سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۱:۴۰Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانش آموزان اصفهانی»

صاحب نیوز   ۹ ساعت پیش    
فرماندار اصفهان از واکسیناسیون دانش آموزان در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۱    
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، دانش آموزان اصفهانی هم در انتظار رسیدن واکسن هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت: بر اساس برنامه ریزی برای تسریع در واکسیناسیون کووید 19، تلاش می کنیم تا پایان هفته آینده همه افراد بالای 18 سال استان واکسینه شوند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی اصفهان با بیان اینکه 34 تیم از دانش آموزان استان به مرحله نهایی مسابقات لیگ علمی پایا راه یافتند گفت: در مرحله نهایی چهاردهمین لیگ علمی پایا 11 تیم از دانش آموزان استان اصفهان موفق به کسب مدال و مقام برتر و 20 تیم هم موفق به دریافت دیپلم افتخار مسابقات شده و همانند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تحصیل دانش آموزان در مهرماه آغاز سال تحصیلی جدید مجازی و از آبان ماه آموزش به صورت ترکیبی مجازی و حضوری است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، گفت: در این استان حدود 70 درصد دانش آموزان موفق به ثبت سفارش کتب درسی در سامانه شده اند و 30 درصد موفق به انجام این کار نشده اند و جاماندگان تا 15 شهریور مهلت دارند برای ثبت نام کتاب های درسی سال تحصیلی جدید اقدام کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۵    
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: 23 درصد دانش آموزان در اصفهان از اضافه وزن رنج می برند که شیوع کرونا و تعطیلی مدارس این آمار را افزایش داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مجتمع فرهنگی باران متعلق به تمام دانش آموزان اصفهانی است که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجتمع در طول سال فعالیت های متنوع فرهنگی را اجرا می کند که مهم ترین ان مراسم عزاداری دهه اول محرم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۹:۲۵    
توت فرهنگی نام جشنواره ای است که برای اوقات فراغت دانش آموزان اصفهانی در تابستان در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، با اعلام رتبه های برتر پنج گروه آزمایشی بر روی سایت سنجش آموزش کشور، دانش آموزان اصفهانی 4 رتبه برتر کنکور 1400 را کسب کردند که سه نفر از شهر اصفهان و یک نفر از شاهین شهر است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۶    
معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دسترسی سخت و اشکال در اتصال به سامانه پادا، بسیاری از دانش آموزان و خانواده ها را سردرگم کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش اصفهان، گفت: امسال ثبت نام جشنواره جوان خوارزمی از تاریخ 15 خردادماه در سامانه جشنواره شروع شده و مهلت ثبت نام ها تا 21 تیرماه تمدید شده است و تاکنون 88 طرح دانش آموزان در سامانه بارگذاری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره مشاوره آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه بیشترین علاقه و تمایل دانش آموزان به رشته تجربی است، گفت: ایده آل این است که هر دانش آموزی براساس علائق و استعداد خود بتواند در هر رشته ای ثبت نام و تحصیل کند، اما امکانات ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۷    
اصفهان – ایرنا – برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان در رشته های فرهنگی، هنری، ورزشی، قرآنی و علمی در آیینی در کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی(ره) اصفهان آغاز شد.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به برگزاری امتحانات حضوری و مجازی دانش آموزان در بازه زمانی 8صبح تا 12ظهر، گفت: از استاندار اصفهان درخواست کردیم در این فاصله زمانی مشکل قطعی برق نداشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان اصفهان در محکومیت حمله تروریستی به مدرسه سیدالشهدا کابل، تجمع اعتراضی برگزار کردند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: به دنبال تجمع دانش آموزان اصفهانی در اعتراض به برگزاری حضوری امتحانات مقابل اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این باره توضیحاتی داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از دانش آموزان اصفهانی در اعتراض به برگزاری حضوری امتحانات مقابل اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تجمع کردند.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۱۸    
برنامة بازدید مجازی از شرکت متین کیمیا ویژه دانش آموزان اصفهانی به صورت مجازی برگزار می شود.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در وبینار کنترل وزن و چاقی دانش آموزان (کوچ)، این طرح را یکی از طرح های موفق آموزش و پرورش دانست و گفت: متأسفانه، شیوع ویروس کرونا باعث شد در حوزه آسیب های اجتماعی، سلامت روان و چاقی دانش آموزان با مسائل متعددی مواجه شویم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش اصفهان گفت: در طرح کنترل وزن و چاقی دانش آموزان در استان اصفهان قریب به 19/65 درصد آن ها دچار اضافه وزن و 10/20 درصد دچار چاقی و حدود سه درصد آنها لاغر و 4/98 درصد دچار کمبود وزن بودند و حدود 62 درصد دارای وزن طبیعی بودند و قریب به 38 درصد وزن عادی نداشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
از کوچ 40درصد دانش آموزان اصفهانی از شاد، فاینشنال تایمز تایید ،تهران و ریاض تکذیب، عناوین صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۷:۰۰    
اصفهان- ایرنا- رونمایی ازپروژه بزرگ هوشمندسازی حمل و نقل عمومی در اصفهان، کوچ 40 درصدی دانش آموزان اصفهانی از شاد، جلوگیری از خروج ارز با محصولات نو از مهمترین تیتر صفحه اول روزنامه های دوشنبه اصفهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۵    
مسابقه مشاعره دانش آموزان استان اصفهان نوروز امسال از شبکه استانی اصفهان و شبکه ملی شما پخش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دانش آموزان در طول ایام نوروز در کنار برنامه های هنری؛ داستان خوانی، داستان گویی و داستان نویسی را نیز با راهنمایی معلمان فرا می گیرند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۶    
رییس اداره خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان گفت: ثبت دو هزار و 95 ایده در نهمین رویداد ایده پردازی شهر نشان دهنده رشد سه برابری حضور دانش آموزان اصفهانی در این رویداد نسبت به سال گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۰۱    
در آستانه نوروز، دانش آموزان اصفهانی 100 بسته کمک معیشتی تهیه و بین خانواده های نیازمند توزیع کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
انجمن های اسلامی دانشجویان بریتانیا به 14 دانش آموزان نیازمند اصفهانی تبلت اهدا کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۴    
مراسم نمادین زنگ نیکوکاری در مدرسه خیرساز حاج حسن اصلانی اداره ناحیه 4 اصفهان برگزار شد. در این مراسم که با حضور قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) و معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان برگزار شد، تعدادی از دانش آموزان اصفهانی نیز با رعایت همه نکات بهداشتی و حفظ فاصله ایمن حضور داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور 2 استودیوی مجهز در جهت برقراری عدالت آموزشی و همچنین برای تولید محتوای آموزشی در استان اصفهان تاسیس شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: از مجموع 42 دانش آموزی که به مرحله نهایی المیپاد علمی راه پیدا کرده بودند، 14 نفر مدال طلا، 14 نفر مدال نقره، 7 نفر مدال برنز کسب کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نصر اصفهانی، گفت: در طرح کلاس شهر ، مهارت های مختلف و فرهنگ شهروندی تبدیل به محتوا شده و به دانش آموزان منتقل می شود تا در آینده شهروندان آگاه تری برای شهر داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۱    
دانش آموزان اصفهانی رتبه های برتر المپیاد علمی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور را کسب کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان مقطع دبیرستان در همایش کشوری "روز فیزیک" که به همت دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان و با همکاری انجمن فیزیک ایران برگزار شد با تفکر و نگاه عمیق و هدفمند به پدیده های آفرینش از دیدگاه علم فیزیک آشنا شدند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۱    
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: حدود نیمی از دانش آموزان پایه اول اصفهان در یادگیری ریاضی و ادبیات با مشکل روبرو هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش اصفهان گفت: هشت درصد دانش آموزان اصفهان به دلیل مشکلات اقتصادی، دسترسی به نت و یا عدم دسترسی به نرم افزار نمی توانند از آموزش مجازی استفاده کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۸    
معاون آموزش تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش اصفهان گفت: بیش از 30.1 درصد دانش آموزان در کشور اضافه وزن دارند و اصفهان هم با میانگین پایین تری معادل 30 درصد در این بحران قرار دارد که این اتفاق فاجعه ای برای آینده است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: هر سال توزیع قرض ویتامین دی داشتیم که امسال دو دانشگاه علوم پزشکی فعالیت می کنند، اصفهان وی تامین دی را در اختیار مدارس قرار داده اما کاشان هنوز نتوانسته است که این کار را انجام ده
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۷    
ایسنا/اصفهان معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از ثبت اطلاعات بیش از 800 هزار دانش آموز اصفهانی در سامانه سناد خبر داد و گفت: براساس اطلاعات ثبت شده بیش از 90 درصد دانش آموزان استان، حدود 30 درصد دانش آموزان دچار چاقی و اضافه وزن هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۶    
دانش آموزان اصفهانی کفش هوشمند با قابلیت گزارش خطای حرکتی طراحی کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دانش آموزان اصفهانی موفق به طراحی کفش هوشمند با قابلیت گزارش خطای حرکتی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون آموزش دوره متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اعلام اینکه بیش از 95 درصد دانش آموزان اصفهانی دوره متوسطه دسترسی به امکانات آموزش مجازی دارند، گفت: باتوجه به غیرحضوری و مجازی بودن امتحانات ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 800 هزار دانش آموز استان اصفهان به همراه اعضای خانواده مانور زلزله را در بستر شبکه شاد برگزار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش اصفهان گفت:با توجه به هزینه بر بودن آموزش مجازی برای والدین و شرایط اقتصادی موجود، گزارشهایی از حضور عده ای از دانش آموزان در بازار کار دریافت کردیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۶    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از درخشش دانش آموزان اصفهانی در مرحله کشوری نهمین جشنواره نوجوان سالم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۰    
43 نفر از دانش آموزان استان اصفهان موفق شدند به مرحله سوم المپیادهای مختلف راه پیدا کنند، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا این کلاس ها به صورت مجازی برگزار گردید و قرار است آزمون نیز در آینده نزدیک برگزار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: برنامه های سیزده آبان به دلیل شیوع کرونا و محدودیت های صورت گرفته به جای میدانی به شکل محتوایی برای دانش آموزان اجرا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۵۲    
گروه استان ها- از روزها قبل دانش آموزان اصفهانی فعالیت های خود را برای شرکت در مراسم مجازی 13 آبان آغاز کرده اند و در برخی از شهرها نیز مراسم نمادین برگزار خواهد شد.