چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۰:۲۵Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرید سربازی»

ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت :7 هزار نفر از بیمه شدگان تامین اجتماعی گیلانی ، در 9 ماه گذشته ایام دوران خدمت سربازی خود را خریدند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ستاد کل نیروهای مسلح با طرح های پولی کردن خدمت سربازی مخالف است، گفت: در گذشته نیز ما تبعات منفی چنین طرح هایی را دیده ایم و این طرح ها عادلانه نیست، از همین رو ما با آن مخالفیم. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح می گوید ستاد مخالف خرید و فروش سربازی است چرا که این موضوع ناعادلانه است و به سربازی ضربه وارد می کند ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: رئیس اداره سرمایه انسانی از افزایش 3 برابری حقوق سربازان در سال آینده خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: طرح مالیات بر امنیت بر مبنای تامین مالی حقوق سربازان است، اگر بتوانیم مشکلات مالی دوران خدمت سربازی را کاهش دهیم گام بلندی در سربازی مشمولان برداشته ایم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در راستای مسائل مطرح شده درباره معافیت یا خرید سربازی گفت: در اینکه در کیفیت خدمت سربازی و قانون نظام وظیفه تجدیدنظر و اصلاح شود، تردیدی وجود ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هیچ خبری از معافیت یا خرید سربازی نیست، کسی دلش را خوش نکند! این خلاصه پیگیری های خبرنگار شهرآرانیوز درباره اظهارات نماینده مجلس در راستای خدمت وظیفه عمومی است که در 3 روز گذشته بازتاب زیادی داشته است.
برترین ها / مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
خبرفوری: نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: سربازی فرصت طلایی برای افزایش ظرفیت های جوانان و تحمل سختی ها و مشکلات است. احمد راستینه به بحث های تازه درباره احیای طرح فروش خدمت سربازی اشاره کرد و گفت: باید نگاه فرهنگی به سربازی با دقت بیشتری انجام شود ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: ایده جدید مجلس بر این مبنی است که افراد می توانند با پرداخت هزینه حقوق یک سرباز معاف از سربازی شوند. عضو کمسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: ایده جدید مجلس بر این مبنی است که افراد می توانند با پرداخت هزینه حقوق یک سرباز معاف از سربازی شوند.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
برترین ها: طرح جدید معافیت سربازی با واکنش متفاوت کاربران فضای مجازی مواجه شده است. ابوترابی نماینده مجلس از طرح جدید مجلس خبر داد که مطابق آن هر مشمولی که بیش از 28 سال سن دارد، تا سن 50 سالگی ...
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۶    
به کسانی هم که اصلا خود را معرفی نکردند خدمات ارائه می شود و باید مالیات مربوط را بپردازند. ما در سال های 96 و 97 خرید سربازی را آوردیم که با عدالت سازگار نبود. فشار به خانواده ها می آید که با عدالت سازگار نیست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی به مناسبت روز سرباز شرایط خدمت سربازی و معافیت از آن را تشریح کرد و گفت: دیگر خرید سربازی نداریم.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۴۳ سایت دیگر  
در سال های گذشته قانونی تصویب شد تا مشمولان خدمت وظیفه عمومی ای که علاقه ای به انجام دوره خدمت ضرورت نداشتند، تنها با 8 سال غیبت و تحمل برخی مشکلات به خرید سربازی بپردازند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در تهران ما مدت زمان پرداخت اقساط خرید سربازی در دست پیگیری است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۸    
امکان ثبت تقاضای بازنشستگی و خرید سربازی از طریق کارگزاران رسمی برون مرزی و بدون نیاز به مراجعه حضوری در داخل کشور، همچنین انجام آزمایشات از طریق پزشک خانواده در کشور محل اقامت از اقدامات انجام گرفته توسط اداره کل اتباع سازمان تامین اجتماعی برای ایرانیان خارج از کشور می باشد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد هادی اطهری روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برخی از خدمات غیرحضوری ما در حال حاضر عبارتند از اعلام سوابق، درخواست دفترچه، نام نویسی، خدمات سابقه، درخواست کمک هزینه ازدواج، محاسبه غرامت دستمزد بیماری، درخواست کمک هزینه بارداری، درخواست هزینه کفن ودفن ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار کمالی گفت: خرید سربازی تبعیض آمیز است و پرونده آن برای همیشه بسته شده است.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در رسانه ها گفته می شود که آرسنال علاقه وافری به جذب مالکوم دارد.اما آنچه اکنون عنوان می شود، چنین موضوعی را در ذهن تداعی نمی کند. براساس اعلام روزنامه دیلی میرر، ستاره برزیلی بارسا از مدت ها قبل در کانون توجه تیم انگلیسی بود. ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۵۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سردار موسی کمالی با بیان اینکه دیگر بخشش غیبت سربازی، به صورت کلی وجود ندارد، گفت: همانطور که پیش از این نیز اعلام شده معافیت سنی نیز دیگر وجود ندارد. ...
فانوس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۰    
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا قانون های جدید سربازی در سال 98 را تشریح کرد
فانوس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۲    
معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا از لغو قانون خرید سربازی برای همیشه خبر داد و گفت: جوانان دیگر به فکر خرید سربازی نباشند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۵۹ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: افرادی که تا پایان فروردین ماه 98 مدارک مربوط به معافیت قانون جریمه مشمولان غایب را تکمیل کرده اند، فقط تا پایان امسال فرصت دارند مبلغ جریمه را پرداخت کنند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: فرهاد خوانساری دبیر کارگروه طرح ترافیک خبرنگاری معاونت حمل و نقل شهرداری تهران با اشاره به شرایط ثبت نام این طرح در سال 98 گفت: کلیه خبرنگاران متقاضی مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک باید با ورود به سامانه تهران اطلاعات درخواست شده را بارگذاری کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سردار کمالی گفت: افرادی که 29 اسفند 97 هشت سال غیبت شان تمام شده می توانند تا آخر فروردین برای خرید سربازی به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: واجدین شرایط قانون جریمه مشمولان غایب فقط تا پایان فروردین ماه فرصت ثبت درخواست دارند.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۷۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: محکومیت سعید مرتضوی مدیرعامل پیشین سازمان تامین اجتماعی به تحمل 135 ضربه شلاق تعزیری، با عفو اخیر رهبر معظم انقلاب، بخشیده شد. مصطفی ترک همدانی وکیل مدافع تعدادی از کارگران تامین اجتماعی با اعلام این خبر اظهار داشت ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای اعلام کرد که مهلت متقاضیان واجد شرایط قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان روزکاری سه شنبه بیستم فروردین 98 تمدید شد.
ساعت24   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
ساعت 24- متقاضیان واجد شرایط قانون خرید جریمه مشمولان غایب تا پایان روزکاری بیستم فروردین سال 98 فرصت دارند، درخواست خود را از طریق دفاتر (پلیس+10) ثبت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
متقاضیان واجد شرایط قانون خرید جریمه مشمولان غایب تا پایان روزکاری بیستم فروردین سال 98 فرصت دارند، درخواست خود را از طریق دفاتر (پلیس+10) ثبت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۳    
پربازدیدترین اخبار سرویس اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ بیست و هفتم اسفندماه را در این بسته خبری مشاهده کنید.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- هشدار پلیس به فروشندگان مواد محترقه، وضعیت بارش های نوروزی، مصدومیت 23 نفر به دلیل حوادث جوی، ورود وزارت کشور به تخلفات ساخت وساز در منطقه لواسانات، مهلت خرید سربازی فردا به پایان می رسد و ... گزیده ای از اخبار درج شده در بسته سلامت امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مهلت مشمولان غایب برای خرید خدمت سربازی و پرداخت جریمه غیبت فردا 28 اسفندماه به پایان می رسد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سرباز اگرچه به لحاظ رتبه بندی نظامی در جایگاه بالایی قرار ندارد اما به لحاظ معنوی از مقام والایی برخوردار است. اوست که در ادوار و زمان های مختلف نشان داده که برای پاسداری از ارزش های کشورش از جان گذشته و ایثار را در بالاترین رتبه معنوی معنا کرده است.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس ، در زیر یکی از پرسش و پاسخها در باره طرح خرید سربازی را می خواندید: از آنجا که پرونده طرح خرید سربازی مشمولان بالای 8 سال در پایان سال جاری بسته می شود، سرنوشت سربازانی که توانایی پرداخت این مبلغ را چه به صورت نقد و چه اقساط نداشتند به چه شکلی خواهد بود؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره اجرای طرح جریمه مشمولان غایب در سال 97 توضیحاتی داد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: تاکنون از ابتدای شروع طرح خرید سربازی برای غایبان از خدمت، 600 هزار نفر ثبت نام کردند که این افراد رقمی معادل پنج هزار میلیارد تومان را بابت استفاده از این طرح به خزانه واریز کرده اند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار ایوب سلیمانی گفت: افراد متقاضی که بیش از 8 سال غیبت از سربازی دارند، باید تا پایان سال ثبت نام کرده و حتما یک قسط را تا پایان امسال بپردازند؛ بقیه اقساط در سال آینده دریافت خواهد شد.
وانا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۵    
اخبار کوتاه هواشناسی، وام ازدواج، بسته حمایتی و خرید سربازی را در زیر بخوانید.
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده نیروی انتظامی، درباره نحوه پرداخت قسط ها و خرید سربازی خبر داد./ سال 98 خرید سربازی منتفی شد. مطالب مرتبط
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۱    
سردار ایوب سلیمانی گفت: افراد متقاضی که بیش از 8 سال غیبت از سربازی دارند، باید تا پایان سال ثبت نام کرده و حتما یک قسط را تا پایان امسال بپردازند؛ بقیه اقساط در سال آینده دریافت خواهد شد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
آنچه که امروز در جریان بررسی لایحه بودجه 1398 در مجلس بررسی و تصویب شد این بود که در سال آینده عملاً خرید خدمت سربازی منتفی است و دیگر فرصتی برای خرید خدمت سربازان مشمول در بودجه فراهم نیست و آنها بعد از چهار سال از بودجه می روند
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۴۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب بندی از لایحه بودجه در مورد لزوم تسویه حساب خریداران خدمت سربازی مشمول در سال جاری، خرید سربازی را در سال 98 عملا منتفی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب بندی از لایحه بودجه در مورد لزوم تسویه حساب خریداران خدمت سربازی مشمول در سال جاری، خرید سربازی را در سال 98 عملا منتفی کردند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: سال 1397 آخرین سالی است که طرح خرید خدمت سربازی اجرایی می شود و این قانون از سال آینده به طور کامل لغو خواهد شد؛ بنابراین اگر فردی هم قصد خرید خدمت سربازی دارد ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گفته رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیرو های مسلح، خرید قسطی خدمت سربازی 97 و جریمه، قیمت و مبلغ خرید سربازی به زودی اعلام می شود.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۹   + ۷۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، از فراهم شدن امکان پرداخت از دم قسط جریمه ریالی سربازی تا پایان سال 98 خبر داد. ...
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: بررسی جداول تعرفه و عوارض تعیین شده در لایحه بودجه 98 نشان می دهد، مبالغ صدور دفترچه بیمه سلامت و کارت هوشمند افزایش یافته اما عوارض خروج از کشور تغییری نکرده است. لایحه بودجه 98 صبح امروز (سه شنبه) از سوی رئیس جمهوری به مجلس شورای اسلامی ارائه شد. ...