سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۱۴:۱۱Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تنگه ی هرمز»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۱    
دریا در محدوده تنگه ی هرمز کمی متلاطم است و در سایر مناطق دریایی هرمزگان شرایط تردد های دریایی مساعد پیش بینی می شود.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، مرضیه سی سی پور افزود: توصیه می شود امروز و فردا از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی در استان خودداری شود. وی افزود: در سواحل دریای عمان و شرق تنگه ی هرمز در ساعاتی افزایش باد جنوب شرقی پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان اعلام کرد: طی روز جاری (سه شنبه) تا اوایل روز چهارشنبه تحت تاثیر موج بارشی در برخی نقاط استان از جمله مناطق شرقی، مرکزی، برخی نقاط شمالی استان و همچنین مناطق دریایی تنگه هرمز و دریای عمان،رگبار باران و رعد و برق پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با تاثیر موج بارشی امروز و فردا در نیمه شرقی استان، تنگه ی هرمز و دریای عمان رگبار باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با تاثیر موج بارشی امروز و فردا در نیمه شرقی استان، تنگه ی هرمز و دریای عمان رگبار باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حسن زاده گفت:طبق اعلام هواشناسی هرمزگان طی روزهای دوشنبه 8 تا سه شنبه9 آذر ماه بعلت وزش باد شدید و احتمال تند باد لحظه ای ، اختلال در تردد شناورهای سبک و آسیب به تورهای صیادی را دریای عمان و تنگه ی هرمز با تاکید بر جاسک ، سیریک ، قشم ، هرمز و لارک ، هنگام ، ابوموسی ...
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، مرضیه سی سی پور گفت: با توجه به ورود یک موج بارشی از جنوب غرب کشور، در مناطق غربی استان از ساعات بعدازظهر و شب افزایش ابر خواهیم داشت، وقوع رگبار پراکنده باران و رعد وبرق در برخی نقاط غربی استان دور از انتظار نخواهد بود. ...
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، مرضیه سی سی پور افزود: از ساعات ظهر روز جاری در مناطق دریایی استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود. وی افزود: از ساعات بعدازظهر و شب در جزایر خلیج فارس و تنگه ی هرمز وزش باد نسبتا شدید جنوب غربی - شمال غربی پیش بینی می شود. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: با توجه به شدت باد در جزایر خلیج فارس و تنگه ی هرمز شناور های سبک از تردد دریایی خودداری کنند و تمهیدات لازم جهت تردد ایمن شناورها در بنادر غربی استان صورت پذیرد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۲۲:۴۹    
جزیره ی قشم یکی از محبوب ترین و بزرگ ترین جزیره های ایران است که در نزدیکی تنگه ی هرمز قرار دارد وآب و هوای معتدل و مرطوبی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان هرمزگان گفت: امروز در برخی نقاط شرقی، مرکزی استان، مناطق دریایی تنگه ی هرمز و دریای عمان افزایش ابر همراه با رگبار پراکنده باران و رعد و برق پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۸    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز هم در سواحل دریای عمان و تنگه ی هرمز افزایش سرعت باد جنوب شرقی بویژه در ساعات صبح تا ظهر پیش بینی می شود و سبب متلاطم شدن دریا خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سواحل دریای عمان و تنگه ی هرمز امروز با افزایش سرعت باد جنوب شرقی بویژه در ساعات صبح تا ظهر، متلاطم پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز با افزایش سرعت باد های جنوب شرقی در سواحل دریای عمان و تنگه ی هرمز (حداکثر تا 36 کیلومتر در ساعت) دریا متلاطم می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۹    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در مناطق دریایی استان بویژه سواحل جاسک تا تنگه ی هرمز افزایش سرعت باد جنوب شرقی پیش بینی می شود و سبب متلاطم شدن دریا خواهد شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعد از ظهر، وزش بادهای جنوب غربی برروی تنگه ی هرمز و دریای عمان پدیده غالب خواهد بود و دریا کمی مواج خواهد شد لذا توصیه می شود تردد شناورهای سبک در این مناطق با احتیاط صورت پذیرد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سی سی پور گفت: ساعات بعدازظهر با افزایش سرعت بادهای غربی، تنگه ی هرمز، دریای عمان و بخش هایی از خلیج فارس نسبتا مواج خواهند شد. لذا توصیه می شود طی این مدت شناورهای سبک و صیادی احتیاط لازم را معمول داشته و حتی الامکان از تردد در تنگه ی هرمز خودداری کنند.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، مرضیه سی سی پور افزود: امروز در برخی نقاط استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود. وی گفت: در مناطق دریایی استان بویژه محدوده تنگه هرمز از ساعات صبح تا ظهر وزش باد نسبتا شدید جنوب شرقی سبب مواج شدن دریا خواهد شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
امروز و فردا دریا در ساعات بعدازظهر در محدوده تنگه ی هرمز با افزایش باد های جنوب غربی متلاطم خواهد بود.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت:طی امروز یکشنبه، سیزدهم تیر ماه، وزش بادهای نسبتاً شدید جنوب شرقی برروی دریای عمان، تنگه ی هرمز و شرق خلیج فارس سبب مواج شدن دریا خواهد شد. توصیه می شود تمهیدات لازم در بنادر هرمزگان صورت پذیرد و شناورهای سبک و صیادی از ترددهای دریایی خودداری کنند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سی سی پور گفت: با توجه به متلاطم شدن دریا در ساعات بعدازظهر تا اوایل شب در محدوده تنگه ی هرمز و دریای عمان با افزایش سرعت باد جنوب غربی متلاطم خواهد شد توصیه می شود شناورهای سبک در ترددهای دریایی احتیاط های لازم معمول دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
امروز در مناطق دریایی بویژه تنگه هرمز وزش باد نسبتاً شدید جنوب غربی-شمال غربی پیش بینی می شود.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، مرضیه سی سی پور گفت: با ادامه فعالیت سامانه مونسونی در استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود. وی افزود: در ساعات صبح تا ظهر در مناطق ساحلی تنگه ی هرمز و دریای عمان افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید جنوب شرقی ومواج بودن دریا پیش بینی می شود و از میزان سرعت ...
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، براساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان پدیده شاخص در مناطق دریایی استان، وزش باد نسبتا شدید (جنوب غربی- شمال غربی) و مواج شدن دریا خواهد بود. در برخی نقاط ساحلی نیز احتمال گردوخاک و کاهش دید افقی دور از انتظار نخواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: تنگه ی هرمز در ساعات بعدازظهر تا اوایل شب با وزش باد جنوب غربی کمی متلاطم می شود.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR با امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش انجام داده است. با توجه به تأکید اخیر رهبر انقلاب نسبت به رزمایش های نظامی و آثار اقتدارآمیز این رزمایش ها، چه تغییراتی در این رزمایش ها از زمان مسئولیت شما شکل گرفته است؟ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سرعت وزش باد در جزایر غربی هرمزگان و نقاطی از تنگه ی هرمز از عصر امروز، به بیش از 50 کیلومتر در ساعت می رسد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۱    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: در نقاطی از شرق تنگه ی هرمز و دریای عمان، افزایش سرعت باد شمال شرقی و در جزایر غربی استان (کیش و لاوان) افزایش سرعت باد شمال غربی مورد انتظار است که سبب متلاطم شدن دریا خواهد شد لذا توصیه می شود شناورهای سبک احتیاط های لازم در تردد های دریایی معمول ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی هرمزگان، امروز در مناطق شرقی و مرکزی استان و در محدوده تنگه ی هرمز افزایش باد شمال شرقی با سرعت 30 کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان گفت: طی روز جاری تا ساعات ظهر در مناطق شرقی و مرکزی استان و در محدوده تنگه ی هرمز افزایش سرعت باد شمال شرقی (با شدت کمتر در مقایسه با دیروز) پیش بینی می شود و تنگه ی هرمز نسبتاً مواج است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
طی امروز یکشنبه، 2 آذر ماه پدیده ی غالب، وزش بادهای جنوب غربی برروی تنگه ی هرمز در ساعات بعد از ظهر خواهد بود و آب های تنگه هرمز کمی مواج خواهد شد اما از فردا با عبور امواج ناپایدار از استان شاهد مواج شدن دریا و بارش باران در مناطقی از استان خواهیم بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: در مناطق دریایی به ویژه تنگه ی هرمز و دریای عمان وزش باد شدید شمال شرقی (باد نعشی) پیش بینی می شود که سبب مواج شدن دریا و افزایش ارتفاع موج تا محدوده 180 سانتیمترخواهد شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۷    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: در جزایر خلیج فارس تا غرب تنگه ی هرمز افزایش وزش سطحی باد جنوب شرقی خواهیم داشت و دریا کمی متلاطم خواهد شد، لذا توصیه می شود تردد شناورهای سبک با احتیاط صورت پذیرد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
در مقابل دشمنان اعم از منطقه ای و فرامنطقه ای خواهیم ایستاد و قطعاً مردم عزیز بدانند که میدان را در مقابل آنها خالی نخواهیم کرد و در روز واقعه جنازه هایشان را روی تابوت های ایرانی از تنگه ی هرمز خارج خواهیم کرد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دریادار تنگسیری دشمنان جمهوری اسلامی ایران را به یادگیری ضرب المثل آزموده را آزمودن خطاست توصیه کرد و گفت: در مقابل دشمنان اعم از منطقه ای و فرامنطقه ای خواهیم ایستاد و قطعاً مردم عزیز بدانند که میدان را در مقابل آنها خالی نخواهیم کرد و در روز واقعه جنازه هایشان را روی تابوت های ایرانی از تنگه ی ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: 26 ام شهریور ماه سال 1364 و یازده روز بعد از درخواست محسن رضایی فرمانده وقت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر تأسیس سه نیروی زمینی، هوایی و دریایی در سپاه امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران طی حکمی موافقت خود را با این درخواست اعلام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۸    
بندرعباس- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در بعد از ظهر امروز جمعه در تنگه ی هرمز و خلیج فارس بویژه جزایر غربی استان وزش باد جنوب غربی تا شمال غربی خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۸    
بندرعباس- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: بعدازظهر تا اوایل امشب (یکشنبه یازدهم خرداد)، سرعت وزش باد جنوب غربی در محدوده تنگه ی هرمز به طور موقت به 36 کیلومتر در ساعت می رسد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۴    
می توان تلاش امارات برای جلب دوستی ایران را بهتر درک کرد. رهبران ابوظبی گمان می کنند که می توانند با تهران در کنترل تنگه ی هرمز مشارکت داشته باشند
تجارت امروز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۱    
غار نمکدان که از زیباترین جاذبه ها در تور قشم است. همانطور که باید بدانید جزیره قشم در استان هرمزگان ایران و هرمزگان در نزدیکی تنگه ی هرمز واقع است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
جزیره ی قشم بزرگترین جزیره ی استان هرمزگان و بزرگترین جزیره ی ایران است. این جزیره در تنگه ی هرمز واقع شده و طبیعت خاص، بی نظیر و متنوع آن باعث شده که به آن لقب جزیره ی عجایب هفتگانه را بدهند ...
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۰    
معاون هماهنگ کننده سپاه امام سجاد(ع) ضمن اشاره به این که استکبار جهانی در پی تصرف خرمشهرهای دیگر است، بیان داشت: دشمن شرایط را درک کرده است و ضرورتی برای بستن تنگه ی هرمز وجود ندارد. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز سلاح و مهمات و موشک را تولید می کنیم. پهپاد های ما کابوس دشمنان ما در منطقه شده است. در مدیریت دفاعی و نظامی، به تجربیات خوبی رسیده ایم. آقای بنی صدر می خواست جنگ ساسانی را در برابر جنگ قادسیه صدام به راه بیندازد، اما موفقیتی نداشت. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۷    
جزیره قشم، نگین خلیج فارس، در استان هرمزگان و تنگه ی هرمز واقع شده است. قشم مقصد سفر بسیار دیدنی به شمار می رود و در همه ی ماه های سال میزبان گردشگران فراوانی است.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ناو نابودگر اچ ان اس دانکان در روزهای اخیر وارد منطقه خلیج فارس شده است. نیروی دریایی بریتانیا بعد از حملات مکرر نیروهای ایرانی علیه کشتی های تجاری بریتانیا تصمیم گرفت که یک کشتی جنگی دیگر را به سمت آب های خلیج فارس اعزام کند.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۶۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: نیروی دریایی سپاه مسئول امنیت تنگه هرمز و خلیج فارس بوده و هیچ نیازی به غریبه ها نیست.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- خبرهای امروز از تحریم ظریف توسط آمریکا و ادعای مقام عراقی مبنی بر تبادل پیغام بین ایران و آمریکا تا اظهار ادامه ی همکاری اروپا با ظریف و خشم آمریکا از آلمان به دلیل عدم تمایل به پیوستن به ائتلاف نظامی آمریکا در تنگه ی هرمز. خلاصه اخبار امروز را در ادامه می خوانید: ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۷    
تنگه ی هرمز که خلیج فارس را از طریق دریای عمان به آب های آزاد جهان متصل می کند، یکی از استراتژیک ترین تنگه های جهان است و اوضاع حاکم بر آن می تواند اقتصاد جهان را دستخوش تغییر یا حتی بحران کند. تهران – اقتصاد برتر – 9 مرداد 98 ...
اقتصاد آنلاین / همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش رویترز، برایان گیلوری، رئیس بخش مالی بریتیش پترولیوم گفت از زمان توقیف یکی از کشتی های انگلیسی توسط ایران در دهم جولای، این شرکت هیچ کدام از نفتکش هایش را از تنگه ی هرمز عبور نداده است. ...
سلام نو / 24 آنلاین نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۷   + ۵۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با وزیر بین الملل حزب حاکم چین با تاکید بر سابقه تاریخی روابط دو تمدن ایران و چین، خواستار مشارکت دو کشور در توسعه اقتصاد و امنیت منطقه شد. ...