یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۲۰:۴۲Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ملت فلسطین»

تازه ترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فارس: نیتسان هوروویتس رئیس حزب چپ گرای صهیونیستی میرتس می گوید که تصمیم دیوان کیفری بین المللی (لاهه) برای آغاز تحقیقات درخصوص جنایت های جنگی رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطین، کاملا قابل توجیه است. ...
روزنامه سراج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سراج/آیت الله سیستانی در مورد بی عدالتی، ستم، فقر، آزار و اذیت های مذهبی و فکری، سرکوب آزادی های اساسی و فقدان عدالت اجتماعی صحبت کرد که اکثر مردم در کشورهای مختلف با آن مواجه هستند، به ویژه در منطقه ما که همچنان از جنگ ها، اعمال خشونت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس مخالفت دولت آمریکا با آغاز تحقیقات دادگاه بین المللی کیفری درباره جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین را به شدت محکوم کرد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به اعلام واشنگتن مبنی بر مخالفت با تحقیقات دیوان بین المللی کیفری درباره جنایت های رژیم صهیونیستی، تأکید کرد این گام بیانگر سهیم بودن آمریکا در تعرض به ملت فلسطین است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دفتر مرجع عالی قدر شیعیان عراق در خصوص دیدار آیت الله سیستانی و رهبر کاتولیک های جهان در نجف اشرف بیانیه ای صادر کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دفتر آیت الله سیستانی مرجع عالیقدر شیعیان عراق درباره دیدار امروز با پاپ فرانسیس رهبر مسیحیان جهان در نجف اشرف بیانیه ای صادر کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
فارس: وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با انتشار بیانیه ای از سازمان ملل و شورای امنیت خواست که سیستم حمایت بین المللی از ملت فلسطین را فعال کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو مطرح جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر ضرورت محاکمه و اشد مجازات سران رژیم صهیونیستی به سبب ارتکاب جنایات جنگی علیه ملت فلسطین تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۰    
وزیر خارجه اردن بر لزوم همبستگی کشور های عربی برای پایان دادن به اشغالگری رزیم صهیونیستی تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین گفت رژیم صهیونیستی مرتکب انواع جنایت ها علیه ملت فلسطین شده است و جامعه جهانی از اقدامات فاشیستی آن چشم گوشی می کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۱۴    
حوزه/ جنبش جهاد اسلامی فلسطین تعیین اولین سفیر امارات در رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل درگذشت شیخ احمد الزین از علمای برجسته اهل سنت لبنان را تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۱    
محمد جلال فیروزنیا سفیر کشورمان در لبنان ؛ شیخ احمد الزین را یکی از پیشگامان مقاومت به ویژه در مسیر مبارزات ملت فلسطین اعلام کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - همایش رژیم صهیونیستی پژوهی در دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی با حضور سردار احمد وحیدی، ابوشریف نماینده جهاد اسلامی فلسطین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین، تداوم شهرک سازی رژیم صهیونیستی را جنگ واقعی و گسترده علیه ملت فلسطین اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو دفتر روابط بین الملل حماس گفت که نمایندگان پارلمان اروپا در کنار ارسال نامه، باید کاری کنند که جنایات رژیم صهیونیستی رسوا شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۱    
اقلیت فلسطینی مقیم آمریکا و نهادهای حامی ملت فلسطین در نامه ای به آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا خواستار ازسرگیری کمک های این کشور به ملت فلسطین شدند.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه انگلیسی طی گزارشی، به بررسی نقش تاریخی زنان فلسطینی در مبارزات علیه رژیم صهیونیستی پرداخت. پایگاه اینترنتی the conversation طی گزارشی در باره مبارزات زنان فلسطینی، نوشت، بر خلاف آنچه که ممکن است از مبارزات ملت فلسطین تصور شود، زنان نقش فراوانی در مقاومت فلسطین ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
فعالان جنبش فلسطین با حمله به ساختمان شرکت هوافضا، صنایع جنگ افزاری و فناوری اطلاعات رژیم صهیونیستی موسوم به البیت سیستمز Elbit Systems در منطقه هوبر لندن باعث تعطیلی این مرکز شدند. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مردم نیوز : شیخ نعیم قاسم معاون سید حسن نصرالله در سخنانی به مناسبت درگذشت انیس نقاش مبارزه و مفکر برجسته لبنان به نقش بزرگ مرحوم در محور مقاومت اشاره کرد و گفت: وی از عنفوان جوانی در کنار فلسطین ایستاد و هر کسی در کنار فلسطینیان قرار داشت، با او بود و هر کسی علیه ملت فلسطین موضع گیری می کرد ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۷    
وب سایت مؤسسه بین المللی مطالعات راهبردی بریتانیا در یادداشتی نوشت: اواخر دسامبر 2020، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، با سخنانی آشتی جویانه و اظهار امیدواری نسبت به بهبود روابط با آمریکا و اتحادیه اروپا ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین با صدور پیامی سالروز افتتاح سفارت فلسطین در تهران را تبریک گفت و تصریح کرد: آزادی سرزمین اسلامی فلسطین از اشغال دشمن صهیونیستی نه تنها مطالبه ملت فلسطین بلکه از بعد تکلیف دینی، مطالبه امتی در سطح دنیای اسلام محسوب می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حاضران در نشست مجازی "متحدان علیه عادی سازی روابط" بر پایبندی به آرمان های ملت فلسطین و مخالفت با عادی سازی روابط میان کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد؛ امکان ندارد ملت فلسطین شکست بخورد. این ملت به مجاهدان جهان شیوه جانفشانی را آموخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده جنبش حماس در تهران با اشاره به اینکه ملت فلسطین به انقلاب اسلامی و شخص امام مدیون است، خاطرنشان کرد: علمای ما در جهان اسلام می گویند که عادی سازی روابط میان رژیم های عربی و رژیم صهیونیستی خیانت است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سفیر فلسطین در تهران با بیان اینکه وعده امام در راستای حذف رژیم صهیونیستی محقق خواهد شد، گفت: تقویت روحیه وحدت در جهان اسلام و پیروی از اهداف امام خمینی کلید آزادی فلسطین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که متوقف کردن مقاومت در هر صورتی، کوتاه آمدن از حق قانونی و طبیعی و مشروع ملت فلسطین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس، اقدام رژیم صهیونیستی در ممانعت از ورود واکسن کرونا به نوار غزه را جنایتی آشکارا علیه ملت فلسطین اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه مصر و فرستاده ویژه دبیر کل سازمان ملل متحد در امور خاورمیانه، راه های حمایت از مسئله فلسطین را بررسی کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۷    
ابوظبی برای تکمیل خیانت خود به ملت فلسطین محمد محمود آل خاجه را به عنوان نخستین سفیر امارات در رژیم صهیونیستی منصوب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در پیامی به شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر از مواضع اصیل این کشور در حمایت از ملت فلسطین تقدیر کرد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
دستیار ارشد ظریف با بیان اینکه اگر رژیم صهیونیستی از خطوط قرمز عبور کند با پاسخ سختی مواجه خواهد شد، تاکید کرد که ایران تاکنون پیامی برای ترک سوریه از سوی مقامات این کشور دریافت نکرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۰    
ملت فلسطین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تاثیر شگرف این انقلاب بر آرمان فلسطین را تبریک گفتند.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) 42امین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب تبریک و تهنیت گفت. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۶۶ سایت دیگر  
فارس: اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، شامگاه روز چهارشنبه در پیامی به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب از حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران تشکر کرد. ...
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۲۹    
عصر روز 22 بهمن 1357 و لحظاتی بعد از پیروزی انقلاب، انقلابیون به سفارت اسراییل حمله و پس از تسخیر آن را به ملت فلسطین هدیه می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۲۰    
جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان خوزستان به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه اردن گفت که تخریب منازل و آواره کردن ملت فلسطین توسط رژیم صهیونیستی، نقض حقوق بین الملل و در مخالفت صریح با قواعد حقوق بشر است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: جنبش جهاد اسلامی فلسطین سه شنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد که در انتخابات سراسری فلسطین شرکت نخواهد کرد. به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، به دنبال نشست گروه های فلسطین در قاهره ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که در انتخابات زیر چتر توافق اوسلو که حقوق ملت فلسطین را تضییع کرده است شرکت نخواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه اتحادیه عرب درپایان نشست اضطراری قاهره، از حقوق ملت فلسطین در تشکیل کشور مستقل به پایتختی قدس شریف حمایت کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزرای خارجه اتحادیه عرب در بیانیه پایانی نشست روز دوشنبه خود بر مخالفت با هرگونه طرح یا اقدام یک جانبه رژیم صهیونیستی که مغایر با قوانین بین المللی است و تأثیر منفی روی حقوق ملت فلسطین می گذارد و طرح راه حل دو دولتی را نقض می کند، تأکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- نشست اضطراری وزیران امورخارجه کشورهای عربی دوشنبه شب مانند گذشته بدون هیچگونه دستاوردی تنها با ادعای حمایت از ملت فلسطین پایان یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۹    
شیخ الازهر مصر ضمن استقبال از حکم دیوان کیفری بین الملل درباره صلاحیت قضایی این نهاد بر اراضی فلسطین، اعلام کرد، تحقیقات بین المللی درباره جنایت های جنگی رژیم صهیونیستی روزنه امیدی برای پس گیری حقوق ملت فلسطین است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادیه آفریقا خواستار حمایت از ملت فلسطین و لغو محاصره غزه شد؛ درخواستی که با استقبال تشکیلات خودگردان فلسطین و حماس روبرو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
یک روزنامه عربی در گزارشی از پشت پرده تحرکات و فشارهای تل آویو برای جلوگیری از اجرای حکم دادگاه لاهه در خصوص آغاز تحقیقات درباره جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین پرده برداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۵:۲۵    
حماس تصمیم دادگاه بین المللی کیفری را گام مهمی در راستای رعایت انصاف درباره ملت فلسطین و محاکمه جنایتکاران جنگی صهیونیستی قلمداد می کند
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه فلسطین امروز (شنبه) اعلام کرد، در نشست وزیران خارجه عرب تنها یک بند یعنی حمایت از مساله فلسطین و همبستگی عربی با ملت فلسطین مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۷    
جمعیت دفاع از ملت فلسطین با صدور پیامی درگذشت عبدالستار قاسم فرهیخته فلسطینی را تسلیت گفت و تأکید کرد: وی از زمره اندیشمندانی بود که عمری را در راه دفاع علمی از حقوق تضییع شده ملت فلسطین و تبیین عالمانه مقاومت ملت فلسطین سپری کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
فارس: منابع خبری بامداد روز جمعه از شهادت یک جوان فلسطینی در جریان تیراندازی صهیونیست ها در شهرک صهیونیست نشین افرایم واقع در منطقه رام الله خبر دادند. ...