جمعه ۲۲ تیرساعت ۱۵:۳۱Jul 2024 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفارت ایران در لندن»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سفارت ایران در انگلستان از همه ایرانیانی که در روز های رای گیری به نحوی هدف حملات عناصر ضد ایران قرار گرفته اند خواست هرچه سریعتر شکایت خود را به همراه مدارک و مستندات طرح کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- سرپرست و کاردار سفارت ایران در لندن از حضور پرشور ایرانیان مقیم انگلیس در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سفارت ایران در لندن از بازداشت چهار نفر توسط پلیس انگلیس به دلیل ایجاد مزاحمت برای رای دهندگان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سفارت ایران در لندن از دستگیری 4 اخلالگر روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در شعب اخذ رای در انگلیس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سرپرست و کاردار سفارت ایران در لندن گفت: با وجود مزاحمت گروه های معاند و عناصری که سوابق تروریستی آن ها عیان است، مشارکت هم وطنان مقیم انگلیس در مرحله دوم از چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکنون خوب بوده و پیش بینی می شود که میزان مشارکت در این دور بیشتر باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سفارت ایران در لندن گفت: علیرغم حضور معاندین، هموطنان در شعب اخذ رای حضور یافتند و آرای خود را به صندوق می اندازند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سفارت ایران در لندن اعلام کرد فرایند اخذ رای از ایرانیان مقیم لندن و شهرهای مختلف در این کشور در پنج شعبه تعیین شده آغاز شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گرازش ایران اکونومیست ، سفارت ایران در لندن در پیامی که یک نسخه آن در اختیار ایران اکونومیست قرار گرفت، تاکید کرد: تمامی مدارک و مستندات موجود از خشونت ها ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۸:۳۸    
باران فحش های بسیار زشت جنسی که بسیاری از رای دهندگان و متصدیان برگزاری انتخابات را آزرد و عجیب اینکه اغلب مقابل دیدگان ماموران پلیس رقم می خورد تا سوال برانگیز شود، هرچند به رغم این فضای مسموم، اتفاقی جالب توجه رقم خورد!
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۸:۳۷    
لندن- ایران پرس: مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت سیدابراهیم رئیسی ، مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۲۲:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
کاردار سفارت ایران در لندن تاکید کرد: متعرضین به رای دهندگان باید پاسخگوی رفتار های شبه تروریستی خود باشند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
در پی مزاحمت گروه های ضد انقلاب برای رای دهندگان انتخابات ریاست جمهوری، سفارت ایران در لندن در یادداشتی به وزارت خارجه انگلیس اعتراض کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۲۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سفارت ایران در لندن گفت:در دنیای توسعه یافته دموکراتیک به هیچ عنوان چنین امکانات و تسهیلاتی همانند جمهوری اسلامی ایران را برای مردمانشان در خارج از مرزها فراهم نمی کنند.
وانا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست سفارت ایران در لندن از بازداشت 3 معاند مزاحم برگزاری انتخابات ایران از سوی پلیس انگلیس خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
علی متین فر سرپرست سفارت ایران در لندن از دستگیری سه معاند در انگلیس توسط پلیس این کشور همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۸:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست سفارت ایران در لندن از بازداشت 3 معاند مزاحم برگزاری انتخابات ایران از سوی پلیس انگلیس خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۲    
توضیحات علی متین فر سرپرست سفارت ایران در لندن در خصوص روند برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در انگلیس
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سفارت ایران در لندن در اطلاعیه ای اعلام کرد، انتخابات ریاست جمهوری در انگلستان، در پنج شعبه اخذ رای در شهر لندن و پنج شعبه در شهرهای منچستر، بیرمنگام، نیوکاسل، کاردیف و گلاسکو انجام خواهد شد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یک خاخام یهودی که برای ادای احترام و امضاء دفتر یادبود شهدای خدمت در سفارت ایران در لندن حاضر شده بود، فقدان شهید سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری فقید ایران به عنوان یک شخصیت عدالتخواه و مدافع آرمان فلسطین را ضایعه ای بزرگ برای جامعه یهودیان توصیف کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست و کاردار موقت ایران در لندن گفت که با وجود فعالیت در عرصه های مختلف سیاست خارجی، امور ایرانیان همیشه دغدغه اصلی آقای امیرعبداللهیان بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – شماری از علمای یهودی مقیم انگلیس برای عرض تسلیت و ادای احترام به رئیس جمهوری فقید کشورمان و شهدای سانحه هوایی، امروز (جمعه) در سفارت ایران در لندن حاضر شدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، نمایندگان کشورها ابتدا مورد استقبال علی متین فر سرپرست و کاردار سفارت ایران در لندن قرار گرفته و در گفت وگو با وی، این ضایعه ناگوار را تسلیت گفتند. آن ها همچنین ضمن ابراز همدردی با ملت و دولت ایران، دفتر یادبودی را که به همین مناسب در سفارت گشوده شده است، امضاء کردند. ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۵:۳۰    
در اردیبهشت سال 1358 سفارت ایران در لندن توسط گروهی که خواستار جدایی استان خوزستان از خاک ایران بودند اشغال شد و تعدادی از دیپلمات ها و مردم عادی گروگان گرفته شدند. در این گزارش به چرایی و چگونگی این رخداد می پردازیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
علی متین فر به عنوان سرپرست جدید سفارت ایران در لندن پس از پایان ماموریت کاردار موقت ایران منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سید مهدی حسینی متین از پایان ماموریت خود در سفارت ایران در لندن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ناگفته های غلامعلی افروز در خصوص ماجرای گروگان گیری در سفارت ایران در لندن را بشنوید.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۷    
دکتر غلامعلی افروز استادتمام دانشگاه است. در اردیبهشت 1359، دفتر کار او صدر اخبار بین المللی شد. 6 تروریست عراقی با پشتیبانی MI6 به سفارت ایران در لندن حمله کردند و به مدت 6 روز 21 دیپلمات و کارمند محلی سفارت را به گروگان گرفتند ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن در پیامی نوشت: سپاه در مقابله با تهدیدات تروریستی و گروه های افراطی در منطقه از جمله داعش بسیار نقش مهمی داشته و اتهامات تروریسم علیه سپاه فاقد دلیل است و براساس برنامه های سیاسی انجام می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
سفارت ایران در لندن در آستانه نشست وزرای خارجه گروه هفت پیرامون وقایع اخیر در غرب آسیا، هشدار داد که اتخاذ تصمیمات غیرسازنده در قبال ایران و همراهی غیر مسوولانه کشورهای غربی با اقدامات رژیم اسرائیل، موجب تشویق آن رژیم در استمرار شرارت و ماجراجویی و به تبع آن افزایش تنش در منطقه و جهان خواهد شد.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه انگلیس در تداوم حمایت های بی دریغ این کشور از رژیم صهیونیستی، کاردار سفارت ایران در لندن را به این وزارت خانه دعوت کرد تا مواضع انگلیس را درباره پاسخ نظامی ایران به تجاوزگری های رژیم صهیونیستی تکرار کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا : وزارت امور خارجه انگلیس در تداوم حمایت های بی دریغ این کشور از رژیم صهیونیستی، کاردار سفارت ایران در لندن را به این وزارت خانه دعوت کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۲    
کاردار سفارت ایران در لندن ارتباط حکومت ایران با حمله به پوریا زراعتی، مجری شبکه ایران اینترنشنال را رد کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سید مهدی حسینی متین روز شنبه با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) با انتقاد از گزارش جهت دار یک نشریه دست راستی انگلیس که بدون سند و مدرک، ایران را به مشارکت در این عملیات متهم کرد، نوشت: بسیار عجیب و سوال برانگیز است که دیلی تلگراف 3 ساعت پس از [...]
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گردهمایی نوروزی و رمضانی ایرانیان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۷    
تهران-ایرنا- کاردار سفارت ایران در لندن با اشاره به برنامه ها و اولویت های دولت جمهوری اسلامی ایران درخصوص تامین حقوق شهروندی ایرانیان مقیم خارج از کشور، تصریح کرد که خدمات کنسولی فارغ از گرایش ها و دیدگاه های سیاسی هموطنان ارائه می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کاردار سفارت ایران در لندن گفت: پیگیر یک بخش اعظم از اشیا سرقت شده از جیرفت هستیم و امیدواریم که در سال جدید شاهد بازگشت آنها به داخل کشور باشیم.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کاردار سفارت ایران در لندن گفت: پیگیر یک بخش از اشیا سرقت شده از جیرفت هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۷:۰۸    
لندن- ایرنا- کاردار سفارت ایران در لندن با اشاره به برنامه ها و اولویت های دولت جمهوری اسلامی ایران درخصوص تامین حقوق شهروندی ایرانیان مقیم خارج از کشور، تصریح کرد که خدمات کنسولی فارغ از گرایش ها و دیدگاه های سیاسی هموطنان ارائه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
برخی مهمانان به من گفتند ما تصور می کردیم شما با هرچه بوی وطن و گذشته ایران را بدهد مخالف هستید. برخی گفتند به ما گفته بودند شما در زیرزمین سفارت شکنجه گاه دارید. مراسم آبرومندانه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سفارت ایران در لندن در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به رفح نوشت: نمی توانیم در حالی که جان های بی گناهی از دست می رود، بیکار بمانیم.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه سیاسی: پس از آنکه، روزنامه بریتانیایی دیلی مِیل در یک گزارش اختصاصی مدعی شد که جمهوری اسلامی ایران برای جاسوسی از یهودیان و همچنین مخالفان خود در بریتانیا، مسلمانانی را در این کشور اجیر کرده و به خدمت گرفته است ...
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۹:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
کاردار سفارت کشورمان در لندن ادعای نخ نما و بی اساس نشریه زرد دیلی میل انگلیس را درباره عملیات جاسوسی عناصر وابسته به سپاه در خاک این کشور را رد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سفرا و دیپلمات های مستقر در لندن با حضور در سفارت کشورمان در لندن دفتر یادبود شهدای حادثه تروریستی کرمان را امضا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۶    
لندن-ایرنا- مراسم یادبود چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با حضور ایرانی ها در سفارت ایران در لندن برگزار شد. خبرنگار ایرنا با حضور در سفارت ایران از این مراسم گزارش می کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
کاردار ایران در لندن اعلام کرد: در واکنش به جنایت تروریستی در کرمان و عزای عمومی در ایران پرچم کشورمان در این سفارت نیمه برافراشته شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۱:۱۸    
لندن- ایرنا- کاردار سفارت ایران در لندن با اشاره به آخرین ملاقاتی که با فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع سفرا و روسای نمایندگی های خارج از کشور داشت، تصریح کرد که سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی درک عمیقی از معادلات بین المللی داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سفارت ایران در لندن در پیامی ابراز امیدواری کرد که تعطیلات کریسمس برای همه به ویژه مردم غزه صلح به ارمغان آورد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سفارت ایران در انگلیس، پرچم فلسطین را در سفارت کشورمان در لندن برافراشت.