سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۰۹:۱۱Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حمایت از حقوق مصرف کننده»

شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بازرسان سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده در بازار مرغ قیمت های متفاوت مرغ را بررسی کردند اما مشکل حل نشد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اداره فدرال حمایت از حقوق مصرف کننده در روسیه اعلام کرد: نتایج مرحله اول و دوم آزمایش های بالینی واکسن اپی واک کرونا ، اثربخشی 100 درصدی این واکسن را نشان می دهد ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۰    
اداره فدرال حمایت از حقوق مصرف کننده در روسیه اعلام کرد: نتایج مرحله اول و دوم آزمایش های بالینی واکسن اپی واک کرونا ، اثربخشی 100 درصدی این واکسن را نشان می دهد ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۲    
روسیه اعلام کرد دومین واکسن کرونای این کشور در کارآزمایی های بالینی اولیه 100 درصد اثربخش بوده است. سرویس فدرال نظارت بر حمایت از حقوق مصرف کننده و تندرستی روسیه (Rospotrebnadzor) اعلام کرد واکسن کرونای جدید روسیه به نام EpiVacCorona در کارآزمایی های بالینی اولیه 100 درصد اثربخش بوده است ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مسعود بیگلری افزود: این واحدهای متخلف پس از شناسایی و تشکیل پرونده به تعزیرات معرفی شده اند. وی گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، عرضه ی خارج از شبکه، درج نکردن قیمت و بی توجهی به رعایت موازین بهداشتی را از موارد این خبازیها تخلف برشمرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۱    
گچساران - ایرنا - معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزار و 300 واحد صنفی استان از سوم اسفند ماه سال1398 تا پایان آذرماه امسال به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در استان پلمب شده اند.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهرازاجرای طرح تشدید نظارت ها بر بازارویژه شب یلدا در روز 29 و 30 آذرماه سال جاری خبر داد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فدرال نظارت بر حمایت از حقوق مصرف کننده اعلام داشت: اولین مورد ویروس کرونا در روسیه سه مورد از چین وارد شده است، اما شیوع پیدا نکرده است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۵۷    
مسعود بیگلری؛ معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، اعلام کرد: بازرسان این سازمان بر حسب وظایف محوله، کنترل و نظارت کیفی و تخصصی بر بازار و نحوه ارایه کالا و خدمات به مردم، به ویژه در ایام بحران اپیدمی کرونا ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
حسین اللهی عضو سابق انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان یزد، گفت: سه نفر از اعضای انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده از سازمان صمت هستند که هیچ گاه به مشکلات مردم رسیدگی نمی کنند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام حدود 1500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان در دو ماه نخست فصل پاییز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۰    
گچساران - ایرنا - معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت:95درصد از اصناف استان به محدودیت های هوشمند ستاد کرونا که در آذرماه اجرایی شده پایبند هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت استان سمنان از انجام بیش از 500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی در دومین مرحله از طرح نظارتی درج قیمت کالا در این استان خبر داد.
چرخان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۹    
طی خبرهایی که امروز به دست ما رسید گویا عوام فریبی خودروسازی آذویکو پایانی ندارد و با حضور خودروی لوکسژن U6 در نمایندگی های سراسر کشور به خصوص شهر مشهد، قیمت اعلامی برای این خودرو نیز مشخص شده است ...
برترین ها / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر می گوید: هنوز دستور العملی مبنی بر تعطیلی طلافروشان در سطح شهر تهران از سوی اتاق اصناف به این اتحادیه ابلاغ نشده است. چنانچه از ابتدای آذر دولت تعطیلی رسمی را برای تمام صنوف اعلام کند، طلافروشان هم تعطیل خواهند شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۳    
سمنان- ایرنا- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: قیمت جدید هر یک کیلوگرم شیر فله (غیر پاستوریزه) در مراکز عرضه فرآورده های لبنی در این استان 52 هزار ریال اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه اطلاعات انبارها و مراکز نگهداری کالا پایش می شود ، گفت: بمنظور کنترل ورود و خروج کالا بیش از 12 هزار انبار و مرکز نگه داری کالا در استان ثبت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: روزانه 250 مورد بازدید از واحدهای صنفی استان با هدف بررسی نحوه اجرای دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا و رصد تخلفات صنفی انجام می شود.
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات از تعیین تعرفه 250 خدمت دستگاههای اجرایی و ابلاغ آن به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و ICT روستایی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت بوشهر گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا پایان مهرماه سالجاری تعداد 360 واحد صنفی و صنعتی در سراسر استان بدلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی پلمب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: از آغاز شیوع بیماری کرونا تا پایان مهرماه سال جاری 360 واحد تولیدی این استان به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمب و 101 میلیارد و 748 میلیون ریال جریمه برای آنها صادر شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا پایان مهرماه سال جاری بالغ بر 103 فقره پرونده تخلف صنفی در خصوص توزیع اقلام بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده در استان تشکیل و به مرجع مربوطه ارسال شده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از انجام 47هزار و 578 فقره بازرسی از نحوه عرضه کالا و خدمات اصناف استان بوشهر طی شش ماهه اول سال جاری 99 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت استان بوشهر گفت: 2 هزار و 398 فقره پرونده تخلف به ارزش 80 میلیارد ریال در این استان تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصاد تازه ترین ها به نقل از رویترز ، اداره رقابت و حمایت از حقوق مصرف کننده لهستان(UOKiK) امروز اعلام کرد شرکت گازپروم روسیه را به علت احداث خط لوله نورد استریم 2 بدون اجازه این ناظر، 7.6 میلیارد دلار جریمه کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: 32 پرونده در زمینه تخلف واحدهای عرضه محصولات لبنی در استان تشکیل به مراجع قضایی معرفی شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۳۶    
بهنام اتحاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در جهرم گفت: انتخابات اعضای هیئت مدیره و بازرس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان، روز شنبه 19 مهرماه 1399 از ساعت 9 صبح تا 13 بعد از ظهر در مکان مسجد قبله واقع در بلوار امام حسین (ع) برگزار می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: 857 واحد صنفی استان از سوم اسفند ماه سال1398 تا پایان شهریور امسال به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در استان پلمب شده اند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۶    
سازمان فدرال نظارت و حمایت از حقوق مصرف کننده اطلاع داد که وزارت بهداشت روسیه ثبت واکسن ضد کووید 19 مرکز وکتور را 15 اکتبر به اتمام می رساند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
قیمت عرضه تخم مرغ درب مرغداری ها کیلویی 12000 تومان و برای مصرف کنندگان 1چهار ده هزار و 500 تومان اعلام شده است و معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده گفته است اگر گرانانفروشی ببینیم با متخلفان برخورد می کنیم
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با بیان اینکه کمبود "کره" در واحدهای صنفی و فروشگاه های کرمانشاه نداریم، از تشدید نظارت بر بازار و برخورد جدی با هرگونه گرانفروشی و احتکار کره خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت هرمزگان گفت: اکنون نرخ مصوبی برای تخم مرغ اعلام نشده است و بر اساس فاکتور خرید از کارخانه ها و با سود 12درصد قیمت گذاری می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۹۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، سید ابراهیم رئیسی در جلسه صبح امروز شورای عالی قوه قضاییه، وضعیت نابسامان بازار و گرانی لجام گسیخته کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را رنج آور دانست و بر لزوم مدیریت بازار توسط دولت تأکید کرد. دولت اجازه ندهد سودجویان با اخلال در بازار مردم را رنج دهند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: امسال 4 هزار و 500 مورد بازرسی از سطح نانوایی های استان صورت گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۴    
بوشهر- جمالی، معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: شش درصد موارد بازرسی از اصناف بوشهر منجر به تشکیل پرونده تخلف شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده استان بوشهر با اشاره به بازرسی از یک هزار و 700 واحد صنفی استان گفت: این بازرسی ها هفته گذشته در نقاط مختلف استان بوشهر انجام و 108 پرونده تخلف اقتصادی تشکیل شد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مسعود بیگلری؛ معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ فعالیت های معاونت مذکور را طی هفته منتهی به روز دوشنبه؛ هفدهم شهریورماه سال 99 به شرح ذیل، برشمرد: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: طرح نظارت و بازرسی برصنوف توزیع کننده نوشت افزار دانش آموزی ویژه بازگشایی مدارس در این استان تشدید شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۶:۲۷    
حمایت کارآمد و توجه تولیدکنندگان به حقوق مصرف کنندگان زمینه ای فراهم می کند که بخش مهمی از توان و استعداد تولیدکنندگان صرف یافتن شیوه های بهبود کیفیت کالا و خدمات شود و شرایطی ایجاد می شود که منابع مالی محدود خانوارها به خرید کالاها و خدمات با کیفیت اختصاص یابد واز طریق افزایش رفاه دهک های پایین ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مسعود بیگلری؛ معاون بازرسی و حمایت از مصرف کننده سازمان صمت استان کرمانشاه اعلام کرد: طی پنج ماهه نخست سال 99 بازرسان این معاونت ضمن انجام 60381 بازرسی و تشکیل 3227 پرونده برای متخلفان اقتصادی؛ آنان را به تعزیرات حکومتی معرفی کرده اند. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مسعود بیگلری؛ معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت استان کرمانشاه گفت : بازرسان تلاش گر معاونت مذکور؛ طی هفته منتهی به یازدهم شهریور ضمن انجام 1418 مورد بازدید و بازرسی از انبارها، واحدهای صنفی، واحدهای تولیدی و توزیعی و مراکز خدماتی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۱:۱۵    
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: دو فروشنده عمده حبوبات در کرمانشاه به دلیل رعایت نکردن ضوابط قیمت گذاری با تخلفی به ارزش بیش از 208 میلیارد ریال، به تعزیرات حکومتی، معرفی شدند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مسعود بیگلری، معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت گزارش داد؛ بازرسان سازمان صمت استان کرمانشاه ؛ طی هفته منتهی به روز دوشنبه 27 مرداد 99 ضمن انجام 1315 مورد بازرسی و تشکیل پرونده برای 269 متخلف اقتصادی ...
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 28 مرداد 1399 معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: براساس ارزیابی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۷    
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: یک واحد عمده فروش مرغ گرم به علت گران فروشی 8 میلیارد و 400 میلیون ریال جریمه شد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از 13 تیرماه بسته های کاربردی و بلند مدت اینترنت از دو اپراتور اول کشور حذف شده بودند. رسیدگی به این تخلفات از سوی وزارت ارتباطات و به موازات آن از طریق تعزیرات و سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده دنبال شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از گران شدن نان در استان خبر داد و آخرین نرخ نان دولتی و آزاد در سطح استان را اعلام کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۳:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
از 13 تیرماه بسته های کاربردی اینترنت از دو اپراتور اول کشور حذف شدند. رسیدگی به این تخلفات از سوی وزارت ارتباطات و به موازات آن از طریق تعزیرات و سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده دنبال شد. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مسعود بیگلری؛ معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت استان کرمانشاه؛ گفت: بازرسان تلاش گر این سازمان در پی انجام مأموریت های محوله برای تنظیم بازار و مقابله اصولی با تخلفات احتمالی؛ از یک انبار واقع در کرمانشاه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۰    
رئیس بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از کشف بیش از 400 میلیون ریال برنج احتکار شده در کرمانشاه خبر داد.