دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۰۴:۰۷Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیا»

پرسش   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جلوی درز اطلاعات حساس کشور به سازمان سیا و موساد را بگیرید تا جای خادم و خائن عوض نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی به نقل از مقام های فعلی و سابق غربی گزارش کرد شبکه ای مخفی از جاسوسان سیا و نیروهای ویژه آمریکا و متحدانش علیه روسیه به ارتش اوکراین کمک می کنند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
افراد زیادی توسط سیا ربوده شدند تا با مصرف ال اس دی و شوک مورد آزمایش قرار گیرند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مهاجرانی ، خوانش های حاکی از وجود نشانه اختلاف در مدیریت را در ارزیابی تغییر ریاست سازمان اطلاعات سپاه را غیرواقعی دانست. در 13 سال گذشته، رئیس سازمان سیا در آمریکا شش بار تغییر کرده است. از ژنرال ایدن تا ویلیام برنز، رئیس فعلی سازمان سیا، ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عطا الله مهاجرانی نوشت: در 13 سال گذشته، رئیس سازمان سیا در آمریکا شش بار تغییر کرده است. از ژنرال ایدن تا ویلیام برنز، رئیس فعلی سازمان سیا. اما در ایران اگر رئیس سازمان اطلاعات سپاه بعد از 13 سال تغییر کند، نشانه اختلاف در مدیریت، بحران و دخالت موساد است! و الحمدالله الذی جعل اعداءنا از همین دست!
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها: اطلاعات ، اطلاعات سپاه ، سپاه ، موساد ، سیا X Share Telegram Stumble Upon Delicious Whatsapp Digg Cloob بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی https://avayerodkof.ir/0008SD 0 پسندیدم گزارش خطا عضویت در خبر نامه نظرات بینندگان نام: ایمیل: ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دیوید پترائوس، ژنرال بازنشسته ارتش ایالات متحده و مدیر سابق سیا، در مورد اینکه جنگ در اوکراین اکنون کجاست و چه کسی پیروز خواهد شد، بحث می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۳:۳۸    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو های عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس گروه سلطت طلب تندر: "مختصات 15 آشیانه موشکی سپاه را برای FBI و CIA بردم اما آن ها رغبتی نشان ندادند."
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عرق پیشانی اش را با آستین پاک کرد، قامت تکیده اش را راست کرد و از لابلای مژه ها و ابروهای پرپشتش نگاهی به خورشید انداخت، تا غروب راه درازی مانده بود خسته بود روی تکه سنگی بزرگ نشست و با دستان پینه بسته اش عصایش را محکم چسبید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد موقوفه ملی برای دموکراسی یا NED ملقب به دستکش سفید دولت آمریکا{ اصطلاح دستکش سفید به خدمات مخصوص و سطح بالا اشاره دارد} است.این بنیاد با تشکیلاتی که در زیرمجموعه خود دارد، به راستی سازمان سیا دوم آمریکا است.گزارشی درباره این سازمان ببینید.منبع:خبرآنلاین
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یک افسر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا با اشاره به دست داشتن واشنگتن در هرج ومرج افکنی ها در خاورمیانه، تصریح کرد که سیاست های خارجی آمریکا باعث ایجاد تروریسم در منطقه می شود.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو صبا،اولین برنامه رادیویی سیاه بازی دنیا با عنوان سیاسفید به صورت زنده و تعاملی همراه مخاطبان می شود. در این برنامه شخصیت سیا یک موضوع اجتماعی و فرهنگی را برای شنوندگان مطرح می کند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۰:۱۰    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو ها عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عملیات مرلین سیا، که شامل تهیه طرحی ناقص برای منحرف کردن برنامه ایران برای یک سلاح هسته ای بوده است و منجر به زندانی شدن افشاگر این عملیات نیز شد، نمونه ای کامل از ایجاد اطلاعات صوری برای توجیه عملیات بود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرارو- متئو کرونیگ معاون مرکز استراتژی و امنیت شورای آتلانتیک است. او به عنوان استراتژیست امنیت ملی و افسر سابق سیا نیز فعالیت کرده، کرونیگ هم اکنون استاد دانشگاه جورج تاون است. او بیش تر به دلیل پژوهش هایش در حوزه امنیت بین المللی و تسلیحات هسته ای شناخته شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۲۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
تحلیلگر سابق سیا با بیان اینکه اوکراین همین حالا جنگ با روسیه را باخته تصریح کرد که این جنگ اثرات زیان باری بر اقتصاد آمریکا بر جای خواهد گذاشت.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
پیش بینی سازمان جاسوسی سیا مبنی بر نابودی رژیم جعلی صهیونیستی تا سال 2025، نه به جهت نگرانی درباره امنیت این رژیم، بلکه ترسیم کننده سیاست خارجی جدید آمریکا در کم اهمیت دانستن منطقه غرب آسیا است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۴    
شفقنا- یک نشریه آمریکایی فاش کرد که رییس سابق سیا شکنجه مظنونان به تروریسم را از نزدیک مشاهده می کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ راشاتودی به نقل از نیویورک تایمز نوشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرد که رئیس پیشین سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، شکنجه زندانیان را از نزدیک تماشا می کرده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۲۳:۰۱   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان در واکنش به سفر گروسی به سرزمین های اشغالی در آستانه برگزاری نشست حکام گفت: آژانس باید توضیح بدهد که طرف مقابل ایران در چالش هسته ای، رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی است یا آژانس بین المللی انرژی اتمی؟!
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۲۰:۰۵    
به گفته کارشناسان منطقه ای، مقامات فعلی و سابق آمریکا، پس از یک سری اقدامات و رایزنی ها که منجر به برقراری آتش بس در یمن در ماه آوریل شد، روابط بین ایالات متحده و عربستان سعودی در ماه های اخیر تا حدودی بهبود یافته است ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۰۰:۰۷    
گزارش ها حاکی از آن است که رئیس پیشین سیا در یکی از زندان های مخفی این نهاد شاهد شکنجه زندانیان بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- روزنامه نیویورک تایمز فاش کرد جینا هاسپل اولین مدیر زن سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) شاهد بازپرسی های شدید زندانیان از جمله با استفاده از روش غرق مصنوعی در سایت های سیاه این سازمان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی گزارش داد، جینا هاسپل رئیس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در یک زندان سِری شاهد شکنجه زندانیان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دادگاهی در اسپانیا وزیر خارجه سابق آمریکا و مدیر پیشین سیا را احضار کرده تا شهادت دهد که آیا دولت آمریکا قصد ربودن یا حتی ترور جولیان آسانژ را داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تحلیلگر اطلاعاتی سیا که از این سازمان جاسوسی استعفا داده بود تا تلاش ایالات متحده برای کودتا علیه دولت نیکاراگوئه را افشا کند، در سن 95 سالگی درگذشت.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
افسر سابق عملیات روانی سیا معتقد است تلاش فنلاند و سوئد برای پیوستن به ناتو به منظور انحراف اذهان از موفقیت های روسیه در منطقه صورت گرفته است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه لس آنجلس تایمز آمریکا در گزارشی به قلم راجر استال، استاد مطالعات ارتباطی در دانشگاه جورجیا، ازدخالت مستقیم وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) و سازمان اطلاعات مرکزی این کشور (سیا) در صنعت فیلمسازی هالیوود برای توجیه علمیات نظامی آمریکا در مناطق مختلف جهان پرده برداشت. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، حسن رحیم پور ازغدی طی توییتی نوشت: آمریکا رسما مشغول تجهیز و انتقال اعضای داعش به افغانستان و اوکراین است. سازمان منافقین نیز برای همکاری بیشتر با آمریکا در اوکراین (همچون سوریه و عراق)، در ازاء دریافت پول ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- هنری کیسینجر خواستار صلح در اوکراین از طریق مذاکره شده است، اما 54 میلیارد دلار کمک امریکا به دولت اوکراین نشانه ای است که می گوید هیچ کس قرار نیست به حرف او گوش کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آلینا رومانوفسکی پس از سال ها خدمت در سازمان سیا به عنوان سفیر آمریکا در بغداد منصوب شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی با رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) دیدار و طرفین درباره بازار نفت و خرید تسلیحات چینی از سوی ریاض با یکدیگر تبادل نظر کردند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۲    
رکنا سیاسی: احمدرضا جلالی از جاسوسانی بود که مشخصات دانشمندان هسته ای را به موساد ارائه می کرد و افسران موساد با استفاده از این اطلاعات به ترور دانشمندان هسته ای اقدام کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۳۹ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: احمدرضا جلالی از جاسوسانی بود که مشخصات دانشمندان هسته ای را به موساد ارائه می کرد و افسران موساد با استفاده از این اطلاعات به ترور دانشمندان هسته ای اقدام کردند.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۹    
بی بی که از در آمد تو اخم هایش توی هم بود. - سلام بی بی. - علیک... - خوبی بی بی؟ - بد نبینی! - چیزی شده بی بی جون؟ - چیزی شده؟ میگه چیزی شده؟ دیه ماخاسی چیطو بشه؟ همه رو اُوو سیا نِشسن! گیرونی چیشِ مردم ره کور کرده، میگه چیزی شده! آهی کشیدم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع روسیه به ولادیمیر پوتین گزارش داد که با خارج شدن آخرین گروه از نظامیان و نیروهای ملی گرای اوکراینی گیر افتاده در محوطه کارخانه آزوفستال و در مجموع تسلیم شدن 2 هزار و 439 نفر، شهر ماریوپل بطور کامل تحت کنترل ارتش روسیه قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
روسیه از اعمال تحریم هایی علیه 963 شهروند آمریکا از جمله مقامات امنیتی این کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه نزدیک به هزار آمریکایی را از ورود به این کشور منع کرد، که نام جو بایدن نیز در این فهرست دیده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بعد از آنکه بحث برنامه سیا برای شکنجه مظنونان تروریسم در زندان های بگرام ، گوانتانامو ، ابوغریب داغ شد دولتمردان و رسانه های غربی به جای عبارت شکنجه از تکنیک های ارتقاءیافته بازجویی استفاده کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان مجاهدین خلق که پنج دهه قبل با شعار ضدامپریالیستی شکل گرفت، امروز دیدار با رئیس سابق سازمان سیا را جشن می گیرد. چرا؟ چون سازمان مجاهدین خلق و مشخصا مسعود رجوی بهای آزادی و استقلال را نپرداخت؛ چون پایه های عقیدتی و استراتژیک سازمان سست بود ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۰    
انتشارات موسسه مطالعات و تحقیقات بین المللی ابرار معاصر تهران کتاب هایی چون نقش سازمان های اطلاعاتی در سیاست خارجی کره جنوبی ، نظام بین الملل و نظم های در حال ظهور ، جهنم نیات خوب ، سیا در کردستان عراق و کتاب های دیگری در حوزه سیاست و نظام بین الملل در غرفه خود جای داده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- متئو کرونیگ او معاون مرکز استراتژی و امنیت شورای آتلانتیک است. او به عنوان استراتژیست امنیت ملی و افسر سابق سیا نیز فعالیت کرده است. کرونیگ هم اکنون استاد دانشگاه جورج تاون است. او بیش تر به دلیل پژوهش هایش در حوزه امنیت بین المللی و تسلیحات هسته ای شناخته شده است ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۸    
تصویری از دیوید لیلین و مراد طاهباز در توییتر لیلین حضور کاوه مدنی در بین دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا -دیویس پروفایل کاوه مدنی در دانشگاه ایمپریال کالج لندن پروفایل کاوه مدنی در مرکز مک میلان نام عباس امانت در مرکز مک میلان نیویورک تایمز: ییل، یک مهدکودک بزرگ برای پرورش جاسوس ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
فرارو -پایگاه خبری اینترسِپت در گزارشی، ضمن اشاره به دیدار اخیر ویلیام برنز، رئیس سازمان سیا با "محمد بن سلمان"، ولیعهد عربستان سعودی، به طور خاص به نقل از برخی منابع اطلاعاتی آمریکایی و همچنین افراد نزدیک به خاندان پادشاهی عربستان، جزئیات جدیدی را از این دیدار منتشر کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۷:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
چه کسی مجوز استفاده از مطلب کاوه مدنی که به ارتباط با موساد و سیا متهم شده و از کشور گریخته را صادر کرده است؟
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- کمیته اطلاعات سنای آمریکا در نامه ای محرمانه به دفتر مدیر اطلاعات ملی، سیا و وزارت دفاع این کشور، از ناتوانی جامعه اطلاعاتی در ارائه ارزیابی صحیح از قدرت نظامی کشورهای خارجی از افغانستان تا اوکراین در طول یکسال گذشته انتقاد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی با رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا ( سیا ) دیدار و طرفین درباره بازار نفت و خرید تسلیحات چینی از سوی ریاض با یکدیگر تبادل نظر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی در گزارشی به تشریح علل سفر مخفیانه ماه گذشته رئیس سیا به عربستان پرداخت و چین و نفت را علت این سفر توصیف کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی در گزارشی جزئیات جدیدی از سفر ماه گذشته میلادی رییس سیا به عربستان و دیدار محرمانه وی با ولیعهد و حاکم دوفاکتوی این کشور را فاش کرد.