چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۴:۰۲Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت لبنیات»

مسئول نظارت و بازرسی اتاق اصناف مهاباد گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تنظیم بازار کشور قیمت لبنیات پر مصرف 10 درصد افزایش می یابد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : بیش از 65 درصد قیمت نهایی لبنیات متاثر از قیمت شیرخام است که در مصوبه اخیر تنظیم بازار 55 درصد افزایش یافت اما قیمت لبنیات مشمول قیمت گذاری کمتر از 40 درصد رشد داشته است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی، گفت: دخالت دولت در قیمت گذاری شیر محصولات لبنی را گران کرد، این رویکرد باعث می شود تا به سلامت جامعه، آسیب برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گرانی های بی حساب و کتاب این روزها، از چند روز پیش به لبنیات رسید تا کم کم این محصولات را نیز از سفره های بی رنگ و لعاب حذف کند که در این راستا 45 پرونده تخلف به علت گران فروشی در فارس تشکیل شده است.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت گفت: افزایش قیمت شیرخام به سبب عدم امکان تأمین نهاده ها با ارز رسمی به صورت کامل و چالش های موجود در این حوزه و با توافق وزارت جهاد کشاورزی و تشکل های دامداری انجام شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون نظارت و بازرسی صمت آذربایجان شرقی، گفت: قیمت لبنیات بر اساس تصمیم کمیسیون تنظیم بازار کشور، افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۱    
افزایش دوباره قیمت فرآورده های لبنی به فاصله کوتاهی از زمان قبلی افزایش نرخ این محصولات، اعتراض مصرف کنندگان را در پی داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی افزایش قیمت نهاده های دامی را موجب جهش قیمت مرغ و لبنیات برشمرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۵    
با افزایش بی رویه قیمت شیر و لبنیات ، این مواد غذایی از سبد غذایی بخش عظیمی از جامعه که قدرت خرید پایینی دارند، حذف می شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از افزایش قیمت یکباره 20قلم کالای مورد نیاز مردم در ستاد تنظیم بازار انتقاد کرد.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: در سال های گذشته، تنها جایگزین گوشت قرمز، تا حدی گوشت مرغ بوده که حالا با تورم مرغ وضعیت دشوارتر از پیش شده، روزنامه وطن امروز با تیتر قدقد مدیریت به گرانی کنایه زده و کاربران شبکه های اجتماعی هم تلاش کرده اند ماجرا را علت یابی کنند و البته برخی هم زبان شوخی را انتخاب کرده اند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس انجمن کارخانجات لبنی گیلان گفت: افزایش قیمت شیر خام، لبنیات را از سفره اقشار کم در آمد حذف می کند. ابراهیم آسایش با بیان اینکه گران شدن هر لیتر شیر خام منجر به افزایش قیمت لبنیات در کارخانه های لبنی می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- بازار لبنیات به ویژه شیر از ابتدای سال تاکنون چند مرحله نوسانات مختلفی را به خود دیده و از هفته گذشته چراغ خاموش در حال افزایش است و در حالی که مردم از افزایش قیمت ها گلایه دارند دامداران به علت نبود نهاده ها در حال ورشکستگی هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن فرآورده های لبنی گفته که در 4 ماه گذشته قیمت شیر 40 درصد افزایش یافته. رئیس انجمن صنفی گاوداران هم می گوید اگر دولت، نهاده دامی را تامین نکند، شیر را با قیمت بالاتری عرضه می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۶    
قیمت لبنیات در شرایطی که از سوی مسئولین ستاد تنظیم بازار اعلام شده بود تغییری نخواهد کرد، امروز به طرز قابل توجهی افزایش یافت.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - ستاد تنظیم بازار در یک هفته دو بار قیمت لبنیات را افزایش داد که همین امر منجر به سوء استفاده برخی از شرکت های تولید لبنیات شده است. در حالی ستاد تنظیم بازار از افزایش 40 درصدی قیمت لبنیات خب داده است که این اقلام از ابتدای سال تاکنون چندین بار به بهانه های مختلف مشمول افزایش قیمت ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
با وجود آنکه قیمت فرآورده های لبنی در 4 تیر امسال بنابر مصوبه ستاد تنظیم بازار 22 تا 28 درصد افزایش یافت، قبل از پایان سال بار دیگر 40 درصد گران شد که این افزایش های گاه بیگاه ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار در یک هفته دو بار قیمت لبنیات را افزایش داد که همین امر منجر به سوء استفاده برخی از شرکت های تولید لبنیات شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
افزایش 40 درصدی قیمت لبنیات شوک جدیدی است که به بازار و مردم وارد شده است و اینطور که سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی عنوان می کند افزایش قیمت شیرخام از سوی دامداری ها یکی از دلایل اصلی چنین افزایش قیمتی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- افزایش قیمت لبنیات تا به این لحظه تنها در قسمتی که شامل قیمت گذاری مصوب دولتی نمی شود اجرا شده و گویا این افزایش قیمت ها ماندگار خواهد بود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۰    
بنی طبا، سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران گفت: با افزایش هزینه های تولید، شیرخام دامداران هم اکنون با احتساب هزینه های حمل و نقل به قیمت هر کیلوگرم 5 هزار تومان در درب کارخانه به تولیدکنندگان محصولات لبنی تحویل می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی از افزایش قیمت شیرخام و به تبع آن افزایش قیمت لبنیات خبرداد. محمدرضا بنی طبا اظهار کرد: براساس مصوبه سازمان حمایت قیمت شیرخام از درب دامداری ها 4150 تومان شد و تمام دامداری ها نیز مکلف هستند که شیرخام را با این قیمت مصوب به کارخانه ها تحویل ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تیرماه امسال ستاد تنظیم بازار به تولیدکنندگان این اجازه را داد که قیمت محصولات لبنی بین 22 تا 28 درصد گران تر شود. البته این افزایش قیمت هنوز تولیدکنندگان را راضی نکرده و انجمن صنایع لبنی ایران دوباره خواهان اصلاح قیمت برخی از اقلام لبنی است. قیمت انواع لبنیات فعلا به شرح جدول زیر است:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۰    
لبنیات بازهم گران شد، برای چندمین بار در چهار ماه گذشته؛ البته این افزایش قیمت شامل ده قلم کالایی که باید با نرخ مصوب عرضه شوند، نشده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فراورده های لبنی گفت: افزایش قیمت ها در محصولاتی است که بر اساس آیین نامه قیمت گذاری محصولات ساخت داخل و مستند به افزایش هزینه های تولید واحد های تولیدی میتواند افزایش قیمت داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۵    
تصاویر صفحه نخست برخی روزنامه های استان قم، امروز یکشنبه 25 آبان ماه 1399 را مشاهده کنید.
افزایش قیمت لبنیات به بهانه های مختلف و دور زدن مصوبات ستاد تنظیم بازار ادامه دارد و کسی هم نظارتی بر عملکرد کارخانه های لبنیات نمی کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از افزایش پیاپی قیمت لبنیات به ویژه شیر، گفت: افزایش قیمت کالاها از جمله شیر هیچ ربطی به تحریم و قیمت ارز ندارد و حتی علیرغم کاهش قیمت ارز قیمت کالاهای اساسی در حال افزایش است بنابراین ضعف جدی دولت در نظارت بر بازار به خوبی مشهود است.
اقتصاد آنلاین / منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
کارگروه تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی را مسئول بررسی قیمت شیرخام کرد تا بر اساس آن قیمت جدید محصولات لبنی و چربی مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۵    
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: قیمت لبنیات از جمله شیر افزایش نداشته و گران فروشی آن غیرقانونی بوده و قابل پیگرد است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
علی احسان ظفری، رئیس هیئت مدیره اتحادیه تعاونی های فرآورده های لبنی کشور گفت: به هیچ عنوان با افزایش قیمت لبنیات در بازار موافق نیستم چون باعث می شود که روز به روز قدرت خرید مردم پایین بیاید.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۲۰   + ۶۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار از توزیع 30 هزار تن برنج وارداتی از محل ذخایر کشور در سطح استان ها به بازار خبر داد. *** توزیع برنج وارداتی به گزارش خبرگزاری صنایع، عباس قبادی در حاشیه نشست ستاد تنظیم بازار در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب، اظهار داشت: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه فعلا احتمال افزایش قیمت لبنیات منتفی است، از توزیع 30 هزار تن برنج از فردا در سطح استان ها خبر داد و گفت: بر اساس تصمیمات مجموعه اقتصادی دولت مصوب شده با همکاری گمرک جمهوری اسلامی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۳    
باشگاه خبرنگاران جوان: اخیراً قیمت شیر و در پی آن نرخ انواع لبنیات در کشور افزایش یافته و این درحالی است که نرخ مصوب شیر خام هیچ تغییری نکرده است. طی چند ماه اخیر تولید برای دامداران صرفه اقتصادی نداشته و آنها شیر را با نرخ های بالاتر به دست شرکت های لبنی می رسانند که همین موضوع موجب اخلال در توزیع ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۷:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت محصولات لبنی در روزهای اخیر به طور روزانه افزایش یافت که با پیگیری های باشگاه خبرنگاران جوان برخی از علل گرانی این اقلام مشخص شد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۵۰   + ۵۳ سایت دیگر  
اخیرا قیمت شیر و در پی آن نرخ انواع لبنیات در کشور افزایش یافته این درحالی است که نرخ مصوب شیر خام هیچ تغییری نکرده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
دولت قصد افزایش نرخ شیر را دارد. این افزایش قیمت چه میزان روی قیمت محصولات لبنی باز تاثیر می گذارد؟
دبیر انجمن صنایع لبنی ایران طی نامه ای به رئیس جمهور و وزرای مربوطه خواستار اصلاح یا به نوعی افزایش قیمت لبنیات شد.
برترین ها / کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۹۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی از افزایش هزینه های تولید چون شیرخام، حمل و نقل، بسته بندی و چربی سخن گفت و با اشاره به اینکه قیمت گذاری دستوری شرکت های لبنیاتی را تحت فشار قرار داده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنایع لبنی خراسان با ارسال نامه ای به وزارت صمت و کشاورزی درباره عدم رعایت نرخ مصوب در فروش شیرخام و احتمال افزایش دوباره قیمت لبنیات هشدار داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی: تحریم ها، تورم، شرایط بد اقتصادی، نابسامانی ارز و بسیاری موارد دیگر این روزها دامن گیر همه ما شده است و بیشترین آثار آنها را در قدرت خرید و سبد غذایی خود احساس می کنیم. ...
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۶    
از اول سال تاکنون قیمت لبنیات برای چندمین بار افزایش پیدا کرده است و این در حالی است که سرانه مصرف کشور کمتر از نصف میانگین جهانی می باشد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۳    
مشهد- باوجودی که کارخانجات صنایع لبنی معتقدند بعد از مجوز رسمی ستاد تنظیم بازار کشور دیگر افزایش قیمت لبنیات نداشته اند، اما روایت مردم از بازار، حاکی از گرانی دوباره لبنیات است و متأسفانه دراین بین نه تولیدکننده از قیمت ها رضایت دارد و نه مصرف کننده!