سه شنبه ۰۶ مهرساعت ۱۱:۵۹Sep 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد مبارزه با قاچاق کالا»

مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان تعزیرات حکومتی با حضور امین حسین رحیمی وزیر دادگستری آغاز شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ناصر فغفوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به استناد مصوبه کارگروه تنظیم بازار و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور در راستای شفافیت در انجام معاملات و رصد دقیق و سیستماتیک کالا به خصوص کالاهای اساسی، کلیه واحدهای تولیدی ، اصناف و شرکت های پخش مکلف به ثبت [...]
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بر اساس تبصره 4 ماده 18 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نگهداری ، عرضه یا فروش کالا های تولید داخل و کالا های وارداتی قانونی که در سامانه ثبت نشده اند، جرم تلقی شده و با متخلفان برخورد خواهد شد.
رئیس و کارشناسان اداره پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به منظور هم اندیشی و هم افزایی بیشتر و در جهت ایجاد وحدت رویه در مراحل مختلف رسیدگی به پرونده تخلفات در حوزه فرآورده های نفتی با مدیران سازمان تعزیزات حکومتی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشکیل جلسه دادند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید، در مطلب درج شده در صفحه پزشکی خبرگزاری تسنیم با عنوان تخطی چند ساله معاونت درمان وزارت بهداشت از اجرای قانون/ نقش پررنگ معاونت درمان در نشت دارو به بازار سیاه با استناد به اظهارات سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عدم همکاری معاونت درمان وزارت بهداشت در استفاده از سامانه ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۵۵    
معاون حقوقی و امور مقابله ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در صورت شناسایی فروشندگان پوشاک قاچاق و یا واحد هایی که هنوز اقدام به اخذ شناسه نکرده اند، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اجناس را ضبط، واحد متخلف را پلمپ و پس از آن جریمه خواهد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات مقامات سازمان غذا و دارو و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حکایت از عدم همکاری معاونت درمان وزارت بهداشت در زمینه رصد و کنترل داروهای کرونایی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصادی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: ساماندهی معافیت های مرزنشینی از دغدغه های ستاد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت:مرحله جدید برخورد با قاچاق پوشاک از اول مهر اجرا می شود و با فروشگاه هایی که شناسه کالا ندارند، برخورد خواهد شد.
معاون ستاد مبارزه با قاچاق با بیان اینکه 1.3 میلیارد دلار لوازم خانگی قاچاق از طریق ته لنجی وارد کشور می شود، گفت: تولیدات زیرزمینی داخلی را با حک کردن نام برند خارجی، در بانه عرضه می کنند.
بیمه ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۲   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، دکتر سید احسان خاندوزی پس از جلسه ای با مسئولان گمرک جمهوری اسلامی، گمرک فرودگاه امام خمینی و رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با خبرنگاران سخن می گفت اظهار داشت: در پی آشفتگی چند هفته اخیر ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد زرگر در کارنامه خود ریاست شعبه سی و ششم دادگاه تجدید نظر انقلاب و شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران در نظام اقتصادی را بر عهده داشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از معرفی گمرک به دستگاه قضا در خصوص عدم اتصال کامل سامانه جامع گمرکی به سامانه جامع تجارت خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۴۹ سایت دیگر  
وی همچنین در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بوده و به عنوان دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر شناخته می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۰    
چندی پیش بود که رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در برنامه دستخط حاضر شد و گفت مسئولان سابق وزارت بهداشت، با پولی که می بایست خرج تهیه داروهای اضطراری و بیماری های صعب العلاج می کردند، میز و صندلی وارد کشور کرده اند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اگر این گزارش و توضیحات علی مویدی خرم آبادی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز درست باشد، سازمان بازرسی باید در این خصوص اقدام به شفاف سازی نموده و رفع شبهه کند. واردات میز تلویزیون توسط وزارت بهداشت به جای دارو! با کدام عقل سلیم و وجدان نداشته؟
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۳    
جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور دستگاه های اجرایی در شهرستان آوج برگزار گردید
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مدعی شد وزارت بهداشت به جای داروی اضطراری بیماران خاص کالاهای غیر ضروری وارد کرده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفته است که وزارت بهداشت با ارزی که برای دارو گرفته بوده، میز تلویزیون و صندلی وارد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: پیش بینی این بود ترامپ برجام را برهم بزند و قدری توسط دولتمردان و کارگزاران اقدامات پیشگیرانه انجام گرفته بود، ولی خیلی از اینها موثر واقع نشد و شاهد افزایش چشمگیر ارز و به تبعیت از آن، افزایش قیمت کالاها و همه اجناس شدیم.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
صداوسیما: علی مویدی خرم آبادی، رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: وزارت بهداشت با ارزی که برای داروهای اضطراری و بیماران صعب العلاج تعلق گرفته بود میز تلویزیون و صندلی وارد کرده بود!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
آنطور که سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز می گوید از مجموع 34 هزار میلیارد تومان گردش مالی سالانه دارو در کشور، حدود 25 هزار میلیارد تومان آن یعنی چیزی معادل 80 درصد، غیر قابل رصد است و دارو از این حفره از شبکه توزیع خارج می شود و خسارت های اقتصادی شدیدی را به دنبال می آورد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: دریافت شناسه کالا برای محصولات داخلی و خارجی موجب ساماندهی بازار و تشخیص کالای اصلی از کالای تقلبی و قاچاق می شود.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۲    
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از عدم نظارت بر 24 هزار میلیارد تومان دارو از نظام توزیع دارویی کشور به دلیل عدم ثبت این دار و ها در سامانه تیتک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۷:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از مجموع 34 هزار میلیارد تومان گردش مالی سالیانه دارو در کشور، حدود 25 هزار میلیارد تومان آن غیر قابل رصد است و دارو از این حفره از شبکه توزیع خارج می شود و خسارت های اقتصادی شدیدی را به دنبال می آورد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۸    
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در بخش سرپایی 9 هزار میلیارد تومان و در بخش بستری بین 15 تا 16 هزار میلیارد تومان از گردش مالی دارویی، کاری برای منوط سازی انجام نشده و غیر قابل رصد است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دهقانی نیا سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا در برنامه روز از نو رادیو اقتصاد از اجرای طرح کد شناسه کالا خبر داد و گفت: قاچاق چندسالی است که تولید داخل را با مشکلات متعددی روبرو ساخته است و ستاد قاچاق کالا سیاست گذاری و هماهنگ کننده است و نه مجری طرح و در کد شناسه کالا آنچه ما خودمان دنبال آن هستیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بررسی ها نشان می دهد که روند رهگیری و کنترل دارو از طریق سامانه تیتک در سطح داروخانه ها مناسب است، اما پیشرفت این سامانه در دارو های بیمارستانی و بستری به دلیل عدم همکاری معاونت درمان وزارت بهداشت در دولت گذشته، متوقف مانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن لوازم صوتی و تصویری با بیان اینکه از ستاد مبارزه با قاچاق کالا می خواهیم جهت حمایت از تولید داخل فکری به حال قاچاق کالا در بازار کند، گفت: چرا ستاد مبارزه با قاچاق کالا اجرای طرح کد شناسه کالا را متوقف کرده است؟
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز می گوید فرهنگ سازی در جهت مبارزه با مصرف کالای قاچاق باید در جمعیت موثر انجام شود؛ یکی از گروه های جمیعت موثر ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۹    
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد: تا آذر ماه باید همه شرکت ها در حوزه توزیع و تامین دارو اطلاعات مربوطه را در سامانه تی تک که مربوط به اصالت دارو است ثبت کنند ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حمیدرضا دهقانی نیا، سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به تاریخچه آغاز به کار سامانه "تیتک" اظهار کرد: شورای عالی امنیت ملی در سال 93 طی مصوبه ای، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را مکلف به ثبت اطلاعات دارویی در سامانه ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت سازمان غذا و دارو (TTAC) کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد: تا آذر ماه باید همه شرکت ها در حوزه توزیع و تأمین دارو اطلاعات مربوطه را در سامانه تیتک که مربوط به اصالت دارو است ثبت کنند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: داروخانه های بیمارستانی و مراکز بهداشت، اطلاعات داروها را در سامانه تیتک ثبت نمی کنند و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حال پیگیری است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۷:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: داروخانه های بیمارستانی و مراکز بهداشت، اطلاعات داروها را در سامانه تیتک ثبت نمی کنند و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حال پیگیری است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حمیدرضا دهقانی نیا، مدیرکل دفتر نظارت بر سامانه های الکترونیکی و هوشمند و سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با برنامه صبح و گفتگو در مورد رجیستری و قاچاق تلفن همراه مصاحبه تلفنی کرد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۰:۰۴    
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ادعای رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی مبنی بر فروش 90% لوازم خانگی قاچاق در فضای مجازی را رد کرد. دهقانی نیا اظهار داشت: کالا هایی که به صورت قاچاق وارد می شود، قاعدتاً خارجی هستند و ...
سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۰۲   + ۶۳ سایت دیگر  
روز گذشته پس از بازدیدی که خاندوزی، وزیر اقتصاد از گمرک فرودگاه امام داشت، با اشاره به اینکه روند فعلی رجیستری موجب فساد می شود، خواستار رسیدگی فوری رجیستری کاملاً حضوری در 10 روز آینده را داد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۸:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
پی انتشار اخبار حذف فرایند رجیستری تلفن همراه مسافری از مبادی ورودی کشور از طریق فضای مجازی و برخی رسانه ها، سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به شفاف سازی سوابق موضوع و ملاحظات فرایند ثبت مسافری گوشی تلفن همراه پرداخت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: پیش از این سوءاستفاده از اطلاعات هویتی مسافران در رجیستری آنلاین و بدون احراز حضوری مسافر در مبادی ورودی کشور سبب ورود سیل انبوهی از شکایت ها به مراجع قضایی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شده بود به طوری که دادستانی کل کشور خطاب به وزیر وقت امور ...
برترین ها / طلا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۷:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون فنی گمرک با اشاره به بازدید وزیر اقتصاد از گمرک فرودگاه خمینی اعلام کرد طی بررسی های صورت گرفته در رابطه با رجیستری گوشی تلفن همراه، مقرر شد با تشکیل کارگروهی در رابطه با حذف عملیات رجیستری در مبادی ورودی گمرک و انجام کاملا غیر حضوری آن، تصمیم گیری شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۵    
سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز به همراه مهدی میراشرفی رئیس کل گمرک، معاون فنی گمرک و برخی معاونان و مدیران از گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) بازدید کرد ...
ایتنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۶۲ سایت دیگر  
ایتنا - فرایند رجیستری تلفن همراه از سال گذشته طی چند مرحله دستخوش تغییر شده است؛ به طوری که از نیمه مهرماه 1399، با تصمیم ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و سایر دستگاه های مربوطه، انجام رجیستری گوشی باید در مبادی ورودی و به صورت حضوری انجام می شد.
احسان خاندوزی گفت: یکی از موارد مطرح شده در جلسه با مسئولان گمرک در بازدید از گمرک فرودگاه امام خمینی(ره)، انتقال برخی داده های ارزی بود که تسریع آن ها موجب سرعت بخشیدن به ترخیص کالاها می شود لذا از رییس کل بانک مرکزی می خواهم تا انتقال این داده ها را به صورت برخط و آنلاین در دستور کار بانک مرکزی ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان - پنجمین برنامۀ گفت وگوی اقتصادی رادیو گفت وگو با مشارکت تحریریه اقتصادی خبرگزاری میزان، عصر روز سه شنبه 19 مرداد 1400 با حضور احسان مظفری مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز دادستانی کل کشور، عبدالمجید اجتهادی مدیرکل نظارت بر امور قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۱    
معاون پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: سامانه "ایلیار" باید در راستای انتظارات و اهداف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز باشد.
پلیس فتا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: تمامی کسب و کارهای اینترنتی باید در یک چارچوب مشخص فعالیت کنند و فضای مجازی مستقل از فضای کسب وکار داخلی کشور نیست. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۲۷   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به دنبال درخواست نمایندگان اتحادیه های مربوطه و صاحبان حدود 3400 گوشی تلفن همراه که رجیستری آنها لغو و غیرفعال شده بود، طی جلسه ای با حضور نمایندگان دستگاه های ذیربط موضوع بررسی و مقرر شد که درخواست صاحبان کالا به ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منعکس و مجدد بررسی انجام شود ...
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پی صفر شدن قاچاق سوخت در سه مرز افغانستان، ارمنستان و کردستان از معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده های نفتی تقدیر کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر نفت درباره اینکه پرونده بابک زنجانی به کجا رسیده است، اظهار کرد: ان شاءالله دولت سیزدهم آن را پیگیری می کند، ما فقط تلاش کردیم بابک زنجانی جدیدی درست نشود که الحمدلله نشد. ...