یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۶:۳۸Jul 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمارستان رضوی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۸    
به همت گروه جهادی بیمارستان رضوی 654 خدمت درمانی رایگان به بیماران محروم منطقه گلمکان ارائه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۹    
جمعی از متخصصان کشور در چهارمین کنگره بیماری های کولورکتال در بیمارستان رضوی گرد هم می آیند.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۸    
نشست سه جانبه مدیرصندوق بازنشستگی خراسان رضوی با مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد و سرپرست منطقه ای بیمه ملت در راستای قرارداد بیمه ملت و پذیرش بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- استاد پیشکسوت جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: عمل نادر خارج کردن جسم خارجی از مغز که در حالت معمول 6 ساعت زمان نیاز دارد طی یک ساعت در بیمارستان رضوی مشهد انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به همت تیم پزشکی بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد، یک عمل نادر جراحی مغز و اعصاب با هدف خارج کردن جسم خارجی از مغز یک مأمور نیروی انتظامی، در پرتوی عنایت حضرت رضا(ع) با موفقیت در این بیمارستان انجام شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۰:۲۰    
مرکز درمان ناباروری بشری در بیمارستان رضوی مشهد دریچه ای رو به بچه دار شدن است تا آن هایی که در رویای فرزندآوری مانده اند بتوانند فرزندانشان را در آغوش بگیرند.
همگردی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۸    
بیمارستان رضوی در شهر مشهد قرار دارد. این بیمارستان غیردولتی و وابسته به آستان قدس رضوی است. پروژه ساخت بیمارستان 320 تختخوابی رضوی در سال 1375 آغاز شد و فاز اول بیمارستان در بهمن سال 1384 در شهر مشهد افتتاح گردید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از فعالان و دست اندرکاران حوزه گردشگری کشور عمان با هدف افزایش همکاریهای مشترک با بیمارستان فوق تخصصی رضوی در حوزه گردشگری سلامت، از این بیمارستان بازدید کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۵:۲۰    
دکتر زارع، متخصص زنان و زایمان بخش درمان ناباروری بیمارستان رضوی درباره قصه های مراجعان به این بخش و ماجراهای تلخ و شیرین شغلش می گوید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
متخصص جنین شناسی بیمارستان رضوی گفت: ما در بیمارستان رضوی در بالاترین سطح این میزان قرار داریم و امکان موفقیت در اینجا در زمینه درمان ناباروری 37 درصد است.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حضور تولیت آستانقدس رضوی ، وزیر بهداشت ، مهمانان خارجی ، مدیران ، مسولین و جمعی از کادر پزشکی مرکز درمان ناباوری بیمارستان رضوی افتتاح شد .عکاس ، سید جلیل حسینی زهرایی
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عین اللهی گفت: مرکز درمان ناباروی بشری در بیمارستان فوق تخصصی رضوی، یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین مراکز درمانی سطح سه دنیا در حوزه درمان ناباروری است.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
پارسینه : بهرام عین اللهی، در آیین بهره برداری از مرکز درمان ناباروری بشری در بیمارستان رضوی مشهد، با بیان اینکه در راستای تحقق اهداف قانون جوانی جمعیت، قرارگاه جوانی جمعیت از سال 1400 راه اندازی و تاکنون 22 نشست در این راستا برگزار و بیش از 50 دستورالعمل در این حوزه ابلاغ شده است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی احداث بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور بشری در بیمارستان رضوی را اقدامی در راستای عمل به فرمایشات رهبری معظم برای کمک به درمان زوجین نابارور و حفظ و تقویت جوانی جمعیت در کشور دانست.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز 30 اردیبهشت ماه در افتتاح بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور (بشری) که در بیمارستان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: 45 سال از انقلاب مقدس جمهوری اسلامی ایران گذشت و اگر از ما بپرسند یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب چیست ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین از خراسان، بهرام عین اللهی در آیین افتتاح بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور (بشری) که در بیمارستان رضوی مشهد برگزار شد، اظهارکرد: با توجه به اینکه سال گذشته یک میلیون و 200 هزار مراجعه به مراکز درمان ناباروری در کشور داشتیم ...
تولیت آستان قدس رضوی گفت: مرکز درمان ناباروری "بشری" که در بیمارستان رضوی مشهد راه اندازی شده، جایی برای پذیرش اقشار آسیب پذیری است که توان مالی ندارند و نباید به دلیل مشکلات مالی از درمان نا امید شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه میلاد با سعادت حضرت رضا علیه السلام با حضور حجت السلام احمد مروی و بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بزرگترین مرکز تخصصی درمان ناباروری (IVF) شرق کشور با عنوان بُشری در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در مشهد مقدس افتتاح شد.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۸    
گزارش تصویری از افتتاح و بهره برداری از بزرگترین مرکز ناباروری شرق کشور بشری در بیمارستان تخصصی رضوی عکس از :مجید خروشی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۱    
مشهد- بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور، صبح یکشنبه با حضور بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بیمارستان رضوی مشهد افتتاح شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره بیمارستان فوق تخصصی رضوی گفت: از سال 1399 تا 1403، 1346 میلیارد تومان برای بیمارستان هزینه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور ، همزمان با روز ملی جمعیت با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تولیت آستان قدس در بیمارستان رضوی مشهد گشایش یافت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۸    
پزشک متخصص زنان و زایمان بخش درمان ناباروری بیمارستان رضوی این سؤال را که چه موقع باید سراغ درمان نازایی برویم و چه راه های درمانی برای ناباروری وجود دارد را پاسخ می دهد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
متخصص زنان و زایمان بخش درمان ناباروری بیمارستان رضوی گفت: با روش های جدیدی که برای درمان ناباروری وجود دارد توانسته ایم بیماران زیادی را درمان کنیم، حتی کسانی که 25 سال نازایی داشتند در بیمارستان رضوی درمان شده اند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۱    
پزشک متخصص زنان و زایمان بخش درمان ناباروری بیمارستان رضوی گفت: از طریق لاپاراسکوپی می توانیم تخمک کشی را برای دختران مجرد انجام دهیم و تخمکی که در سن پایین فریز شده برای فرزندآوری در آینده مناسب است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مشهد- مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی از افتتاح بزرگ ترین مرکز درمان ناباروری(IVF) شرق کشور با عنوان بشری در این بیمارستان خبرداد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، هرچند که فروش اسناد حاوی اطلاعات بیماران به عنوان کاغذ باطله از سوی مدیرعامل بیمارستان رضوی مشهد تکذیب شد و وی تاکید کرد که امحای اسناد نیز پس از 10 سال و تحت نظارت صورت می گیرد و این اسناد به خمیر تبدیل خواهند شد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل بیمارستان رضوی مشهد ضمن تکذیب خبر منتشر شده مبنی بر فروخته شدن اسناد بیماران در قالب کاغذهای یک رو سفید و باطله، گفت: اسناد حداقل 10 سال در بیمارستان می ماند. تاریخ درج شده در برگه انتشار یافته جدید است و ما حق امحای این اسناد را نداریم ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، فریدون نوحی امروز، 24 فروردین ماه، در کنگره بین المللی بیماری های مادرزادی قلب کاسپین که در مجتمع شهدای سلامت برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این کنگره پنجمین بار است که در مشهد برگزار می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۳    
ساخت مرحله سوم بیمارستان رضوی مشهد به عنوان، کلید خورد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه جهادی بیمارستان رضوی در شهر چکنه بخش سرولایت نیشابور به مردم نیازمند در مناطق محروم خدمات پزشکی و درمانی ارائه کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰    
اردوی جهادی تیم تخصصی بیمارستان رضوی مشهد در بخش سرولایت نیشابور برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۸   + ۳۳ سایت دیگر  
با اعترافات متهمان پرونده مرگ دلخراش دختر16ساله ای که از طبقه دوم یک سوئیت اجاره ای سقوط کرد، درحالی راز پنهان لانه کثیف در مشهد فاش شد که مالک سوئیت مذکور نیز به اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا تحت تعقیب قضایی قرار گرفت. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۵    
در نشست مشترک رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی با مدیرعامل بیمارستان رضوی مشهد بر افزایش همکاری های مشترک تاکید به عمل آمد.
بازتاب   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
2 پسر جوان پیکر نیمه جان دختر نوجوانی را روی دست به بیمارستان رساندند و گریختند، اما دختر ساعاتی بعد جان باخت. حدود ساعت 4 بامداد سوم بهمن 2 پسر جوان پیکر نیمه جان دختری را که برخی از استخوان هایش نیز شکسته بود، با کمک یکدیگر روی دست گرفتند و با زحمت زیاد به درمانگاه فدک رساندند ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
حدود ساعت 4 بامداد سوم بهمن 2 پسر جوان پیکر نیمه جان دختری را که برخی از استخوان هایش نیز شکسته بود، با کمک یکدیگر روی دست گرفتند و با زحمت زیاد به درمانگاه فدک رساندند، اما آن ها لحظاتی بعد در حالی از مرکز درمانی گریختند که دختر مذکور به دلیل شدت وخامت حالش به بیمارستان رضوی منتقل شد ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۲    
حوزه/ مشاور رئیس جمهور در امور روحانیت با حضور در بیمارستان رضوی مشهد از آیت الله مرتضوی عیادت کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۵    
حوزه/ دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان از آیت الله مرتضوی با حضور در بیمارستان رضوی از آیت الله مرتضوی عیادت کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۰    
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با حضور در بیمارستان رضوی از آیت الله مرتضوی عیادت کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا نوشت: اهداء اعضاء دختر نوجوان مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد موجب نجات و ادامه زندگی 6 بیمار نیازمند به عضو شد. ابراهیم خالقی اظهار کرد: در یکهزار و چهارصد و هشتمین عمل اهدای عضو از اهدا کننده مرگ مغزی زهرا صادقی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۷    
فصل جدید همکاری های مشترک بیمارستان فوق تخصصی رضوی با اتاق بازرگانی و تجارت عمان برای جذب گردشگر سلامت از این کشور آغاز شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آقامهدی، سنگین وزن ترین نوزاد ایرانی که با وزن حدود 7 کیلوگرم در عملی اورژانسی در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در مشهد مقدس متولد شده بود، با شرایط خوب و پایدار و بدون پرداخت هیچگونه هزینه درمان از این بیمارستان ترخیص شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
وجود پزشکان مجرب و امکانات درمانی مجهز همچون بیمارستان رضوی که مختص گردشگران درمان ساخته شده است، جراحان زبده پلاستیک و سایر موارد درمانی باعث جذب گردشگران به این شهر شده به طوری که به راحتی اعراب کشورهای حاشیه خلیج فارس، اعراب کشور عراق و مردم افغانستان را به این شهر می کشاند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ساعت 2نیمه شب اوایل آذر بود که زنی با شکایت درد زایمان وارد بیمارستان رضوی مشهد شد، شرایط جسمی مادر خوب نبود و تیم پزشکی به سرعت او را به اتاق عمل منتقل کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۶    
فوق تخصص ناباروری و مسئول فنی بخش آی وی اف بیمارستان رضوی گفت: یائسگی زودرس تعریفش این است خانم هایی که در سنین زیر 40 سال تخمدان هایشان وارد روند پیری شده است. یکی از علت های عمده آن بحث ژنتیکی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۴    
یک فوق تخصص ناباروری بیمارستان رضوی مشهد از کاهش سن یائسگی در بین زنان و دختران خبر داد و گفت: به تازگی یکی از مراجعان من که دچار پیری تخمدان و یائسگی زودرس شده، یک دختر جوان 19 ساله است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
مشهد- نوزاد هفت کیلوگرمی در بیمارستان رضوی مشهد به دنیا آمد که گفته می شود تولد نوزادی با این وزن در ایران تاکنون سابقه نداشته است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یک واقف حوزه سلامت با اشاره به دغدغه رهبری مبنی بر کاهش جمعیت جوان گفت: با توجه به اینکه امکانات دولت محدود و هزینه درمان ناباروری بالاست از این رو با توجه به هزینه بالای درمان ناباروری و درگیر بودن حدود 35درصد از مردم جامعه به این مشکل سبب شد تا این حوزه را به عنوان یکی از اولویت ها انتخاب کنم.