دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۷:۲۱Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصوبه هیئت وزیران»

مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
طبق اصلاحیه مصوبه هیئت وزیران در تاریخ چهارم مهرماه افرادی که دهکشان مشخص نیست تا زمان مشخص شدن دهک خود می توانند به صورت رایگان از پوشش بیمه ای سازمان بیمه سلامت برخوردار شوند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیئت وزیران مربوط به پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی از طریق واگذاری بخشی از سهام دولت در تعدادی از شرکت ها را به دستگاه های ذی ربط ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۵    
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت گفت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران تمام افراد فاقد بیمه در دهک های درآمدی 6 به بالا تا زمان ارزیابی وسع رایگان بیمه میشوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
با اجرای مصوبه هیئت وزیران خصوص در تعدیل نصاب های مندرج در قانون مالیات های مستقیم و ماده 175 قانون مالیات های مستقیم، با تخصیص هزینه های اصلاحی نصاب های تعیین شده، فعالیت های فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران تقویت می شود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) گفت: نرخ بیکاری در استان ها و شهرستان های مرزی بیشتر از متوسط نرخ بیکاری کشوری است. مصوبه هیئت وزیران در حوزه اشتغال؛ معیشت و تاب آوری مردم مرزنشین را دنبال می کند. جمعیت متراکم مرزی رونق را در این مناطق به دنبال خواهد داشت.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
در نامه احمد وحیدی وزیر کشور به محمد صادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی، مصوبه هیئت وزیران در خصوص تغییر نام برخی عناصر تقسیماتی استان آذربایجان غربی ابلاغ شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۷    
براساس مصوبه هیئت وزیران برای جبران کمبود برق در روزهای تابستان امسال قرار شد چاه های کشاورزی از ساعت 12 ظهر تا 5عصر خاموش شوند؛ تصمیمی کشوری که اثرات محلی بسیار مخربی بر کشاورزی خراسان رضوی به ویژه خرده مالکی برجا گذاشت
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
با اتمام تاریخ مصوبه هیئت وزیران در خصوص تغییر ساعت کاری ادارات و نهادهای دولتی جهت مصرف بهینه برق، ساعات کاری جزیره کیش به روال گذشته بازگشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر کشور مصوبه هیئت وزیران درباره موافقت با تغییر نام دو روستای شهرستان های پاوه و اسلام آباد غرب از توابع استان کرمانشاه را ابلاغ کرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد با اشاره به اقدامات این شرکت در راستای ابلاغیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اخذ برنامه ایمنی آب، از دریافت این گواهینامه برای شهر رضویه از توابع شهرستان مشهد خبر داد. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران جزئیاتی از انتخاب شهردار پایتخت به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در حوزه آسیب های اجتماعی شهر تهران را تشریح کرد. ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: تعرفه های برق خانگی تغییری نکرده و در سال گذشته بر اساس مصوبه هیئت وزیران تعیین شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۵۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادنرخ پتروشیمی ها رسماً به فرمول بازگشتی و دارایی اعلام کرد: با هدف تقویت تولید و پیش بینی پذیری اقتصاد، دولت تا پایان برنامه هفتم، روش محاسبه نرخ خوراک گاز صنایع را به فرمول بازگرداند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۲    
ایسنا/کردستان رییس بیمه سلامت مریوان، با اشاره به اینکه سه دهک اول بیمه شدگان تحت پوشش شهرستان تاکنون از بیمه سلامت رایگان برخوردار بوده اند، گفت: براساس مصوبه هیئت وزیران در 30 خرداد ماه سال جاری، دهک 4 و 5 نیز به مجموعه بیمه شدگان رایگان سازمان بیمه سلامت اضافه شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۳:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ساعات کار ادارات بعد از تاریخ 15 شهریور ماه طبق مصوبه هیئت وزیران به حالت قبلی بازخواهد گشت.
خزر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۵۴    
خزر: معاون اول رئیس جمهوری مصوبه هیئت وزیران در خصوص شیوه پلاک گذاری ملی و تردد در سرزمین اصلی خودروهای مجاز به تردد در مناطق آزاد تجاری – صنعتی را ابلاغ کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به تحقق 85 درصدی هدفگذاری کاهش هزار مگاواتی مصرف برق اداری، گفت: این برنامه تا 15 شهریور ادامه دارد و پس از آن ساعات کار ادارات طبق مصوبه هیئت وزیران به حالت قبلی بازخواهد گشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۹:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق با اشاره به تحقق 85 درصدی هدفگذاری کاهش هزار مگاواتی مصرف برق اداری، گفت: این برنامه تا 15 شهریور ادامه دارد و پس از آن ساعات کار ادارات طبق مصوبه هیئت وزیران به حالت قبلی بازخواهد گشت.
سخنگوی صنعت برق گفت : برنامه مدیریت و پایش مصرف برق در بخش اداری تا 15 شهریور ماه ادامه دارد و ساعات کار ادارات نیز بعد از این تاریخ طبق مصوبه هیئت وزیران به حالت قبلی بازخواهد گشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
براساس مصوبه هیئت وزیران در سال 1402 به جای سه دهک اول کم درآمد، پنج دهک اول توسط سازمان بیمه سلامت ایران تحت بیمه 100 درصد رایگان قرار گرفتند و همچنین برای دهک های شش تا نهم درآمدی نیز میزان پرداخت حق بیمه، 10 تا 30 درصد کاهش یافته است.
برترین ها / ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کنشگر محیط زیست می گوید: در بحث ریزگردهای استان گلستان اینکه بگوییم منبع آن صرفا از ترکمنستان است، بیشتر به فرافکنی شبیه است چرا که قبلا آب رودخانه اترک از خراسان به سمت استان گلستان سرازیر می شد و تالاب های آلاگل، آلماگل و آجی گل را سیراب می کرد ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
درحالی که از ساعات پایانی شب گذشته آلودگی هوای تهران گزارش شده بود، هم اکنون و در بامداد پنج شهریور، شاخص آلودگی هوای تهران به عدد خطرناک 355 رسیده است.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شرکت برق و انرژی پیوند گسترپارس از مصوبه هیئت وزیران در خصوص نرخ سوخت نیروگاه ها خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - آخرین خبر از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی حاکی از آنست که طبق مصوبه هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نباید کمتر از 7.1 میلیون تومان باشد. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
برق 55 اداره پرمصرف شهر تهران در راستای مصوبه هیئت وزیران قطع شد. این در حالی است که تمامی ادارات مکلف به تداوم همراهی در کاهش مصرف برق تا نیمه شهریورماه هستند.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
دستور موقت دیوان عدالت اداری ، دستور موقت مبنی بر توقف اجرای مصوبه هیئت وزیران در خصوص اخذ عوارض صادراتی موضوع بند ز قانون بودجه سال 1402 صادر شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۱۰۰ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی شهردار تهران به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور در امور مدیریت آسیب های اجتماعی در شهر تهران شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه گری و جذب منابع سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینکه سه دهک اول جامعه تحت بیمه رایگان قرار گرفته بودند، گفت: دو دهک دیگر جامعه هم بر اساس مصوبه هیئت وزیران در 30 خرداد به مجموعه بیمه شدگان رایگان سازمان بیمه سلامت اضافه شد و اکنون 5 دهک از پوشش رایگان بیمه سلامت برخوردار هستند.
دولت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۳    
بر اساس مصوبه هیئت وزیران و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی وزارت جهاد کشاورزی به منظور پشتیبانی و حمایت از تولیدکنندگان موظف به خرید برنج پر محصول مانده از سال گذشته 1401 از کشاورزان و شالی کوبی ها و فروش آن به صورت نقدی، اقساطی و مدت دار به کلیه متقاضیان شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور مصوبه هیئت وزیران درباره تعیین نرخ خوراک گاز پتروشیمی ها را مغایر با قانون دانست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۰:۰۴    
در حالی که وزیر آموزش و پرورش اواخر هفته گذشته از پرداخت هزینه ثبت نام دانش آموزان ممتاز دهک های یک تا چهار پذیرفته شده در مدارس سمپاد توسط دولت خبر داده بود، معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد که مصوبه هیئت وزیران در خصوص تأمین کمک هزینه ثبت نام و تحصیل این دسته از دانش آموزان ...
صبای سلامت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
صبای سلامت- معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیئت وزیران در خصوص تامین کمک هزینه ثبت نام و تحصیل دانش آموزان خانوارهای دهک اول تا چهارم در مدارس استعدادهای درخشان را به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد که این حمایت مالی از سال تحصیلی جدید عملیاتی خواهد شد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان از قطع برق 10 اداره ی پرمصرف در استان پس از بی توجهی به چندین اخطار کاهش مصرف خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدتقی مهدی زاده گفت: برق 10 دستگاه اداری در گیلان که به اخطارهای صادر شده مبنی بر کاهش مصرف برق بی توجه بودند، قطع شد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، فرح جمالزاده با اشاره به رشد و پیشرفت برنامه مدیریت مصرف در ادارات کشور گفت: هم اکنون بخش قابل توجهی از برنامه مدیریت بار و مصرف انرژی در ادارات محقق شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نورایی، مشاور حقوقی وزارت راه و شهرسازی گفت: کلیه مجموعه های تابعه و وابسته به وزارت راه که پیش تر با مصوبه هیئت وزیران برای قرار گرفتن در لیست گروه سوم پیشنهاد شده بود، از لیست واگذاری خارج شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۹:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
باوجوداینکه بسیاری از کارشناسان اقتصادی معتقدند رسوب کالاهای اساسی در گمرکات می تواند آسیب زیادی به کشور وارد کند؛ اما هنوز هم لایحه پیشگیری و مقابله با رسوب کالاها در مبادی ورودی کشور مورد تصویب هیئت دولت قرار نگرفته است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با بیان اینکه 210 مورد اخطار قطع برق ادارات از ابتدای دوره اوج مصرف در تابستان امسال صادر شده است، گفت برق 95 اداره دولتی و دستگاه اجرایی پر مصرف استان تهران به دلیل توجه نکردن به اخطارهای صادره قطع شده است. ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
در فاصله حدود 40 روز مانده به اربعین 1402 ، نشست هم اندیشی برای تسریع در تامین 2000 دستگاه اتوبوس از طریق واردات برگزار شد. به گزارش راه مردم، حمیدرضا شهرکی ثانوی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای هدف از برگزاری این نشست را تسریع در فرایند اجرای مصوبه هیئت وزیران در خصوص واردات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات نظارت مرکزی انتخابات سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور گفت: فرآیند برگزاری انتخابات رسمی از حدود دو ماه قبل بر اساس قانون مجلس شورای اسلامی و مصوبه هیئت وزیران شروع شده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
چندی پیش و با ابلاغ رسمی آخرین مصوبه هیئت وزیران در خصوص نرخ خوراک محصولات پتروشیمی مقرر شد نرخ گاز خوراک این صنایع از ابتدای تیرماه با تعرفۀ مترمکعبی 7 هزار تومان محاسبه شود، این در حالی است که تا پیش از این نرخ گاز خوراک برای صنایع پتروشیمی حدود 4200 تومان بود. ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
تغییر نرخ خوراک گاز صنایع در صورتی در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی دولت بررسی خواهد شد که بر اساس محاسبۀ مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به ازای هر یک هزار تومان کاهش در نرخ گاز خوراک، منابع تبصره 14 با کسری 37هزار میلیارد تومانی مواجه خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
با اعلام معاون حقوقی و فنی سازمان امور مالیاتی مصوبه هیئت وزیران پیرامون حمایت از کسب و کار های اشخاص حقیقی در سکو های داخلی اجرایی شد .
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: سخنگوی قوه قضاییه با تاکید بر فرهنگی بودن مقوله عفاف و حجاب از نگاه قوه قضاییه گفت: دادستان های سراسر کشور ماموریت یافتند که وظیفه ضابطین را نسبت به این امور متذکر شوند و تاکید داریم که در اجرای قانون کلیه افراد و مسئولان و مجریان قانون حق هیچ گونه تخطی از قانون ندارند و مر قانون باید ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۷    
مدیرکل بهزیستی استان تهران از تسهیل روند واگذاری فرزندان زیر 18 سال بهزیستی به خانواده هایی که ممکن است خود این خانواده ها دارای فرزند هم باشند خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران از تسهیل روند واگذاری فرزندان زیر 18 سال بهزیستی به خانواده هایی که ممکن است خود این خانواده ها دارای فرزند هم باشند خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ستاد پرداخت به بازماندگان پرواز اوکراین، پانزدهمین اطلاعیه خود را در اجرای مصوبه هیئت وزیران صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران درباره تخفیف 40 درصدی دولت در طرح کلید به کلید و نوسازی بافت های فرسوده را ابلاغ کرد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۲۱:۵۲   + ۴۴ سایت دیگر  
به نقل از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ 38 دستگاه اداری شهر تهران که به اخطارهای داده شده مبنی بر لزوم کاهش مصرف برق بی توجه بودند با قطع انشعاب برق مواجه شدند. ...
معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: حسب مصوبه هیئت وزیران و دستورعمل اجرایی شرکت ملی پخش تا پایان امسال، جایگاه های عرضه سوخت مجهز و ملزم به طرح کامل کهاب در سطح منطقه خواهند شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مصوبه هیئت وزیران که در جلسه 17 اردیبهشت ماه به تصویب رسیده بود، به شرکت ها ابلاغ شد.