چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۴:۱۹Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امیرآباد»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از افزایش 46 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر امیرآباد و نکا خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۹    
پروژه سامان دهی مسیل طرق تا چند روز دیگر به بهره برداری خواهد رسید.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر نگهداری از کالاهای اساسی در سیلو و به صورت کاملا استاندارد، گفت: تمام تلاش خود را به خرج خواهیم داد تا کالاهای اساسی در بنادر کشور به صورت کاملا استاندارد و در سیلو نگهداری شود و با سلامت به مصرف مردم برسد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر نگهداری از کالاهای اساسی در سیلو و به صورت کاملا استاندارد، گفت: تمام تلاش خود را به خرج خواهیم داد تا کالاهای اساسی در بنادر کشور به صورت کاملا استاندارد و در سیلو نگهداری شود و با سلامت به مصرف مردم برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ضمن اظهار امیدواری بابت بهره برداری از اسکله ریلی بندر امیرآباد تا سال آینده، گفت: تکمیل کریدورهای شمال به جنوب می تواند به اندازه نفت برای تولیدکنندگان ما ثروت آفرینی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۲    
3 نفر در عمق چاه 110 متری روستای امیرآباد هشتبندی میناب جان خود را از دست دادند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: بندر امیرآباد به مرکز مهم ترانزیت کالاهای مراوداتی در حوزه CIS تبدیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: ظرفیت بندر امیرآباد بهشهر از هفت و نیم میلیون تن فعلی طبق دستور رییس جمهور مبنی برتوسعه زیرساخت و تجهیزات بنادر به 10 میلیون تن افزایش می یابد.
وزیر راه و شهرسازی ظرفیت اسمی بندر امیرآباد را در حال حاضر 7.5 میلیون تن اعلام کرد و گفت: افزایش این ظرفیت به 10 میلیون تن تا پایان دولت سیزدهم در برنامه قرار گرفته است.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که تصمیمات خوب بندری با محوریت بندر امیرآباد مازندران و کاسپین گیلان گرفته شد و با سرمایه گذاری جدی در بخش بندری و ارتقاء تجهیزات در بندر امیرآباد و خطوط ریلی اتفاقات بزرگی رخ می دهد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ساعتی پیش یک نفر دیگر در عمق چاه 110 متری روستای امیرآباد هشتبندی میناب جان خود را از دست داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تسهیل و رونق تردد در کریدور شمال-جنوب از طریق دو بندر امیرآباد در مازندران و کاسپین در استان گیلان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
بذرپاش با تأکید بر اینکه برنامه ویژه و جامع برای توسعه بندر امیرآباد باید تهیه شود، گفت: در مازندران روی بندر امیرآباد و در گیلان روی بندر کاسپین تمرکز ویژه ای کرده ایم تا دریای شمال به جنوب را وصل کنیم.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی که برای حضور در جلسه شورای مسکن، بازدید از عملیات اجرایی محور ساری - تاکام، سخنرانی در یادواره شهدا در روستای سادات محله و بازدید از بندر امیرآباد بهشهر به مازندران سفر کرد، در بدو ورود مورد استقبال استاندار و مدیران و مسئولان استان قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۱    
ساری- حسینی پور، استاندار مازندران گفت: برای انتقال و ترانزیت سنگ آهن روسیه به هند از طریق بندر امیرآباد رایزنی و مذاکره شده است.
انجمن کتابخانه های عمومی بخش امیرآباد در کتابخانه روستای دروار شهرستان دامغان و در آن بر توسعه فرهنگ کتاب وکتابخوانی در جامعه تاکید شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: در صورت تأمین بهنگام بار و محصولات صادراتی برای بازارهای یاد شده، دو فروند کشتی برای حمل آن ها به مازندران و بندر امیرآباد اختصاص دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۹    
2 فقره انشعاب غیر مجاز تجاری و خونه باغ در روستای امیرآباد کهن از توابع بخش مرکزی شهرستان بوئین زهرا شناسایی و قطع شد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
روز گذشته پیج رسول خادم از دسترس خارج شد و برخی گمانه زنی کردند که او بازداشت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلم عزاداری اهالی روستا های ده محمد، امیرآباد ملوند و همت آباد شهرستان طبس را در مشهد مقدس به نمایش گذاشت.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مازندران از پیگیری برای اختصاص چهار فروند کشتی کانتینردار به استان برای حمل و نقل و جابه جایی محصولات بویژه محصولات کشاورزی خبر داد. به گزارش گروه استانی حیات ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران، گفت: با توجه به اهمیت بندر امیرآباد در رهگذر شرق به غرب و صادرات از مسیر دریا به کشور های حاشیه خزر، محمدرضا مدرس خیابانی ، مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی این قول را داد که چهار فروند کشتی کانتینربر یخچال دار را در اختیار مازندران قرار دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۲:۱۱    
محمدعلی موسی پور گرجی مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد امروز با آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران دیدار و گفت وگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: بنادر مازندران باید یک مدیرکل داشته باشند تا پیگیر امورات بوده و با درایت عمل کند.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۵۶    
پلیس نجف آباد: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از اجرای طرح های امنیت محله محور در سه محله از محلات حوزه استحفاظی کلانتری13 امیرآباد خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر دریانوردی امیرآباد از ثبت تردد 930 دستگاه کامیون در یک روز جهت حمل و نقل کالا در بندرامیرآباد خبر داد. محمدعلی موسی پور در گفت وگو با خبرنگاران، بهره گیری از لجستیک حمل و نقل جاده ای را یکی از ظرفیت های راهبردی بنادر در تامین کالای اساسی برشمرد و گفت بندرامیرآباد با بهبود فرآیندها ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
حجم عملیات تخلیه و بارگیری کالا از آغاز امسال تاکنون در بندر امیرآباد 2 میلیون و 134 هزار تن بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران یک تحلیل گر اقتصادی به نقش مازندران در تحقق اهداف اقتصادی دولت اشاره کرد و گفت: بنادر سه گانه مازندران به ویژه بندر امیرآباد می تواند سیاست های اقتصادی دولت به خصوص صادرات کالاهای غیرنفتی را پشتیبانی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بندر امیرآباد در نشست با نمایندگان شرکت های کشتیرانی بر تقویت تجهیزات اپراتوری تخلیه و بارگیری کالا در این بندر تاکید کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۳۵    
رئیس دامپزشکی شهرستان سلطانیه از ارائه خدمات رسانی رایگان به دامداران روستاهای بوجی و امیرآباد این شهرستان در قالب اجرای طرح اردوی جهادی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور عشایر چهارمحال و بختیاری گفت: طرح آب رسانی به عشایر منطقه امیرآباد بخش بلداجی شهرستان بروجن افتتاح و بهره برداری شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۴    
بهشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از جذب 44 سرمایه گذاری داخلی و خارجی برای اجرای پروژه های بندری خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پتروشیمی میانکاله هیچ گونه مجوز استقرار ندارد و برخی مواقع درباره این رویکرد جبهه گیری می شود این در حالیست که سازمان حفاظت محیط زیست یک سازمان تخصصی و بی طرف است که به نمایندگی از ملت ایران مدیریت سرزمین را بر عهده دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اطلاعات آنلاین : مدیرکل هواشناسی مازندران با تاکید بر اینکه گرد و غبار بر آلودگی هوا اثر می گذارد، تصریح کرد: هم اکنون میزان دید در دشت ناز به زیر هزار و در بندر امیرآباد به 500 متر رسیده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران: گرد و غبار از صحرای قره قوم ترکمنستان وارد کشور شده و مناطق مرکزی و شرقی استان را تحت تاثیر قرار داده است. هم اکنون میزان دید در دشت ناز به زیر هزار و در بندر امیرآباد به 500 متر رسیده است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی شهروندان، طرح بهبود نگهداشت شهر در محور محله امیرآباد و اطراف مراکز درمانی سطح منطقه 6 موردپایش قرار گرفت.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۰    
امیرآباد محله ای در امتداد خیابان کارگر شمالی و بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. نزدیکی به مراکز آموزشی و دسترسی مطلوب، آن را به یکی از محلات محبوب و پرتقاضا تبدیل کرده است. قیمت رهن و اجاره آپارتمان در امیرآباد بسته به سن بنا و امکانات متغیر است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۱:۵۰    
بنای امامزاده قاسم(ع) روستای صیدآباد در بخش امیرآباد در 15 کیلومتری شهر دامغان قرار دارد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری مازندران با تاکید بر اینکه اتحادیه کارگزاری گمرکی باید در استان تشکیل شود، از دستگاههای متولی در امر صادرات خواست که نسبت به استقرار پنجره واحد تجاری در بنادر امیرآباد و نوشهر، اتاق بازرگانی و پایانه روماک تمهیدات لازم را انجام دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: منطقه آزاد مازندران در هیات نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد هاب تجاری منطقه آزاد کشور می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بهشهر-مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران بر لزوم تسهیل و تسریع فعالیت های بندری و گمرکی در استان تاکید کرد و گفت: کریدور شمال - جنوب با محوریت بندر امیرآباد فعال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد با تاکید بر اینکه تعیین تکلیف رسوب کالا در این بندر، گفت: فرآیند خروج نهاده ها با توجه به زیرساخت ها تسریع شده که ماندگاری رسوب کالا 140 هزار تنی تعیین تکلیف شده است و درحال حاضر بندر امیرآباد در بحث کالاهای متروکه پاک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
بندر امیرآباد با راه اندازی خطوط ترانزیتی بین قزاقستان، ترکیه، چین، روسیه و افغانستان حلقه اتصال این کشور ها شده است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مازندران از تخلیه و ترخیص بیش از 18 هزار تُن کود شیمیایی از انبارهای بندر امیرآباد بهشهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مازندران ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۱:۰۳    
رئیس آموزش و پرورش منطقه امیرآباد گفت: تحقق ایران قوی مستلزم توجه همه جانبه به مدرسه بعنوان کانون اصلی تربیتی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۰:۲۸    
به همت پایگاه مقاومت بسیج خوهران حضرت فاطمه(سلام الله علیها) باهدف زنده نگه داشتن یادو خاطره شهدابرنامه یادواره شهدا با عنوان ازخاک تا افلاک در یادمان شهدای گمنام غواص امیرآبادبرگزارگردید
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران از تخلیه و ترخیص بیش از 18 هزار تُن کود شیمیایی از انبارهای بندر امیرآباد بهشهر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مازندران از تخلیه و ترخیص بیش از 18 هزار تُن کود شیمیایی از انبارهای بندر امیرآباد بهشهر خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران از تخلیه و ترخیص بیش از 18 هزار تُن کود شیمیایی از انبارهای بندر امیرآباد بهشهر خبر داد.