چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۱۹:۰۲Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروژه فرهنگی»

پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۴:۰۵    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) اسفراین گفت: پنج پروژه فرهنگی با صرف 2 میلیارد و 105 میلیون ریال از محل وجوهات زکات در این شهرستان خراسان شمالی احداث و بهره برداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۹:۰۴    
بجنورد- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) اسفراین گفت: پنج پروژه فرهنگی با صرف 2 میلیارد و 105 میلیون ریال از محل وجوهات زکات در این شهرستان خراسان شمالی احداث و بهره برداری شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۸    
در دوره مدیریت شهری گذشته که اصل بر بنا کردن پل ها و تونل های غول پیکر قرار گرفته بود، ری متراکم و پرجمعیت مانند سایر مناطق جنوبی شهر تهران از این طرح های بزرگ سهمی نداشت و بسیاری از پروژه های آن مانند پروژه فرهنگی گردشگری رازی چندین دهه بر زمین ماند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۲۶    
لاری در سفر به خوزستان با حضور در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ضمن افتتاح چندین پروژه ورزشی به بررسی و رفع مشکلات حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - 9 پروژه فرهنگی - ورزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز روز سه شنبه با حضور معاون وزیر بهداشت در اهواز افتتاح شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار همدان از افتتاح دو پروژه فرهنگی به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت آیت ا... مدنی در کوی شهید مدنی خبر داد
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۵    
شهریار حاتمی گفت: نمایشگاه نهان بر عیان پروژه صد درصد فرهنگی و پژوهشی است که می تواند به هنرمندان شاخه های دیگر کمک کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۶    
گروه استان ها ساخت باغ موزه دفاع مقدس در گلستان به عنوان بزرگترین پروژه فرهنگی استان حدود یک دهه قبل شروع شد که تاکنون فقط نیمی از این پروژه اجرا شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۸    
پروژه فرهنگی شهر ارد ( در کنار یکدیگر ) در سی و هفتمین دوره جایزه انجمن معماری جهانی در دو بخش کمیته داوری و آرای مردمی برنده شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۹:۳۲    
کارشناس امور فرهنگی موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر گفت: 18 میلیارد تومان تسهیلات به حرفه های فعال در گذر فرهنگ و هنر سنگ سیاه شیراز اختصاص یافته که این موضوع نتیجه استقبال شهروندان و هنرمندان و پیشرفت مطلوب این پروژه فرهنگی است.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۴    
سرپرست میراث فرهنگی استان فارس گفت: دو پروژه موزه منطقه ای فارس و باغ موزه مشاهیر شیراز با 60 هزار مترمربع بزرگ ترین مجموعه فرهنگی کشور است که در شمال آرامگاه حافظ در حال ساخت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس گفت: دو پروژه موزه منطقه ای فارس و باغ موزه مشاهیر شیراز با 60 هزار مترمربع بزرگ ترین مجموعه فرهنگی کشور است که در شمال آرامگاه حافظ در حال ساخت می باشد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۸:۰۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با حضور در شهرستان اشکذر ضمن دیدار با تعدادی از اصحاب فرهنگ و هنر،چند پروژه فرهنگی را هم در این شهرستان افتتاح کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن روحانی امروز پنجشنبه در شصت و ششمین برنامه افتتاح طرح ها، 105 طرح عمرانی شامل 34 پروژه آموزشی و کمک آموزشی با زیربنای 107 هزار مترمربع؛ 23 پروژه پژوهشی با زیربنای 25 هزار مترمربع؛ 3 پروژه فرهنگی و یادمان شهدا؛ 7 پروژه اداری خدماتی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۱    
آیا می توان مشهد را در ساخت پردیس تئاتر که از آن به عنوان پروژه ای ملی یاد می شود، کنار شهر های مهم دنیا گذاشت؟ آیا تاریخ درخشان تئاتر مشهد را که هم پیشکسوتانی گران دارد و هم استعداد هایی جوان نباید یک جنبش تئاتری بدانیم که حالا خواست چندین ساله شان با پردیس تئاتر قرار است به ثمر بنشیند؟
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با روز کارگر عملیات اجرایی چهار پروژه عمرانی و شهری احیای باغ صفرآباد ، پارک پایداری ، پارک محله ای امام رضا (ع) و پروژه فرهنگی مسجد صاحب الزمان(عج) با حضور مسئولان در ساری آغاز شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش خبرنگار ایرنا، براساس گزارش رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی در دولت یازدهم و دوازدهم در مجموع 24 پروژه فرهنگی و هنری با اعتباری افزون بر 310 میلیارد ریال در این خطه شمالشرق کشور تکمیل و به بهره برداری رسید و سه پروژه زیرساختی فرهنگی ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پردیس سینمایی ایران در شهر ساری در زمینی حدود 500 متر با اعتباری حدود 30 میلیارد تومان احداث می شود که شهرداری ساری اجرای این پروژه فرهنگی و هنری را برعهده دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی در این بازدید که به منظور بررسی وضعیت پیشرفت این پروژه فرهنگی صورت پذیرفت با ارزیابی مثبت از روند پروسه تکمیل ساختمان کتابخانه، بر لزوم اتمام آن تا پایان خرداد ماه 1400 تاکید کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۷    
پروژه فرهنگی و ورزشی پیش بینی شده بر اساس خواسته شهروندان بیش از 52 درصد پیشرفت داشته است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۸    
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران بهره برداری و افتتاح پروژه فرهنگی هنری ملارد را منوط به همراهی فرمانداری تین شهرستان و تخصیص اعتبار دانست .
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۴    
به گزارش دریافتی کازرون نما، با 3 میلیارد ریال اعتبار جذب شده توسط نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی، و نیز با استفاده از توان خیرین چند پروژه فرهنگی ورزشی در آموزش و پرورش کازرون اجرایی شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مجتمع فرهنگی و هنری شهید "رئیسعلی دلواری" حدود یک دهه پیش در شهر دلوار کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز شد. اقدامات اولیه با اعتبار لازم صورت گرفت، اما در دولت تدبیر و امید این پروژه در سایه بی توجهی دولت به فراموشی رفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
هفتمین و هشتمین شماره از دوره جدید ماهنامه کتاب خوان ویژه بهمن و اسفند 1399 با پرونده هایی برای افتتاح کتابخانه های عمومی طی 7 سال اخیر، گزارش هایی از افتتاح و بهره برداری از کتابخانه مرکزی یزد بزرگترین پروژه فرهنگی استان و مروری بر ویژه برنامه راویان بالندگی با یادداشت های اختصاصی از چهره های مطرح ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۰    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری از دو پروژه مدرسه 9 کلاسه و همچنین پروژه فرهنگی چند منظوره گرگان به عنوان دو پروژه در حال تکمیل تحت نظارت این اداره کل، بازدید کرد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی روز سه شنبه در آیین افتتاح این پروژه فرهنگی اظهار داشت: این کتابخانه در 2 طبقه در ساختمان خانه محلّه کوی اندیشه در منطقه علی آباد ایجاد شده است که برای تجهیز آن 2 میلیارد ریال هزینه شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۷    
6 پروژه فرهنگی سال آینده در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه گفت: هفت پروژه فرهنگی و هنری با 33 هزار مترمربع مساحت تا پایان سال 1400 با تزریق به موقع اعتبار در این استان به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۰    
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: هشت پروژه فرهنگی و اجتماعی مشارکتی و سرمایه گذاری به ارزش 55 میلیارد تومان در فازهای 11، 2، 3، 8 پردیس کلنگ زنی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۲۶    
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به اختصاص حدود 5 هزار میلیارد تومان در حوزه زیرساخت ها گفت: متروی پردیس از اولویت های اصلی و نیاز اولیه شهرهای جدید برای اتصال ایمن به شهر تهران بود که طی روزهای آتی کلنگ زنی این پروژه در پردیس انجام می شود.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش راه مردم آنلاین، حامد مظاهریان روز چهارشنبه از پروژه های محله محور منطقه 16 و 21 شهرداری تهران بازدید کرد و طی این بازدید در منطقه 16 از که پروژه های ؛ کوچه های رنگی محله باغ آذری و خزانه بخارایی ، پروژه فرهنگی ورزشی میثاق ، مجموعه ورزشی بهمن نجفی و نخستین [...] ...
طوفان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
پروژه اتصال ایران به بازارهای فرهنگی روسیه تعمیق و گسترش روابط ایران و روسیه در انجمن دوستی ایران رونمایی شد. دکتر امیر محمود زاده مدیر عامل انجمن دوستی ایران و روسیه در گفتگو با خبر نگار طوفان نیوز اظهار داشت ...
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۷    
گروه جامعه، شایسته سلامی: موزه و تالار مرکزی دو پروژه فرهنگی و میراث ناتمام دولت های نهم و دهم هستند؛پروژه هایی که با گذر زمان و البته با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و روند افسارگسیخته تورم، به متولیان دولت های یازدهم و دوازدهم به ارث رسیده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از اردوگاه دانش آموزی امام خمینی(ره) و استخر سرپوشیده دانش آموزی در دست احداث کاشمر بازدید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۸    
پروژه فرهنگی آزاد راه کتاب تیران با انتخاب هیات داوارن از میان 906 طرح پیشنهادی، به مرحله نهایی جشنواره مروجان کتابخوانی راه یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- همزمان با دهمین روز ازگرامیداشت دهه مبارک فجر سه شنبه در آیینی سالن آمفی تئاتر و پلاتو مجتمع فرهنگی شهید شاهینی برازجان مرکز شهرستان دشتستان افتتاح شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دوپروژه خانه فرهنگ و هنر و آموزشگاه شهید فخری زاده شهریار با حضور دکتر انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر 2 پروژه فرهنگی و عمرانی در شهرستان شادگان به بهره برداری رسید.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استادفرج گفت: در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، پروژه فرهنگی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در باقرشهر به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از پروژه تالار مرکزی ارومیه یکی از قدیمی ترین پروژه های فرهنگی آذربایجان غربی بازدید و اسفندماه امسال را زمان افتتاح آن عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۸    
گروه استان ها- حدود یک دهه از آغاز ساخت تالار مرکزی گرگان می گذرد؛ پروژه ای فرهنگی که ارشاد استان ناتوان از تکمیل آن است و البته زیر توافق با شهرداری گرگان هم زده و حاضر نیست پروژه را به این مجموعه واگذار کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه حمایت استاندار هرمزگان از ورزش ستودنی است، مطرح کرد: با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال 23 پروژه در دهه مبارکه فجر به بهره برداری می رسد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
پیشرفت عملیات اجرایی مجموعه فرهنگی رازی در شهرری که در جوار برج تاریخی طغرل واقع شده است، به مرز 99 درصد رسید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حال حاضر صد ها پروژه فرهنگی نیمه کاره رها شده است، با وجود تکمیل این پروژه ها باز هم با استاندارد حداقلی فاصله داریم و از این جهت ما به عنوان یک پیشنهاد روشن و جدی تأکید داریم که دولت و مجلس فضای فرهنگی را جدی بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۵    
شهردار بیرجند گفت: فرهنگسرای شهر شاخص ترین و مهم ترین زیرساخت فرهنگی در مرکز استان است که 97 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و هفتم اسفندماه با حضور یکی از وزرای دولت افتتاح می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۲    
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: افتتاح مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر شیراز تنها اتفاق بزرگی است که بعد از سه سال و اندی از عمر شورای شهر رخ داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۵    
این پروژه که 600 متر طول دارد، میادین آزادی و انقلاب سنندج را به هم متصل کرده و جزء مسیرهای تاریخی و پرتردد در هسته مرکزی این شهر محسوب می شود.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عباس زارع در نشست با سید احسان موسوی تاکامی معاون اداری و مالی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران پیرامون تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی مازندران، اظهار کرد: این پروژه فرهنگی تحقیقاتی از سال 87 در زمینی به مساحت 2000 متر و زیربنای 7600 متر کلنگ زنی شد و به دلیل عدم تخصیص اعتبارات مناسب تا [...]