جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۶:۴۶Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شکایت از خبرنگاران»

هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۹:۱۲    
موضوع طرح شکایت قضایی از رسانه ها را امری مذموم تلقی و از مدیران دستگاه های اجرایی انتظار داریم که از اعمال شکایت بر علیه رسانه های رسمی برحذر باشند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۶    
به گزارش مشرق، مهدی کشت دار، مدیر عامل خبرگزاری میزان درباره وضعیت پرونده شکایتی از خبرنگاران در قوه قضائیه طی توییتی نوشت: دولت هنوز 200 پرونده باز شکایت از خبرنگاران در قوه قضاییه دارد!
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در پی اطلاعیه روابط عمومی معاونت حقوقی ریاست جمهوری مبنی بر ارسال نامه های اعلام گذشت رئیس جمهور از خبرنگاران به دادسرای تهران، مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد که 200 مورد شکایت دولت از افراد حقیقی و حقوقی در دولت فعلی وجود دارد که طبق استعلام صورت گرفته ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۷:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
شفقنا- روابط عمومی معاونت حقوقی ریاست جمهوری به اظهارات غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه مبنی بر اینکه هیچ نامه ای درخصوص اعلام گذشت ریاست جمهوری از شکایت علیه خبرنگاران و رسانه ها، به قوه قضائیه واصل نشده، پاسخ داد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۷۷ سایت دیگر  
نامه ای مبنی بر اعلام گذشت رئیس جمهور از شکایت از خبرنگاران به دادسرای تهران و دادسرای فرهنگ و رسانه واصل نشده است.
برترین ها / آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۷:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان: ماجرای قرارداد با فرزند عضو مطرح فدراسیون که تضمین کننده صعود است! فوتبال ایران کثیف و تحت سلطه دلالان است ؛ این جمله را احتمالا بارها از زبان بازیکنان، مربیان و مدیران مختلف باشگاه ها شنیده اید ...
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۳    
■ استاندار: شکایت از خبرنگاران را پس بگیرید با آغاز فصل پاییز و احتمال شیوع آنفلوانزا، نگرانی ها از گسترش و انتقال بیشتر ویروس کووید 19 شدت گرفته و مسئولان مربوطه هر روز با تکرار هشدارهای خود بر ضرورت مراقبت و هوشیاری مردم تاکید کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - رییس شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت: هیچ دستگاه دولتی حق شکایت از اصحاب رسانه به واسطه انتشار محتوا در رسانه خود را ندارد.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال انتشار خبر شکایت محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور از چند تن از اهالی رسانه، جوابیه ای از سمت روابط عمومی دفتر پورابراهیمی منتشر شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
هیچ مدیر اجرایی در خرمشهر بدون موافقت فرماندار حق شکایت از خبرنگاران را ندارد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار خرمشهر گفت: هیچ مسئولی حق شکایت از خبرنگاران را در رابطه با خبر ندارد مگر اینکه رضایت من را به عنوان فرماندار گرفته باشد. محمد حیدری ظهر یکشنبه در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار ...
زرک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار الیگودرز با تاکید بر اینکه هیچ مدیری حق شکایت از خبرنگاران را ندارد، گفت: انتقاد باید همراه با ارائه راهکار باشد. به گزارش خبرنگار زرک ؛ حمید کشکولی در تجلیل از خبرنگاران و روزنامه نگاران شهرستان الیگودرز اظهار داشت: خبرنگاران مطالبات مردم را در چارچوب اخلاق و انصاف بیان نمایند. ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
انتشار ویروس کرونا در گیلان با حاشیه هایی همراه شد که یک سوی آن اداره کل ورزش و جوانان استان قرار دارد و سوی دیگر آن مردم و رسانه های محلی. رسانه های محلی عملکرد این اداره و دعوت از ورزشکاران چینی برای حضور در رشت را علت شیوع کرونا در این استان می دانند و اداره ورزش و جوانان نیز به جای پاسخگویی دست ...
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی: وضعیت نقد و انتقاد در کاشان به گونه ای پیش رفته است که به محض کوچک ترین انتقادی، خبرنگار و رسانه نگون بخت و بی دفاع در برابر اتهاماتی همچون نشر اکاذیب، افترا، تشویش اذهان عمومی قرارگرفته و ....
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / محمد ملک آبادی : در هفته ای که امروز چهار روز آن را پشت سر گذاشته ایم 2 بار از پورتال خبری کاشان شکایت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه دستگاه های اجرایی در این استان حق شکایت از خبرنگاران را ندارند، گفت: شکایت از اصحاب رسانه ابتدا باید در شورای اطلاع رسانی لرستان بررسی شود.
یافته   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۲۲:۴۰    
هیچ دستگاهی حق شکایت از خبرنگاران و اصحاب رسانه را ندارد چاپ ایمیل معاونت سیاسی -امنیتی استانداری لرستان با بیان این مطلب که زمینه تعامل مطبوعات با رسانه ها را بیش از پیش در لرستان فراهم خواهیم کرد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: هیچ مدیری در استان حق ندارد از خبرنگاری به جهت انتقات سازنده از دستگاهش به مراجع قضایی شکایت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون استاندار لرستان با تاکید به اینکه هیچ مدیری حق شکایت بدون دلیل از خبرنگاران و رسانه ها را ندارد، گفت: اما اگر فردی به مدیری تهمت زد مدیر می تواند از حق خود دفاع کند و از مسیر شورای اطلاع رسانی استان به دنبال حق خود باشد.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که کمتر از 6 ماه به انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده و افتخاری بجای وقت گذاشتن برای جبران عقب ماندگی های این دو شهرستان در ایام پیش رو، وقت خود را برای شکایت از خبرنگاران اختصاص داده است. ...
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خزر: افتخاری در حالی با بیان اینکه خبرنگاران بازوهای ما در حل مشکلات مردم هستند و نمی توان این بازو را قطع کرد، مدعی عدم شکایت از خبرنگاران می شود که در برگه ابلاغیه دادگاه، از افتخاری به عنوان شاکی پرونده نام برده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۲۲:۴۱    
استاندار خراسان رضوی گفت: تاکنون سعی داشته ایم مشکلات را با گفت وگو حل کنیم و هیچ رسانه ای را در بایکوت خبری قرار ندهیم، از این پس هم هیچ مدیرکلی حق شکایت از خبرنگاران را ندارد و اگر مطلبی هم برخلاف واقعیت منتشر می شود باید با گفت وگو آن را رفع کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حسینی گفت: مدیران کل حق شکایت از خبرنگار را ندارند و اگر گلایه ای دارند باید آن را در کارگروهی مطرح کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش وپرورش گفت: بین خبرنگاران و معلمان وجه مشترک وجود دارد؛ خبرنگاران مانند معلمان، رسولان آگاهی بخش و معلمان رشد افکار عمومی هستند .
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۲:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توئیتر خود نوشت: خبرنگاران امروز با پذیرش مخاطرات در خدمت مردم هستند. محیط آزاد و قانون مند شرط لازم برای ایفاء نقش سازنده آنهاست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۵۵    
استاندار گلستان با بیان اینکه شورای حل اختلاف رسانه در استان شکل خواهدگرفت، گفت: هیچ دستگاه اجرایی حق ندارد از خبرنگار یا رسانه ای در استان شکایت کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرماندار شهرستان قرچک گفت: هیچ مسئولی در شهرستان قرچک حتی در صورت درج اخبار کذب، حق شکایت از خبرنگاران را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار بناب گفت: مسئولان ادارات هیچ گونه حق شکایت از خبرنگاران بابت انعکاس مشکلات و نارسایی ها را ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: هیچ کس حق شکایت از خبرنگاران را ندارد و خبرنگاران هیچ ابایی از طرح دیدگاه های کارشناسانه خود نداشته باشند؛ ما از نقدهای کارشناسانه خبرنگاران استقبال می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۷    
فرماندار پارس آباد گفت:هیچ مسئولی حق شکایت از خبرنگاران و فعالان رسانه ای را به دلیل نقد و انتقاد یا بهانه های دیگر ندارد و اگر موردی هم پیش بیاید باید با گفتگو و تعامل بین یکدیگر حل و فصل شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان گفت: هیچ مسئولی حق شکایت از خبرنگاران و فعالان رسانه ای را به دلیل نقد و انتقاد یا بهانه های دیگر ندارد و اگر موردی هم پیش بیاید باید با گفت و گو و تعامل حل و فصل شود.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شکایت از خبرنگاران ممنوع ؛ این اظهار نظر و نگاه سرپرست استانداری تهران نسبت به رسانه ها است با این تاکید که این امر برای دولت تدبیر و امید که اعتقاد به اطلاع رسانی آزاد دارد زیبنده نیست از این رو هیچ مدیری حق ندارد از رسانه های استان شکایت کند .
ربیع   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از ورامین، شکرالله حسن بیگی عصر امروز در نشست هم اندیشی با نخبگان فعالانه اجتماعی جوانان که در سالن اجتماعات فرمانداری ورامین برگزار شد، اظهار داشت: در همه کارگروه هایی که در استانداری تهران تشکیل می شود ...
امین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۳    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: حل مشکلات اقتصادی باید مورد توجه قرارگیرد و امکانات استان در جهت رونق تولید و افزایش اشتغال بسیج شوند.
بهارستانه   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بخش گلستان گفت: شکایت از خبرنگاران کار غلطی است چراکه این قشر افسران نظام و انقلاب اسلامی می باشند و اطلاع رسانی از سوی اصحاب رسانه نوعی خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی می باشد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اظهار داشت: بعد از دستوری که از سوی استاندار خوزستان در مورد عدم شکایت از خبرنگاران صادر شد، خوشبختانه این موضوع به درصد بسیار پایینی تقلیل پیدا کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاندار مازندران به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار به تمامی فرمانداران و مدیران دستگاههای اجرایی استان دستور داد تا شکایتشان را از خبرنگاران و رسانه ها پس بگیرند.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
استنادنیوز؛استاندار مازندران به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار طی نامه ای از فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست تا شکایت از خبرنگاران را پس بگیرند
آناج   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه روز خبرنگار پای درد و دل خبرنگارانی نشستیم که از درآمد پایین، نبود بیمه، شکایت مسئولین و مشکلات عرصه خبر گلایه داشتند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۴    
واکنش فرماندار جم به شکایت از خبرنگار یکی از خبرگزاری ها.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دشتی گفت: از انتقاد خبرنگاران استقبال می کنم و تا زمانی که در شهرستان حضور دارم از هیچ خبرنگاری شکایت نمی کنم و هیچ مدیری نیز حق شکایت از خبرنگاران را ندارد.
برترین ها / جام جم   ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
طرفداری: سید مهدی رحمتی که چند وقتی است در ترکیب استقلال جای خود را به سید حسین حسینی داده است نسبت به حواشی اخیری که برای وی ایجاد شده است واکنش نشان داد. رحمتی در اینستاگرام خود نوشت: سلام به هواداران عزیز استقلال ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ایذه با تاکید بر لزوم حمایت از خبرنگاران شهرستان و بیان اینکه هیچ اداره ای حق شکایت از خبرنگاران را ندارد گفت: برای رفع مساله بیکاری در ایذه پیش بینی احداث پتروشیمی شده است و دومین جلسه برای بررسی آن برگزار می شود.
دانا   ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۹    
به مناسبت گرامیداشت هفته خبرنگار نشستی در فرمانداری بهار با حضور اهالی رسانه شهرستان و روابط عمومی ادارات و رئیس خانه مطبوعات همدان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۷    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مقرر شده بود هیچ دستگاه اجرایی از خبرنگاران و رسانه ها شکایت نکند اما برخی از دستگاه ها طی روزهای گذشته از چندین رسانه و خبرنگار شکایت کرده اند، عملکرد این دستگاه ها خوب است و نباید به بهانه ای از خبرنگاران شکایت کنند، با این اقدام عملکرد آن ها بهتر نیز می شود.
صبح قزوین   ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای اطلاع رسانی استان قزوین بیان کرد: هیچ مدیر دستگاه اجرایی بدون هماهنگی با دبیرخانه شورای اطلاع رسانی مگر در موارد خاص، حق شکایت از هیچ یک از خبرنگاران و ارباب جراید را ندارند.
ریواس جنوب   ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عزت الله بهشتی در مدیریت منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد آنقدر از رسانه ها و خبرنگاران شکایت کرده است که می توان گفت بخش زیادی از وقت او و مجموعه ای که رسالت های مهمتری دارند در راهروهای دادگاه، علیه خبرنگاران و رسانه ها صرف می شود .
راک نیوز   ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
درحالیکه آستانه پایین برخی از مسئولان در نقد پذیری در طی دولت های مختلف به چلشیتلخ برای خبرنگاران تبدیل گردیده است ،فماندار بهبهان در روز معارفه خود از دستوی شایسته سخن راند . ...
کرد پرس   ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سرویس کردستان-مشاور و سرپرست حوزه استاندار کردستان گفت: متاسفانه بنگاه های اقتصادی بزرگ در استان برای حمایت از خبرنگاران وجود ندارد ولی دولت تلاش خود را برای حمایت مالی برای تقویت رسانه ها و خبرنگاران به عمل می آورد.
شوشان   ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شوشان: نشست هم اندیشی مدیرکل جدید ارشاد خوزستان با اصحاب رسانه برگزار شد. در این جلسه در کنار مطرح شدن معضلات حوزه فرهنگی و هنری ، اهالی رسانه مسائل و مشکلات جامعه رسانه ای استان را مطرح کردند و در نهایت نیز مقرر شد به منظور رسیدن به راهکار ، نشست های مستمری تشکیل شود. ...