پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۲:۳۲Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرصت مطالعاتی»

کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۵    
وی کارشناسی خود را در دانشگاه علم و صنعت ایران، اخذ کردند و دوره های؛ کارشناسی ارشد، دکترا تا پست دکترای خود را در دانشگاه فنی مونیخ، آلمان را در مدت سه ماه با درجه عالی به پایان برد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت از راه اندازی رشته گرایش های مشترک در دانشگاه های زیرمجموعه وزارت بهداشت و وزارت علوم خبر داد و گفت: بر اساس تفاهم نامه صورت گرفته علاوه بر ایجاد رشته گرایش های جدید رشته های مشترک نیز اصلاح و بر اساس کریکلوم های مشترک ارائه خواهد شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پایگاه ملی معبد آناهیتا گفت: برای این پروژه فرصت مطالعاتی با دانشگاه ساپینزای رم داشتیم که به دلیل شیوع کرونا لغو شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
طرح فرصت مطالعاتی اساتید در صنعت نتوانسته نتایج مورد انتظار را محقق کنند چراکه شواهد بیانگر آن است که اساتید اقبال چندانی نسبت به این طرح نشان نداده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم ضوابط و شرایط متقاضیان فرصت مطالعاتی در بخش صنعت را تشریح کرد و گفت: عضو هیات علمی باید هر ماه پیشرفت کار خود را معاونت پژوهشی دانشگاه گزارش دهد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه -اولین فرصت مطالعاتی صنعت بیمه با عنوان "برنامه ایجاد زیست بوم نوآوری در صنعت بیمه" انجام و نتایج گزارش پژوهشی حاصل از آن در پژوهشکده بیمه ارائه شد. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز :محمد سعید سیف در نشست خبری که امروز 14 مهر به صورت آنلاین برگزار شد، اظهار کرد: در سال گذشته 114 نفر از اعضای هیئت علمی در طرح فرصت مطالعاتی جامعه و صنعت مشارکت کردند؛ البته این مشارکت فقط مربوط به حوزه صنعت نیست بلکه در سایر بخش های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی هم بوده است. ...
دیدشهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری نیر گفت: بعد از گذشت 12 سال طرح گردشگری بولاغلار نیر به تصویب رسید. به گزارش دیدشهر؛ شجاع اقبال اظهار کرد: این طرح گردشگری که در سال 87 به صورت ناقص به تصویب رسیده بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت و جامعه وزارت علوم ضمن اعلام آمار جدید فرصت مطالعاتی اساتید در صنعت گفت: ارتباط با صنعت برای تغییر وضعیت استخدامی اجباری است.
دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم در اطلاعیه ای اعلام کرد: اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور برای ثبت درخواست ها و محورهای همکاری و همچنین اطلاع از نیازهای فرصت مطالعاتی شرکت ها و دستگاه های اجرایی به سایت دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم ...
دکتر غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بیست و دومین در بیست و دومین کنگره سراسری همکاری های دولت، دانشگاه و صنعت برای توسعه که امروز (سه شنبه) به صورت حضوری و مجازی در سالن شهدای جهاد علمی برگزار شد، تایید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۱:۰۱    
رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم درباره آخرین جزئیات دوره فرصت مطالعاتی در این پژوهشگاه ویژه دانشجویان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان از فراهم شدن فرصت مطالعاتی برای اعضای هیئت علمی از طریق حضور در کارخانه ها و واحدهای صنعتی خبر داد و گفت: علاوه بر این زمینه بازدیدهای علمی اساتید و دانشجویان از این واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم شده است.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز/ بر اساس این گزارش، در این نشست که با موضوع اجرای طرح فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی در جامعه و صنعت برگزار شد، حاضران به بحث و تبادل نظر در خصوص اجرایی شدن طرح فوق پرداختند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه در 6 ماه اول سال جاری 100 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه ها جذب طرح فرصت مطالعاتی صنعتی شدند، گفت: اعضای هیات علمی که سابقه فعالیت و همکاری در بخش های صنعتی را دارند برای ارتقای وضعیت استخدامی نیازمند گذراندن این دوره نیستند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، اردشیر میرمُنگره معاون امور هنر های تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری مجازی جشنواره هنر های تجسمی جوانان خبر داد و گفت ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اولویت های پژوهشی شرکت نفت خزر در قالب فرصت مطالعاتی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها اعلام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر همکاری های علمی بین المللی و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: دانشجویانی که در قالب فرصت مطالعاتی به خارج از کشور اعزام شوند و مدت حضورشان از 6 ماه بیشتر شود، شامل دریافت ارز دانشجویی نخواهند شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۹    
تبریز- خبرنگار کیهان: یک جوان دانشجوی 29 ساله خیر تبریزی که در مقطع دکتری در هلند تحصیل می کند 1 میلیارد ریال برای آزادی 7 زندانی غیرعمد، اهدا کرد. رسول تقی پور مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: این جوان نیکوکار با حضور در ستاد دیه استان موجب آزادی 7 زندانی جرایم غیرعمد شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۸    
حمیدرضا عاطفی(رئیس کانون پژوهشگران خانه موسیقی) گفت: برخی قرنطینه را چون فرصت مطالعاتی دیدند و به تحقیق، نوشتن و خواندن پرداختند و این خود از مزایای بزرگ ویروس کرونا بود که امیدوارم در آینده ثمرات این فرصت پدیدار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شیوه نامه فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی در جامعه و صنعت، اشتغال عضو هیات علمی در دوره فرصت مطالعاتی در سازمان های دیگر را ممنوع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین لیست فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی دانشگاه ها و َپژوهشگاه ها اعلام شد که نشان می دهد علاوه بر نیازهای ثبت شده قبلی، فقط در نیمه دوم تیرماه، 50 درخواست جدید برای حضور اعضای هیات علمی در جامعه و صنعت ثبت شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۲    
شعار سال: شورای تحقیقات کشاورزی با حضور دکتر کامبیز بازرگان معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر رسول زارع قائم مقام رئیس سازمان، دکتر ارژنگ جوادی معاون پژوهش و فناوری، دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان، دکتر مویدی معاون سازمان و رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون هیچ موردی برای اعزام دانشجویان دوره دکتری به فرصت های مطالعاتی خارج از کشور نداشته ایم، گفت: متاسفانه شیوع کرونا ویروس متقاضیان استفاده از این فرصت ها را بلا تکلیف کرده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در نشست شورای تحقیقات کشاورزی سازمان تحقیقات، شیوه نامه فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی سازمان تحقیقات آموزش و آموزش کشاورزی تصویب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان تحقیقات، معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، در این نشست ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۹:۱۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت: در سال رونق تولید واحدهای صنعتی از فرصت مطالعاتی اعضای هئیت علمی استفاده کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و فناوری با تاکید بر اینکه دانشگاه ها برای همکاری با شرکت ایران خودرو در زمینه رفع نیازمندی های این شرکت منتظر انعقاد قرار داد نباشند، اجرای کارآموزی و فرصت مطالعاتی اساتید را از جمله مکانیزم های همکاری دانشگاه ها با این شرکت نام برد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تفاهم نامه صدور پروانه کار موقت برای محققان خارجی فرصت مطالعاتی و پسادکتری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی بین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به امضا رسید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دکتری که از اعزام به فرصت مطالعاتی خارج از کشور بر اثر کرونا، بازمانده اند اعلام کردند: به دلیل عدم شفاف سازی سازمان امور دانشجویان نسبت به این فرصت بلاتکلیف مانده اند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۰۹    
مدیرکل ارتباط با صنعت وزارت علوم گفت: فرصت مطالعاتی اساتید در داخل امکان آسیب شناسی مشکلات صنایع را فراهم کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امور دانشجویان گفت: فرصت های مطالعاتی سال 99 به دلیل صادر نشدن روادید و نیز اولویت قرار دادن سلامتی دانشجویان، موکول به شرایط عادی شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مقاله زنان، دین و کووید 19 در زیمبابوه: یک دیدگاه زنانه آفریقایی به قلم کودزای بیری، استادیار گروه مطالعات دینی، ادبیات و فلسفه دانشگاه زیمبابوه در وب سایت روزنامه هرالد منتشر شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: فقط دانشجویانی که اواخر سال گذشته مجوز (فرصت مطالعاتی خارج از کشور) داشتند، فرصت دارند تا پایان شهریور99 اقدام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ستاد توسعه علوم شناختی به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی فرصت مطالعاتی اعطا می کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، حسین حسینی تودشکی با اشاره به برگزاری فرصت مطالعاتی خارجی کوتاه مدت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این برنامه از دو سال گذشته آغاز شده و در تابستان اجرا می شود. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۴    
شفافیت در نحوه نظارت بر دستاوردهای دانشجویان و ارائه گزارش از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در این دوره مطالعاتی و به اشتراک گذاشتن دستاوردهای علمی می تواند اقدام مناسبی از سوی مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در قبال هزینه های صورت گرفته برای این دوره ها باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رییس سازمان امور دانشجویان گفت: 300 دانشجوی دکتری تا پایان نیمه اول سال 99 به فرصت مطالعاتی خارج کشور اعزام می شوند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در سطح دانشگاه ها منتشر شد، برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را دربر گرفت و برای آن ها حائز اهمیت بود. گزیده ای از مهم ترین اخبار صنفی و فرهنگی دانشگاه ها در هفته گذشته را مرور می کنیم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان گفت: 300 فرصت مطالعاتی به دلیل شیوع کرونا لغو و پس از عادی شدن شرایط اعزام می شوند.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دوره آموزش غیرحضوری بررسی اقتصاد خانواده با الگوپذیری از سیره عملی حضرت زهرا علیهاالسلام ویژه کارکنان جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مرکز جذب وزارت علوم قانون برخی دانشگاه ها، مبنی بر سفر به یک فرصت مطالعاتی خارج از کشور برای تبدیل وضعیت از پیمانی را خلاف مقررات عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون دانشجویی وزیر علوم گفت: اعزام هزار و 800 دانشجوی دکتری به فرصت مطالعاتی داخل و خارج در سال 98 پیش بینی شده بود که در عمل هزار و 250 نفر اعزام شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: برای دانشجویان دکتری که روادید داشته ولی به دلیل شیوع کرونا نتوانستند در محل تحقیق خود در خارج حاضر شوند بعد از عادی شدن شرایط تصمیمات لازم اتخاذ می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه علامه طباطبایی در اطلاعیه ای اعلام کرد: امکان تحصیل دانشجویان این دانشگاه در دانشگاه ورمز آلمان در چارچوب طرح تبادل دانشجو به مدت یک یا دو نیم سال تحصیلی فراهم شده است.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : علی رغم قول مسئولان برای تامین ارز فرصت های مطالعاتی دانشجویان دکتری برای 6 ماهه دوم سال 98، این اعتبار تخصیص نیافته و بلاتکلیفی در این زمینه نگرانی دانشجویان دکتری متقاضی استفاده از فرصت مطالعاتی در سال جاری را افزایش داده است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فاطمه محمدبیگی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از جشنواره کتابخوانی رضوی با همکاری بنیاد فرهنگی هنری بین المللی امام رضا (ع) در دهه کرامت برگزار می شود. ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مهگان فرهنگ ، نویسنده، فیلمساز و آموزگار شیرازی که برای یک فرصت مطالعاتی به اسپانیا رفته است، در یادداشتی تفصیلی برای خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به اهمیت و تاثیر کتابخوانی در روزهای بحرانی پرداخته است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۰    
تجهیز آزمایشگاه بیمارستان های دانشگاه آزاد اسلامی به ویروس شناسی، اعلام ظرفیت فرصت مطالعاتی دانشجویان در اوایل سال آینده و اعلام فرصت مجدد برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از جمله مهم ترین عناوین امروز روزنامه های دانشگاهی کشور هستند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
دکتر مجتبی صدیقی رییس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر این که اعلام ظرفیت فرصت مطالعاتی دانشجویان اوایل سال 99 تعیین می شود، گفت: در سال 98 حدود 1250 دانشجو به فرصت مطالعاتی داخل و خارج از کشور اعزام شدند.