چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۶:۰۷Oct 2020 21

جدیدترین‌های «ستاد بازآفرینی شهری»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۲    
کاشان- ایرنا- مدیر امور شهری فرمانداری ویژه کاشان گفت: بر اساس مطالعات مشاور طرح توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی کاشان، 20 طرح جدید بازآفرینی شهری در بافت تاریخی و حاشیه شهر به ستاد بازآفرینی شهری پایدار معرفی شد که در انتظار تامین اعتبار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - مدیر امور شهری فرمانداری کاشان گفت: 20 پروژه جدید بازآفرینی شهری در بافت تاریخی و حاشیه شهر کاشان به ستاد بازآفرینی شهری پایدار کاشان معرفی شده اند.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در جلسه مشترک ستاد بازآفرینی شهری پایدار آذربایجان غربی و کمیسیون ماده 5 گفت: 26 پروژه بازآفرینی شهری با اعتبار 200 میلیاردریال جهت احیای بافت های فرسوده، ناکارآمد شهری و سکونتگاه های غیر رسمی استان اجرا می شود.
معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی در جلسه مشترک ستاد بازآفرینی شهری پایدار آذربایجان غربی و کمیسیون ماده 5 گفت: شهر جدید گلمان، ظرفیت کم نظیری دارد که می توان بسیاری از نیازهای شهری ارومیه به سمت این شهر سوق داد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در جلسه مشترک ستاد بازآفرینی شهری پایدار و کمیسیون ماده 5 با بیان این که بازنگری در طرح جامع ارومیه باید براساس جوابگویی به نیازهای محلی انجام شود ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۱    
اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال متن زیر به مطلب اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری برای دهدشت در عمل هیچ این پایگاه خبری پاسخ داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۶    
جناب استاندار محترم استان کهگیلویه و بویراحمد، سهم دهدشت از محل اعتبارات ستاد باز آفرینی شهری در طول سه سال اخیر چقدر بوده، به حق باید گفت: در عمل هیچ.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز گفت: طبق پیگیری های انجام شده از طرف این اداره کل با کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج و پیرو نامه ایجاد سایت موزه آق تپه واقع در منطقه مهرشهر ، این طرح در ستاد بازآفرینی شهر کرج به تصویب رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار سرخه از پیگیری های مداوم شهرداری سرخه برای افتتاح بوستان عدالت سرخه خبر داد و دلیل اصلی تأخیر در بهره برداری از این طرح را عدم تزریق مالی از سوی ستاد بازآفرینی شهری عنوان کرد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۹    
فرماندار ورامین گفت: حریم آثار تاریخی ورامین آزادسازی می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین درجمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور تحقق برنامه های ستاد بازآفرینی شهری و ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان بندرعباس، به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار ورامین گفت: به منظور تحقق برنامه های ستاد بازآفرینی شهری حریم برج تاریخی علاءالدوله آزاد شده و اطراف امامزاده یحیی(ع) مرمت و بازسازی می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۶    
توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه ستاد بازآفرینی شهری از راه اندازی دفتر تسهیل گری بافت های فرسوده در باقرشهر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
حسین توکلی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه ستاد بازآفرینی شهری گفت: دستگاه های اجرایی و مدیران محلی شهرستان ری آمادگی لازم را برای همکاری همه جانبه در راستای احیاء بافت های فرسوده دارند زیرا این موضوع بعنوان یک اولویت مهم در شهرستان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از اختصاص 17 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری پایدار جهت اجرای دو پروژه محلی در کاشان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه ستاد بازآفرینی شهری با حضور حسین توکلی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ری، شهردار کهریزک، شهرداری باقرشهر، نمایندگان برق منطقه ای تهران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 17 میلیارد ریال در قالب طرح بازآفرینی شهری و در قالب اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری پایدار در کاشان اختصاص داده شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۶    
در راستای اهداف ستاد بازآفرینی پایدار شهری و به منظور اجرای برنامه های احیا و توانمندسازی بافت های فرسوده، بهمن خطیبی فرماندار قرچک به همراه خدابنده رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان از "باغ درویش" محله پوئینک بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنابر آمار ستاد بازآفرینی شهری 60 درصد بافت شهری آبادان فرسوده است که از این لحاظ آبادان نسبت به دیگر مناطق کشور وضعیت نابسامانی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: کوتاهی در جذب اعتبارات به ویژه در بحث ستاد بازآفرینی شهری قابل قبول نبوده و با افراد خاطی به طور جد و قاطع برخورد خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمد تقی زاده روز چهارشنبه در سیزدهمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان تهران در خصوص حرایم اطراف کاروانسرای حاج کمال نیز تاکید کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار البرز در جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان ، از نوسازی و ساماندهی 42 محله در بافت ناکارآمد شهری خبر داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ناصر حاج محمدی عصر دوشنبه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری رشت اظهار داشت: طرح هایی از جمله در حوزه آسفالت معابر، طرح جمع آوری آب های سطحی، روستایی ، بهبود فضای شهری و غیره می تواند جرقه ای باشد که در محیط نسبت به بازآفرینی شهری اقدام شود. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، علی فتح اللهی عصر روز دوشنبه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری رشت در فرمانداری اظهار داشت: اجرای طرح بازآفرینی شهری به منظور رفع مشکلات ساکنان آن منطقه از اولویت های دولت تدبیر و امید است لذا دستگاه باید همکاری های لازم را در این ارتباط داشته باشند. ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد باقری بنابی در جلسه ستاد بازآفرینی شهری و توانمند سازی محلات شهری بناب با انتقاد از وضعیت ظاهری و نامناسب ورودی های شهر اظهار کرد: به دلیل عدم مدیریت صحیح وضعیت ظاهری بناب نامناسب است. وی با گلایه از وضعیت ظاهری شهر بناب اضافه کرد: وضعیت ظاهری بناب نسبت به شهرهای همجوار نیز [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: باید تمام مدیران استانی و شهرستانی اولویت طرح های عمرانی خود را احصا و مشخص کنند تا در ستاد بازآفرینی شهری برای اجرای آنها کمک شود.
استانداری کردستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۸    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: استان کردستان در جذب اعتبارات ملی ستاد بازآفرینی شهری برای بهسازی بافت های فرسوده در کشور پیشرو است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان کردستان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در استانداری کردستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ستاد بازآفرینی شهری کردستان امروز با حضور رییس این ستاد در کشور برگزار و بر لزوم اجرای طرح های مهم شهری در 50نقطه استان تاکید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: یک میلیارد و 900 میلیون تومان اعتبار به تازگی توسط وزارت راه و شهرسازی برای طرح های ستاد بازآفرینی شهری ملایر اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از اجرای مصوبات ستاد بازآفرینی شهری ملایر و اختصاص 19 میلیارد ریال به این شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
محمدتقی زاده روز سه شنبه در ستاد بازآفرینی شهری استان تهران افزود: از آنجا که شهرستان ری تاریخی ترین منطقه استان محسوب می شود از همین رو، راهبرد ستاد بازآفرینی شهری در شهرستان ری با رویکرد توجه به حفظ بافت تاریخی و مذهبی این شهرستان است ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس یازدهم گفت: ارائه خدمات از سوی ستاد بازآفرینی شهری به متقاضیان نوسازی مسکن بسیار کند و آهسته صورت می گیرد و با این روند نوسازی بافت های فرسوده در کشور چندین دهه زمان می برد، از این رو اقدامات برای نوسازی این مناطق باید با سرعت بیشتری صورت گیرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل (پانا)- شهردار اردبیل عنوان کرد ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی بدون برنامه ریزی و هدفگذاری انجام نمی شود و سعی بر پرهیز از کارهای مقطعی است. به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ...
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
دریانیوز: استاندار هرمزگان از افتتاح هزار و 304 واحد مسکن مهر در هرمزگان تا شهریور ماه سال جاری و تکمیل هزار و 538 واحد مسکن مهر دیگر در هرمزگان تا پایان سال جاری خبر داد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۸    
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در جلسه ستاد بازآفرینی شهری ساوه، گفت: 800 واحد طرح اقدام ملی مسکن ساوه در مرحله تهیه نقشه است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست ستاد بازآفرینی شهری چهارمحال و بختیاری گفت: بازآفرینی شهری از موفق ترین طرح های این سازمان در سال های گذشته بوده است و این استان در سال گذشته جزو شش استان برتر کشور در اجرای مناسب این طرح معرفی شده و تاکنون 50 درصد اهداف این طرح در استان محقق شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
حسین عباسی روز چهارشنبه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری که در محل فرمانداری پیشوا برگزار شد، اظهار کرد: مردم پیشوا افتخار میزبانی از مرقد مطهر امامزاده جعفر(ع) به عنوان یکی از اماکن متبرکه مهم کشور را دارند و یکی از اماکن تاریخی متصل به بارگاه آن حضرت، بازار سنتی و تاریخی شهرستان است ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰    
نشست ستاد بازآفرینی شهری به ریاست حسین عباسی فرماندار و با حضور نجفی معاون فنی و عمرانی وی، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از رؤسای ادارات و مسئولان مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه احیا، بهسازی و مرمت بازار سنتی پیشوا در اولویت ستاد بازآفرینی شهری است، گفت: باید با ارائه و انتخاب بهترین طرح کارشناسی هرچه سریعتر عملیات بازآفرینی بازار سنتی با رعایت نکات ایمنی و قانونی اجرا شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار این شهرستان برگزار شد .
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۲:۳۷    
مدیر کل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: احیا و بهسازی بافت های ناکارآمد ضروری است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، موسی کنعانپور در جلسه ستاد بازآفرینی شهری با محوریت شهرستان پارس آباد تصریح کرد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عرب گفت: اجرای عملیات مرمت و محوطه سازی بازار میثم سرایان نیازمند تخصیص اعتبار از سوی ستاد بازآفرینی شهری است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری اولین جلسه ستاد بازآفرینی شهری در شهر بجنورد در سال 99 خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مردم با حقوق 50 سال هم نمی توانند خانه بخرند که ناراحت کننده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری با حضور ناصری پور معاون فنی عمرانی فرمانداری، دکتر کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و روسای سایر ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی گفت: بر اساس تازه ترین آمار ارائه شده از سوی ستاد بازآفرینی شهری حدود 100 هزار نفر از جمعیت ساوه در سکونتگاههای غیر رسمی و مناطق حاشیه نشین این شهر سکونت دارند که افزون بر 60 درصد جمعیت این شهر را تشکیل می دهد.