چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۲۰:۰۷Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد مبارزه با قاچاق کالا»

بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۵۹    
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: یک بار برای همیشه اعلام کنیم که هر کالای قاچاقی که وارد کشور شود، معدوم خواهد که در این صورت، قاچاقچی یقین خواهد داشت که در این مسیر جایی برای چانه زنی وجود ندارد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: راه اندازی سامانه های هوشمند و الکترونیک با هدف به سامان رساندن تجارت و اقتصاد مورد تاکید بوده و باید در شمار اولویت های مدیران قرار گیرد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۸    
عزیزنژاد با تاکید بر اینکه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید یک اقتدار قانونی داشته باشد، گفت: این ستاد اختیارات و قدرت کافی را طی این چند سال نداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۳۸   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: اگر سامانه جامع تجارت به صورت کامل فعال شود، انقلابی در تجارت ما رخ خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص روند تکمیل سامانه جامع تجارت و همکاری دستگاه های مرتبط توضیحاتی ارائه داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۶    
دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با انتقاد از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: برخورد با قاچاق پوشاک در سطح عرضه در اواخر شهریور 98 به حالت تعلیق درآمد و دیگر برخوردی صورت نگرفت!
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه تولید و صادرات پوشاک می گوید که متأسفانه ستاد مبارزه با قاچاق کالا از وظایف ذاتی خود شانه خالی کرده و مبارزه با عرضه پوشاک قاچاق متوقف شده است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، دستورالعمل اخیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص تعیین تکلیف دستگاه های استخراج رمزارزها و رفع عبارت سوء قاچاق از دستگاه های ضبط و دادگاهی شده با پرداخت حقوق و عوارض گمرکی، با مخالفت و انتقاد برخی نهادهای ناظر و رسیدگی کننده مواجه شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و نظارت بر قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات گفت: دستورالعمل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای تعیین تکلیف ماینرها را به شعب خود ابلاغ کرده ایم؛ اما این ابلاغ هیچ الزامی برای شعب ایجاد نمی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قاچاق سیگار محرزترین و نمایان ترین نوع قاچاق در کشور است که برنامه خاص و فراگیر از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا برای مبارزه با آن هیچگاه ارائه نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان تعزیرات حکومتی با ارسال نامه ای به ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خواستار اصلاح بخش هایی از دستورالعمل اجرایی این ستاد درباره تعیین تکلیف پرونده های قاچاق ماینر شده است.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: "اتاق گوهرسنگ ها" در بخش گمرک فرودگاه ها برای تسهیل در ورود مواد اولیه و صدور کالای ساخته شده ایجاد می شود. خداداد غریب پور در جلسه ویدئوکنفرانس گوهرسنگ ها که با حضور نمایندگان 13 سازمان، نهاد دولتی و تشکل بخش خصوصی از جمله گمرک، بانک مرکزی ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۳    
مدیر روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از گزارش های تلویزیون درباره ی قاچاق به شدت انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که گردش مالی قاچاق سیگار چیزی در حدود 7 هزار میلیارد تومان تخمین زده می شود اما آمار مربوط به کشفیات سیگار قاچاق حاکی از آن است که تنها کمتر از 3 درصد از کل حجم قاچاق در این گروه کالایی مورد برخورد قرار می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۰    
یک پژوهشگر با ثبت دادخواستی در دیوان عدالت اداری، خواستار ابطال دستورالعمل تصویب شده در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره ماینرها شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۵۰    
مدیرکل پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه شناسایی تخلفاتی نظیر احتکار، گران فروشی و عرضه کالا بدون خدمات پس از فروش که کد رهگیری دارند قابل پیگیری است، گفت:، اما احتکار خودرو قابل پیگیری نیست، زیرا خودرو کد رهگیری ندارد در شناسایی احتکار آن دچار ضعف هستیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
میهمان برنامه خبری سیما مدعی قاچاق سازمان یافته حدود 20 میلیارد نخ یا یک میلیارد بسته سیگار در سال به کشور می شود. اگر ادعای این کارشناس و توضیحات وی در خصوص وجود گزارشات کارشناسی-امنیتی از شیوه ورود، عاملان ورود، شیوه توزیع و .. ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۱    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این دستورالعمل طی جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور وزیر کشور و رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تصویب شده است. برای اطلاعات کافی می توانید متن کامل دستورالعمل اجرایی خوداظهاری دستگاه های استخراج را بخوانید. ...
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی گفت: مردم وقتی این گزارش ها را از رسانه ملی می بینند، سؤال می کنند که چگونه قاچاق با این حجم و با تریلی وارد کشور می شود؟ وقتی چنین حجمی قاچاق وارد کشور می شود، یعنی این کالا از مبادی رسمی وارد شده و نیاز به ورود فوری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دارد.
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۵    
خبراستان: مدیرکل دفتر پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به این که قاچاق دخانیات باید علت یابی شود گفت: برآورد مصرف سالانه سیگار در ایران بین 60 تا 65 میلیارد نخ است. امیرمحمد پرهام فر با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری یکشنبه شب شبکه دو سیما با بیان [...]
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به این که قاچاق دخانیات باید علت یابی شود گفت: برآورد مصرف سالانه سیگار در ایران بین 60 تا 65 میلیارد نخ است.
مدیرکل پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان "ما در ابتدای راه مکانیزه و هوشمندسازی تجارت کشور هستیم"، گفت: شناسایی تخلفاتی نظیر احتکار، گران فروشی و عرضه کالا بدون خدمات پس از فروش از جمله کاربردهای شناسۀ رهگیری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به این که قاچاق دخانیات باید علت یابی شود گفت: برآورد مصرف سالانه سیگار در ایران بین 60 تا 65 میلیارد نخ است.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سابق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بیستمین نشست بازارنیوز به بررسی مبارزه با قاچاق در کشور و تاثیر آن بر اقتصاد پرداخت.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۶    
بیستمین نشست اقتصادی بازارنیوز با موضوع تاثیر مبارزه با قاچاق بر اقتصاد کشور و با حضور فداحسین مالکی، رئیس فراکسیون مرزنشینان مجلس و رئیس سابق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس نظارت بر فرآیندهای گمرکی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: کاهش توقف کامیونداران، کاهش 60 تا 70 درصدی تخلفات و بهبود جایگاه ایران در شاخص جهانی تجارت فرامرزی از جمله مزایای توسعه ایکس ری در گمرکات و محورهای مواصلاتی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اسبق پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: ظلمی که دولت یازدهم و دوازدهم به خودش و برنامه هایش در حوزه اقتصاد و همچنین به اقتصاد کشور، فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و مردم اعمال کرد، نگاه دست چندمی آن به موضوع قاجاق کالا و ارز بود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در بخش ویژه باسخنگویان در خصوص حمیدرضا دهقانی نیا، سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
مجمع واردات   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن واردکنندگان فرآورده های بهداشتی، آرایشی و عطریات ایران از اتخاذ سه تصمیم جدید در زمینه واردات محصولات آرایشی و بهداشتی خبر داد که مهم ترین آن مربوط به کالاهای دپو شده در گمرکهاست. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
با وجودیکه بازار ارز، طلا و سکه نیازمند راه اندازی سامانه ای است که اطلاعات این بازار اعم از حجم، تعداد، نرخ مبادلات و مشخصات عرضه و تقاضا معین شود، متأسفانه شاهد جولان دلال ها و قمار باز هایی هستیم که در فضای مجازی بر اساس هیجانات هر وقت که بخواهند نرخ ها را بالا و پایین می آورند ...
اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
امیرمحمد پرهام فر گفت: بخش زیادی از تقاضا در بازار ارز غیرواقعی و دلالی است و اخیراً وزارت اطلاعات اقدامات مثبتی در مقابله با دلالان انجام داده است.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، رئیس فراکسیون مرزنشینان و رئیس سابق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهمان بازارنیوز خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس با انتقاد از توقف طرح برخورد با عرضه کنندگان پوشاک قاچاق گفت: کمیسیون قضایی مجلس درباره چرایی توقف این طرح نامه ای را خطاب به ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تدوین کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گفته رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حدود 16 میلیون دام از 70 میلیون دام زنده کشور پلاک کوبی شده اند و این یعنی 54 میلیون دام زنده کشور مستعد قاچاق به خارج از کشور هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی ناظران و اعضای جدید در هیأت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری، کارگروه تعیین مصادیق جرایم رایانه ای، شورای عالی آموزش و تربیت فنی، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و شورای دادرسی الکترونیکی را انتخاب کردند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید احمد زرگر در کارنامه خود ریاست شعبه سی و ششم دادگاه تجدید نظر انقلاب و شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران در نظام اقتصادی را بر عهده داشته است. وی همچنین در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بوده و به عنوان دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر شناخته می شود.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دستورالعمل اجرایی رفع مشکلات تعزیراتی دستگاه های استخراج رمزارز موجود در کشور به تصویب رسید، این دستورالعمل روز شنبه به کلیه نهادهای مربوطه ابلاغ خواهد شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۱:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
در پی جار و جنجالی که برسر قاچاق دام زنده به عراق و کشور های همسایه صورت گرفته، سخنگوی ستادمبارزه با قاچاق کالا و ارز در دفاع از عملکرد این ستاد افزایش 12برابری کشفیات قاچاق دام زنده را تکذیب کرد و قاچاق دام را بر بازار داخلی بی تأثیر دانست ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۱    
کسب و کار نیوز - طبق اظهارات روز گذشته رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حاشیه جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس، جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا در بعدازظهر روز گذشته به ریاست وزیر کشور برگزار شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مویدی خرم آبادی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کاهش چشمگیر حجم واردات دام در دوسال اخیر خبر داد.
اقتصاد آنلاین / وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
علی مویدی خرم آبادی از بررسی و تصویب آخرین مقررات مربوط به تعیین تکلیف پرونده های بلاتکلیف در حوزه رمزارزها خبر داد و گفت: حدود 500 هزار دستگاه استخراج ارز دیجیتال توقیف شده و در حال رسیدگی است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و با حضور نماینده دستگاه های مختلف در سالن پیامبر اعظم (ص) وزارت کشور برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۲۶    
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: تامین پروتئین در کشور به جایگاهی رسیده که با تکیه بر دام های داخلی توانسته ایم نیاز گوشت کشور را تامین کنیم.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۵۱    
رئیس دفتر رئیس جمهور از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خواست تا نسبت به اجرایی شدن مصوبه هیات وزیران مبنی بر تعیین و تکلیف تجهیزات استخراج رمز ارز موجود در کشور اقدامات لازم صورت بگیرد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور با بیان اینکه حدود یک هزار پرونده در حوزه رمزارزها تشکیل شده است، تصریح کرد: حدود 500 هزار دستگاه رمز ارز توقیف شده و در حال تعیین تکلیف است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۱    
کسب و کار نیوز - در جلسه روز سه شنبه کمیسیون اقتصادی مجلس که با حضور مسئولان وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و نیرو و اطلاعات و بانک مرکزی و مناطق آزاد تجاری و اقتصادی و همچنین نمایندگان بخش خصوصی برای بررسی مشکلات پیرامون صنعت استخراج رمزارز برگزار شد ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۰    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در این نشست، نمایندگانی از دستگاه های مختلف مثل بانک مرکزی، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مناطق ویژه تجاری و اقتصادی، وزارتخانه های اطلاعات، نیرو، امور اقتصادی و دارایی و دیگر دستگاه های مرتبط حضور داشتند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
حیدری از ورود اولین محموله کالای ملوانی به بندر خرمشهر خبر داد و گفت: به همت لنج داران و بخش خصوصی و با اخذ مجوز از وزارت کشور و ستاد مبارزه با قاچاق کالا این کالاها ظرف مدت 10 روز آینده وارد بندر خرمشهر خواهد شد.