سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۱۶:۲۷Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرزند پروری»

شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
محمدبیگی گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، حضور زنان در عرصه های مختلف علمی، اقتصادی، اجتماعی و فرزندپروری به صورت ویژه شکوفا شد که این امر مرهون اندیشه های ناب امام خمینی (ره) است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۳    
برای دور ماندن از آسیب های فضای مجازی سواد رسانه و مهارت های فرزندپروری برای والدین ضروری است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۵    
در تاریخ پنج شنبه 11 خردادماه 1402، کارگاه آموزشی بیان حقیقت و سبک های فرزند پروری برای خانواده های فرزندپذیر برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام مصطفی سندگل، یکی از مشکلات اساسی در عصر حاضر را بی رغبتی به فرزندآوری و فرزندپروری دانست و توضیح داد: دلیل این مسئله دگرگونی و تغییرات ویژه در سبک زندگی افراد است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
یک روانشناس و درمانگر تخصصی کودک و فرزندپروری گفت: سبک فرزندپروری پدران قدری با مادران متفاوت است و این تفاوت تکمیل کننده فرزندپروری و تربیت آن ها است، در واقع پدر ها، دنیا را بهتر به بچه ها نشان می دهند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۱    
کارگاه سبک زندگی ایرانی اسلامی با موضوع تربیت فرزندان، فرزند پروری و جوانی جمعیت بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد با حضور کارمندان بسیجی در زاهدان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به حمایت های قانونی برای ایجاد تعادل نقش زن در جامعه و خانواده گفت: 45 درصد از کارمندان را زنان تشکیل می دهند، البته زنان، عرصه فرزندآوری، فرزندپروری و خانواده را نیز عرصه های مهمی می دانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
میل به فرزند و استمرار نسل از انگیزه های اصلی و اهداف مهم تشکیل خانواده است که در سبک زندگی پیشوایان معصوم (علیهم السلام) مورد تأکید قرار گرفته است. در این میان مسئله تربیت فرزندان نیز بسیار مهم و مورد توجه ایشان بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، گفت: در برنامه هفتم، بندهای خوبی برای ارتقای زنان، رفع موانع شکوفایی زنان، ارتقای وضعیت خانواده، حمایت از زنان با توجه به شرایط مختلف کاری و شغلی و مسئولیت های چند گانه ای که برای خانواده، فرزند پروری و فرزندآوری دارند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
حمیدرضا علیان زادگان، مدیر بنیاد 15 خرداد گفت: از شناسایی و تولید محصولات و خدمات دانش بنیان و نوآور در حوزه جمعیت و سلامت اجتماعی و ترویج الگو های موفق در زمینه فرزندآوری و فرزند پروری حمایت می کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده با صدور اطلاعیه ای خبر نقل شده از معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تحت عنوان "فرزندآوری نیازمند شرایط خوب اقتصادی نیست" را تحریف شده دانست.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نخستین مرکز نوآوری جمعیت، سلامت و خانواده مثبت پنج توسط بنیاد 15 خرداد صبح امروز یکشنبه 7 خردادماه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۲    
بانوی 30 ساله ای در اردبیل، در نخستین بارداری خود، مادر شدن را با فرزندان سه قلو تجربه کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۸    
مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: خواهران بسیجی با رسالت اسلامی و دینی خود، با همسر داری و فرزند پروری و نقش اجتماعی و الگویی تاثیر گذار در جامعه، اساس و بنیان تمدن نوین اسلامی را بر عهده دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جوشقانیان در کتاب خود تصویر زنی را به نمایش می گذارد که در جامعه حضور پررنگی دارد و این امر با هویت اصلی او یعنی خانه داری و فرزندپروری منافاتی ندارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۲    
کارگاه تربیت فرزند ویژه مادران و مربیان در فاطمیه شهر بندرریگ به همت پایگاه مقاومت بسیج محدثه برگزار شد
سبک زندگی و فرزندپروری: تعریف سبک زندگی و اینکه سبک زندگی سالم چه شاخصه هایی دارد، بررسی اهمیت توجه به سبک زندگی و تاثیر سبک زندگی در فرزند پروری . فهرست عناوین سبک زندگی و فرزندپروری طبقه بندی دسته های مختلف سبک زندگی زندگی سالم اهمیت توجه به سبک زندگی تاثیر سبک زندگی در فرزند پروری منابع ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۹    
به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی جمعیت و جوانی کارگاه آموزشی با موضوع فرزند پروی توسط مرکز سلامت روان نگاه نوتحت نظارت بهزیستی بهار ویژه بانوان دارای تک فرزند و فرزند دوقلو با هدف سلامت روان کودک و با شعار فرزند آوری در مرکز فوق به اجرا درآمد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تحقیقات محققان دانشگاه الزهرا نشان می دهد که تلفیق دو رویکرد فرزندپروری مبتنی بر تعهد و پذیرش و خانواده درمانی ساختاری برای آموزش به خانواده های تک فرزند در زمینه کاهش استرس مثمر ثمر خواهد بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۶    
همزمان با روزدختر دوره آموزشی فرزند پروری با محوریت جمعیت و فرزندآوری در بهزیستی شهرستان برگزار گردید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۶    
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در روز ملی جمعیت؛ از معلم چهاردانگه ای که توفیق مادری پنج فرزند را داشت، تجلیل کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۶    
کارشناس علوم تربیتی و مدرس کارگاه های مهارت های زندگی، سبک های فرزندپروری را برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین تشریح کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۶    
فرهنگسرای خاوران کارگاه آموزشی " فرزندپروری و نقش والدین در رشد و تربیت کودک"روز شنبه سی ام اردیبهشت ماه برگزار کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همایش تحکیم بنیان خانواده به مناسبت هفته جمعیت در روز پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه به همت فرمانده حوزه 267 صدیقه طاهره(س) و مدیریت آستان مقدس امامزاده حسن با سخنرانی فاطمه کرم زاده مدرس حوزه علمیه و دانشگاه برگزار شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۶    
محققان هشدار دادند:نوع رفتار والدین در بروز بحران های عصبی کودکان بسیار تاثیرگذار بوده و تنبیه روانی کودک در خانه می تواند به همان اندازه بد یا بدتر از تنبیه فیزیکی باشد. ...
میگنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تاب آوری یک مهارت آموختنی در روند رشد از کودکی تا بزرگسالی است انواع روشهای فرزند پروری در افزایش و کاهش آن تاثیر دارد و با توجه به اینکه افزایش تاب آوری با تجربه های کودکی رابطه مستقیم دارند
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
کارگاه آموزشی سامان خانواده با رویکرد روابط زوجین و فرزند پروری و رشد و افزایش جوانی جمعیت در محل شرکت کاشی عقیق اشکذر برگزار شد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۶    
در این قسمت از مجموعه پانزده قسمتی شیوه فرزند پروری و تربیت صحیح، می خواهم با شما عزیزان در رابطه با احساس خود باوری در کودکان صحبت کنم. بسیاری از پدران و مادران با ابراز محبت بیش از اندازه
میگنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بیشتر مادرها خود را بهترین مادر دنیا می دانند مادران معتقدند که رسانه های اجتماعی به آنها کمک می کند تا استراتژی ها و تکنیک های جدید فرزند پروری را کشف کنند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: آیین افتتاح رسمی شبکه تلویزیونی ایرانِ جوان و تشریح اقدامات و برنامه های بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام در حوزه جوانی جمعیت برگزار شد. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
خانم معصومه بهرامی در گفت و گو با خبرنگار قم پرس ، عنوان کرد: اداره کل تبلیغ جامعة الزهرا سلام الله علیها به مناسبت هفته جمعیت، طرح تبلیغی بفرمایید بهشت را اجرا می کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
هدف از افتتاح این شبکه تلویزیونی آن است که مردم را به سمتی هدایت کنیم که به موضوعات فرزندآوری و فرزند پروری توجه بسیار جدی کنند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۴:۰۸    
آمار مناسبی از اعتیاد در کشورمان در دسترس نیست . اما بیشتر خانواده ها به نوعی گرفتار این مساله هستند؟ آیا در بین اطرافیان شما نیز شخصی هست که گرفتار اعتیاد شده باشد؟ در بین همسایه ها هست. یعنی در بین فامیل وجود ندارد؟ ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۴    
وجود بانوان مملو از احساس و عاطفه است و ما با عدم برنامه ریزی، احساس و عاطفه را ملاک قرار ندادیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۰    
جلسه آموزشی فرزند پروری ویژه جامعه هدف بهزیستی در مرکز مثبت زندگی 3545 شاندرمن برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول واحد "صدای یارا" انجمن حمایت از حقوق کودکان ضمن تشریح گزارشی از میزان تماس گیرندگان با صدای یارا در سه ماهه زمستان سال 1401، عدم آشنایی با مسائل بلوغ ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۶:۴۵    
فرزندآوری را مورد توجه قرار دادیم، اما از فرزندپروری غفلت کردیم، تعدد و تنوع در صدور مجوز مراکز مرتبط با تربیت کودک و نداشتن مدیریت واحد و یکپارچه، آسیب های زیادی را به کودکان و تربیت ایشان زده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- وقتی در مورد فرزند پروری صحبت می شود، در واقع باید در خصوص والدین صحبت کرد، چراکه بسیاری از تعارضات و مشکلات کودکان و نوجوانان به نحوه رفتار والدین بر می گردد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۳    
نشست آموزشی سبک زندگی سالم با موضوع مهارتهای فرزندپروری در محل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور گروهی از بانوان جامعه هدف برگزار گردید.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، کارگاه آموزشی با موضوع فرزند پروری، جوانی جمعیت و تحکیم خانواده با حضور کارگران خانم شرکت های تابعه شهرستان رودبار و با حمایت فرمانداری شهرستان، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۱    
دکتر هریت لرنر به عنوان یکی از بهترین متخصصان در زمینه روان شناسی زنان، دارای شهرتی بین المللی است. او در کتاب رازهایی که یک مادر موفق باید بداند (The Mother Dance: How Children Change Your Life) درمورد این موضوع مهم آورده است که کودکان ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۱    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشکذر: در پنجمین روز از هفته کار و کارگر کارگاه سامان خانواده، آسیب های اجتماعی و فرزندپروری و جوانی جمعیت در محل شرکت لیلیان باحضور مدیریت شرکت و جمعی از کارگران عزیز و اعضای شورای هماهنگی مدیران بهزیستی، فنی و حرفه ای ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۱    
جلسه اولیا و مربیان در رابطه با فرزندپروری و سواد رسانه در مدرسه شهید سید عباس حسینی برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۶    
کارگاه آموزشی فرزند پروری برای بانوان بافنده و کارگران شرکت تعاونی تولیدی زرین نگاره دیبا فرش ارغوان در شهرستان اندیمشک برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در این کنگره بانوانی که در کنار همسرداری و فرزند پروری در فعالیتهای اجتماعی هم موفق بودند ، معرفی شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۹    
سلسله جلسات سبک زندگی با موضوع فرزندپروری به سبک امام علی(ع) در حرم حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار می شود.
برترین ها / طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
اصول تربیتی، ارزش های مهمی هستند که می توانند به تبدیل شدن کودکان به افرادی توانمند و محترم در دوران بزرگسالی کمک کنند. مدونا به تازگی در پستی اینستاگرامی رویکرد خود در مقوله ی فرزندپروری را با دنبال کنندگانش در میان گذاشته است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مفهوم تکانشگری یعنی فرد بدون توجه به پیامدهای یک اقدام یا انتخاب و در واقع بدون تامل و تفکر، عملی را انجام می دهد که برایش تنها لذت های زودگذر و پاداش کوتاه مدت مهم است. تکانشگری به عنوان یک ویژگی شخصیتی، ارتباط نزدیکی با سبک های فرزندپروری دارد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۸    
شیوه فرزندپروری، عاملی تعیین کننده و اثرگذار است که نقش مهمی را در آسیب شناسی روانی و رشد کودکان ایفا می کند و کیفیت رابطه والد-کودک اثر معناداری روی عزت نفس، شادکامی و بهزیستی افراد دارد.
میگنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تاکید بر احساسات مثبت، نقاط قوت و فضایل می تواند کیفیت زندگی و شادی کودکان را بهبود بخشد با شیوه های روان شناسی مثبت گرا، والدین می توانند محیطی پرورشی ایجاد کنند که شادی و انعطاف پذیری را در فرزندانشان تقویت کند