یکشنبه ۰۱ خردادساعت ۲۳:۵۴May 2022 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ملت فلسطین»

گروه های مقاومت فلسطین در کنفرانس ملی نخستین سالگرد نبرد شمشیر قدس اعلام کردند این نبرد شاهد مقاومت و صبر اسطوره ای ملت فلسطین بود.
کتاب جستارهایی پیرامون فلسطین نوشته زهرا مصطفوی، فرزند امام راحل(ره) و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین از سوی انتشارات تسنیم ترکیه به زبان ترکی استانبولی، ترجمه و منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مجمع ملی ونزوئلا در نشست عادی خود به مناسبت هفتاد و چهارمین سالروز نکبت، با اجماع آرای اعضا پیش نویس توافقنامه همبستگی با کشور و ملت فلسطین را تصویب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی شهادت جوان فلسطین در اردوگاه جنین را نشانه تروریسم خونین اشغالگران خواند و گفت که آحاد ملت فلسطین و گروه های مقاومت آتش نبرد را در خطوط رویارویی با دشمن شعله ور می کنند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شیراز، بیان کرد: به طور قطع امت اسلام در آستانه تکامل و پیروزی بر جهان کفر است؛ ملت فلسطین و جهان اسلام این موفقیت ها را مدیون مقاومت و حمایت های رهبر فرزانه انقلاب هستند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش حزب الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت ششمین سالروز شهادت مصطفی بدرالدین، فرمانده حزب الله در سوریه، گفت باور اکثریت قاطع ملت فلسطین به گزینه مقاومت، بیش از هر زمان دیگری، قویتر شده است.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی که روز جمعه به مناسبت ششمین سالگرد شهادت مصطفی بدرالدین از فرماندهان عالی رتبه حزب اللهداشت، ضمن این که شهید بدرالدین را یکی از سمبل های نسلی مومن، انقلابی و مجاهد خواند، گفت: وی از ذکاوت و شجاعت خاص و سخنوری قوی برخوردار بود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل ایران اکونومیست ، سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت ششمین سالروز شهادت شهید مصطفی بدر الدین آغاز شد. سید حسن نصرالله در ابتدای سخنرانی خود به هفتاد و چهارمین سالروز اشغال فلسطین و تشکیل رژیم اسرائیل (موسوم به روز مصیبت= یوم النکبه) گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت ششمین سالروز شهادت شهید مصطفی بدر الدین تاکید کرد ملت فلسطین به این اطمینان رسیده که دیگر نباید منتظر اتحادیه عرب و سازمان ملل و رژیم های عربی بمانند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۵    
امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک)، بیان کرد: سالیان سال است که مقاومت و ایستادگی ملت فلسطین در شرف نتیجه دادن است؛ لذا اضمحلال رژیم صهیونیستی به فضل الهی توسط جوانان فلسطین و امت اسلامی نزدیک است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبی، بیان کرد: شکست های پی در پی رژیم صهیونیستی از ملت فلسطین و گروه های مقاومت، این نوید را می دهد که پیروزی و رهایی فلسطین و قدس شریف بعد از سال ها تجاوزگری رژیم صهیونیستی نزدیک است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج بیان کرد: قرار گرفتن تمام گروه های مقاومت فلسطینی همراه با صفوف یکپارچه جهان اسلام در یک صف واحد به طور قطع می تواند هر عمل شرم آور و خباثت آلود علیه امت های اسلامی را به شکست بکشاند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جنبش حماس در خارج فلسطین تاکید کرد که مسجدالاقصی یک مکان دینی کاملا اسلامی است و ملت فلسطین اجازه یهودی سازی آن را نخواهند داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
عتریسی گفت: مشکل اصلی امروز رژیم صهیونیستی فقدان امنیت و احساس ناامنی نسبت به آینده است و اینکه آیا این رژیم تداوم خواهد داشت. ملت فلسطین هر روز با روش های خود در برابر اسرائیلی ها به دفاع از خود می پردازد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – مسئول دفتر رسانه ای جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: روند سازش با اشغالگران صهیونیست به بن بست رسیده است و سازشکاران نمی توانند ملت فلسطین را برای ادامه این مسیر قانع کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
74 سال پیش در 15 می سال 1948 سازمان های صهیونیستس دست به جنایتی وحشیانه علیه ملت فلسطین زدند که به جنایت به روز نکبت معروف شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که تکرار دعوت شهرک نشینان اشغالگر اسرائیلی برای تعرض به مسجد الاقصی، هرگز موجب تغییر وجهه اسلامی این مسجد نخواهد شد و ملت فلسطین به دفاع از آن برمی خیزد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
دبیرخانه اتحادیه عرب به مناسبت هفتاد و چهارمین سالروز اشغال فلسطین از شورای امنیت خواست برای حمایت از ملت فلسطین و اجرای قطعنامه های مرتبط با آنها مداخله فوری کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۶    
ناصر ابوشریف با بیان اینکه ملت فلسطین جنایت صهیونیست ها را هیچگاه فراموش نمی کنند، گفت: برخی از کشور های عربی به دنبال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند که می خواهیم دست از این پروژه منحوس بردارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی گفت که هفتاد و چهار سال است که ملت فلسطین با تمام اراده و علیرغم شرایط پیچیده با جنایات رژیم جنایتکار صهیونیستی مقابله می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی پرس تی وی می تواند به فروپاشی درونی رژیم صهیونیستی که در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری خود را نشان می دهد، بپردازد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهادت "شیرین ابوعاقله" به دست نظامیان صهیونیست، تا حد زیادی ناشی از سابقه قابل توجه وی در افشاگری از جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین و در عین حال، همدستی های گسترده کشور های غربی به مثابه مدعیان اصلی حقوق بشر در جهان با رژیم اسرائیل جهت حراست از منافع این رژیم بود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۴    
شفقنا_محمود عباس از رهبران اسرائیل خواست تا از دایره نفی دیگری و نفی حقوق ملت فلسطین خارج شوند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العربی الجدید، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در هفتاد و چهارمین سالروز نکبت در سخنانی تأکید کرد، سیاست فراری که دولتهای اسرائیلی درپیش گرفته اند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که نمی توان ملت فلسطین را شکست داد و این ملت از حقوق خود کوتاه نخواهند آمد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در آستانه سالروز تاسیس رژیم جعلی صهیونیستی - روز نکبت بیانیه ای صادر کرد. به گزارش ایسنا، متن این بیانیه بدین شرح است: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله در سخنانی تاکید کرد که شهیده ابو عاقله شاهد جنایات رژیم صهیونیستی و مظلومیت ملت فلسطین بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
14 می 1948 میلادی، یوم النکبه، یادآور اشغال، قتل عام و آوارگی صاحبان اصلی سرزمین فلسطین توسط غاصبان و اشغالگران صهیونیست و شروع روند سیستماتیک نقض گسترده حقوق طبیعی و اولیه ملت فلسطین است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شیرین ابوعاقله خبرنگار شهید شبکه الجزیره که از سوی نظامیان رژیم صهیونیستی حین پوشش خبری درگیری های اردوگاه مقاوم جنین به شهادت رسید بیش از سی سال صدای مظلومیت ملت فلسطین و جنایت های صهیونیست ها را به جهانیان رساند و خود با شهادتش خبرساز شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۳:۱۲    
3 سال پس از جنگ جهانی دوم، در 14 مه 1948 یهودی های صهیونیست، به طور رسمی موفق به ساخت و تشکیل یک کشور یهودی شدند که دولتش مدعی بود ارض موعود برای مردم نژاد یهود است. این روز در تاریخ ملت فلسطین روز نکبت (یوم النکبه) نام گذاری شده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۳:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: فلسطین همچنان مسأله اول جهان اسلام است و هرچه سریع تر باید تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین متوقف شود.
الف   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری میدل ایست آی در گزارشی می نویسد: همزمان با تلاش های رژیم اسرائیل در توجیه کردنِ اقداماتش نظیر به شهادت رساندن شیرین ابوعاقله(خبرنگار فلسطینی)، آمریکا و انگلیس به نحوی بی شرمانه در برابر این جنایت سکوت می کنند. با این حال، ملت فلسطین سکوت نخواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان لبنانی مقیم ایران امروز پنجشنبه 22 اردیبهشت 19:30 مقابل سفارت ملت فلسطین در تهران تجمع اعتراضی خواهند داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان دولت نجات ملی یمن با اعلام اینکه سازمان ملل و جامعه جهانی با سکوت خود مسئول تداوم تجاوزات علیه ملت یمن است، سکوت عربی و جهانی مقابل جنایات صهیونیست ها علیه ملت فلسطین را محکوم کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، تاریخ تجاوزگری رژیم صهیونیستی مملو از ترور، قتل، ضرب و شتم و ویران کردن دفاتر رسانه های نوشتاری، دیداری و شنیداری فلسطینی و بین المللی بوده است که در این گزارش به بهانه قتل شیرین ابوعاقله، نگاهی به سابقه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
جنبش حماس تاکید کرد که ترور خبرنگار الجزیره توسط رژیم صهیونیستی، رسانه ها را از نقل و بیان حقایق و برملا کردن وحشی گری و اقدامات تروریستی این رژیم علیه ملت فلسطین باز نمی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه کویت ضمن محکوم کردن جنایت شنیع ترور خبرنگار باسابقه الجزیره از جامعه بین المللی خواست برای توقف حملات رژیم اشغالگر علیه ملت فلسطین اقدامات لازم را انجام دهد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی با اقدامات سرکوبگرانه و سیاست های فاشیستی خود باعث شد که همه اقشار ملت فلسطین در اندیشه مقاومت بیافتند و وارد عرصه مقابله برای ممانعت از تجاوزگری این رژیم شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی امروز اذعان کرد که میزان محبوبیت مقاومت فلسطین در میان ملت فلسطین به طور فزاینده ای افزایش پیدا کرده و آنها از سازشکاران ناامید شده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه این بیانیه و همزمان با اعلام دشمن مبنی بر آغاز مانور بر افزایش آمادگی تمام شاخه ها و تشکیلات نظامی گروه های فلسطینی تأکید شده است. منایع خبری لبنانی نیز دوشنبه شب از آمادگی کامل حزب الله لبنان همزمان با برگزاری رزمایش رژیم صهیونیستی خبر دادند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل اتحادیه عرب ضمن تقبیح اظهارات نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی درباره مالکیت حاکمیت این رژیم بر قدس و مسجد الاقصی تاکید کرد که از مقاومت ملت فلسطین در دفاع از قدس حمایت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی پس از ناتوانی در تقابل با مقاومت و ملت فلسطین در اراضی اشغالی، تصمیم گرفته است عرصه رویارویی با آنها را به خارج از این اراضی تغییر دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با بیان اینکه ملت فلسطین قربانی دوگانگی معیارهای جامعه جهانی است، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را مسئول مستقیم جنایات علیه ملت فلسطین دانست.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۴    
حوزه/ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فلسطین خط قرمز جهان اسلام و جهان کفر است و هر کسی که در جبهه در کنار مردم مظلوم فلسطین قرار دارد از او پشتیبانی خواهیم کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حمله جنون آمیز روز یکشنبه رژیم صهیونیستی به ملت فلسطین را که به شهادت سه نفر منجر گردید نشانگر ترس و ناتوانی صهیونیست ها برشمرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دادگستری اسرائیل از دستگاه قضایی این رژیم خواست تا امکان تبعید خانواده های مجریان عملیات های شهادت طلبانه علیه اسرائیلی ها به نوار غزه را مورد بررسی قرار دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس گفت که رژیم صهیونیستی از طریق تشدید جنایات خود موفق به شکستن اراده ملت فلسطین نخواهد شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۰:۴۸    
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب گفت: تداوم جنایات صهیونیست ها علیه ملت فلسطین بی شک نتیجه وضعیت منفعل کشورهای اسلامی و عربی است؛ تا زمانی که جهان اسلام از موضع ضعف با موضوع فلسطین برخورد می کند، بی شک اسرائیل غاصب نیز جنایات خود را ادامه داده و حتی بیشتر می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش به ادعای نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که تمام مناطق قدس، متعلق به ملت فلسطین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس مخالفت قاطع خود را با اظهارات نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در رابطه با اینکه این رژیم حاکم شهر قدس و مسجد الاقصی است، اعلام کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی با درخواست از ملت فلسطین برای تشدید مقاومت همه جانبه علیه رژیم اشغالگر تأکید کرد مجریان عملیات العاد بینی این رژیم را به خاک مالیده و ضعف سرویس امنیتی آن را آشکار کردند.