جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۱:۰۵Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر مدرسه»

حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب، خواستار اخراج دیپلمات های فرانسه از کشور شد و گفت: وقتی دشمنان قسم خورده اسلام، دست به تخریب و هتاکی مقدسات می زنند، موظفیم بدون فوت وقت پاسخ دهیم،لکن هر کس در هر پست و لباس و مقامی که قرار گرفته، فراموش نکند تا ابد مدیون محمد و آل محمد(ص) است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۱۷    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: تعدادی از طلاب گروه جهادی من القلوب مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام بیجار برای مشارکت در طرح جهادی برداشت زعفران خراسان اعزام شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر یک مدرسه ابتدایی در مصر با برخورد خشونت آمیز خود، انگشت دست دختر بچه ای را قطع کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۲:۴۴    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) مشکات کرمانشاه، گفت: کور دلان داعش که به اسم اسلام جنایات شرم آوری را در حق اهل سنت و تشیع مرتکب شدند، در حقیقت فرزند خوانده شیوخ مرتجع عرب بودند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران شهید مطهری(ره) کرج گفت: اهانت به پیامبر اسلام(ص) آرایش سیاسی جریان صهیونیسم علیه ملت ها در شرایط شیوع کرونا است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۳    
مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد، بر شب زنده داری در کنار پرورش نیروی تعقل و تفکر، ترویج فرهنگ صرفه جویی، تاکید بر اصل قرآنی تقیه، تبین جایگاه اهل بیت آل محمد (علیهم السلام) در جامعه و پاسخ به پرسش های روز در مسیر بندگی خدا تاکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۶    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت معصومه سلام الله علیها جم از رشد چهار و نیم برابری جذب این مدرسه در سال400-1399 خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی فعله گری گفت: نویسنده ای که در یک برج عاج بنشیند و درد مردم را نداند از میان کارهایش مدیر مدرسه و آثاری چون آثار داستایوفسکی و تولستوی در نمی آید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۲:۰۲    
حوزه/ یک روز که برای ارائه گزارشی از وضعیت حوزه علمیه علی بن ابیطالب(ع) ملایر محضر آیت الله فاضلیان رسیدم، بعد از ارائه گزارش، موقع خداحافظی گفتند من از شما خواهشی دارم که شرایطی را فراهم کنید تا خدمت طلاب برسم و کفش های آنها را جفت کنم .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مدرسه مطالعات اسلامی و فرق شیعه جامعه المصطفی (ص) عنوان کرد: مسئله انتظار نیازمند نهضت است و صرفاً مقصر دانستن یک نهاد در این زمینه درست نیست و در واقع باید یک بسیج همگانی ایجاد شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با بیان این که عقلانیت به معنای محافظه کاری نیست، گفت: در اندیشه ی رهبر انقلاب اسلامی، اسلام با سه گانه ی عدالت ، عقلانیت و معنویت معنا می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۸    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت امام صادق(ع) بیجار با صدور بیانیه ای توهین بی شرمانه رییس جمهور فرانسه به ساحت مقدس رسول اکرم(ص) و اسلام را به شدت محکوم کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول شبکه دانش آموزی شاد تاکید کرد: هیچ مدیر مدرسه و یا معلمی حق ندارد، دانش آموز بی بضاعتی را به داشتن گوشی یا تبلت مجبور کنند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۳۰    
مدیر مدرسه علمیه ثامن الحجج(علیه السلام) شهرستان پارس آباد به طرح و برنامه جهانی مهدویت اشاره کرد و گفت: اندیشه مهدویت یک طرح راهبردی برای حکومت دینی می باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه فاطمیه بندپی بابل گفت: حضور فعال طلاب در سطح جامعه و فضای مجازی برای بالا بردن سطح اندیشه و بصیرت جامعه، زمینه ساز امر ظهور خواهد بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه طالبیه تبریز از اعلام آمادگی گروه جهادی طلاب این مدرسه در پی فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر حضور جوانان در صحنه مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۲    
کرمانشاه - مدیر مدرسه علمیه کنگاور گفت: بصیرت و داشتن روحیه انقلابی بارزترین صفت شهدا، ایثارگران و رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۹    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب گفت: حرف مردم مقاومت است، نه سازش با آمریکا؛ هشدارهای عبرت آموز امامین انقلاب، چرا سازشکاران با شیطان بزرگ را از خواب غفلت بیدار نمی کند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۳۰    
مدیر مدرسه علمیه ثامن الحجج(علیه السلام) شهرستان پارس آباد از اردبیل مبنای نظام فکری زن منتظر را معارفی دانست که می تواند با این معارف منتظرپروری نماید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۵۲    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور گفت: جولان گرانی و عدم نظارت بر قیمتها مردم را به سختی و دردسر انداخته است و اصلاح امور نیاز به روحیه انقلابی و مدیریت جهادی دارد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس اجتماعی: بعد از برگزاری کلاس مجازی دانش آموزان رودباری کنار جاده یک مقام کشوری وزارت ارتباطات از حل سریع این مشکل خبر داد. دانش آموزان دبستان شهید پور امید علی براگور شهرستان رودبار بخش بلوکات باید به دلیل سرعت اینترنت پایین به لب جاده و منطقه خاصی که فقط در آنجا اینترنت قابل ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهید صدوقی واحد 5 قم از حضور طلاب این مدرسه در سواحل مازندران جهت ارائه برنامه های تبلیغی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان و امام جمعه زاهدان با صدور پیامی درگذشت مولوی عبدالحکیم صالحی مدیر مدرسه دینی عزیزیه کنارک این استان را تسلیت گفت.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۳    
مدیر مدرسه علمیه عباسقلی خان، گفت: با توجه به اینکه پایه اولیه شکل گیری هر تمدنی، انسان است لذا می توان با خلوت، تفکر و مناجات شبانه به تمدن اسلامی دست یافت.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام الله علیها) شهرستان مشگین شهر با تاکید بر مقابله با تهاجم فرهنگی گفت: پیشبرد اهداف مبلغان دینی به شناخت دقیق آسیب های اجتماعی وابسته است.
مسعودصادقی سرپرست رایزنی فرهنگی کشورمان درارمنستان از کلاس های زبان فارسی در روستای کارپی ایروان بازدید و با مسولین مدرسه کارپی به گفتگو پرداخت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران برازجان از برگزاری دوره آموزشی مهندسی فرهنگی و مهارت تبلیغ در این مدرسه خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۶    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه تاکستان گفت: طلاب و روحانیون هر زمان که نیاز باشد در کنار مردم حضور دارند و در شرایط بحرانی جامعه امروز و شیوع کرونا نیز در صحنه خدمت به مردم و مقابله با این ویروس منحوس به خوبی نقش آفرینی می کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم بوشهر در بیان اهمیت وقف گفت: وقف، غنیمتی برای اشاعه فرهنگ دینی است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مدرسه امین آیت الله گلپایگانی متوسطه اول ناحیه یک اهواز گفت: ما نسبت به تربیت و موفقیت نسل جوان مسئول هستیم و باید رسالت خود را نسبت به این نسل به بهترین شکل تحقق بخشیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اختصاص 16 هزار تسهیلات قرض الحسنه برای خرید تبلت گفت: تسهیلات قرض الحسنه برای خرید تبلت به هر شهرستان داده می شود که توسط مدیر شهرستان پیگیری و با نظارت مدیر مدرسه ظرف 3 روز با سود 4 درصدی به حساب والدین واریز شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۵:۴۶    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه گفت: آعدم اطاعت مسئولین در هر پست و مقامی از اوامر ولی فقیه، در حقیقت تخطی از موازین شرعی است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آیا معلم یا مدیر مدرسه هستید و از اشکالات فراوان شاد به ستوه آمده اید؟ آیا والدین دانش آموز هستید و مجبورید برای بهره مندی دلبندتان از آموزش مجازی، چندین پیام رسان ایرانی و خارجی برایش نصب کنید؟ همه شما متخلف و مخاطب سخنان امروز وزیر آموزش و پرورش هستید!
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۹    
مدیر مدرسه روستای کارچان از توابع شهرستان قصرقند از نیاز ضروری دانش آموزان این روستا به لوازم التحریر برای آموزش در کلاس درس خبرداد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۷    
حوزه/مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار صلح امام حسن (ع) پرشکوه ترین نرمش قهرمانانه در تاریخ جهان اسلام خواند و گفت: برخی جریان های فکری، معلوم الحال و کسانی که به دنبال دوستی با شیطان بزرگ آمریکا هستند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۶    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه علوی قم با اشاره به اینکه رفتار محبت آمیز، محور سیره اخلاقی پیامبر اکرم(ص) است، گفت: اهتمام در جهت حل مشکلات مردم، تأسی به سیره نبوی و علوی است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۲    
مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد، بیان کرد: برای هر صندلی مدیریتی در جمهوری اسلامی ایران، یک واقعه کربلا را پشت سر گذاشته ایم، لذا مسئولان باید با توجه به این موضوع در حل مشکلات مردم و جامعه، اقدام کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان گفت: دوره آموزشی احکام اموات با حضور بانوان داوطلب امر تغسیل و تکفین در این مدرسه برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۴    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه با بیان اینکه چهارمین شهید محراب مایه مباهات مردم کرمانشاه است، گفت: شهید آیت الله اشرفی اصفهانی(ره) پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تدبیر، سلاح زنگ زده اختلاف و تفرقه شیعه و سنی را به وحدت و برادری تبدیل کرد.
مسعود صادقی سرپرست رایزنی فرهنگی کشورمان درارمنستان با خانم سیرانوش وارطانیان مدیر مدرسه 6 ایروان موسوم به هاکوب کاراپنتس درمورد فعالیت های مربوط به زبن فارسی دیدارو گفتگو کرد. ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۳۰    
مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس گفت: مسیر تحصیل علوم دینی در حوزه علمیه، راه نیکوکاران و انبیا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ماجرای خودکشی دانش آموز 11 ساله با ابهاماتی همراه است و هنوز علت اصلی ماجرا مشخص نیست در همین رابطه مدیر مدرسه "محمد" حرف هایی برای گفتن دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۶    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور گفت: بزرگترین سرمایه ای که در طول تاریخ تاکنون توانسته اسلام و اعتقادات مردم را از چنگال خناسان و استعمارگران نجات دهد، و به انقلاب اسلامی منجر شد، حضور عالمان انقلابی و ظلم ستیز در اقصی نقاط کشور است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۶:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
غلامرضا بنی اسدی: ماجرا یک "اما" ی بزرگ دارد نه در حوزه روانشناسی ماجرا بلکه در همین حوزه آموزش؛ "گوشی را مدیر مدرسه اهدا کرده است". یعنی ساختاری حاکمیتی، پا به میدان نگذاشته تا به شکلی بایسته و شایسته تکریم مشکل موجود را از اساس حل کند حال آنکه اصل سی ام قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ...
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
آفتاب یزد- گروه شبکه: خودکشی پسر یازده ساله اهل بوشهر خبری است که طی چند روز گذشته در رسانه ها منتشر و با بازتاب های بسیاری همراه شد که بعضا ناحق بود. چرا که در گمانه زنی های اولیه علت مرگ محمد این پسر یازده ساله نداشتن تلفن همراه برای شرکت در کلاس های مجازی عنوان شده بود ...
شبستر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سجاد امامی به عنوان مدیر مدرسه علمیه امیرالمؤمنین(ع) شهرستان تسوج معرفی شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۹    
سنندج/ دو تن از اساتید نخبه حوزه علمیه استان کردستان با حضور مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان و مدیر مدرسه علمیه امام صادق(علیه السلام ) شهرستان بیجار تجلیل شدند.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مادر سیدمحمد موسوی زاده دانش آموز فقید 11 ساله دیری با قدردانی از حمایت های مدیر دبستان فرزندش، به اهدای گوشی توسط مدیر مدرسه و عضویت او در شبکه شاد اذعان کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۲    
کردستان - مدیر مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: باید اذعان کرد که در بُعد رسانه ای به شخصیت رسول اکرم (ص) کمتر از آن چیزی که هست، پرداخته شده است.