جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۸:۳۳Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امیرآباد»

انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۵    
امیر پس از آن که به صدارت نشست به رسم وزرای قاجاریه همچنان که قبل از او حاجی میرزا آقاسی قریه عباس آباد را در خارج از طهران بین دو جاده امروزی شمیران آباد کرده بود و بعد ها نظام الملک نظام آباد و میرزا یوسف مستوفی الممالک یوسف آباد را دایر ساختند ...
عکس ارسالی محمدصادق بخشایش از کارشناسان بازرسی کشتی های اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد در سال 2019 در سامانه تفاهم نامه منطقه ای اقیانوس هند IOMOU رتبه نخست را کسب کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
محمدعلی اصل سعیدی از انعقاد قرارداد سرمایه گذاری احداث کارخانه روغن کشی و خوراک دام به ارزش 2400 میلیارد ریال در بندر امیرآباد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوری امیرآباد مازندران از سرمایه گذاری 1.5 میلیون یورویی بخش خصوصی در بندرامیرآباد استان خبر داد.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2   معاون صید و بنادر ماهیگیری با بیان اینکه در استان مازندران  دو بندر صیادی درشهرستانهای بابلسر و امیرآباد بهشهر وجود دارد که در پهلو گیری لنج های صیادی و تخلیه صید ماهیان کیلکا ، پشتیبانی ازسایت های پرورش ماهی درقفسهای دریایی ونیز جذب توریستها نقش مهمی دارند ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تخلیه و بارگیری مواد نفتی از ابتدای امسال تا پایان آذرماه در بندرامیرآباد 72 درصد رشد داشت. محمدعلی اصل سعیدی پور مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد اعلام کرد که تخلیه و بارگیری مواد نفتی از ابتدای امسال تا پایان آذرماه بندرامیرآباد با 72 درصد رشد به 71 هزار و 500 تن رسیده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۰    
موزه هنر های معاصر تهران به عنوان یکی از سرشناس ترین موزه های ایران، در 22 مهر سال 1356 خورشیدی با تصمیم فرح پهلوی در گوشه غربی پارک فرح و بوستان لاله فعلی در منطقه امیرآباد تهران احداث شد. این بنا با سبک معماری مدرن و الهام از بادگیر های کویری ایران توسط کامران دیبا طراحی شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد با بیان اینکه در 9 ماهه سال جاری میزان تخلیه و بارگیری کالا در بندرامیرآباد بیش از یک میلیون و 850 هزار تن کالا بوده است، اظهار داشت: در مدت یاد شده، بیش از 61 هزار و 200 تن کالا توسط ناوگان ریلی جابه جا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ظرفیت نگهداری روغن های خوراکی با سرمایه گذاری 160 میلیارد ریالی در بندر امیرآباد افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: با امضای قرارداد سرمایه گذاری 160 میلیارد ریالی احداث مخازن جدید روغن خوراکی توسط بخش خصوصی ، ظرفیت عملیاتی و نگهداری مخازن روغن خوراکی در این بندر به 43 هزار تن خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: قرارداد 160 میلیارد ریالی با بخش خصوصی برای ساخت مخزن روغن خوراکی در منطقه ویژه اقتصادی امیراباد مازندران منعقد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت نامناسب خیابان ها در روستای امیرآباد شهر گرگان باعث گلایه ساکنان این منطقه شده است.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شمال نیوز : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با بیان اینکه مناطق آزاد عمدتا وارادات محور شدند، ادامه داد: در این لایحه قرار است در این خصوص و اصلاح این فرایند تصمیم گیری شود ....
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سد رمشت استان در نیمه اول بهمن ماه سال جاری و سد امیرآباد نیز در نیمه اول سال آینده به بهره برداری می رسند.
روحانی و مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد جامع امیرآباد شهرستان زرندیه تقدیر به عمل آمد.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۹    
تعداد بازدید: 2 معاون صید و بنادر ماهیگیری  شیلات مازندران باحضوردربندرصیادی امیرآباد بهشهر ضمن بررسی وضعیت میزان صید وآلات وادوات لنج های صیادی کیلکا گیر منطقه ...
معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: از طریق بندرامیرآباد می توان از روابط مطلوب فی مابین ایران و کشورهای حوزه ‪CIS‬ جهت افزایش مراودات اقتصادی بهره برد.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: با هدف دریافت تمامی مواد زائد کشتی ها بر اساس الزامات ملی و بین المللی، دریافت و خدمات پردازش مواد زائد کشتی های متردد به بندر امیرآباد و بنادر استان از طریق برگزاری مزایده و سرمایه گذاری به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران با اشاره به اینکه مزیت های بالقوه و بالفعلی در مازندران در بخش های مختلف اقتصادی به ویژه کشاورزی وجود دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران در راستای تعامل دو سویه ، ارتقای سطح علمی و فراهم آوری زمینه های تخصصی و آموزشی دانشگاه در حوزه های تخصصی بندری و دریایی ، تفاهم نامه همکاری فیمابین اداره کل بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد و دانشگاه نوشیروانی بابل به امضا رسید.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بهشهر از صادرات پنج هزار و 15 تن انواع محصولات کشاورزی از این بندر امیرآباد این شهرستان کشورهای حوزه اوراسیا در 9 ماهه امسال خبر داد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۹    
امکانات و تجهیزات استفاده ی سه هزارو 67 خانوار از تکنولوژی اینترنت پرسرعت خانگی در روستاهای امیرآباد و چهکند فراهم شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۱    
سلجوقی گفت: در راستای لبیک به ندای رهبری مبنی بر اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه بسته های نذر قربانی با همکاری خیرین، بسیج، امام جماعت، هیئت امنای مسجد ابوالفضل العباس ع و کانون فرهنگی هنری غریب مدینه بین نیازمندان روستای امیرآباد توزیع شد.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۱:۴۴    
به گزارش هه وال موکریان ، در ابتدای جلسه سلیمان سواره رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان در ارائه گزارش خود به مشکلات این شهرستان در بخش عمرانی اشاره کرد. مشکلات عبارتند از: ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سلجوقی گفت: در راستای عمل به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر اجرای رزمایش مواسات و همدلی تعداد 14 بسته گوشت متبرک قربانی توسط اعضای کانون فرهنگی هنری غریب مدینه به دست نیازمندان روستای امیرآباد شهرستان کوهرنگ رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد مازندران گفت که یکهزار و 250 میلیارد تومان طرح سرمایه گذاری صنعتی و خدماتی در این منطقه در دوره فعالیت دولت یازدهم و دوازدهم به بار نشست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهشهر از صادرات 4.8 تن برنج از بندر امیرآباد بهشهر به کشور قزاقستان خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد با بیان اینکه فعالیت ها و فرآیندهای دریایی بندرامیرآباد هوشمند سازی می شود، گفت: یکی از اهداف مهم هوشمندسازی بنادر، تبدیل بندر به یک واسط بی طرف برای ارائه خدمات به فعالان بخش دریایی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۳۱    
جانشین پلیس امنیت اقتصادی از کشف لپ تاپ و لوازم جانبی کامپیوتر قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل گمرک بندر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت که ارزش واردات کالا به این بندر در 9 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 35 درصد کاهش یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۰:۰۹    
رضا دهقان : یکی از برنامه های مهم سازمان بنادر و دریانوردی این است که علاوه بر امکانات و تسهیلات موردنیاز برای ترابری، جابه جایی و نگهداری کالا در اماکن بندری، امکان تولید، فعالیت های لجستیک و ارزش افزوده ای را در درون و پیرامون بنادر تجاری کشور فراهم کند و بنادر کشور به نسل سوم ارتقا یابد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت نامناسب کوچه ها در روستای امیرآباد شهرستان گرگان باعث گلایه ساکنان این منطقه شده است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک با بیان اینکه 455 هزار تن کالای اساسی نیز در بندرشهید رجایی موجود است، بیان داشت: در بندر امیرآباد نیز 282 هزار تن کالای اساسی وجود دارد و مابقی نیز در بنادر دیگر هستند. ...
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۳۹    
تعداد بازدید: 2 بازدید  مشترک حسن اسحاقی مدیر کل شیلات مازندران و سرهنگ حسینی فرمانده دریابانی استان مازندران از بندر امیر آباد انجام شد. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشکده تخصصی امور زیستی آبزیان دریایی اکولوژی دریای خزر برای نخستین بار در کشور عهده دار کنترل و مدیریت مسائل زیست محیطی دریایی بندر امیر آباد شد.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرویس اجتماعی هه وال موکریان ، برخی از صاحبان وانت بارها بی توجه به ایجاد ترافیک و سد معبر، اقدام به پارک و فروش میوه، تره بار و دیگر مواد غذایی در حاشیه خیابان ها و حتی پیاده روهای پر تردد در برخی مناطق از قبیل ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با ارتقأ دسترسی به اینترنت در روستای باب خالدآباد شهرستان اشنویه، وعده وزیر ارتباطات به معلم این روستا تحقق یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، پس از انتشار خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر "عدم دسترسی معلم اشنویه ای به اینترنت و تلاش این معلم نمونه برای تدریس در شرایط سخت" ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
افراد مسلح ناشناس با حمله به دو برادر در منطقه امیرآباد آبادان، موجب جراحت شدید آنها شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از تیراندازی منجر به مجروح شدن دو برادر در جلوی یک پیتزا فروشی واقع در منطقه امیرآباد شهرستان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
چند فرد مسلح در منطقه امیرآباد آبادان، به دو برادر جوان حمله ور شده و آنان را مجروح کردند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۱    
به گفته معاون فرماندار دامغان، با تبدیل بخشی از حسینیه اعظم روستای حسن آباد از توابع بخش امیرآباد به کتابخانه عمومی، این روستا دارای یک کتابخانه عمومی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از توسعه و تکمیل قنات های تاریخی دشت امیرآباد شهرستان مهران از توابع استان ایلام خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۲۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، گفت: پروژه آبرسانی به اراضی کشاورزی امیر آباد و گلان برای آبرسانی به 1500 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان مهران به زودی تکمیل و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دومین محموله صادراتی و ترانزیتی کالا از طریق رو - رو کامیون از بندر امیرآباد به کشور های حوزه سی .آی . اس ارسال شد.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد با اشاره به رشد 65 درصدی اسکله رو-رو در بزرگترین بندر شمال کشور گفت: این طرح به سرمایه گذاری صادرات محور کمک خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آبادان از دستگیری سارقان منزل خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
یک پرستار جهادی می گوید: پس از طرح مسجد سنگر سلامت در منطقه امیرآباد مشهد، با هماهنگی پایگاه بسیج شهید مطهری مشغول به فعالیت شدم و خدمات پرستاری را در منازل بیماران کرونایی به صورت رایگان انجام می دهم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۰    
منبع آب نامناسب در روستای امیرآباد شهرستان کبودر آهنگ باعث هدررفت آب شده است.