یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۵:۰۵Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر مدرسه»

وزارت آموزش و پرورش   ۲ ساعت پیش    
روزهای یکی یکی از پس هم می آیند و میروند و رفته رفته به نوروز نزدیک می شویم در این میان هستند دانش آموزانی که به سبب فقر خانواده صدایشان در هیاهوی شادی دیگران گم شده است اما هستند انسانهای بزرگ ونیک اندیشی که با کمک های مالی خود همواره لبخند را بر روی لبان کودکان معصوم با نیازهای ویژه می نشانند. ...
حوزه   ۳ ساعت پیش    
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه کهنوج گفت: حضور در جمع طلاب سیل زده و دلجویی از آن ها، جمع آوری کمک های نقدی، خرید وسایل منزل برای طلاب سیل زده، اهدای بسته غذایی و بهدا شتی و شرکت گروهی از طلاب در اردوی جهادی زعفران از فعالیت هایی بوده که توسط مبلغین جهادی مدرسه صورت پذیرفته است.
حوزه   ۴ ساعت پیش    
مدیر مدرسه علمیه حضرت فاطمه (سلام الله علیها) رفسنجان گفت: از ابتدای سال 1399 فعالیت های مختلف در عرصه های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی انجام شد که به دلیل شرایط کرونایی، اکثر آنها در فضای مجازی اجرا شد.
سلام نو   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر زن یک مدرسه یهودی ارتدوکس در شهر ملبورن استرالیا به جرم تجاوز و آزار و اذیت 74 کودک بازداشت شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۲    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب کبری(س) رفسنجان گفت: از اقداماتی که در راستای تأسی به سیره حضرت رسول (ص) انجام شد، راه اندازی بخش آموزش زبان های خارجه است چرا که دین اسلام یک دین جهانی است و حضرت پیامبر(ص) برای گسترش دین اسلام به جهان، مبلغ متخصص تربیت کرد و به کشورهای مختلف جهان فرستاد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۶    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه ، گفت: تصویب FATF آب باریکه فروش نفت را بسته و سرنوشتی جز برجام نافرجام برای کشور نخواهد داشت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۰    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(س) استان کرمان گفت: مدرسه در زمینه های گوناگون از جمله پژوهش و آموزش دارای عملکرد مطلوبی بوده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۷    
امام جمعه اهل سنت و مدیر مدرسه شافعیه سقز، گفت: عمل به آیه شریفه "واعتصموا به حبل الله جمیعا ولا تفرقوا" در نتیجه عمل به رهنمودها و توصیه های بزرگان اسلام تحقق خواهد یافت، باید با پیروی از پیامبر اسلام که پدرانه امت اسلامی را هدایت کردند گام برداشت تا نتایج مفیدی حاصل گردد.
در دیدار رایزن فرهنگی ایران در اتیوپی با مدیر مدرسه دون بوسکو بر ضرورت تأسیس گوشه ایران در کتابخانه این دبیرستان، تأکید شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سلمان رستمی، رایزن فرهنگی ایران در اتیوپی با یلال ظلالم ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۲:۳۲    
حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت همدان با بیان اینکه در گام دوم انقلاب برای رسیدن به تمدن اسلامی نیازمند حضور موثر روحانیت انقلابی هستیم، گفت: خطری که امروز نیز همانند دوران امام(ره) حوزه را تهدید می کند و دشمن به دنبال تحقق آن می باشد، خطر سکولاریزه کردن حوزه ها و جدا کردن روحانیت از انقلاب است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۸    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه عصمتیه سمنان گفت: اگر حوزه خواهران پویایی و شکوفایی را داشته باشد و آن رونق را بیش از پیش داشته باشد یقیناً در جامعه هدایت مسیر راحت تر می شود همه این ها مسئولیت حوزه خواهران را زیاد میکند و حوزه خواهران این تکلیف سنگین را نیز به دوش دارند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۸    
حوزه/ نشست هم اندیشی مدیر مدرسه علمیه کوثر با مسئول کانون مداحان استان خوزستان و کانون بانوان فرهیخته سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان خرمشهر، برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۱    
حاجیه خانم زندی، مدیر مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا(س) مشهد دار فانی را وداع گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه محمودیه فاروج گفت: واقف نیک اندیش فاروجی یک قطعه زمین مسکونی به مساحت 360 مترمربع را با نیت رفع نیازهای این مدرسه علمیه وقف کرد.
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۰    
مازندران دیار سبز کشور است که حتی از درون سنگ هایش هم سبزه می روید و طبیعی بوده در این استان پربرکت هر چه بِکاری مقرون به صرفه است، این موضوع را مدیر مدرسه ای در محروم ترین نقطه استان خیلی خوب درک کرده؛ به طوری که با وجود اینکه مدیر است و آرزوهای بزرگی در سر دارد و گام های بلندی نیز برداشته ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۲:۱۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب(س) استان کرمان گفت: 90 نفر از مبلغین مدرسه با ادارات و نهادهای مختلف ارتباط و تعامل داشته و فعالیت جهادی انجام می دهند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۳۸    
شهرری(پانا) - به مناسبت هفته تربیت اسلامی در دبیرستان نورعلم آموزش و پرورش ناحیه یک ری، با حضور مدیر ،معلمین و اعضا انجمن اولیاء و مربیان، از دانش آموزان برگزیده تجلیل بعمل آمد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه بقیةالله(عج) اندیمشک، گفت: رویداد ملی هسته های پیشرفت کشور باهدف افزایش سطح توانمندی گروه های جهادی در جهت رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی منطقه و سرعت در کار تبلیغی، فرهنگی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۵    
مدرسه پسرانه شهید صیاد شیرازی واقع در شهرک بعثت بندر ماهشهر، خانواده ها را برای دریافت کارنامه فرزندان خود در این وضعیت قرمز کرونایی، ملزم به حضور در مدرسه کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۲    
حوزه/مدیر مدرسه علمیه کامیاران گفت: طلاب و روحانیون باید به دقت تحرکات جبهه دشمن را رصد کنند تا به خوبی بتوانند جامعه اسلامی را در مقابل توطئه ها بیمه کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۳    
مدیر مدرسه علمیه ریحانه الرسول(سلام الله علیها) یزد گفت: معاد و زندگی پس از مرگ جزء اصول دین است و یکی از نسخه های شفا بخش و حیات بخش، یاد مرگ است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) شهرستان رامهرمز از اعزام اولین گروه از مجاهدان بسیج طلاب شهرستان رامهرمز برای کمک به بیماران کرونایی و کادر درمانی بیمارستان های اهواز خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۵    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه عصمتیه بابل گفت: این مکان که از سال 1347 به عنوان یک مکتب و مرکز دینی پایه گذاری شد و نیم قرن سابقه دارد طلبه خواهر می پذیرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۷    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه بنت الرسول(س) الشتر از راه اندازی کارگروه پرسمان دینی خواهران طلبه این مدرسه خبر داد .
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
امیر والی پور روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از آغاز سال تحصیلی تاکنون 17 پرونده تخلف مدیران مدارس این استان درخصوص دریافت وجوه از اولیای دانش آموزان به هیات رسیدگی به تخلفات اداره کل آموزش و پرورش البرز ارسال شده است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۵    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اصلی ترین موضوعی است که باید مورد تاکید و توجه قرار گیرد و همه دست اندرکاران و نخبگان به عنوان یکی از مجریان تحقق بیانیه گام دوم انقلاب باید آگاهی کامل به این بیانیه داشته باشند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری کارگاه آموزشی مدیران مدارس متوسطه نظری استان با محوریت برنامه ریزی مطالعاتی دانش آموزان برای امتحانات نهایی و کنکور سراسری خبر داد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۹    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه ولی عصر(عج) شهر سامن با تاکید بر اینکه حوزه علمیه مهم تر از رسالت تبلیغی، به رسالت علمی خود توجه داشته باشد، گفت: پس از صدور بیانیه گام دوم، جنب و جوش بیشتری در حوزه به وجود آمده است و در کنار اقدامات طلاب ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۱    
حوزه / دانشجویان عدالتخواه تبریزی در دیدار با مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین(ره) تبریز از راه اندازی دادِستان آذربایجان خبر دادند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۷    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه سردارین قزوین گفت: امروز نسل نوجوان و جوان، تشنه دریافت پاسخ سؤالات و شبهات است و از این روز وظیفه روحانیون بسیار مهم خواهد بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۸    
حجت الاسلام خلفانی گفت: امام نه تنها در منشور روحانیت که بارها درباره خطر اشرافیت روحانیت هشدارهایی داده اند. وقتی در رأس این انقلاب امامین انقلاب در اوج ساده زیستی زندگی کردند پس همۀ مسئولین ما به خصوص آنهایی که در لباس روحانیت هستند باید اینطور باشند.
میگنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۲    
هنگامی که یک عضو مدرسه حتی مشکوک به این شود که یک دانش آموز ممکن است خودکشی کند، این سوء ظن را باید بلافاصله به مدیر مدرسه و همچنین به روانشناس یا مشاور مدرسه که در ارزیابی خطر های خودکشی و پیشگیری از خودکشی آموزش دیده است اطلاع دهد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۸    
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا( سلام الله علها) آمل گفت: برنامه آموزشی ما این است که از پایه دبستان تا دکتری را تحت پوشش قرار دهیم و در حال حاضر در این مدرسه از دبستان و سطح دو آموزش داده می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۴    
مدیر مدرسه علمیه حضرت معصومه سلام الله علیها جم، از برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در اعتکاف مجازی این مدرسه تقدیر به عمل آورد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۸    
مدیر مدرسه علمیه حضرت رقیه (س) برازجان از تشکیل کار گروه تبلیغ هوشمند پذیرش سال تحصیلی جدید خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: حضرت زینب (سلام الله علیها) در کنار امام سجاد (علیه السلام) وظیفه مهم تداوم نهضت عاشورا را بر عهده داشت و سخنان کوبنده این بانوی بزرگوار در مجلس یزید پس از واقعه عاشورا علاوه بر رسوایی حکومت بنی امیه بیانگر شخصیت والای این شخصیت برجسته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۶    
اداره آموزش و پرورش منطقه کاکاوند با حضور رییس و سایر اعضا برنامه یاریگران زندگی را دربستر فضای مجازی برگزار نمود . به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه کاکاوند این برنامه صبح روز دوشنبه 4 اسفندماه 99، برگزار گردید. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۱۸    
تهران (پانا) - مدیر مدرسه نرگس در منطقه یک شهر تهران از تشکیل مجمع خیرین دانش آموزی این مدرسه خبر داد که تلاش دارد به افراد بی بضاعت کمک کند. مدرسه دولتی نرگس در منطقه یک تهران، هم یک مدرسه عادی است و هم نه ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اراک گفت: شخصیت بالاتری از حضرت علی(ع) نیست؛ ایشان در فضائل و سجایای اخلاقی، تقوا، عبادت، شجاعت، ظلم ستیزی و اجرای عدالت دارای مقام والایی است. حضرت علی(ع) الگوی همه عدالتخواهان است که چگونه عدالت را اجرا کرد.
شاهین پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۱۲    
مدیر مدرسه اهل البیت(ع) گفت: بارزترین وجه حضرت علی (ع) دستگیری و حمایت از فقرا و نیازمندان جامعه بود و سعی می کرد طبقات جامعه را به هم نزدیک کند کسانی که بخواهند به امیرمومنان اقتدا کنند بهترین کار حمایت از اقشار مستضعف و محروم جامعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه ای بجنورد به تشریح ابعاد شخصیتی امام علی(ع) پرداخت و گفت: ولایت امام علی(ع) مهم ترین موعظه قرآن کریم به مردم است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۳    
حوزه/ حجت الاسلام امیر یزدان پرست، طی حکمی از سوی مدیر حوزه علمیه خوزستان، به عنوان مدیر مدرسه علمیه خاتم الانبیاء اهواز معارفه و منصوب شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه ای بجنورد با بیان اینکه امیرالمؤمنین (ع) و قرآن یک حقیقت واحد هستند، گفت: امیرالمؤمنین (ع) و قرآن معیت دارند و این معیت، هم جواری نیست؛ بلکه جان امیرالمؤمنین (ع) و جان قرآن یکی است و حقایق قرآن با قلب امیرالمؤمنین (ع) یکی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۹    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا البتول (س) گفت: مدرسه علمیه کشکوئیه در عرصه های مختلف فرهنگی، پژوهشی وآموزشی فعالیتهای متعددی داشته است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۳    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه رکن الملک گفت: ولایت امیرالمومنین(ع)، معیار و ملاک حق و باطل است، همان گونه که پیامبر(ص) در این باره می فرمایند: "علی مع الحق و الحق مع علی" علی، با حق است و حق با علی است و البته این از باب پرستش امیرالمومنین(ع) نیست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها_ مدیر مدرسه علمیه مشکات بابیان اینکه رویکرد مدرسه علمیه مشکات جذب نخبگان از دانشگاه و مدارس نخبگانی است، گفت: طلاب مدرسه علمیه مشکات حضور فعالی در دانشگاه ها برای تبلیغ معارف دینی دارند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۴    
حوزه/ طی مراسمی با حضور حجج اسلام و المسلمین حاجتی و موسوی زاده، مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) شهرستان اندیکا معارفه شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۱    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب همواره روشنگر راه ملت مقاوم و استکبارستیز ایران اسلامی بوده و امروز کشوری هستیم که زیر سایه پیروی از ولایت به موفقیت های زیادی رسیده ایم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
به گفته معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش، ایران در سال 2019 نسبت به دو سال گذشته در آزمون تیمزو پرلز دو نمره افت داشته که بخش عمده این افت امتیاز به وضعیت نیروی انسانی آموزش و پرورش برمی گردد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از فرهنگیان بسیجی؛خانواده ها و دانش آموزان باحضور خودجوش در مدارس اقدام به پخت غذا نموده و در اختیار زلزله زدگان قرار می دهند به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد ...