پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۸:۴۶Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انصار الله»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شاهکار و اعتماد بنفس نیروهای یگان موشکی جنبش مقاومت انصارالله وقتی بیشتر به چشم می آید که موشک قدس 2 توانست از سامانه های پدافند هوایی پاتریوت آمریکایی، کروتال فرانسوی، هاوک. اورلیکن عبورکند
عضو شورای عالی سیاسی انصارالله یمن اعلام کرد تا زمانی که دشمن سعودی به تجاوزات خود ضد یمنی ها ادامه می دهد، عربستان را مورد هدف قرار می دهیم.
تیپ ششم گارد مرزی تحت فرمان دولت مستعفی یمن با تمرد از دستور ائتلاف سعودی برای اعزام به جبهه مأرب برای مقابله با ارتش و کمیته های مردمی، خود را به صنعاء رساند.
عضو شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد حملات موشکی با موشک قدس 2 پیام های متعددی برای تجاوزگران علیه ملت یمن و کسانی که در قبال قدس کوتاهی می کنند، به همراه داشت.
خبرگزاری رضوی   ۶ ساعت پیش    
تهران - تحرکات اخیر در منطقه خصوصا اعلام خبر سفر نتانیاهو به عربستان و دیدار با بن سلمان یا هدف قرارگرفتن تأسیسات نفتی آرامکو در جده توسط انصارالله منطقه را در آستانه تحولات تازه ای قرار داده است.
هشدار نیوز   ۷ ساعت پیش    
06 آذر 1399 - 11:12 حمله ارتش یمن به پالایشگاه آرامکو عربستان با موشک قدس2 / انصارالله بار دیگر آرامکو، شاهرگ اقتصادی آل سعود را هدف قرار داد. این گروه از موشکهای قدس 2 برای این منظور استفاده کرده است ...
روزنامه اصلاح طلب اعتماد در گزارشی به وضعیت این روزهای انصارالله در جریان مقابله با ائتلاف شکننده سعودی ها پرداخته و به این مسئله اذعان کرده که مقاومت 5 ساله یمنی ها باعث شده آنها نه تنها تضعیف نشوند که قدرت بیشتری هم پیدا کنند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصار الله یمن اعلام کرد، تا زمانی که عملیات نظامی ائتلاف متجاوز عربی تحت امر ریاض در یمن ادامه داشته باشد، نیروهای این جنبش به عملیات الردع (بازدارندگی) علیه عربستان ادامه خواهند داد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن بار دیگر تاکید کرد، موشکی که تاسیسات آرامکو عربستان سعودی را دوشنبه گذشته هدف قرار داد صد در صد ساخت کشور یمن است.
بلاغ مازندران   ۷ ساعت پیش    
عضو شورای عالی سیاسی انصار الله یمن با اشاره به یمنی بودن موشکی که شرکت آرامکو سعودی را هدف قرار داد، بر ادامه ایستادگی ملت یمن تأکید کرد.
جهان نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تاکنون ایران به علت داشتن موشک های دوربرد قدرتمند و دقیق و گروه های بزرگ همسو نظامی همانند حزب الله لبنان، حماس، الحشد شعبی عراق، انصارالله یمن و... به عنوان کشور صاحب دو دست بلند نظامی محسوب می شد
پرس شیعه   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن ضمن تأکید بر ادامه حملات کوبنده به سعودی ها، بیان کرد: مویه کردن عربستان پس از هر پاسخ دردناک انصارالله همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. ...
خبرگزاری فارس: محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی در صنعاء بر ادامه دفاع این کشور از خود در برابر حملات عربستان سعودی خبر داد. شبکه خبری روسیا الیوم، به نقل از الحوثی گزارش داد: هر چه عربستان به جنگ علیه ملت یمن ادامه داده و مراکز حیاتی را هدف قرار دهد، حملات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
همزمان با قدام حاکمان عربی در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، انصارالله با هدف قرار دادن یک پالایشگاه در جده برای عربستان خط ونشان کشید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
محمد عبدالسلام، سخنگوی انصارالله یمن روز سه شنبه هشدار داد، عربستان تا زمانی که تجاوزات را متوقف و محاصره را لغو نکرده تنها باید منتظر پاسخ و دفاع مشروع از سوی یمن باشد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پیام حمله موشکی انصار الله به آرامکو فارغ از سطح تخریب، این است که زیرساخت های عربستان در برابر حمله بسیار آسیب پذیر هستند و صنعا ضربات دردناک متقابل را در صورت تداوم جنگ وارد خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- تهران - ایرنا- سخنگوی جنبش انصارالله یمن چهارشنبه شب با انتشار پیامی اعلام کرد، با توجه به اینکه حمله به یمن و محاصره این کشور ادامه دارد، از هیچ کوششی برای مقابله با آن دریغ نخواهیم کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۵۳    
محمدرضا کلهر جنبش انصارالله یمن از سال 2015 توسط ائتلاف سعودی مورد حمله قرار گرفته است. ائتلاف سعودی به دنبال آن بوده تا در درجه اول این جنبش را به عنوان گروهی شورشی و غیر مشروع در جامعه جهانی معرفی کند و سپس از طریق حملات نظامی انصارالله را وادار به عقب نشینی کند ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، ائتلاف سعودی و اماراتی متجاوز به یمن در بیانیه ای مدعی خنثی سازی حمله با قایق در دریای سرخ شد. شبکه العربیه عربستان سعودی به نقل از سخنگوی این ائتلاف گزارش داد که یک فروند قایق بمب گذاری شده را در دریای سرخ کشف کرده است. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه العربیه عربستان سعودی به نقل از سخنگوی این ائتلاف گزارش داد که یک فروند قایق بمب گذاری را در دریای سرخ هدف قرار داده است. ترکی المالکی، سخنگوی این ائتلاف جنبش انصار الله یمن را عامل این حمله دانست و مدعی شد که اقدامات این جنبش کشتی رانی و تجارت جهانی را تهدید می کند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
الشَمَّری در واکنش به اعلام حمایت دولت عراق از رژیم سعودی در ماجرای حمله موشکی انصارالله به تأسیسات آرامکو، این موضع ننگین را نشانه اوج بی حیایی دانست و وزیر خارجه را به طایفه گرایی یا تبعیت از بیگانگان متهم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد اعلام کرد جنبش انصار الله یمن با اعزام کارشناس برای بررسی وضعیت نفتکش صافر موافقت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
برای انصارالله به عنوان مهمترین بازیگر میدانی یمن این فرصت پیش آمده است که با ورود ترکیه به صحنه تحولات میدانی یمن از سهم سعودی ها در توانایی مدیریت تحولات سیاسی و میدانی بکاهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۶    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا گفت:این اقدام سبب بازداشتن عربستان از بمباران مناطق شهری و مسکونی بود و از لحاظ سیاسی نیز بسیار مهم و با استراتژی قوی صورت گرفت، چون اساسا صهیونیست ها و ارتجاع منطقه به دنبال آن هستند که در روز های پایان عمر دولت ترامپ یک ماجراجویی در منطقه ایجاد کنند.
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی انصار الله یمن با حمایت از عملیات موشکی این کشور گفت که عربستان سعودی اگر به دنبال توقف عملیات موشکی یمن است، به جنگ پایان دهد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : شیخ اکرم الکعبی دبیرکل این جنبش مقاومت اسلامی عراق عملیات موفقیت آمیز نیروهای مقاومت یمن علیه تأسیسات نفتی آرامکو در عربستان را ستود. بر اساس این گزارش، وی از ضربه موشکی مقاومت یمن به عربستان سعودی تمجید کرد و گفت: دست مریزاد به انصارالله و یاران پیامبر خدا و امیرالمؤمنین علیه السلام ...
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۳    
شبکه لبنانی المیادین نوشت، هم زمانی حملات موشکی انصارالله یمن به تاسیسات سعودی با سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عربستان پرسش هایی را ایجاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده نظامی ارشد جنبش انصارالله یمن با اشاره به اینکه واشنگتن جنگ یمن را آغاز کرده است تاکید کرد که برای یمن اهمیتی ندارد چه کسی پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، به نقل از شبکه خبری المنار، شرکت نفتی آرامکو عربستان امروز اعلام کرد که حمله موشکی جنبش انصارالله یمن به تأسیسات این شرکت در جده تلفاتی نداشته اما باعث آتش گرفتن یک مخزن نفتی شده است ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
غول نفتی عربستان سعودی ضمن تایید حملات اخیر حوثی ها اعلام کرد که این حملات سبب ایجاد حفره ای بزرگ در مخزن نفت تاسیسات آرامکو در شهر جده شده است. به گزارش فرارو ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۴    
سازمان ملل اعلام کرد که جنبش انصار الله یمن با اعزام کارشناسان برای انجام آزمایش مقدماتی و نگهداری اولیه از نفتکش صافر در بندر الحدیده موافقت کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - دبیرکل گروه مقاومت اسلامی نُجَباء عراق، با تمجید از حمله موفق یگان موشکی یمن به اهداف سعودی ابراز امیدواری کرد که به زودی رزمندگان مقاومت دوشادوش مجاهدان انصارالله در جوار کعبه نماز بخوانند .
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
نخستین و مهمترین ویژگی این حمله موشکی در تعداد پرتابه های به کار رفته است : تنها یک تیر موشک کروز قدس 2. پس از گذشت بیش یک سال از عملیات حیرت انگیز یگان موشکی و پهپادی انصارالله یمن در حمله به تاسیسات نفتی شرکت آرامکو در البقیق و الخریص در خاک عربستان سعودی که معادلات نبرد میان دو طرف را دستخوش ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
جنبش انصار الله یمن ضمن تاکید بر سردرگمی رژیم آل سعود در قبال حمله موشکی نیروهای مسلح یمن به پالایشگاه نفت آرامکو در جده عربستان سعودی گفت که پاسخ بعدی به متجاوزان بزرگ تر خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
انصارالله یمن در نامه ای به سازمان ملل با اعزام کارشناسان برای بررسی نفتکش صافر در سواحل الحدیده موافقت کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۷    
شبکه المیادین همزمانی حمله موشکی انصارالله به تاسیسات آرامکو در جده و دیدار نتانیاهو با بن سلمان را حامل پیامی معنادار توصیف کرد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن تأکید کرد که جهان باید بداند که نظام سعودی جنگ و محاصره را آغاز کرده است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
عربستان در پیامی به شورای امنیت گروه انصارالله را به حمله علیه تاسیسات وابسته به شرکت آرامکو متهم کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شیخ اکرم الکعبی ضمن تمجید از حمله موفق یگان موشکی یمن به اهداف سعودی، ابراز امیدواری کرد که به زودی رزمندگان مقاومت دوشادوش مجاهدان انصارالله در جوار خانه کعبه نماز بخوانند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: هیات وزیران عربستان به حمله موشکی انصار الله به تاسیسات نفتی آرامکو واکنش نشان داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
حمله هوایی اسرائیل به جنوب دمشق، شکایت عربستان از انصارالله یمن به شورای امنیت، گفت وگوی تلفنی ظریف و لاوروف درباره برجام، سوریه و قره باغ و قدردانی پامپئو از کویت به دلیل مشارکت در کارزار فشار حداکثری علیه ایران، از جمله مهم ترین خبر ها و رویداد های مرتبط با خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در این شماره از بستۀ اخبار بین الملل ایسنا، خبرهایی از چراغ سبز دولت ترامپ برای آغاز انتقال قدرت به بایدن، آمار تکان دهنده از وضعیت کودکان افغان از سال 2005 تاکنون، دیدار وزرای خارجه سه کشور آلمان، فرانسه و انگلیس با موضوع برجام ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
محمد عبدالسلام، سخنگوی انصارالله یمن روز سه شنبه هشدار داد، عربستان تا زمانی که تجاوزات متوقف و محاصره را لغو نکرده تنها باید منتظر پاسخ و دفاع مشروع از سوی یمن باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو ارشد جنبش انصارالله یمن به عربستان سعودی درباره ادامه تجاوز به یمن و محاصره قرار دادن این کشور هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن هشدار داد تا زمانی که تجاوز و محاصره علیه یمن باقیست، عربستان باید منتظر واکنش و دفاع مشروع ما باشد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
وزارت انرژی عربستان سعودی رسما اعلام کرد که صبح امروز، در پی یک حمله به شمال جده، یک مخزن سوخت در ایستگاه توزیع تأسیسات نفتی جده آتش گرفته است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
عربستان سعودی از انصارالله یمن به شورای امنیت سازمان ملل متحد شکایت کرد. به گزارش شیعه پرس، عربستان سعودی از انصارالله یمن به شورای امنیت سازمان ملل شکایت کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۳:۳۱    
علی القحوم در توئیتی نوشت یگان موشکی یمن موفق شد نظام سیاسی عربستان را به لرزه در آورد. آنچه در آینده رخ خواهد داد اتفاقی بزرگ تر است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رژیم آل سعود در اقدامی که نشانه سردرگمی این رژیم در برابر پاسخ های موشکی نیروهای مسلح یمن علیه تاسیسات حیاتی عربستان سعودی است، از جنبش انصار الله یمن به شورای امنیت شکایت کرد.