سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۶:۰۹Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشت گندم»

مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: با کاشت گندم در چهار میلیون و 492 هزار هکتار اراضی کشاورزی تا 8 آذر ماه، 75 درصد برنامه کشت این محصول تا کنون محقق شده است. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی قصرشیرین گفت: کشت گندم پاییزه در سطح 15 هزار هکتار از زمین های کشاورزی دیم و آبی این شهرستان آغاز شد.
گندم کاران خراسان رضوی این روز ها شرایط خاصی را تجربه می کنند و نیاز دارند که چتر حمایت دولت بیشتر بر سر آن ها باشد.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: بیش از 50% بذر گندم آبی و دیم مورد نیاز کشت گندم استان توسط سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان تامین می شود . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، دکتر اسفندیار حسنی مقدم که به همراه مهندس صالحیان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کشت گندم در یک هزار و 100 هکتار از مزارع شهرستان دامغان آغاز شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان قزوین از اتمام کشت گندم درسطح 24 هزار و 50 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان خبرداد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی ابرکوه با اشاره به پایان کشت پاییزه گندم گفت: امسال این محصول راهبردی در 2 هزار و 880 هکتار اراضی شهرستان به شیوه مکانیزه کشت شد که این عدد نسبت به سال98، 12.5 درصد کاهش دارد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع کود مورد نیاز مزارع گندم در شهرستان اشتهارد خبر داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام از آغاز فصل کشت در ایلام خبر داد و گفت: 148هزار هکتار از اراضی ایلام زیر کشت گندم می رود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر آقای مهندس شاپور رضائی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر گفت: در سال زراعی جدید 50 درصد گندم آبی معادل هشت هزار هکتار و 14 هزار هکتار از مزارع دیم استان بصورت مکانیزه کشت شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۶    
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: با پایان یافتن زمان کشت پاییزه برای گندم، 605 هزار و 500 هکتار از اراضی کشاورزی این استان زیر کشت گندم دیم و آبی رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- مدیر امور مشترکان شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان گفت: عقد قرارداد آب کشاورزی برای کشت محصول راهبردی گندم در منطقه شمال خوزستان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: 75 درصد برنامه کشت گندم محقق شده و سطح زیر کشت به بالای 6 میلیون هکتار خواهد رسید.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سپیدان گفت: با توجه به بارش های قابل توجه پائیزی در این شهرستان پیش بینی می شود سطح زیر کشت گندم و جو در سال زراعی جاری به 20 هزار هکتار برسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۰    
بوشهر- در حالی که چند هفته از زمان آغاز کشت گندم در استان بوشهر می گذرد و به روزهای پایانی کشت نزدیک می شویم، برخی از کشاورزان هنوز موفق به تامین بذر مورد نیاز خود نشده اند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۶    
مدیر کشاورزی سازمان موقوفات ملک آستان قدس رضوی از افزایش 25 درصدی سطح زیر کشت گندم در مزارع این سازمان در سال جهش تولید خبر داد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران یکی از دغدغه مداوم استان را ذخیره استراتژک گندم عنوان و اعلام کرد که خوشبختانه امسال از محل خرید تضمیمی دولت توانستیم 115 هزار تن گندم در استان ذخیره کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
27 هزار هکتار از زمین های زراعی استان مازندران زیر کشت محصول گندم رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گیلانغرب گفت: 24 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان امسال به کشت گندم آبی و دیم اختصاص یافت.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر:کشت گندم در شهرستان بوشهر آغاز شد. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوشهر گفت: با بارش نخستین باران پاییزی کشت گندم و جو در سطح 17500 هکتار از اراضی شهرستان آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- با گذشت بیش از 2 هفته از آغاز کشت گندم در استان بوشهر و وعده مسئولان در زمینه تامین نهاده های مورد نیاز کشاورزان، اما هنوز بخشی از گندم کاران این استان در انتظار دریافت بذر هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۶    
مدیر سازمان تعاون روستایی فارس اعلام کرد که با فراهم شدن زمینه انعقاد قرارداد کشت گندم دوروم که مورد نیاز مصرف در صنایع ماکارونی است، تا کنون بیش از 1200 هکتار در استان فارس اجرایی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۰    
گروه استان ها- همزمان با فصل کاشت گندم، کمبود بذر و ایجاد بازار سیاه کشاورزان را غافلگیر کرده؛ قرار است 355 هزار هکتار از زمین های کشاورزن گلستانی به زیر کشت گندم برود و رئیس سازمان جهادکشاورزی قول داده تا مشکل کمبود بذر به زودی برطرف شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: در سال زراعی چاری بیش از 140 هزار هکتار از اراضی زارعی استان به کشت گندم آبی و دیم اختصاص می بابد که پیش بینی می شود از این تعداد حدود 60 هزار هکتار گندم آبی و 80 هزار هکتار به کشت گندم دیم اختصاص یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی امیدیه از ادامه کشت گندم پاییزه در این شهرستان تا پایان آذرماه امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهادکشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: امسال افزون بر سه هزار هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به کشت گندم اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری گفت: برای نخستین بار، طرح تحقیقاتی تراکم کاشت گندم در 8 هکتار از مرکز جهاد کشاورزی پنبه زارکتی این شهرستان در حال اجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان گفت: تاکنون 145 هزار هکتار از اراضی گلستان به زیر کشت گندم رفته و برای 210 هزار هکتار باقیمانده هم نگرانی از بابت تامین بذر وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با بهبود شرایط جوی پس از بارندگی ها، زمین های آبی و دیم خوزستان، در سطح 560 هزار هکتار، آماده ی کشت گندم شدند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۹    
مدیر جهاد کشاورزی قائم شهر از کشت گندم و جو دانه ای در 180 هکتار اراضی زراعی این شهرستان تاکنون خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زاهدان - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت:حدود 12 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان تاکنون به زیر کشت گندم رفته است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، علیمراد سرافرازی رئیس مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به برگزاری جلسه ستاد عالی زراعت با حضور وزیر جهاد کشاورزی گفت: در نشستی که در خصوص کشت پاییزه بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: عملیات کشت گندم دیم در سطح 105 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان در سال زراعی 1399=1400 به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۱    
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشارزی استان گفت: با توجه به نم خاک، شرایط مزارع برای کشت گندم و جوی دیم و آبی مهیاست
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هشت هزار و 500 هکتار از اراضی زراعی اشنویه زیر کشت گندم پاییزه رفت .
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مدیر استان سمنان به نقل از آقای رضایی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی بیان کردند ...
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون امروز شنبه گفت: با شروع بارندگی های پاییزی پیش بینی میشود34هزار هکتار از اراضی این شهرستان به کشت گندم اختصاص یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سرپرست جهاد کشاورزی اشنویه گفت: هشت هزار و 500 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به کشت گندم پاییزه در سال زراعی جاری اختصاص یافت.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۲    
به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سرافرازی با اشاره به برگزاری جلسه ستاد عالی زراعت با حضور وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: در نشستی که در خصوص کشت پاییزه بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: قرارداد کشت گندم در 250 هزار هکتار از اراضی این استان بسته شد و کشاورزان گلستان از ابتدای سال زراعی جاری (اول مهر) تاکنون 15 هزار هکتار از زمین های خود را زیر کشت گندم بردند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۱    
به گزارش ایانا، علیمراد سرافرازی رئیس مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی در گفتگو با برنامه باسخنگویان رادیو گفتگو با اشاره به برگزاری جلسه ستاد عالی زراعت با حضور وزیر جهاد کشاورزی، اظهار کرد: در نشستی که در خصوص کشت پاییزه بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کشت پاییزه گندم در 58 هزارو 400 هکتار از اراضی کشاورزی چهارمحال و بختیاری پایان یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۳    
بندرعباس- ایرنا- بهره برداری از 97 کیلومتر راه جدید با دستور رییس جمهور و همچنین 586 طرح محرومیت زدایی، سفر وزیر راه و شهر سازی و صنعت و معدن، ترخیص 5700 تن برنج وارداتی، انتصاب امام جمعه میناب ، آغاز کشت گندم و جشنواره تئاتر هرمزگان از جمله مهمترین خبرهای استان در هفته گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - امام جمعه شوش با انتقاد از کم توجهی به بخش کشاورزی این شهرستان گفت: نهاده های مورد نیاز کشاورزان شوش، با وجود آغاز کشت گندم در این شهرستان هنوز تامین نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اسفندیاری پور گفت: 40 روز تا پایان کشت گندم زمان باقی مانده و 66 درصد برنامه کشت این محصول محقق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کشاورزان استان بوشهر بعد از اولین باران پاییزی کشت بذر گندم را در مزارع کشاورزی آغاز کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
605 هزار و پانصد هکتار از اراضی کردستان به کشت گندم اختصاص یافت .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزان مازندران قرارداد کشت گندم در 55 هزارهکتار از زمین های مازندران را با جهاد کشاورزی امضاء کردند.