سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۲۱:۵۵Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن حمایت از بیماران کلیوی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۴    
انجمن حمایت از بیماران کلیوی شفا اعلام کردند 150 بیمار دیالیزی اتباع خارجی تحت حمایت دارند که 40 نفرشان از خدمات بیمه استفاده می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با اشاره به اینکه در هفته جهانی کلیه برنامه ها با رویکرد بیمار محور برگزار خواهد شد، گفت: هفته جهانی کلیوی با شعار آماده شدن برای اتفاقات غیرمنتظره، حمایت از افراد آسیب پذیر! در سال جاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان از پذیرش بیماران دیالیزی شهرستان زلزله زده خوی در مرکز دیالیز و مهمان سرای این انجمن خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همدان گفت: آمار پیوند کلیه در همدان نسبت به سال های قبل از کرونا کاهش قابل توجهی داشته است .
مدیر کل انتقال خون استان قزوین با رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی و معاون انجمن تالاسمی استان برای مشارکت این سمن ها در پویش چتر سرخ زندگی دیدار و گفت و گو کرد . ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین همدان، ابوالفتح میرزایی با عنوان اینکه 60 درصد از بیماران جدید شناسایی شده را بانوان و 40 درصد آقایان تشکیل می دهند اظهار داشت: میزان پذیرش بیماران جدید دیالیزی در کشور 18 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته که در همدان نیز این رقم به میانگین کشوری نزدیک است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اهر- مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی ارسباران با بیان اینکه بیماران کلیوی شهرستان ها برای تهیه دارو به تبریز سفر می کنند، گفت: دو سال پیگیری برای توزیع شهرستانی داروها بی نتیجه ماند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۳۱    
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی خوزستان گفت: وضعیت نامساعد اقتصادی، بسیاری از خانواده های ایرانی را مجبور به فروش کلیه کرده است وضعیت نامساعد اقتصادی بسیاری از خانواده های ایرانی را مجبور به فروش کلیه کرده است ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۶    
راضیه حسینی غلامرضا لاری زاده مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی خوزستان گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی خانواده ها بسیاری از افراد کلیه خود را برای حل مشکلات زندگی شان می فروشند و قیمت کلیه افزایش یافته است بنابراین هر فردی بخواهد کلیه ای بخرد باید 200 تا 250 میلیون تومان هزینه کند و بسیاری از ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همدان گفت: داروهای مورد نیاز بیماران کلیوی به ویژه افراد پیوندی بسیار گران شده و تامین آن برای بیماران دشوار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۷    
مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان قزوین گفت: با به روزرسانی دستگاه های دیالیز مستهلک و نیاز به دستگاه های جدید دیالیز، باید گفت که به حداقل به 100 دستگاه دیالیز نیاز داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-سرپرست انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان ایلام گفت: 203 بیمار دیالیزی و 156 بیمار پیوند کلیه در ایلام عضو انجمن حمایت از بیماران کلیوی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان قزوین گفت: در حال حاضر در بیمارستان ها و مراکز درمانی استان قزوین کمبود 34 دستگاه دیالیز و 68 تخت ویژه بیماران کلیوی به شدت احساس می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۶    
سرپرست انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان ایلام گفت: 203 بیمار دیالیزی و 156 بیمار پیوند کلیه در ایلام عضو انجمن حمایت از بیماران کلیوی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی خوزستان با اشاره به وضعیت بیماران دیالیزی استان، گفت: 2 هزار و 490 بیمار دیالیزی عضو انجمن حمایت از بیماران کلیوی هستند که یک هزار و 110 نفر از این تعداد اهوازی اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همدان گفت: تعداد تخت های دیالیز موجود در این استان قابل قبول بوده و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۴    
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با اشاره اصل بودن ارائه آموزش گفت: مراقبت های انجام شده مانع ورود یک هزار و 650 بیمار کلیوی به چرخه دیالیز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی خلخال گفت: درمانگاه خیریه بیماران کلیوی خلخال 85درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با هزینه کرد 20 میلیارد ریال اعتبار این پروژه تکمیل و در اختیار بیماران کلیوی قرار می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۰    
مسئول انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همدان گفت: 1400 نفر در استان همدان از نارسایی کلیه رنج می برند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: امسال با هماهنگی انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان، برای 19 بیمار دیالیزی و دارای نارسایی جسمی، عمل پیوند کلیه انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۶    
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان تعداد پرونده های تشکیل شده در انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان را 2هزار و100 مورد اعلام کرد و گفت: 430 نفر از این تعداد در مراکز بهداشتی فعال در استان دیالیز می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان، با اشاره به اینکه 1650 نفر با کمک مردم و خیرین با پیوند کلیه از چرخه دیالیز خارج شدند، گفت: سال گذشته 6 بیمار و امسال به 10 بیمار پیوند کلیه انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مسئول انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان کرمانشاه از وجود 616 بیمار دیالیزی در استان خبر داد و افزود: تاکنون 1750 بیمار هم در استان پیوند کلیه انجام داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی گلستان از فرسودگی 20 درصد از دستگاه های دیالیز در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
زنجان- مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان گفت: کوچک ترین بیمار دیالیزی استان با دریافت کلیه به زندگی برگشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۷    
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همدان با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون 12 مورد پیوند کلیه برای بیماران همدان انجام شده، گفت: 5 مورد از این بیماران عمل پیوند را در تهران انجام داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی پاکسازی زمین، مراسم پاکسازی بخشی از پارک شهری گاوازنگ به همت انجمن حمایت از بیماران کلیوی و با مشارکت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان پاکسازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همدان با بیان اینکه مشکل کم آبی در همدان خللی در روند دیالیز بیماران ایجا نکرده، گفت: با استفاده از مخزن های بیمارستان ها، آب مورد نیاز دستگاه های دیالیز تامین می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام پورذهبی بر ضرورت حمایت خیران از بیماران کلیوی تاکید کرد و گفت: امیدواریم با کمک خیرین حوزه سلامت و انجمن حمایت از بیماران کلیوی و کادر پزشکی درمانی، خدمات دهی به بیماران دیالیزی را ارتقاء دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۳۲    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی خراسان شمالی گفت: هزینه داروهای پیوند کلیه از طاقت و توان بیماران خارج است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۰    
انجمن حمایت از بیماران کلیوی قوچان 760 میلیون ریال به بیماران تحت پوشش کمک کرده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گفته نیک بخش، اجرای طرح پایش سلامت جانبازان شیمیایی شدید و متوسط زنجانی در کلینیک انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همدان گفت: در حال حاضر بیش از 50 بیمار کلیوی در سامانه پیوند ثبت نام شده و آماده پیوند هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۲    
مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی تعداد نمایندگی های انجمن کلیوی در کشور را حدود 180 نماینده اعلام کرد و گفت: این انجمن ها اقدام به حمایت از حدود 100 هزار بیمار پیوندی و دیالیزی می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همدان از شناسایی و پذیرش 71 بیمار جدید دیالیزی در استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: همچنین در این مدت33 بیمار دیالیزی جان خود را از دست دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همدان گفت: همه بیماران کلیوی بیمه هستند، اما برای انجام آزمایشات و بستری بیمه هیچ تعهدی را نمی پذیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همدان گفت: از ابتدای سال تاکنون فقط یک مورد پیوند کلیه در همدان انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور با بیان اینکه این انجمن بیش از 180 شعبه در سراسر کشور دارد، گفت: اکنون بیش از 100 هزار بیمار تحت پوشش انجمن بیماران کلیوی قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی در استان همدان از عضویت یک هزار و 264 بیمار در این مجموعه خبر داد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۶    
رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی همدان تعداد کاندیداهای پیوند کلیه را 50 نفر اعلام کرد. ابوالفتح میرزایی در گفت وگو با خبرگزاری سیناپرس، اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی گفت: سال گذشته یک هزار پیوند کلیه در کشور انجام شده است که نشان از افزایش پیوند در کشور دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی با بیان اینکه امید به زندگی در بیماران دیالیزی بسیار پایین است، گفت: 105 هزار بیماردر کشور زیر پوشش انجمن کلیوی قرار دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۹    
اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان و انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان همکاری های خود را افزایش می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همدان گفت: در سال گذشته 231 بیمار جدید دیالیزی به جمع بیماران کلیوی استان افزوده شده است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با بیان اینکه در سال گذشته 10 مورد پیوند کلیه در سطح استان انجام شده گفت: با وجود 420 بیمار دیالیزی که 50 درصد نیازمند پیوند کلیه هستند، امسال نخستین پیوند کلیه در استان به ثبت رسید.
موج رسا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با بیان اینکه در سال جاری در سطح استان 10 بیمار مورد عمل پیوند کلیه قرار گرفت گفت: متاسفانه هزینه پیوند کلیه بالا است و این موضوع سبب شده بیماران نتوانند نسبت به پیوند کلیه اقدم کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی همدان گفت: سنین بالای 65 سال دیگر در لیست پیوند کلیه قرار نمی گیرند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی همدان اعلام کرد: هیچ مشکلی در زمینه تعداد دستگاه های دیالیزی در همدان نداریم و 46 نفر در این استان در صف پیوند کلیه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
انجمن حمایت از بیماران کلیوی شهرستان قوچان از ابتدای امسال تاکنون، دو میلیارد و 740 میلیون ریال به بیماران تحت پوشش کم برخوردار کمک کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۶    
استاندار یزد با حضور در انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان از نزدیک با فعالیت های این انجمن آشنا شد.