم بازی با هدف جمع آوری هدایای دانش آموزان اصفهانی به همکلاسی های نیازمند خود در استان اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت:با حاد شدن شرایط بیماری کرونا در حال حاضر کمتر از 10 درصد از دانش آموزان اصفهانی از آموزش حضوری استفاده می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تاکنون نیکوکاران اصفهانی 95میلیارد ریال در شور عاطفه ها برای کمک به تحصیل دانش آموزان اصفهانی اهداء کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دبیر پروژه مهر اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، اعلام وضعیت قرمز و بحرانی اصفهان از سوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را دلیل کاهش حضور دانش آموزان در کلاس های حضوری اعلام کرد و گفت: روز گذشته در شهر اصفهان استقبال دانش آموزان از کلاس های حضوری بسیار کم و زیر 10 درصد بود ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از درخشش 5 نفر از دانش آموزان اصفهانی در کنکور سراسری 99 خبر داد و گفت: 5 دانش آموز اصفهانی موفق به کسب رتبه های تک رقمی در رشته های علوم انسانی، علوم ریاضی و فنی، هنر و زبان خارجه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سومین مرحله اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان کم بضاعت اصفهان برگزار شد که نخستین مرحله آن از ابتدا اسفند ماه آغاز شد و بیش از هزار قطعه هدیه به ارزش 150 هزار تومان تقدیم خانواده های نیازمند شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 اصفهان گفت: بیش از 2 هزار بسته لوازم التحریر آماده شده و هفته آینده تقدیم خانواده های نیازمند خواهد شد، این جلوه ای از رزمایش کمک مؤمنانه در این برهه از زمان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان گفت: با توجه به بازگشایی مدارس از روز شنبه، توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده در مدارس اصفهان را در دستور کار داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۶    
مدارس استان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، پذیرای دانش آموزان اصفهانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نحوه حضور دانش آموزان در مدارس در آغاز سال تحصیلی با توجه به وضعیت شیوع کرونا مورد سوال بسیاری از دانش آموزان، اولیای آن ها و معلمان است که در این گزارش به نحوه دقیق بازگشایی مدارس اشاره شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: در سال تحصیلی جدید تعداد هشت هزار راننده در قالب 49 شرکت حمل و نقل به دانش آموزان در سطح شهر اصفهان سرویس دهی می کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدارس از 15 شهریور با توجه به وضعیت شهرستان اردستان به سه صورت حضوری، مجازی و ترکیبی آغاز می شود و دراین میان، چگونگی کنار آمدن با موضوع نگران کننده کرونا دغدغه معلمان و خانواده ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش اصفهان از دایر شدن فعالیت های تابستانی به 2 صورت حضوری و مجازی برای دانش آموزان استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به ثبت نام تنها 7 درصد نوآموزان پیش دبستانی در استان گفت: 85 درصد دانش آموزان دوره های اول تا دوازدهم تا 15 مردادماه ثبت نام کرده اند و خانواده های باقیمانده ثبت نام فرزندان خود را جدی بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان با راه اندازی مرکز مشاوره تحصیلی فرزندان مدد جویان زیر پوشش این نهاد خدمات مشاوره تحصیلی ویژه کنکور ارائه می کند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۲    
اصفهان ( پانا) - دانش آموزان اصفهانی از هنرستان دخترانه شایستگان ناحیه شش، در رشته سرود همگانی پرسش مهر بیستم، موفق به کسب رتبه سوم کشوری شدند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه سال تحصیلی از 15 شهریور ماه آغاز می شود، لازم است خانواده ها هر چه سریع تر نسبت به تعیین تکلیف ثبت نام فرزندانشان در پایه های ورودی (اول ابتدایی، هفتم متوسطه اول و دهم متوسطه دوم) اقدام کنند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
لیلا مقیمی/ خبرنگار نشست خبری مدیرکل آموزش وپرورش استان اصفهان با اصحاب خبر و رسانه به مناسبت فرارسیدن ایام ثبت نام مدارس در سال تحصیلی 1400- 1399 روز گذشته برگزار شد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: براساس شیوه نامه ارسالی اداره کل آموزش و پرورش استان به کلیه ادارات آموزش و پرورش نواحی شش گانه کلانشهر اصفهان ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اصفهان : مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان از آغاز بازپرداخت طلب دو سه ماهه دانش آموزان اصفهانی از رانندگان سرویس مدارس خبر داد و گفت: با مصوبه کارگروه ماده 18، قرار شد هزینه پرداخت شده به سرویس مدارس برای ماه هایی که مدارس تعطیل بوده به والدین برگردانده شود ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از درخشش کانون های دانش آموزی این جمعیت در دومین جشنواره سرود و نمایش احسان سازمان جوانان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان از بازپرداخت طلب دو سه ماهه خانواده دانش آموزان از رانندگان سرویس مدارس خبر داد و گفت: با مصوبه کارگروه ماده 18، هزینه پرداخت شده به سرویس مدارس برای ماه هایی که مدارس تعطیل بوده، اواسط خردادماه امسال به والدین برگردانده شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۶    
مدیرکل سازمان نوسازی، تجهیز و بهسازی مدارس استان اصفهان آخرین وضعیت مدارس استان را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۱    
اصفهان - ایرنا - سال تحصیلی مدارس در حالی رو به اتمام است که دستکم سه ماه دانش آموزان اصفهانی همانند سایر نقاط کشور از حضور در کلاس های درس و آموزش چهره به چهره به دلیل شیوع ویروس کرونا محروم شدند و اکنون نگران برگزاری آزمون های پایان سال هستند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش اصفهان از حضور 10 درصدی دانش آموزان اصفهانی در مدارس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدارس استان اصفهان در دومین روز بنا به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا بازگشایی شد اما دانش آموزان به ترس از ابتلا به این بیماری از حضور در کلاس درس خودداری کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به حضور بسیار کم دانش آموزان در مدارس، گفت: امروز در برخی از مدارس هیچ دانش آموزی به مدرسه نیامده و یا در مدرسه ای با 400 دانش آموز تنها 10 دانش آموز حاضر شده اند که آن هم بیشتر در مدارسی بوده که دانش آموزان دسترسی کمتری ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در اصفهان گفت: مراسم شب های قدر در فضای باز مساجد برگزار می شود و مومنان باید یک متر از هم فاصله داشته باشند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به صورت میانگین 58 درصد از دانش آموزان استان اصفهان موفق به نصب سامانه "شاد" شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مشکلات و نواقص آموزش مجازی در زمان تعطیلی مدارس به سبب شیوع بیماری کرونا در دست بررسی و گرد آوری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت:بیش از 58 درصد دانش آموزان از همه پایه ها در این شبکه شاد اعلام حضور کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس ستاد پروژه مهر اداره کل آموزش و پرورش اصفهان، رویکرد این ستاد را در سال تحصیلی 1399-1400، ایجاد تمهیداتی برای سال آموزشی پُرنشاط و سرشار از پویایی و سرزندگی برای دانش آموزان اعلام کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۲    
هم خوانی زیبای دانش آموزان اصفهانی برای پزشکان و پرستاران خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا را از دست ندهید.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
هم خوانی زیبای این دانش آموزان اصفهانی برای پزشکان و پرستاران خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا را از دست ندهید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۵    
نرم افزار "همراه مهربان" برای تعطیلات کرونایی دانش آموزان اصفهانی در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۴    
همزمان با اجرای کمپین هر دانش آموز یک سفیر سلامت ، دانش آموزان اصفهانی به این کمپین پیوسته و سعی در اجرای قانون در خانه بمانیم دارند تا محافظ سلامتی خود و خانواده باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: برنامه آموزش مجازی خاص دانش آموزان این استان از روز چهارشنبه بر روی سامانه سازمان منابع انسانی بارگذاری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۵    
تحلیلی از مستاجران جدید اصفهان در بهارستان، دو قطبی دین یا علم شوخی مسخره ای که بچه هیأتی ها مقابلش ایستادند، فوتی جدید از کرونا در اصفهان نداشتیم، ضبط برنامه برای دانش آموزان اصفهانی در مرکز تحقیقات معلمان ، تذکر به رستوران ها برای سرو غذا در سالن؛ از پربازدیدترین اخبار اصفهان در روز گذشته بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با احداث یکی از مجهزترین استودیو های کروماکی اقدام به ضبط تدریس دروس مختلف و تولید محتواهای آموزشی و پرورشی جهت استفاده دانش آموزان در ایام تعطیلی مدارس کرده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: خانواده های بسیاری از دانش آموزان اصفهانی روز دوشنبه به دلیل نگرانی های ناشی از شیوع ویروس کرونا، فرزندان خود را سر کلاس های درس نفرستادند. ...