یکشنبه ۲۸ دیساعت ۰۴:۲۷Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه جدید بارشی»

ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز ایرنا-مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: ورود سامانه جدید بارشی از اوایل یکشنبه (بیست و هشتم دی ماه 99) سبب بارش باران و برف در نواحی شمال غربی و مرکز این ستان خواهد شد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت جوی کشور در روزهای جمعه و هفته آینده را پیش بینی و اعلام کرد. به گزارش اول فارس ، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی ، روزهای پنج شنبه و جمعه 25 و 26 دی ماه 99 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان ایلام از ورود سامانه جدید بارشی به استان خبر داد و گفت: این موج جدید از اوایل فردا در مناطق مختلف استان فعال می شود.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی امروز و فردا در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار همراه با تداوم انباشت آلاینده های جوی و پایین بودن کیفیت هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه جدید بارشی از روز جمعه تا اوایل سه شنبه هفته آینده وارد استان می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، کبری رفیعی به پیش بینی چند روز آینده هوا پرداخت و گفت: امروز و فردا بیشتر مناطق کشور جوی پایدار و آرامی را دارند که پیامد آن افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهر های صنعتی و پر جمعیت است ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۵۲ سایت دیگر  
کبری رفیعی در گفتگو با میزان به پیش بینی چند روز آینده هوا پرداخت و گفت: امروز و فردا بیشتر مناطق کشور جوی پایدار و آرامی را دارند که پیامد آن افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهر های صنعتی و پر جمعیت است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۰:۱۷    
پس از یک هفته بدون بارش، خبرهایی از ورود سامانه جدید بارشی به کشور به گوش می رسد و سازمان هواشناسی نیز پنجشنبه و جمعه بارانی را برای مناطق غربی کشور پیش بینی کرده است ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه در چهار روز آینده جوی آرام در اغلب مناطق کشور کماکان حاکم خواهد بود، بیان کرد: پیامد این جو آرام، تداوم غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت نظیر کرج، تهران، قم، اراک اصفهان، تبریز و مشهد است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فعلاً این روزها منتظر باران در کشور نباشید، اولین سامانه بارشی احتمالاً چهارشنبه هفته آینده، بیست و چهارم دی، از شمال غرب وارد کشور خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ سامانه جدید بارشی از ظهر فردا، گفت: شرایط برای بارش پراکنده باران در مناطق جلگه ای و برف در ارتفاعات استان فراهم می شود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: امروز و فردا به سبب افزایش نسبی وزش بادهای شمال غربی، خلیج فارس بویژه در سواحل مرکزی و جنوبی این استان مواج و متلاطم است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
افزایش ابر، بارش باران وکاهش دما مهمترین پدیده جوی روز های آینده استان فارس خواهد.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عباس ارغوانی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به ورود یک سامانه جدید بارشی از اواخر روز چهارشنبه به منطقه کاشان اظهار داشت: این سامانه تا روز اواخر روز جمعه در منطقه حضور دارد که در مناطق کوهستانی به صورت بارش برف است. ...
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به بررسی نقشه های هواشناسی از اواخر وقت روز سه شنبه 2 دی ماه سامانه بارشی وارد استان خواهد شد و فعالیت این سامانه تا اواخر هفته جاری در سطح استان ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سامانه جدید بارشی از اواخر وقت چهارشنبه به کهگیلویه و بویراحمد وارد می شود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۲۰:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
از روز چهارشنبه یک سامانه بارشی جدید وارد کشور شده و در شمال غرب، غرب و جنوب غرب به تدریج در دامنه های جنوبی البرز مرکزی موجب بارش برف و باران خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از ورود سامانه جدید بارشی از اواسط هفته جاری در اردبیل خبر داد و گفت: دمای هوا در مناطق مرکزی و جنوبی استان به 4 تا 20 درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۰۳    
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه شب یلدای سرد و بدون بارشی در انتظار مردم استان است، گفت: سامانه جدید بارشی برای روزهای پایانی هفته پیش بینی می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
فعالیت سامانه جدید بارشی در کشور طی روزهای گذشته جاده های 9استان را برفی و بارانی کرده و در برخی از استان ها مانند خوزستان و بوشهر موجب آبگرفتگی شده است. ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید بارشی به استان آذربایجان شرقی، مردم مناطق استان شاهد بارش برف و باران بودند. گفتنی است آذربایجان شرقی منطقه ای سردسیر و کوهستانی است و از لحاظ تقسیم بندی های اقلیمی جزو مناطق نیمه خشک به حساب می آید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان گفت: سامانه بارشی که از دیروز وارد منطقه شده باعث بارش 22 میلیمتری باران در بوئین زهرا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از ورود سامانه جدید بارشی از روز جمعه در استان اردبیل خبر داد و گفت: بارش ها در مناطق شمالی و مرکزی به صورت باران و برف خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۴:۳۶    
بجنورد- ایرنا- اداره کل هواشناسی خراسان شمالی اعلام کرد: سامانه جدید بارشی از جمعه شب این استان را دربرگرفته و سبب بارش های پراکنده در جای جای استان خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۲:۳۶    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره هواشناسی بروجرد گفت: با ورود سامانه جدید بارشی آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و وزش باد شدید برای اغلب مناطق این شهرستان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل هواشناسی فارس اعلام کرد که سامانه جدید بارشی از شامگاه پنج شنبه 27 آذر وارد می شود استان و تا روز جمعه 28 آذر در برخی نقاط فعال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز چهارشنبه با اعلام استقرار سامانه جدید بارشی در استان از امروز در مناطق غرب و جنوب، افزایش ابر، بارش برف و باران پیش بینی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی لرستان آغاز شروع فعالیت سامانه جدید بارشی در لرستان را بامداد فردا چهارشنبه اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- بارش های برف و باران با فعال شدن سامانه جدید بارشی از روز جمعه مناطق مختلف استان خراسان رضوی را فرا می گیرد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان زنجان از روز چهارشنبه گفت: سامانه بارشی سه روز در زنجان فعال خواهد بود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: با توجه به هشدار اداره کل هواشناسی خوزستان، سامانه جدید بارشی از اواخر فردا سه شنبه وارد استان می شود. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد و گفت: طی روز سه شنبه (25 آذر) سامانه بارشی جدیدی به کشور وارد می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
از اواخر روز سه شنه سامانه جدید بارشی وارد خوزستان می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی از پایداری نسبی هوا در بیشتر مناطق کشور تا روز دوشنبه خبر داد و اظهار کرد که به دلیل این پایداری، بر میزان غلظت آلاینده های جوی در مناطق پرجمعیت و شهرهای صنعتی افزوده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از ورود سامانه جدید بارشی به استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۴۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از افزایش آلاینده ها در شهرهای صنعتی، تداوم بارش برف و باران در برخی استان و ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
یکشنبه و دوشنبه در بیشتر مناطق کشور جو آرامی حاکم خواهد بود و تا روز سه شنبه اکثر مناطق کشور افزایش دما را تجربه خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سامانه جدید بارشی از امشب از سمت غرب ، وارد استان مازندران می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید بارشی به کشور از اواخر وقت روز گذشته استان مرکزی هم تحت تاثیر این سامانه قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۸    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیما : با ورود سامانه جدید بارشی به کشور از اواخر وقت روز گذشته استان مرکزی هم تحت تاثیر این سامانه قرار گرفته است. این سامانه بارشی به دلیل ماهیت سرد موجب بارش برف در اغلب مناطق استان و در مناطق گرمتر موجب بارش باران و برف خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - با ورود سامانه جدید بارشی به کشور شهر اراک شاهد بارش برف بود و شهروندان نیز از بارش رحمت الهی شادان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۶    
بارش برف که از شب گذشته در پی ورود سامانه جدید بارشی به استان از سمت غرب، جنوب غرب و شمال غرب استان را تحت تأثیر خود قرار داده، باعث بارش رحمت الهی در مناطق مختلف استان شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان از امشب سامانه جدید بارشی وارد این استان می شود که مدیریت بحران و دستگاه های به منظور پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی در حالت آماده باش قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید بارشی به استان همراه با موج سرد از امشب تا اواسط هفته بارش باران و برف پیش بینی می شود.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان از ورود سامانه جدید بارشی به استان زنجان خبرداد و گفت: بارش به صورت برف پیش بینی شده است.