پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۳:۴۷Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ملت فلسطین»

خبرگزاری فارس   ۱۵ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در نشست عالیرتبه شورای امنیت درباره اجرای قطعنامه 2217 که به دلیل عدم صدور روادید، موفق به شرکت در آن نشد، خواستار محاکمه و اجرای عدالت مرتکبان جنایات در غزه از سوی جامعه بین المللی شد و بر حمایت ایران از حرکت مشروع و قانونی ملت فلسطین برای رهایی از اشغال تأکید کرد.
سرپرست حجاج ایرانی در دیدار با دبیرکل شورای عالی سازمان محمدیه اندونزی، بر ضرورت اتخاذ مواضع مشترک در برخی مسایل جهانی مانند مسئله غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین تاکید کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، روز همبستگی با فلسطین در 2023 که به تعبیر آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل با تاریک ترین فصل تاریخ برای مردم فلسطین مقارن شده، فصلی است که داغ سنگین قتل عام بیش از 6000 کودک را بر دل خانواده های فلسطینی باریکه غزه گذاشته و بالای 1 ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، هاکان فیدان وزیر خارجه ترکیه چهارشنبه در سخنانی در نشست شورای امنیت سازمان ملل تصریح کرد، میلیون ها نفر در سراسر جهان با ملت فلسطین همبستگی کردند و ناامید گذاشتن آن ها منجر به ایجاد هرج و مرج در بسیاری از کشورها خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین روز چهارشنبه گفت، اسرائیلی که در حال کشتار ملت فلسطین بوده، هیچ حقی در دفاع از خود ندارد.
پایگاه خبری آوا البرز نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۵    
حماس: انزوای آمریکا در جهان/ ملت فلسطین نبرد را به نفع خود یکسره خواهد کرد – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری شهاب ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
از دید همه انسان های شریف در دنیا چه سازمان ملل و چه شورای امنیت نتوانست کاری فراتر از نامگذاری یک روز برای همبستگی با ملت فلسطین انجام دهند، زیرا آنها نمی توانند قطعنامه هایی را علیه رژیم صهیونیستی و در پس آن محور شرارت یعنی آمریکا اتخاذ کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – همزمان با سالروز بین المللی همبستگی با مردم فلسطین (29 نوامبر)، محمد احمدی کاردار سفارت کشورمان در استکهلم به همراه رؤسای نمایندگی های کشورهای مختلف مقیم سوئد طی مراسمی، مراتب همبستگی، پشتیبانی و حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کاردار سفارت ایران به همراه سایر رؤسای نمایندگی های کشورهای مختلف مقیم سوئد مراتب حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین را اعلام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: روز جمعه 10 آذرماه بعد از اقامه نماز جمعه، تظاهرات حمایت از ملت مظلوم و مقاوم فلسطین در 5 استان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق امروز چهارشنبه به مناسبت روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین بر ایستادگی عراق و حمایتش از حق ملت فلسطین در تشکیل کشور خود در سراسر خاک فلسطین تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - نخست وزیر عراق بر موضع و حمایت از حق ملت فلسطین برای ایجاد کشور مستقل خود تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری الجزایر به مناسبت روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین (29 نوامبر) اعلام کرد، هرگونه معامله مشکوک درباره نابودی مساله فلسطین را رد می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اسامه حمدان از اعضای ارشد جنبش حماس گفت: بایدن باید از ملت فلسطین عذرخواهی کند؛ تلفات دشمن افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی به مناسبت روز جهانی هم بستگی با ملت فلسطین نوشت: این روز در حالی فرارسیده که ملت مظلوم و صبور فلسطین در سرزمین های اشغالی به خصوص نوار غزه 45 روز حملات ددمنشانه ای را تحمل کردند که مصداق کامل جنایت های جنگی و نسل کشی سازمان دهی شده و محاصره عامدانه ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین بر ایستادگی و حمایت عراق از ملت فلسطین برای برپایی کشور خود تاکید کرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
غازی حمد عضو دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: حقوق ملت فلسطین باید روی میز هرگونه تحرک و مذاکرات سیاسی باشد.وی افزود: اگر اسرائیل نیتی جدی برای آزادی اسرا داشته باشد، ما آماده امضای یک توافق جامع و فراگیر هستیم.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دو مقام دولت و مجلس اردن گفتند که در سایه تشدید درخواست مردم این کشور برای لغو قرارداد گازی با رژیم صهیونیستی، در حال بررسی جایگزین ها برای آن هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
پادشاه اردن با ارسال نامه ای به رییس کمیته حقوق غیرقابل تصرف ملت فلسطین تاکید کرد که در مقابل جنایات جنگی اسراییل نمی توان سکوت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- شماری از مردم مسکو و همچنین جمعی از دیپلمات ها و سفیران کشورها روز سه شنبه به مناسبت روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین مقابل سفارت این کشور در پایتخت روسیه حضور یافتند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تفکر بسیجی و روحیه آزادگی امروزه در مقاومت ملت فلسطین نمود دارد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی روی آوردن قلب ها به سمت ملت فلسطین و ایجاد مهاجرت معکوس در سرزمین های اشغالی را دو دستاورد مهم طوفان الاقصی عنوان کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شیخ غازی حنینه، رئیس تجمع علمای لبنان با بیان این که ما لبنانی ها از زمانی که چشم به این دنیا گشوده ایم با مسئله فلسطین زندگی کرده ایم، تاکید کرد که ما در کنار ملت فلسطین و مقاومت آن خواهیم ایستاد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کانون مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی تاکید کرد که در نهایت حماس در یک جنگ شناختی دیگر در برابر رژیم صهیونیستی پیروز شد و این پیام مهمی به ملت فلسطین و حامیانش در رابطه با پایداری آن و پایبندی به ادامه نبرد است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه ای خواهان تداوم مراسم و راهپیمایی ها از سوی ملت های اسلامی و همه آزادگان جهان جهت حمایت از ملت فلسطین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سلیندا سوسا در مراسم تحلیف خود گفت: وزارت خارجه بولیوی به تلاش های خود برای دفاع از آرمان ملت فلسطین و حق آنان برای تعیین سرنوشت خود ادامه خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل پیشین اتحادیه عرب و وزیر خارجه پیشین مصر با بیان اینکه ملت فلسطین قوی هستند، اعلام کرد، انفجار اوضاع قبل از هفتم اکتبر را پیش بینی می کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
یک خاخام یهودی ضمن تأکید بر اینکه نخست وزیر رژیم صهیونیستی کافر است، از روسیه و کشورهای جهان خواست ارتشی را برای دفاع از غزه به این منطقه بفرستند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۵۷    
رئیس شورای جهانی یاری ملت فلسطین و مسائل عادلانه آنها تصریح کرد عملیات مقاومت در تمام میادین و صحنه های فکری، رسانه ای، ادبی،هنری، اقتصادی، سیاسی و نظامی متوقف نشده و همچنان ادامه دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از چهره های حقوقی کشور های مختلف و نمایندگان تعدادی از نهاد های حقوقی بین المللی در حال ورود به الجزایر برای شرکت در کنفرانسی بین المللی در روز های 29 و 30 نوامبر جاری (چهارشنبه و پنج شنبه جاری) با عنوان عدالت برای ملت فلسطین هستند. این تازه ترین کمپین الجزایر در دفاع از مردم غزه است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۲    
عضو اتحادیه تقریب نهاد فعالان سیاسی اظهار داشت: ملت فلسطین با پایداری خود توانسته اند که جهان را بیدار کنند، در واقع هیچ تبلیغات و رسانه ای مثل مقاومت مردم فسلطین نمی توانست دنیا را نسبت به مظلومیت این مردم بیدار کند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۷    
امام جمعه اهل سنت شیراز تأکید کرد: مبارزات ملت فلسطین نقطه عطفی برای آزاد سازی این سرزمین و مسجد الاقصی بوده و وظیفه همه آزادی خواهان جهان است که حامی ملت فلسطین باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اسپانیا، کشور مهم در اتحادیه اروپا است و زبان اسپانیولی زبانی جهانی است، با توجه به مواضع جدی و انتقادی مردم و مقامات این کشور علیه اسرائیل در قبال تحولات نوار غزه و فلسطین، ظرفیت بالایی را در خصوص حمایت از ملت فلسطین شاهد هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در نشست خبری امروزش اظهار کرد: آمریکا بخشی از مشکل موضوع فلسطین است و نه بخشی از راه حل آن.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یک روی دیگر جنگ غزه انعکاس دهنده استانداردهای دوگانه رسانه های کشورهای غربی نسبت به مسایلی مثل مشروعیت بقا – حق دفاع از خود – حقوق بشر – حقوق انسان و حقوق زنان و حقوق کودکان و... هست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام جنبش حماس با اشاره به اینکه مقاومت هرگز در انجام مسئولیت خود مقابل ملت فلسطین کوتاهی نمی کند تاکید کرد که هدف اصلی ما آزادی همه اسرای فلسطینی بوده و کارت های فشار لازم در این زمینه را نیز داریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه قطر در امور همکاری بین المللی در سفر به غزه بر همبستگی دولت و ملت قطر با مردم فلسطین تأکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به اینکه امروز آخرین روز آتش بس موقت در غزه است، گفت: مذاکرات درحال انجام است تا آتش بس موجود در غزه شکل پایدار به خود بگیرد اما رژیم صهیونسیتی برای عبور از خطوط قرمز انسانی هیچ ترسی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه امروز در نشست هفتگی با خبرنگاران ابراز امیدواری کرد که آتش بس در غزه جنبه پایدار بگیرد و شاهد تکرار درگیری و جنگ مجدد نباشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
جمع گسترده ای از مردم کانادا با برگزاری تظاهراتی در پایتخت این کشور، جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین را محکوم کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، داود شهاب، یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد، مقاومت فلسطین در حال بررسی تمدید آتش بس است. براساس گزارش الجزیره، داود شهاب تاکید کرد: ما بیش از هر چیز دیگری به منافع ملت فلسطین متعهد هستیم. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۶:۵۷    
رئیس جمهوری ابراز کرد: بی تردید پیروزی نهایی ملت فلسطین با غلبه بر اشغالگران و نابودی رژیم صهیونیستی به زودی رقم خواهد خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مسئولان جهاد اسلامی فلسطین گفت: هرگز اجازه نخواهیم داد رژیم اشغالگر، شرایط و خواسته های مقاومت را تغییر دهد؛ ما برای خود مواضع، اصول و مطالبات، شرط ها و اولویت هایی داریم که باید محقق شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : در گفت وگوی تلفنی حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با هاکان فیدان، وزیر امور خارجه ترکیه، تحولات فلسطین و برخی موضوعات دوجانبه مورد گفت وگو و تبادل نظر قرار گرفت ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان به صورت تلفنی با همتای ترکیه ای گفت و گو کرد. حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگوی تلفنی با آقای هاکان فیدان وزیر امور خارجه ترکیه، تحولات فلسطین و برخی موضوعات دوجانبه مورد گفت و گو و تبادل نظر قرار گرفت. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مردم ایران امشب و فرداشب با حضور در مساجد سراسر کشور برای پیروزی نهایی ملت مظلوم فلسطین و نابودی رژیم غاصب اشغالگر اسرائیل دست به دعا برمی دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا : سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران در مناسبات منطقه و بین المللی خود قضیه فلسطین را دستاویزی برای احیانا مذاکرات در خصوص دیگر موضوعات قرار نمی دهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست بررسی جنایات رژیم صهیونیستی و مقاومت قهرمانانه مردم غزه:طوفان الاقصی و تحولات بعد از آن نشان داد درک ایران از این مساله درک کاملا درستی بود
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه طوفان الاقصی را رقم زننده تحولات راهبردی در منطقه و نظام بین الملل خواند و گفت که این عملیات مسأله فلسطین را به صدر موضوعات درجه یک جهان برگرداند و ملت فلسطین نشان دادند که ملت زنده ای هستند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای از مردم آگاه و انقلابی ایران اسلامی دعوت کرد که امشب و فردا شب، برای پیروزی نهایی ملت مظلوم فلسطین و نابودی رژیم غاصب اشغالگر اسرائیل دست به دعا بردارند.