پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۱:۱۶Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیا»

همشهری   ۵۹ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رویترز به نقل از 4 مقام آمریکایی در آستانه انتشار گزارش سیا درباره قتل جمال خاشقچی اطلاع داده که ولیعهد سعودی با قتل این روزنامه نگار موافقت کرده است
نصیر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، تارنمای سی. ان. ان بامداد پنجشنبه نوشت: این کمیته در اواخر سال 2020 تشکیل شده و بر حملات مایکروویوی به ماموران اطلاعاتی آمریکا تمرکز دارد. به گفته یک مقام آمریکایی، این کمیته منابع زیادی در اختیار خواهد داشت و شماری از آژانس های این کشور اعلام کرده [...]
چهار مسئول مطلع آمریکا می گویند که گزارش سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا موسوم به سیا از دست داشتن محمد بن سلمان ولی عهد سعودی در قتل جمال خاشقچی حکایت دارد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: تام کاتن نماینده ایالت آرکانزاس در سنای آمریکا روز چهارشنبه در پیامی توئیتری بر ضرورت پابرجا ماندن تحریم های کشورش علیه ایران تأکید کرد. ...
اقتصاد آنلاین / عصر امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
گزینه پیشنهادی دولت آمریکا برای ریاست سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا رقابت کشورش با چین را یکی از چالش های امنیتی این کشور در دهه های پیش رو خواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ویلیام برنز، نامزد دولت بایدن برای ریاست سیا مدعی شد مسأله موشکهای بالستیک ایران را نمی توان نادیده انگاشت.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گزینه پیشنهادی دولت آمریکا برای ریاست سازمان اطلاعات مرکزی، ایران متخاصم را یکی از چالش های پیش روی آمریکا توصیف و بر لزوم داشتن راهبردی فراتر از مسائل هسته ای در قبال ایران تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
گزینه پیشنهادی رئیس جمهور آمریکا برای ریاست سازمان سیا اعلام کرد که کشورش باید یک راهبرد جامع در قبال ایران داشته باشد که مهار برنامه هسته ای ایران تنها بخشی از این راهبرد است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ویلیام برنز گزینه پیشنهادی تصدی ریاست سازمان سیا آمریکا، چین را بزرگترین تهدید پیش روی کشورش دانسته و رهبر این کشور را متخاصم و درنده خطاب کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ویلیام برنز ، گزینه پیشنهادی دولت آمریکا برای ریاست سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) رقابت با چین را یکی از چالش های امنیت ملی پیش روی کشورش توصیف کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که یک سابت آمریکایی پیش بینی کرده گزارش اطلاعاتی آمریکا درباره قتل جمال خاشقجی فردا منتشر شود، عربستان با نگرانی زیاد منتظر انتشار گزارش سیا درباره دست داشتن محمد بن سلمان در عملیات ترور این روزنامه نگار منتقد است.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: اگر در فرآیند تولید آثار استراتژیک سینما در حوزه امنیت، سینماگران همکاری های خود را محدود کنند، ریشه چنین واکنش هایی را در آینده ای نزدیک به حساب اظهار نظرهایی از این دست گذاشت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
اگر در فرآیند تولید آثار استراتژیک سینما در حوزه امنیت، سینماگران همکاری های خود را محدود کنند، ریشه چنین واکنش هایی را در آینده ای نزدیک به حساب اظهار نظرهایی از این دست گذاشت.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۴۰    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * بایدن هم خواسته سلف خود ترامپ یعنی تحریم های شکننده را می خواهد و هم شیرینی بازگشت به برجام را! همان ضرب المثل قدیمی که هم خر را می خواهد و هم خرما را. 8857---0992 ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۰    
رئیس اتحادیه علمای مسلمان استان دیاله عراق خبر داد، اداره اردوگاه های داعش در سوریه، از سیا ی آمریکا به موساد رژیم صهیونیستی منتقل شده است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۲۶    
بوش متفاوت بود... به دستور وی، یک تیم عملیاتی نظامی تشکیل شد که سازمان های امنیت ملی از جمله سازمان سیا را دور می زد و هیچ مسئولیتی در قبال نظارت کنگره نداشت... این تیم کوچک و محرمانه... وظیفه اجرای عملیات های خارجی، که توسط معاون رئیس جمهور ضروری تشخیص داده می شد، را بر عهده داشت.. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
یک کتاب جدید متعلق به رئیس اسبق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا سیا و رئیس سابق سرویس جاسوسی رومانی، مدعی شده، "لی هاروی اوسوالد" از سوی نیکیتا خروشچف، رهبر اتحاد شوروی سابق دستور به ترور جان اف کندی، رئیس جمهور اسبق آمریکا گرفته بود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه علمای مسلمان دیالی عراق اعلام کرد که اداره اردوگاه های داعش در سوریه از سوی سازمان سیا به موساد واگذارشده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۲    
وزیر امور خارجه آمریکا از بررسی سیاست های مورد مناقشه دولت قبلی خبر داد اما آیا این تغییر رویکرد منجر به حل و فصل مناسبات آمریکا و کوبا خواهد شد؟
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدعطاالله مهاجرانی، وزیر اسبق اصلاحات و مقیم لندن در توییتر نوشت: پومپئو وزیر ناکام ترامپ که سیاست فشار حداکثرش به ضد تبدیل شد و این روز ها هرتصمیم تاکتیکی و کم ارزش بایدن، نشانی از شکستن استخوان ترامپ و پومپئو ست، می گوید: "حوثی ها تروریست هستند! و ایران از حوثی ها حمایت می کند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا از گفت وگو با دولت آمریکا در مورد آرام کردن تنش ها بین دو دولت و کاهش بحران اقتصادی کشورش استقبال می کند؛ این در حالی است که وی اتهامات تازه ای را مبنی بر آن ارائه داده که 6 مدیر نفتی آمریکایی زندانی در کاراکاس، برای سیا جاسوسی کرده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- تحلیلگر مسائل سیاسی عراقی پایگاه نظامی الحریر آمریکا در فرودگاه اربیل در اقلیم کردستان عراق را که دوشنبه هدف حمله راکتی قرار گرفت، محل استقرار افسران (سیا) و آموزش ارتش های سایبری آمریکا جهت برهم زدن اوضاع منطقه دانست.
یک فعال رسانه ای در توییتی نوشت: ناسا" مخفف "نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان" برای انتخابات 1400 تشکیل شده! اما چرا ناسا؟ اصلاح طلب ها مگه سرمایه سیا نبودند؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جامعه منتقدان و بازیگران مبتلا به اوتیسم به محتوای فیلم موزیک ساخته سیا فرلر ، خواننده و ترانه سرای مشهور استرالیایی، اعتراض کردند و آن را کاریکاتوری غیرواقعی از این اختلال دانستند.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یک منبع محلی می گوید در جریان عملیات راکتی علیه پایگاه آمریکایی در اربیل، یک فروند هواپیمای متعلق به سیا و یک فروند پهپاد تهاجمی آمریکا نابود شد.
سخنگوی ائتلاف آمریکایی در عراق خبر داد که در جریان حمله راکتی به پایگاه آمریکا در اربیل، یک نظامی آمریکایی مجروح شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۸    
تحلیلگر امور سیاسی عراق در گزارشی نوشت: ترور عماد مغنیه یکی از ترورهای نادری بود که سازمان سیا با مشارکت موساد و بدون سپردن کار به عوامل مزدور خود انجام داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه امروز (جمعه) گفت، کاندیدای پست مدیریت سیا سابقه ای قابل ملاحظه و تجربه فراوانی دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
بهرامی گفت: سیاست اول و آخر آمریکا یکی بوده و این سازمان سیا است که این کشور را اداره می کند و با تغییر در کاخ سفید اتفاقی نمی افتد.
صدا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۵    
ویلیام برنز در بسیاری از پرونده های مربوط به حوزه امنیت بین الملل در دولت اوباما، صاحب نظر بوده است. ویلیام برنز سابقه بیش از 33سال فعالیت در وزارت خارجه آمریکا را دارد و پیش از این سفیر ایالات متحده در روسیه و اردن بوده است. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، عطاالله مهاجرانی وزیر اسبق اصلاحات در توییتی نوشت: تصمیم درست! می بایست تصمیم دولت ترامپ در اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیز به عنوان سازمان تروریستی منتفی و لغو شود ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
سرانجام همان گونه که پیش بینی می شد، جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا، ویلیام برنز را به عنوان گزینه رئیس سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده انتخاب کرد. اکنون کنگره آمریکا که زیر کنترل حزب دموکرات قرار دارد، باید درباره انتصاب تازه رأی گیری کند ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد رستم پور، فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: وب سایت خبری تحلیلی استرایک سورس که توسط افسران ارشد اطلاعاتی سیا تأسیس شده و با تیمی متشکل از تحلیلگران امنیتی و کارشناسان دفاعی از آخرین رخدادهای جهان تحلیل های راهبردی متنوعی ارائه می کند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
ویلیام برنز را ایرانی ها با مذاکرات محرمانه عمان می شناسند؛ کسی که راه را برای مذاکراتی هموار کرد که به برجام ختم شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور جدید آمریکا ویلیام برنز را رسما برای تصدی ریاست سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) معرفی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور جدید آمریکا بالاخره نامزد مورد نظر خود را برای احراز پست ریاست سازمان اطلاعات مرکزی (سیا)، به مجلس سنا معرفی کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۰    
رئیس جمهور آمریکا رئیس دستگاه اطلاعات مرکزی این کشور را معرفی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
کاخ سفید در بیانیه ای خبر داد، رئیس جمهور آمریکا رسماً ویلیام برنز را نامزد تصدی ریاست سیا برای تأیید نهایی به سنا معرفی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
16 بهمن سال 1357 شمسی، رئیس سیا اعتراف کرد که در ایران شکست خورده اند: پیش بینی نمی کردیم که یک پیرمرد 78 ساله که 14 سال هم در کشورش حضور نداشته، بتواند این حجم از نیروهای منسجم را تشکیل دهد . در ایران چه خبر بود؟!
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، ویلیام برنز، دیپلمات باسابقه آمریکایی را به عنوان رئیس سازمان اطلاعات مرکزی اطلاعات، سیا، معرفی کرد. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۴۴ سایت دیگر  
کاخ سفید رسما ویلیام برنز، دیپلمات باسابقه آمریکایی را به عنوان گزینه رئیس جمهور برای ریاست سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا به طور رسمی نامزد خود برای تصدی ریاست آژانس اطلاعات مرکزی (سیا) را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا رسما ویلیام برنز سفیر اسبق این کشور در روسیه را برای تصدی ریاست سازمان جاسوسی ایالات متحده موسوم به سیا معرفی کرده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد ایمانی فعال رسانه ای خاطرات یکی از ماموران سازمان سیا را منتشر کرد و در کانال تلگرامی خود نوشت: ریچارد کاتم استاد دانشگاه پیتسبورگ، از ماموران معروف سیا در ایران بوده است ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خ برنگار سیا سی خبر گزاری فارس ، محمد جواد عامری دبیر &o=on’ دبیرکل جمعیت را ن&o=on’ ایثارگران در نشست خبری جبهه تحول خواهان انقلابی که در این خبرگزاری برگزار شد ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۷۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور برنامه های ویژه یوم الله 12 بهمن را اعلام کرد. لطفی گفت: در راستای برنامه ریزی بزرگدا&o=on' داشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، با تشکیل 24 کارگروه تخصصی متشکل از تشکل های مردم نه&o=on' نهاد، ارگان ها و نهادهای انقلابی ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خ برنگار سیا سی خبر گزاری فارس ، مجتبی شاکری دبیر کل جمعیت جان &o=on’ جانبازان در نشست خبری جبهه تحول خواهان انقلابی که صبح ام رو ز در خبرگزاری فارس&o=on’ خبرگزاری فارس برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۸:۰۰    
حمید ابراهیمی کارگردان و نویسنده تئاتر است. این کارگردان نمایش های ارزشمندی همچون در امتداد باد ، راز شیشه ای ، سیا ریحون ، ته خط ، آخرین جشن ، لاله زار ، پشت دیوار امارت ، آوای باد خانه خورشید و .. ...