جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۸:۵۱Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد مدیریت بحران»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
افزایش خسارت سیل در سوادکوه و پیش بینی سیل جدید منجر به تشکیل ستاد مدیریت بحران با حضور مدیرکل مدیریت بحران مازندران در سوادکوه شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۰۷    
بررسی علت آتش سوزی های منابع طبیعی، مقابله با هجوم ملخ ها و غرق شدگی از محور های جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بویراحمد بود.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شفت – فرماندار شفت با تاکید بر لزوم ساماندهی سردهنه ها در این شهرستان، گفت: مشکل آب کشاورزی شفت جدی است. به گزارش خبرنگار مهر، مهدی نقدی ظهر پنج شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران و بررسی مشکلات آب شهرستان شفت، اظهار کرد: نگرانی برای آب شرب و کشاورزی در شفت مشهود است اما اقدامات [...] ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شفت – مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به اتخاذ برنامه برای پوشش بحران در استان گفت: برنامه محوری و تصمیم گیری درست در بحران ها منجر به فرصت سازی می شود. به گزارش خبرنگار مهر، امیر مرادی ظهر پنج شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران و بررسی مشکلات آب شهرستان شفت، اظهار کرد: برنامه محوری [.. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۲    
ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه اعلام کرد بنابر پیش بینی های هواشناسی وضعیت قرمز در شهرستان اعلام شده است .
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه از صدور هشدار وضعیت قرمز آب و هوایی در فیروزکوه خبر داد و گفت: مردم از اتراق در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند، زیرا احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها و سیلابی شدن مسیل ها و خسارت وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان زرآباد در جنوب سیستان و بلوچستان،گفت: با توجه به هشدار سطح قرمز هواشناسی دریایی، صیادان از رفتن به دریا تا اطلاع ثانوی خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بررسی علت آتش سوزی های منابع طبیعی، مقابله با هجوم ملخ ها و غرق شدگی از محور های جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بویراحمد بود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، جلسه ستاد مدیریت بحران در پنجشنبه مورخه 1402/3/18 با حضور اعضای ستاد بحران و روسای شهرستان ها به صورت وبینار در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان برگزار شد و ضمن آماده باش کلیه ادارات دامپزشکی شهرستان ها مبنی بر نحوه مدیریت بحران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دماوند از آماده باش ستاد مدیریت بحران این شهرستان تا 72 ساعت آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۳:۲۲    
فرماندار فیروزکوه با بیان آنکه جلسه ویژه ستاد مدیریت بحران شهرستان با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران تشکیل می شود، گفت: با توجه به ادامه دار بودن بارش ها، از مردم درخواست داریم از رودخانه ها و مسیل ها فاصله بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۴۸    
ستاد مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان در پی هشدار سطح زرد هواشناسی اطلاعیه ای در خصوص بارش باران و توفان در نقاط مختلف این استان صادر کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد مدیریت بحران اداره کل دامپزشکی استان تهران با توجه به گزارش رخداد سیل در برخی از مناطق شهرستان فیروزکوه تشکیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کنارک گفت: ستاد مدیریت بحران به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی در وضعیت آماده باش قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دماوند گفت: کلیه دستگاه های ستاد مدیریت بحران در حالت آماده باش هستند، از کلیه شهروندان و مسافران درخواست داریم که از اتراق در حاشیه رودخانه های شهرستان دماوند اجتناب کنند.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۴    
فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند در از آماده باش کلیه دستگاه ها طی امروز و فردا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان در پی هشدار سطح قرمز هواشناسی دریایی صادر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۵۸    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کوهدشت گفت : فرآخوان ارسال ماشین آلات اطفا حریق از شهرستان های معین با درخواست ستاد مدیریت بحران انجام گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار یزد با تاکید بر این که مصوبات جلسات ستاد مدیریت بحران لازم الاجراست و قصور دستگاه ها در این امر به عنوان ترک فعل محسوب می شود، گفت: در شهرستان های در معرض خطر آتش سوزی ناشی از خشکسالی، هماهنگی های لازم جهت مدیریت حوادث احتمالی انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد با تاکید بر این که مصوبات جلسات ستاد مدیریت بحران لازم الاجراست و قصور دستگاه ها در این امر به عنوان ترک فعل محسوب می شود، گفت: در شهرستان های در معرض خطر آتش سوزی ناشی از خشکسالی، هماهنگی های لازم جهت مدیریت حوادث احتمالی انجام شود.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۹:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران اصفهان: ملخ های مراکشی به اراضی و مراتع روستاهای پادنای شهرستان سمیرم هجوم برده اند و عملیات مبارزه با این آفت ازطریق سم پاشی توسط تیم مدیریت حفظ نباتات جهاد کشاورزی آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۱    
سرپرست ستادمدیریت بحران وپدافندغیرعامل منطقه 20 ازانجام اقدامات لازم درحوزه ایمنی وآموزش زائرین و شرکت کنندگان مراسم بزرگداشت سالگرد امام خمینی (ره) در این منطقه خبرداد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، مجید آرون درباره تمهیدات پیش بینی شده برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۰    
مهمترین چالش های استان سمنان در خصوص مسائل کم آبی و خشکسالی، ساختمان های نا ایمن و جبران خسارت های ناشی از حوادث در نشست ستاد مدیریت بحران بررسی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مانور لحظه صفر در راستای ارزیابی سطح آمادگی ادارات و دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان دیلم برگزار شد.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان مرکزی آخرین وضعیت برخی مناطق گرفتار سیلاب شهرستان های فراهان و تفرش در پی بارش های مانسونی عصر چهارشنبه و روند عملیات خدمات رسانی را تشریح کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل (پانا) - فرماندار شهرستان گرمی گفت نیرو های امدادی و خدمات رسان در مناطق سیل زده شهرستان گرمی در حال خدمات رسانی هستند. حسین مولایی، فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران گرمی با اشاره به بارش شدید باران و وقوع سیل در این شهرستان اظهار کرد: در پی بارندگی و طوفان و جاری شدن سیل در شهرستان ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۱۰    
به گزارش قم پرس ; جلسه ستاد مدیریت بحران سوخت زمستان 1402، صبح روز چهارشنبه با حضور مدیرعامل شرکت گاز، مدیرعامل پدافند غیرعامل و جمعی دیگر از مدیران نهاد و سازمان های تصمیم ساز و نمایندگان صنایع استان در سالن جلسات شهید سلیمانی شرکت گاز استان قم برگزار شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ساماندهی دریاچه گهر واقع در منطقه حفاظت شده اشترانکوه به ریاست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان، سرپرست فرمانداری دورود، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری و دیگر مدیران برگزار شد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۲    
در جلسه ستاد مدیریت بحران منطقه 4 شهرداری قم موارد مختلفی مانند شناسایی صنایع و اماکن پرخطر و خطرزا، شناسایی مکان های مناسب برای اسکان اضطراری و حادثه سقوط جرثقیل ساختمانی در بلوار امین موردبررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
دوره آموزشی مدیریت بحران با همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی و ستاد مدیریت بحران منطقه 22 در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی وآبخیزداری کشور از تشکیل ستاد مدیریت بحران برای پیشگیری و کنترل حریق در استان های کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
از محل اعتبار ستاد مدیریت بحران و استانداری بیش از 30 میلیارد ریال به ایستگاه پمپاژ آب دشت امام زاده جعفر گچساران اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بررسی خسارت های سیل مونسون و آمادگی برای مواقع بحران به ویژه آتش سوزی از محور های جلسه ستاد مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۰۱    
ستادمدیریت بحران شهرستان مهاباد با هدف جلوگیری ازآتش سوزی درجنگلها و مراتع تشکیل جلسه داد.
برترین ها / روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد که فاز اول ادغام شماره های امدادی در تهران در سال جاری اجرایی می شود.
اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان در پی هشدار سطح زرد هواشناسی صادر شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مانور بزرگ مقابله با سیلاب در راستای ارزیابی میزان آمادگی و توان تخصصی اعضای ستاد مدیریت بحران استان، با نقش آفرینی بیش از 600 نفر از 25 دستگاه اجرایی استان در شازند برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد مدیریت بحران یزد از برگزاری مانور اطفاء حریق در جنگل باغ شادی خاتم با هدف آمادگی نیرو های اتش نشانی برای مقابله با بحران خبرداد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نوآوران آنلاین - به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، جلسه فصلی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در سالن جلسات ستاد بحران منطقه برگزار شد. علیرضا حاجی حسینی، دبیر ستاد بحران منطقه در این باره گفت: در این جلسه که با حضور شهردار منطقه، رئیس ایستگاه 102 آتش نشانی،نماینده مرکز بهداشت غرب ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایران اکونومیست از وزارت جهاد کشاورزی، عباسعلی نوبخت در پنجمین جلسه ستاد مردمی کاشت یک میلیارد درخت که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور مدیران کل منابع طبیعی استان ها برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری از ادارات کل منابع طبیعی استان ها خواست با توجه به شروع فصل حریق و گرما به ویژه در مناطق جنوبی و مرکزی کشور نسبت به تشکیل جلسه مدیریت بحران برای پیشگیری و کنترل حریق در جنگل ها و مراتع تا پایان هفته اقدام کنند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر محمدطیب صحرایی در نشست ستاد مدیریت بحران استان که با حضور معاونین عمرانی و سیاسی و امنیتی استانداری و مدیران دستگاه های عضو برگزار شد ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; مهدی برزویی در جلسه مدیریت بحران منطقه یک که با حضور مدیر این منطقه شهری و اعضای ستاد مدیریت بحران منطقه برگزار شد، ضمن تقدیر از اهتمام ویژه محمدرضاخانی مدیر منطقه نسبت به اجرای برنامه عملیاتی مدیریت بحران ابلاغی دکتر سقائیان نژاد شهردار قم و توجه ویژه نسبت به این حوزه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شازند- استاندار مرکزی گفت: دستگاه های مسئول در ستاد مدیریت بحران نقاط ضعف خود را برطرف کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شازند- مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: رزمایش مقابله با سیلاب در سطح شهرستان های اراک و شازند با حضور 200 تیم امدادی عمل کننده و مشارکت 25 دستگاه عضو ستاد مدیریت بحران برگزار شد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل با اشاره به بارش سنگین باران در همه شهرستان های استان، از خسارات این سیل به روستاها، مزارع کشاورزی و واحد های پرورش ماهی خبر داد و گفت: اعضای ستاد مدیریت بحران از جمله عوامل راهداری و هلال احمر در مناطق آسیب دیده از سیل در حال فعالیت هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: صاعقه موجب مرگ یک جوان دامدار اهل زرنه از توابع شهرستان ایوان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان گفت: اعضای ستاد مدیریت بحران در تمامی شهرستان های استان در آماده باش هستند.