یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۲:۲۷Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد بازآفرینی شهری»

گیلان صدر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار رشت با تاکید بر اهمیت اجرای پروژه احیاء و ساماندهی تالاب عینک به عنوان ظرفیت گردشگری مهم شهر رشت، اظهار داشت: همه دستگاه های اجرایی باید خود را موظف به همکاری در اجرای این پروژه مهم بدانند. ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهرتهران بیان کرد: مسئولیت سکونتگاه های غیررسمی در محدوده شهر تهران با شهرداری، شورای شهر و دستگاه هایی است که در ستاد بازآفرینی شهری عضو هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها شهردار کاشان با بیان اینکه "ساخت و ساز در حاشیه شهر بدون مجوز بوده است" گفت: ستاد بازآفرینی شهری پیگیر مشکلات حاشیه نشینان می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز در محل فرمانداری بویراحمد جلسه ستاد بازآفرینی شهری به ریاست فرماندار برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۱    
گروه استان ها- معاون عمرانی فرمانداری ویژه بروجرد گفت: برای احیا و رونق بخشیدن به بازار بروجرد در ستاد بازآفرینی شهری این موضوع مطرح شد اما با گذشت یکسال هنوز هیچ اعتباری برای رفع این مشکل و معضل در نظر گرفته نشده است.
گیلان صدر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رشت گفت: یکی از چالش های مهم مدیریت شهری احیای بافت های فرسوده است که چگونه باید همزمان نگاه فرهنگی و تاریخی با ارائه خدمات بروز و زیربنایی داشته باشیم تا در مواقع بحرانی با مشکل مواجه نشویم. ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: احیای تالاب عینک و بازآفرینی محله خواهر امام از پروژه های ویژه ای هستند که از اعتبارات لازم برخوردار می شوند.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۵    
به گزارش ندای گیلان، فرماندار شهرستان رشت گفت: یکی از چالش های مهم مدیریت شهری احیای بافت های فرسوده است که چگونه باید همزمان نگاه فرهنگی و تاریخی با ارائه خدمات بروز و زیربنایی داشته باشیم تا در مواقع بحرانی با مشکل مواجه نشویم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۱    
معاون عمرانی استاندار خراسان رضوی گفت: توسعه معابر، زیرساخت ها و رو ساخت های حاشیه شهر مشهد باید در دستور کار قرار بگیرند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در شورای تأمین مسکن و جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار استان در این خصوص گفت: یک هزار و 275 واحد مسکونی به عنوان ظرفیت جدید در اراضی شهرهای بوکان، مهاباد و چایپاره شناسایی شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
آیدین رحمانی روز چهارشنبه در شانزدهمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار اظهار داشت: ستادهای بازآفرینی شهری در استان برای جذب اعتبارات بازآفرینی فعال تر عمل کنند تا از این ظرفیت برای توسعه استان بهره لازم را برد ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۴:۴۵    
دبیر ستاد بازآفرینی شهری سبزوار با اشاره به مشکلات محله قلعه نو دهراز گفت: قلعه نو آخرین محله ای است که برای بازآفرینی به آن اقدام کرده ایم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۷    
تبریز- نگهداری از جاده ها و آزادراه ها در استان آذربایجان شرقی چندان مطلوب نیست به گونه ای که محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در جلسه ستاد بازآفرینی شهری آذربایجان شرقی ضمن عذرخواهی از مردم این استان بابت وضعیت بد روکش جاده ها و آزادراه های آذربایجان شرقی اظهار داشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- سیما نیک رفتار : استاندار آذربایجان شرقی از بازگشایی خط ریلی تبریز- نخجوان خبر داد و گفت: در این خصوص اخیرا تفاهم نامه ای سه جانبه بین ایران، روسیه و جمهوری آذربایجان امضا شده است ...
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قرچک با اشاره به این که ستاد بازآفرینی شهری یک ظرفیت برای توسعه قرچک است گفت: ایجاد دفاتر تسهیلگری در شهرستان سرعت گیرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, بهمن خطیبی فرماندار شهرستان ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اعتبار 20 پروژه کلیدی کشور با تأمین مالی از بازار سرمایه تأمین می شود، گفت: یک و نیم سال برای دریافت مجوز این امر، دوندگی کردیم، اکنون برای 3 پروژه مجوز گرفتیم و سعی می کنیم امسال عملیاتی کنیم. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در راستای منویات رهبر انقلاب و تدابیر دولت، همه ارکان وزارت، کشور را به کارگاه ساختمانی و عمرانی تبدیل کرده است. به گزارش ایسنا؛ محمد اسلامی عصر سه شنبه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و بررسی آخرین وضعیت پروژه های حوزه راه استان که در محل استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان با بیان اینکه 580 هزار نفر از جمعیت شهری استان در بافت های فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی سکونت دارند، تصریح کرد ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار خرمشهر با عضو هیئت مدیره و دبیر اجرایی ستاد بازآفرینی شهری کل کشور دیدار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر قم توجه به مرمت و بازسازی بافت های فرسوده قم را ضروری دانست و گفت: در موضوع منابع و اعتبارات ستاد باز آفرینی شهری قم شفاف سازی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۸:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- 2 تفاهم نامه در سفر وزیر راه و شهرسازی به چابهار بین منطقه آزاد چابهار و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و ستاد بازآفرینی شهری و قرارگاه خاتم الانبیا امضا شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ابوالفضل نجفی روز یکشنبه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری که در محل فرمانداری پیشوا برگزار شد اظهار کرد: شهرداری به عنوان دبیر ستاد بازآفرینی لازم است تا تعامل بیشتری با سایر نهادها برای تسریع بخشیدن به پروژه بازآفرینی بازار سنتی پیشوا داشته باشد ...
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۴    
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت: جلسه ستاد بازآفرینی شهری با حضور معاون فرماندار، شهردار و دیگر اعضای این ستاد در فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت برگزار شد . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- مدیر امور شهری فرمانداری ویژه کاشان گفت: بر اساس مطالعات مشاور طرح توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی کاشان، 20 طرح جدید بازآفرینی شهری در بافت تاریخی و حاشیه شهر به ستاد بازآفرینی شهری پایدار معرفی شد که در انتظار تامین اعتبار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - مدیر امور شهری فرمانداری کاشان گفت: 20 پروژه جدید بازآفرینی شهری در بافت تاریخی و حاشیه شهر کاشان به ستاد بازآفرینی شهری پایدار کاشان معرفی شده اند.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در جلسه مشترک ستاد بازآفرینی شهری پایدار آذربایجان غربی و کمیسیون ماده 5 گفت: 26 پروژه بازآفرینی شهری با اعتبار 200 میلیاردریال جهت احیای بافت های فرسوده، ناکارآمد شهری و سکونتگاه های غیر رسمی استان اجرا می شود.
معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی در جلسه مشترک ستاد بازآفرینی شهری پایدار آذربایجان غربی و کمیسیون ماده 5 گفت: شهر جدید گلمان، ظرفیت کم نظیری دارد که می توان بسیاری از نیازهای شهری ارومیه به سمت این شهر سوق داد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در جلسه مشترک ستاد بازآفرینی شهری پایدار و کمیسیون ماده 5 با بیان این که بازنگری در طرح جامع ارومیه باید براساس جوابگویی به نیازهای محلی انجام شود ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۱    
اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال متن زیر به مطلب اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری برای دهدشت در عمل هیچ این پایگاه خبری پاسخ داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۶    
جناب استاندار محترم استان کهگیلویه و بویراحمد، سهم دهدشت از محل اعتبارات ستاد باز آفرینی شهری در طول سه سال اخیر چقدر بوده، به حق باید گفت: در عمل هیچ.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز گفت: طبق پیگیری های انجام شده از طرف این اداره کل با کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج و پیرو نامه ایجاد سایت موزه آق تپه واقع در منطقه مهرشهر ، این طرح در ستاد بازآفرینی شهر کرج به تصویب رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار سرخه از پیگیری های مداوم شهرداری سرخه برای افتتاح بوستان عدالت سرخه خبر داد و دلیل اصلی تأخیر در بهره برداری از این طرح را عدم تزریق مالی از سوی ستاد بازآفرینی شهری عنوان کرد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۹    
فرماندار ورامین گفت: حریم آثار تاریخی ورامین آزادسازی می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین درجمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور تحقق برنامه های ستاد بازآفرینی شهری و ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان بندرعباس، به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار ورامین گفت: به منظور تحقق برنامه های ستاد بازآفرینی شهری حریم برج تاریخی علاءالدوله آزاد شده و اطراف امامزاده یحیی(ع) مرمت و بازسازی می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۶    
توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه ستاد بازآفرینی شهری از راه اندازی دفتر تسهیل گری بافت های فرسوده در باقرشهر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
حسین توکلی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه ستاد بازآفرینی شهری گفت: دستگاه های اجرایی و مدیران محلی شهرستان ری آمادگی لازم را برای همکاری همه جانبه در راستای احیاء بافت های فرسوده دارند زیرا این موضوع بعنوان یک اولویت مهم در شهرستان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از اختصاص 17 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری پایدار جهت اجرای دو پروژه محلی در کاشان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه ستاد بازآفرینی شهری با حضور حسین توکلی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ری، شهردار کهریزک، شهرداری باقرشهر، نمایندگان برق منطقه ای تهران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 17 میلیارد ریال در قالب طرح بازآفرینی شهری و در قالب اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری پایدار در کاشان اختصاص داده شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۶    
در راستای اهداف ستاد بازآفرینی پایدار شهری و به منظور اجرای برنامه های احیا و توانمندسازی بافت های فرسوده، بهمن خطیبی فرماندار قرچک به همراه خدابنده رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان از "باغ درویش" محله پوئینک بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنابر آمار ستاد بازآفرینی شهری 60 درصد بافت شهری آبادان فرسوده است که از این لحاظ آبادان نسبت به دیگر مناطق کشور وضعیت نابسامانی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: کوتاهی در جذب اعتبارات به ویژه در بحث ستاد بازآفرینی شهری قابل قبول نبوده و با افراد خاطی به طور جد و قاطع برخورد خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمد تقی زاده روز چهارشنبه در سیزدهمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان تهران در خصوص حرایم اطراف کاروانسرای حاج کمال نیز تاکید کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار البرز در جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان ، از نوسازی و ساماندهی 42 محله در بافت ناکارآمد شهری خبر داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ناصر حاج محمدی عصر دوشنبه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری رشت اظهار داشت: طرح هایی از جمله در حوزه آسفالت معابر، طرح جمع آوری آب های سطحی، روستایی ، بهبود فضای شهری و غیره می تواند جرقه ای باشد که در محیط نسبت به بازآفرینی شهری اقدام شود. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، علی فتح اللهی عصر روز دوشنبه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری رشت در فرمانداری اظهار داشت: اجرای طرح بازآفرینی شهری به منظور رفع مشکلات ساکنان آن منطقه از اولویت های دولت تدبیر و امید است لذا دستگاه باید همکاری های لازم را در این ارتباط داشته باشند. ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد باقری بنابی در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و توانمند سازی محلات شهری بناب با انتقاد از وضعیت ظاهری و نامناسب ورودی های شهر اظهار کرد: به دلیل عدم مدیریت صحیح وضعیت ظاهری بناب نامناسب است. وی با گلایه از وضعیت ظاهری شهر بناب اضافه کرد: وضعیت ظاهری بناب نسبت به شهرهای همجوار نیز [...]
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر :جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان کردستان با حضور معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در استانداری کردستان برگزار شد. ...