جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۶:۵۵Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ملت فلسطین»

خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
گروهی از فعالان سیاسی و رهبران نهاد های اجتماعی و حقوق بشری آرژانتین با برگزاری تظاهرات ضد صهیونیستی، با ملت فلسطین و مقاومت مشروع آن ها در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی ابراز همبستگی کردند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شیخ الازهر مصر روز پنجشنبه در دیدار با مشاور رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در امور دینی و روابط اسلامی گفت که فلسطین مساله نخست مسلمانان جهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خطیب مسجد الاقصی تأکید کرد مقاومت و ایستادگی ملت فلسطین تلاش های رژیم اشغالگر را برای تسلط بر مسجد الاقصی ناکام گذاشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۱:۴۳    
تهران- ایرنا- داود شهاب از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین، گفت که عملیات استشهادی در قدس و کرانه باختری، خشم روزافزون ملت فلسطین در قبال سیاست های خصمانه رژیم اشغالگر در حق اسرا را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد افزایش عملیات های استشهادی فلسطینیان طی این چند روز در قدس و کرانه باختری نشانه خشم ملت فلسطین از جرایم اشغالگران در حق اسرای در بند رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین گفت که توافق اسلو، جز افزایش شهرک سازی، یهودی سازی، اشغال اراضی و هدف قرار دادن شهروندان فلسطینی چیزی در پی نداشته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۱    
رژیم صهیونیستی با زیر پا گذاشتن توافق اسلو و همچنین قوانین بین المللی مانع به هم پیوستن دوباره خانواده های فلسطینی جدا افتاده در مناطق اشغالی سال 1948، کرانه باختری رود اردن، نوار غزه و خارج از اسرائیل تلاش دارد تا ترکیب ساکنان سرزمین های فلسطینی را بر هم بزند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی با تاکید بر اینکه اسرای قهرمان فلسطینی با عملیات جلبوع، بزرگ ترین قهرمانی ها را در صفحات تاریخ به ثبت رساندند، بار دیگر به تلاش برای آزادی اسرا و ملت فلسطین متعهد شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور عراق موضع صریح خود را درباره عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اعلام کرد و گفت صلح در منطقه بی آنکه حقوق کامل ملت فلسطین به رسمیت شناخته شود، امکان ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور عراق با تاکید بر اینکه صلح در منطقه بدون اعتراف به حقوق کامل و قانونی ملت فلسطین ممکن نیست، گفت که موضوع عادی سازی با اسرائیل اشغالگر هرگز برای بغداد مطرح نبوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه مقاومت به مواضع هموطنان فلسطینی در سرزمین های اشغالی 48 در دفاع از آرمان فلسطین مفتخر است، گفت که تلاش اسرائیل برای فتنه انگیزی میان ملت فلسطین به جایی نمی رسد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تأکید کرد که مقاومت و نبرد ملت فلسطین با دشمن اشغالگر صهیونیستی ادامه دارد و مقاومت به آماده سازی خود جهت پیشبرد طرح آزادسازی وطن فلسطینی ادامه می دهد و هرگز از پای نخواهد نشست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۸    
شهر برلینگتون در آمریکا قرار است پیش نویس لایحه تحریم رژیم صهیونیستی را به دلیل نژاد پرستی و ظلم در حق ملت فلسطین به رای بگذارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از مجروح شدن ده ها فلسطینی در پی حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به تظاهرات ملت فلسطین در همبستگی با اسرا در مناطق مختلف خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کتائب القسام شاخه نظامی حماس ضمن تاکید بر حمایت مقاومت از انتفاضه ملت فلسطین در کرانه باختری تاکید کرد که هیچ مبادله اسرایی جز با آزادی قهرمانان عملیات تونل آزادی از زندان جلبوع انجام نخواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
داود شهاب سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، تاکید کرد عملیات تونل آزادی، پایه گذار انتفاضه آزادی اسیران و همه ملت فلسطین خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مسئول دفتر اطلاع رسانی جنبش جهاد اسلامی گفت که مأموریت اصلی مقاومت فلسطین، تلاش بی وقفه برای آزادسازی همه اسرا است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۶    
حوزه / رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: مقاومت همچنان به راه خود ادامه می دهد و ملت فلسطین نیز عزم خود را برای ادامه مبارزه و مقاومت تا نابودی اشغالگران جزم کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۱    
تنش در سرزمین های فلسطینی با بازداشت چهار نفر از جمع شش اسیر فلسطینی که هفته گذشته طی عملیاتی موفق به فرار از زندانی در شمال فلسطین اشغالی شده بودند، بالا گرفته است و گروه های مقاومت هشدار داده اند هر گونه آسیب به این اسرا به مثابه اعلام جنگ علیه ملت فلسطین است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - خالد مشعل ، رئیس جنبش مقاومت اسلامی (حماس )در خارج گفت که مقاومت وارد مرحله آزاد سازی سرزمین فلسطین شده و کمترین کاری که می توانیم انجام دهیم حمایت همه جانبه از ملت فلسطین در باریکه غزه، کرانه باختری و بیت المقدس است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی در واکنش به بازداشت مجدد دو اسیر فراری از زندان جلبوع گفت که هرگونه آسیب رساندن به یعقوب قدری و محمد عارضه به معنای اعلام جنگ رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۵    
فلسطینیان در مناطق مختلف فلسطین برای حمایت از اسرا در برابر اقدامات سازمان زندان های رژیم اشغالگر تجمع برگزار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۳:۵۰    
جنبش اسرای زندان های صهیونیستی از ملت فلسطین خواست به پا خیزد و خبرها از درگیری بین جوانان فلسطینی با نظامیان صهیونیستی در الخلیل حکایت دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی فلسطین ،اسماعیل هنیه در این گفتگوی تلفنی فرار 6 اسیر فلسطینی از زندان جلبوع از طریق تونل را تبریک گفت و تاکید کرد آنچه این اسرای قهرمان انجام دادند، صفحه تازه ای از پیروزی های ملت فلسطین در نبرد عزم و اراده با رژیم غاصب اشغالگر را گشود. هنیه ابراز [...]
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فلسطینی سما، محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین سه شنبه در رام الله از هیاتی از جامعه مدنی و سازمان های حقوق بشری استقبال کرد. در این دیدار عباس تاکید کرد که ما در دفاع از حقوق ملت فلسطین در برابر اشغالگران و برنامه های آن ها برای انحلال آرمان فلسطین شریک هستیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۶:۴۵    
گروه های مقاومت فلسطین در غزه ضمن تمجید از فرار اسرای فلسطینی از بند رژیم صهیونیستی از ملت فلسطین خواستند تا از این اسرا حمایت کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حزب الله لبنان موفقیت اسرای فلسطینی در رهایی از زندان رژیم اسرائیل را به ملت فلسطین و گروه های مقاومت تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – " حازم قاسم " سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت که بمباران نوار غزه نمایانگر تلاش رژیم صهیونیستی جهت سرپوش گذاشتن بر ضعف و شکست خود در مقابله با مبارزه ملت فلسطین است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از العالم، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به تجاوز بامداد سه شنبه جنگنده های صهیونیست به مناطقی در نوار غزه واکنش نشان داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۲:۳۱    
سخنگوی جنبش حماس حملات اسرائیل به غزه را تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شکستش در مقابله با مقاومت ملت فلسطین دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حزب الله لبنان به ملت فلسطین و گروه های مقاومت موفقیت گروهی از اسیران در آزادی از زندان به شدت محافظت شده جلبوع در فلسطین اشغالی را که صبح امروز دوشنبه اتفاق افتاد، تبریک گفت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از المیادین، زیاد النخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: 6 نفر ار رزمندگان قهرمان ما نبرد را به قلب دشمن کشاندند و همه اقدامات امنیتی را درهم شکستند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۴۰    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، عبداللطیف القانوع سخنگوی حماس به المیادین اعلام کرد: اینکه اسیران فلسطینی آزادی خود را به دست آورند حادثه عظیم و استثنایی است. وی افزود: اسیران قهرمان شوکت اشغالگران را شکستند و ثابت کردند که اراده ملت فلسطین بزرگتر از هر تهدید و اقدام اشغالگران است. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که مقاومت تسلیم تلاش های پیوسته رژیم صهیونیستی برای خسته کردن ملت فلسطین و مقاومت ....
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در پیامی انتصاب دکتر حسین امیرعبداللهیان به سمت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۵    
120سازمان بین المللی خواهان تحریم صادرات و واردات سلاح رژیم صهیونیستی شدند، زیرا صهیونیست ها با استفاده از این سلاح مرتکب جنایت جنگی در حق ملت فلسطین می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در شهر قدس عموم ملت فلسطین را به حضور گسترده در مسجد مبارک الاقصی به منظور دفاع از آن در برابر تعرض شهرک نشینان اشغالگر یهودی همزمان با اعیاد یهودی فراخواند.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله نوشت: شیخ قبلان تا لحظه آخر عمر خود پشتوانه ای قوی برای مقاومت در لبنان بود. شیخ قبلان همچنین حامی سرسخت مسأله فلسطین، حقوق مشروع ملت فلسطین و مقاومت شجاعانه آنها بود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش العهد، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی درگذشت شیخ عبدالأمیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان این کشور را تسلیت گفت. وی در این پیام گفت: شیخ قبلان تا لحظه آخر عمر خود پشتوانه ای قوی برای مقاومت در لبنان بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین تاکید کرد ملت فلسطین صدایی را از دست داد که در دفاع از حق این ملت همواره فریاد حق سر می داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۲:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
جنبش حماس ضمن تسلیت درگذشت رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان به مردم این کشور، وی را حامی و مدافع همیشگی ملت فلسطین دانست.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بشار اسد امروز، شنبه با دکتر طلال ناجی دبیرکل جبهه مردمی برای آزادی فلسطین- فرماندهی کل و هیئت همراه وی دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بشار اسد امروز، شنبه با دکتر طلال ناجی دبیرکل جبهه مردمی برای آزادی فلسطین- فرماندهی کل و هیئت همراه وی دیدار کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
در ادامه تماس های تلفنی وزرای خارجه و برخی مقامات خارجی با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه کشورمان، ضمن تبریک انتصاب وی به سمت وزارت امور خارجه ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۳۵   + ۴۵ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان ، وزیر امور خارجه کشورمان، ضمن تبریک انتصاب ایشان به سمت وزارت امور خارجه از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت فلسطین و مقاومت تقدیر و تشکر کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۴    
شفقنا- داود شهاب یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر عدم هرگونه ارتباط دادن مسئله گذرگاه ها به تحولات سیاسی در این کشور، تأکید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه کتائب المجاهدین از گروه های مقاومت فلسطین گفت که از مواضع دبیر کل حزب الله در حمایت از مسئله فلسطین قدردانی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی حماس گفت، ملت فلسطین در نوار غزه فعالیت های اعتراضی برای شکست محاصره این منطقه را ادامه می دهد و تمام ابزارها برای اعمال فشار بر اشغالگر و ملزم کردن آن به رفع محاصره غزه در دسترس است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی حماس گفت، ملت فلسطین در نوار غزه بر محقق ساختن همه مطالبات خود و شکستن محاصره اصرار دارد و دیگر هیچ گونه راه حل تدریجی را نخواهد پذیرفت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مختار ولد داهی، وزیر فرهنگ و سخنگوی دولت موریتانی گفت: "دیپلماسی موریتانی در این زمینه بر دو چیز حاکم بوده و آن جانبداری مطلق از حقوق و منافع ملت فلسطین و امتناع از برقراری هرگونه تماس محرمانه است." ...