یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۶:۴۰May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انصار الله»

بلاغ مازندران   ۷ ساعت پیش    
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا گفت: دشمن ائتلاف سازی می کند تا عقبه جمهوری اسلامی ایران مثل حز ب الله در لبنان و یا انصارالله در یمن را بزند، چون جرات رویارویی با ایران در میدان های دیگر ندارد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: انصارالله یمن: موشک های مقاومت انگار بر سر سازش کاران عرب فرود می آید
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
ارتش یمن در جدیدترین عملیات خود علیه مراکز نظامی و اقتصادی عربستان، با 12 موشک و پهپاد، آرامکو و فرودگاه نجران را با دقت هدف قرار داد. سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن صبح پنج شنبه از عملیات گسترده و مشترک یگان پهپادی و موشکی به مواضع عربستان در جنوب غربی این کشور خبر داد ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۳    
سخنگوی انصارالله یمن با اشاره به اینکه وعده الهی نزدیک است، گفت: سازشکاران و کسانی که به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی روی آوردند، روسیاهند؛ آنها هر موشکی که به سوی رژیم صهیونیستی شلیک می شود را به مثابه موشکی، بر سر خود می دانند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته رزمندگان فلسطینی با رونمایی از 2 سلاح راهبردی و جدید خود، غافلگیری بزرگی رقم زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد حوادث غزه سازشکاران با رژیم صهیونیستی را روسیاه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن در پیامی توئیتری نوشت: مقاومت فلسطین نشان داد که دشمن اسرائیلی رژیمی شکننده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن پنجشنبه شب در توییتی نوشت: مقاومت فلسطین نشان داد که دشمن اسرائیلی رژیمی شکننده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۱:۰۱    
اندیشکده آمریکایی شورای آتلانتیک اعتقاد دارد ترس از قدرت روبه افزایش ایران که نمود کوچک آن حمله در دوسال قبل انصارالله به تاسیسات نفتی آرامکو نمایان شد، دربار سعودی را به فکر انداخت تا قبل از خروج نظامی آمریکا از خاورمیانه روابط خود با تهران را اصلاح و عادی کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن مورد حمایت انصارالله اعلام کرد، در عملیات هجومی جدید با 12 موشک بالستیک و پهپاد مواضعی در عربستان را هدف گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۴:۳۵    
دبیر کل انصار الله یمن رژیم صهیونیستی را دشمن امت اسلام خواند و افزود، عملکرد روزانه و جنایات این رژیم این واقعیت را آشکار ساخته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن بدون اشاره به 6 سال تجاوز ائتلاف سعودی به بخش وسیعی از یمن، تداوم مقاومت انصارالله در بازپس گیری شهر مآرب را خطرناک دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق در تماس تلفنی با رئیس دفتر سیاسی حماس و دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، بر آمادگی برای حمایت از ملت فلسطین تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رهبر جنبش انصار الله یمن تاکید کرد: صنعا در همه حال برای مقابله با رژیم صهیونیستی آمادگی دارد و مردم فلسطین را مورد حمایت قرار می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از اعضای شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که ملت های عربی باید به مسؤولیت خود در حمایت از فلسطینی ها عمل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۵    
عبدالملک بدرالدین ضمن اعلام حمایت مردم یمن از ملت و مقاومت فلسطین، خواستار جمع آوری کمک های مالی برای حمایت از آن ها شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن با تقدیر از مقاومت مردم فلسطین و تاکید بر حمایت ملت یمن از آنها، بر آمادگی انصارالله برای هر احتمال و تحولی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصار الله یمن ضمن تاکید بر تداوم هماهنگی کامل صنعاء با مقاومت فلسطین و جبهه مقاومت گفت که یمنی ها برای کمک به فلسطین در هر شرایطی در آماده باش است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن به موضع گیری درباره تحولات فلسطین پرداخت و ضمن تاکید بر آماده باش در برابر هر احتمال و رخدادی، اعلام کرد: تمام قد در کنار ملت فلسطین و مقاومت آن هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن درباره آخرین تحولات فلسطین اعلام کرد: ما اهتمام زیاد تحولات مربوط به فلسطین به دنبال تشدید تنش و درگیری از سوی دشمن صهیونیست و هدف قرار دادن مسجد الاقصی و محله الشیخ جراح را دنبال می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رهبر انصارالله یمن از راه اندازی کمپین کمک به مردم و مقاومت فلسطین خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۰    
اظهارات عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن درباره تحولات اخیر در سرزمین های اشغالی هم اکنون به صورت زنده از خبرگزاری ایران پرس در حال پخش است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن خواهان حمایت از مقاومت فلسطین برای آزادی تمام اراضی از اشغال صهیونیست ها شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ائتلاف متجاوز سعودی روز دوشنبه مدعی رهگیری و انهدام یک فروند قایق متعلق به نیروهای انصارالله یمن شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۲:۰۰    
سخنگوی نظامی جنبش انصار الله یمن در توئیتر اعلام کرد یک هدف نظامی در فرودگاه أب ها در جنوب عربستان هدف حمله پهپادی این گروه قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن دوشنبه شب در توییتی در واکنش به حملات موشکی نیروهای مقاومت فلسطین به سرزمین های اشغالی نوشت: مقاومت گزینه ای کارساز برای مقابله با استکبار صهیونیستی است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
انقلابیون یمن در جدیدترین عملیات خود، پایگاه نیروهای ویژه دولت مستعفی یمن در شهر مأرب را هدف حمله موشکی بالستیک قرار دادند که در جریان آن، ده ها نظامی، از جمله چند تن از فرماندهان ائتلاف سعودی، کشته شدند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد، یگان پهپادی ارتش هدف نظامی مهمی را در فرودگاه بین المللی أبها هدف گرفت. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، یحیی سریع ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۵    
عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن خواستار تحریم کالا های آمریکایی از سوی ملت های عربی و اسلامی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با همه مشکلاتی که مردم یمن دارند، مجاهدین و مبارزین و انصار الله یمن توانسته اند در داخل کشورشان برای دفاع از وطنشان اسلحه بسازند و زیر ساخت های ال سعود و شرکت نفتی ارامکو را موشک باران کنند و صدای سازمان ملل و مجامع بین المللی خفه شده را در در بیاورند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
زهره سادات لاجوردی علیرغم بیان سیاست قطعی کشور توسط رهبر معظم انقلاب در قبال مسئله مذاکره که باید همه تحریم ها لغو شود و سپس راستی آزمایی صورت گیرد، این روزها شاهد این هستیم که در مذاکرات وین آمریکایی ها در کنار شروط برجامی به دنبال تحقق شروطی از جنس خلع سلاح انصارالله یمن و پایان [...]
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اطلاع رسانی یمن در گفتگو با دانشجو: فهمی الیوسفی، معاون وزیر اطلاع رسانی یمن در گفتگو با خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، درباره شکست مذاکرات عمان بین انصارالله و غربی ها گفت: جای تعجب نیست که مذاکرات مسقط برسر پرونده یمن به شکست انجامید ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از الوقت، در طول 6 سال جنگ یمن زیرساخت های اقتصادی یکی از اهداف مهم حملات هوایی ائتلاف سعودی به یمن بوده است به صورتی که امروزه بخش زیادی از زیرساخت های اقتصادی این کشور فقیر عربی کاملا نابود شده است ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از المیادین، دفتر سیاسی جنبش أنصارالله یمن بیانیه ای را در محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی علیه قدس اشغالی و مسجدالاقصی صادر کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
انصارالله و برخی دیگر از طرف های یمنی تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی در قدس و مسجدالاقصی را محکوم و بر مرکزیت مسأله فلسطین تأکید کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۳    
شفقنا- انصارالله یمن امروز(یکشنبه) از حمله پهپادی دقیق به پایگاه هوایی ملک خالد عربستان در منطقه خمیس مشیط این کشور خبر داد؛ با این حال ائتلاف تحت رهبری این کشور در یمن مدعی انهدام این پهپاد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دفتر سیاسی انصارالله یمن در بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدامات صهیونیست ها علیه فلسطینی ها در قدس اشغالی و مسجد الاقصی بر حمایت از فلسطینی ها تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن حملات رژیم صهیونیستی به فلسطینی ها در قدس اشغالی را محکوم کرد و خواهان اتخاذ مواضع قاطع تر و فراتر از بیانیه های محکومیتی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ارتش یمن بامداد امروز یکشنبه بار دیگر پایگاه هوایی ملک خالد در جنوب عربستان را هدف حملات پهپادی قرارداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۵:۴۵    
دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن اعلام کرد اقدامات رژیم صهیونیستی علیه ساکنان قدس و جنایت آن ها علیه نمازگزاران در مسجد الاقصی و محله شیخ جراح را محکوم می کنیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی به فتح شهر استراتژیک مارب توسط یمنی ها اشاره کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۴:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالباری عطوان با اشاره به حضور گسترده مردم یمن در روز قدس و نیز گزارش مرکز مطالعاتی در تل آویو و نگرانی صهیونیست ها از توان نظامی انصارالله یمن، به دلایل وحشت رژیم صهیونیستی از توان نظامی ارتش یمن پرداخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۱:۵۰    
سخنگوی جنبش انصارالله یمن طی پیامی ضمن محکومیت حملات اخیر رژیم صهیونیستی، گفت: حمله صهیونیست ها به مسجد الاقصی تخلفی آشکار است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۱:۳۴    
سخنگوی جنبش انصارالله یمن اقدام جدی کشورهای عربی و اسلامی در مقابل هتک حرمت های رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی را خواستار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ائتلاف برای فرار از شکست در مارب، جبهه های نبرد را با کمک گروهک های تروریستی و جنگ رسانه ای در استان ضالع شعله ور کرد اما باز هم بازنده میدان بود و حریف اراده و عزم رزمندگان یمنی نشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۲۱    
دنیای اقتصاد : وزارت خارجه آمریکا می گوید حوثی ها با خودداری از دیدار با مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در عمان، فرصتی مهم را برای اثبات تعهدشان به توافق صلح از دست دادند. با این حال، این وزارتخانه از تمام طرف ها خواست که برای پایان دادن به نبرد خشونت بار 6 ساله وارد مذاکره شوند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۲۰    
تحولات و رویداد های چند سال اخیر نشان می دهد هراس و دلهره از آینده رژیم صهیونیستی مهم ترین نگرانی این روز های مقامات این رژیم و همپیمانان غربی آن است؛ دلهره ای که بعد از شکست تروریست های وابسته به غرب در سوریه و عراق ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عبدالله العلیمی مدیر دفتر رئیس جمهوری مستعفی یمن عبدربه منصور هادی اعلام کرد که آنها آماده گفت وگوی مستقیم با جنبش انصارالله به ویژه پس از حوادث اخیر استان مارب و مذاکرات مسقط ، هستند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران – یمن – جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که این کشور به شرط پایان یافتن تجاوزگری ، لغو محاصره و خروج نیروهای بیگانه از یمن توسط ائتلاف سعودی آماده است تا تمامی عملیات نظامی خود را متوقف کند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی از رهبران انصارالله یمن در سخنانی نسبت به بیانیه اخیر وزارت خارجه آمریکا و مسئول دانستن این جنبش در وخامت اوضاع انسانی یمن واکنش نشان داد.