سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۰:۴۸Oct 2020 20

جدیدترین‌های «کلزا»

ایانا   ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر و مجری طرح دانه های روغنی کشور ضمن اشاره به تخصیص اعتبارات کشت کلزا، از همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امان در کشت کلزا خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از آغاز کشت قراردادی کلزا به عنوان یک محصول راهبردی و مهم در راستای پایداری تولید و افزایش ضریب خوداتکایی در تولید روغن خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: کشت پاییزه دانه روغنی کلزا تاکنون در سطح 500 هکتار از زمین های کشاورزی استان انجام شده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: کشت پاییزه دانه روغنی کلزا تا کنون در سطح 500 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان های خاش، تفتان و میرجاوه انجام شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی بیان نمود پیش بینی می شود تا پایان مهر هزار هکتار از مزارع این استان زیر کشت این دانه روغنی مرغوب برود ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۵    
معاون حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت؛ محصولات زراعی پاییزه استان شامل یونجه، چغندرقندپاییزه، کلزا و گندم وجو در معرض خسارت جوندگان مضر همچون موش هستند لذا لازم است کشاورزان عزیز نسبت به ردیابی و پایش مزارع خود از لحاظ آلودگی به موش اقدام نمایند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: در پی انعقاد تفاهم نامه بین این سازمان و شرکت روغن کشی نوید خلیج فارس، در فصل زراعی جاری بیش از 8 هزار هکتار از مزارع کلزای استان فارس وارد فرآیند کشت قرارداری می شوند.
ساوه نار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , حسن شریفی در گفت وگو با خبرنگار فارس در ساوه، با اشاره به آغاز کشت پاییزه در سطح شهرستان ساوه اظهار کرد: امسال بیش از 700 هکتار زیر کشت کلزا و در مجموع 65 درصد از 26 هزار هکتار مزارع دیم شهرستان زیرکشت رفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملایر گفت: امسال 150 هکتار از اراضی شهرستان ملایر زیر کشت کلزا رفته است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مجتمع کشت و صنعت بید مشک با حمایت و مشارکت 70میلیارد ریالی بانک کشاورزی راه اندازی شده وبا ایجاداشتغال برای بیش از 179 نفر،25 سال است که نقش مهمی در توسعه پایدارو رونق اقتصادی این منطقه ایفا می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهادکشاورزی مهاباد گفت: امسال کشت دانه روغنی کلزا در 33 هکتار از مزارع این شهرستان انجام شده که نسبت به سال قبل 50 درصد کاهش یافته است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۳    
همدان- مدیرجهاد کشاورزی شهرستان همدان گفت: 316 هکتار اراضی آبی شهرستان به کشت کلزا اختصاص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی کشت کلزا به روش جوی و پشته کاری در گراش برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان خرمشهر از توزیع نهاده های مورد نیاز کشاورزان این شهرستان جهت کشت پاییزه امسال خبر داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از تامین و توزیع کود های کشاورزی پر مصرف مورد نیاز برای 200 هکتار مزارع کلزا در استان سمنان خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزود: ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۴۹    
شهرداری صفادشت باتامین آب وتجهیزات کشاورزی درکاشت پاییزه کلزا به یاری کشاورزان منطقه شتافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
حلزون و راب (لیسک ها) از آفات مهم و قابل توجه در هنگام سبز شدن محصول کلزا هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهران گفت: عملیات کاشت کلزا مطابق با برنامه ابلاغی وزارت متبوع در سطح 3000 هکتار از اراضی آبی بخش مرکزی مهران آغاز شده است و پیش بینی می شود 7000 تن از این محصول برداشت شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان اظهارکرد: براساس قرارداد انجام شده امسال 2000 هکتار کلزا در سیستان و بلوچستان کشت خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۷    
زمان مناسب برای کشت کلزا از 20 مهر تا 15 آبان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر جهاد کشاورزی میاندورود از کشت مخلوط تریتیکاله و کلزای علوفه ای در 13 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۲    
کشاورزان گلستانی برای کاشت جو و کلزا منتظر باران نمانند، چغندرکاران نیز مزارع چغندرقند را آبیاری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره جهاد کشاورزی صفادشت با اشاره به وابستگی 90 درصدی کشور به واردات دانه های روغنی، گفت: 120 هکتار از اراضی صفادشت زیر کشت کلزا رفته و پیش بینی تولید بیش از 600 تن از این محصول در سال جاری می شو د.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرین دشت با اشاره به اینکه کاشت کلزا از نیمه مهر ماه در این شهرستان آغاز شده است، گفت: پیش بینی می شود عملیات کاشت این محصول تا نیمه آبان ماه نیز ادامه یابد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۸    
مدیر جهاد کشاورزی خداآفرین از بر گزاری دوره آموزشی ترویجی کلزا در جهت توسعه کشت این محصول در شهرستان خداآفرین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از اختصاص 85 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان به کشت دانه روغنی کلزا خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۰    
مرصاد نیوز: کارشناسان جهادکشاورزی اسلام آبادغرب برلزوم مبارزه با آفات و علف های هرز در مزارع کلزا شهرستان تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر گفت: کشت کلزا در زمین های کشاورزی غرب کارون خرمشهر آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی نقده گفت: کشت کلزا در این شهرستان طی سال جاری در این شهرستان نسبت به سال گذشته، چهار برابر شده و به بیش از یک هزار و 100 هکتار رسیده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۳    
رئیس مرکز تحقیقات محصولات سالم و ارگانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول گفت: برای همکاری با دبیرخانه کنسرسیوم امنیت غذایی دانشگاه در استان مرکزی ارتقای کیفی و کمی محصولات استراتژیک مورد توجه واقع شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فسا از آغاز کشت دانه روغنی کلزا در زمین های این شهرستان خبر داد و گفت: کاشت این محصول از اواخر مهر ماه آغاز و تا اواخر آذر ماه ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر جهاد کشاورزی نقده گفت: امسال 1100 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان زیر کشت کلزا رفته است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان از برگزاری رویداد های ملی ترویج نوآوری و تجارت موفق کشاورزی خبرداد وی ادامه داد:دکتر مختار مهاجر رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان در این وبینار محصولات پاییزه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی استان گفت: در آغاز فصل کشت پاییزه، 9 هزار هکتار از عرصه های زراعی استان یزد تحت کشت گندم و 500 هکتار تحت کشت کلزا قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پایان کشت کلزا در این استان، گفت: کشت کلزا در 800 هکتار از اراضی کشاورزی چهارمحال وبختیاری انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان با بیان اینکه امسال کاشت 90 هزار هکتار کلزا را در برنامه داریم، گفت: همچنین تاکنون قرارداد کشت چهار هزار و 300 هکتار چغندر بسته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۵    
تولید 650 تن عسل در زنبورستان های اشنویه، کشت کلزا درسطح 334 هکتار از مزارع بوکان، توزیع20 تُن آرد ترمیمی در چالدران، کشف50 هزار نخ سیگار قاچاق در میاندوآب و 55 درصد متقاضیان مشمول بیمه بیکاری کرونا در مهاباد اخبار کوتاه خبرگزاری فارس در 24 گذشته بود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون کلزا در 240هکتار اراضی شهرستان کشت شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردل از پایان کاشت دانه روغنی کلزا در 75 از اراضی این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 85 هزار و 800 هکتار از اراضی زراعی استان در پائیز زیر کشت گندم، جو و کلزا می رود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، با توجه به اینکه حدود 15 درصد روغن خوراکی کشور توسط کشاورزان تأمین می شود استفاده از گیاهانی که از آن ها روغن تولید شود بسیار ضروری و مهم است و با افزایش کاشت این محصولات وابستگی به روغن های خارجی کمتر می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۰    
کشت محصول راهبردری کلزا در سطح 10 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان بهبهان در حال انجام است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
موسی خانی، گلستان را جزو استان های پیشرو در کشت کلزا دانست و گفت: امسال کشت قراردادی کلزا برای نخستین بار در گلستان انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۰۶    
کشت کلزا برروی پشته های بلند در مرودشت در حال انجام است
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در جلسه ویدئوکنفرانسی با وزیر جهاد کشاورزی درخواست کرد: در خصوص سرمایه در گردش برای کشت کلزا و کشت گندم مساعدت ویژه ای برای استان لرستان در نظر داشته باشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۷    
امسال 3 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به کشت دانه های روغنی کلزا اختصاص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نور پیش بینی کرد: امسال 180 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به کشت کلزا اختصاص یابد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان، آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت با همت و پیگیری های آقای مهندس سید مسعود برقعی کارشناس امور بذر و نهال شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان برای انجام سم پاشی مزرعه کلزا با استفاده از پهباد و کاربردی ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان بیان کردند،1980 هکتار از اراضی کشاورزی استان زیر کلزا می باشد که نشان از افزایش سطح زیر کشت دانه های روغنی در سطح استان می باشد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزود: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۶    
اهالی این روستا توانستند با همت و تلاش کارگاه تولید روغن کلزاو کنجد را راه اندازی کنند.