چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۶:۱۲Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل اوقاف و امور خیریه»

خبرگزاری فارس   ۳۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با تاکید بر اهمیت اندیشه ورزی در حوزه وقف، گفت: موضوع مهم همراهی و کمک در بحث وصول مطالبات اوقاف است که امروز از مشکلات اصلی این نهاد است ولی دستگاه های مرتبط همراهی لازم را ندارند.
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از توزیع یک هزار و 26 اقلام تحصیلی از محل موقوفات مرتبط بین نیازمندان استان خبر داد.
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی بر تلاوت زیبای قرآن تأکید کرده و آن را مهم ترین عامل در تأثیرگذاری و جذب مردم به سوی آن بیان کرد.
ایکنا   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از اجرای طرح مهر تحصیلی خبر داد و گفت: در این طرح 200 بسته تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گفت: مراسم اربعین حسینی در فضای باز امامزادگان استان اصفهان، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.
برترین خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: موقوفات مازندران در خدمت علم و دانش است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۰    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید 475 بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: توزیع 600 بسته "مهر تحصیلی" در آستانه سال تحصیلی جدید بین دانش آموز نیازمند شناسایی شده در شهرستان های مختلف این استان از محل عواید موقوفات آغاز شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از برگزاری مراسم اربعین امامزادگان در فضای باز امامزادگان استان اصفهان و با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: نهمین دوره طرح مهر تحصیلی به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند و تهیه و اهدای لوازم التحریر از محل موقوفات منطبق و کمکهای خیرین در استان سمنان اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: بیش از هزار بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند شناسایی شده از محل عواید موقوفات استان توزیع می شود.
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی و توجیهی مدیران مراکز افق بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در بقعه متبرکه امامزاده مختار علیه السلام شهرستان بویراحمد برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع 700 بسته تحصیلی بین دانش آموزان کم برخوردار مازندران خبر داد و ارزش آن را یک میلیارد و 400 میلیون ریال ذکر کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: 144 برگزیده مرحله شهرستانی امروز در مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف با یکدیگر به رقابت می پردازند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: طرح مهر تحصیلی با هدف توزیع 1000 بسته آموزشی میان دانش آموزان نیازمند اردبیل آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: بسته مهر تحصیلی در آستانه سال تحصیلی جدید بین 475 دانش آموز نیازمند شناسایی شده در شهرستان های مختلف استان، از محل درآمد موقوفات توزیع شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان توزیع 1000 بسته لوازم التحریر از محل موقوفات کردستان بین دانش آموزان بی بضاعت مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۱    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: شهرستان ری این قابلیت را دارد که به عنوان قطب گردشگری کشور به ویژه در حوزه گردشگری مذهبی تبدیل شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمد صالحی از توزیع لوازم التحریر در قالب طرح مهر تحصیلی از ابتدای مهرماه در استان خبر داد و اظهار کرد: طرح های اوقاف در راستای عمل به نیات واقفان خیراندیش اجرایی می شود و یکی از این برنامه ها در مسیر تأمین کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان مستعد است. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام گفت: 600 بسته لوازم تحصیلی به ارزش 3 میلیارد ریال در آستانه سال جدید بین دانش آموزان بی بضاعت این استان که از محل موقوفات تامین شده و توزیع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
قم- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: سرمایه گذاری در موقوفات قم برای احیای بهتر و درآمدزایی افزون تر، از سال گذشته شروع شده و در سال جاری هم ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام گفت: 600 بسته لوازم تحصیلی در آستانه سال جدید بین دانش آموزان بی بضاعت این استان که از محل موقوفات تامین شده است توزیع می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان روز پنجشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در روز نخست /25 شهریور/، مسابقات در گروه خواهران برگزار می شود و فردا/ 26 شهریور/ نیز شرکت کنندگان برادر با یکدیگر به رقابت می پردازند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف وامور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآنی سیستان و بلوچستان با حضور 360 شرکت کننده در زاهدان آغاز شد.
شباویز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۷    
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت بقعه متبرکه امامزاده بی بی حکیمه سلام الله علیها پذیرای زائران و گردشگران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان تاکنون 32 هزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش 16 میلیارد تومان بین نیازمندان استان کردستان توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان گفت: از ابتدای کرونا تاکنون 14 میلیارد تومان برای تهیه لوازم التحریر، بسته های معیشتی، بسته های بهداشتی، تجلیل از کادر درمان و کپسول اکسیژن هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۸    
گرگان- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: اکنون موقوفه های مستعد سرمایه گذاری این استان با هدف افزایش ارزش افزوده و ایجاد اشتغال پایدار برای اجرای طرح های گردشگری، تفریحی، تجاری و کشاورزی، به بخش خصوصی واگذار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: موکب بی بی زبیده خاتون (س) در شهر کربلا برپا می شود و به زائران اربعین خدمت رسانی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: مرحله استانی چهل و چهارمین دروه مسابقات قرآن کریم طی روزهای پنجشنبه و جمعه؛ 25 و 26 شهریور ماه برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت بقعه متبرکه امامزاده بی بی حکیمه(س) پذیرای زائران و گردشگران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: هشت هزار و 400 موقوفه با کاربری باغی و کشاورزی در گلستان وجود دارد و اجرای طرح های کشاورزی و صنایع وابسته در این راستا انجام می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از احداث مجتمع فرهنگی مذهبی شهید علی جمشیدی در موقوفه این شهید در شهرستان نور بنا به درخواست مادر این شهید مدافع حرم خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۳    
به گزارش رکنا از مازندران،حجت الاسلام حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با همراهی روسای ادارات اوقاف شهرستانهای نور، محمودآباد و بابل از مرکز موقوفه بچه های آسمان نور بازدید کرد. ...
ابنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به اینکه در راستای اجرای مهر تحصیلی در سال 1400، 734 بسته لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود، گفت: ارزش بسته های اهدایی 630 میلیون ریال است.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از توزیع 620 بسته تحصیلی بین دانش آموزان نیازمند استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: در اجرای طرح مهر تحصیلی هزار و 300 بسته نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۶    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: چهل و چهارمین دوره رقابت های قرآن کریم 24 تا 27 شهریور امسال به عنوان بزرگترین رویداد قرآنی در استان برگزار می شود.
برترین خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طی ماه محرم 27 هزار بسته معیشتی و 60 هزار بسته غذای گرم بین نیازمندان و عزاداران حسینی در استان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از توزیع یک هزار و 300 بسته آموزشی و نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید در این استان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طی ماه محرم 27 هزار بسته معیشتی و 60 هزار بسته غذای گرم بین نیازمندان و عزاداران حسینی در استان توزیع شد.
شباویز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مهمترین نیازهای امروز اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در حرم مطهر حضرت بی بی حکیمه سلام الله علیها شهرستان گچساران، کمک واقفین و خیرین برای ساخت زائر سرای حرم مطهر است.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
احتساب - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مراکز افق امامزادگان استان اصفهان به لحاظ کمی و کیفی برای اجرای بهتر طرح شمیم خدمت توسعه یافت. به گزارش کیاست به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از برپایی موکب در مراسم اربعین حسینی در کربلا خبر داد و گفت: در این موکب در هر شبانه روز به 5 هزار نفر اسکان داده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان از توزیع 600 بسته نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: مجموعه تلویزیونی "سایه های رعنا" با هدف ترویج فرهنگ وقف در مرکز استان در حال تولید است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: مراسم چهارپایه خوانی سنتی به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س) در امامزاده حسن (ع) کرج برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز اعلام کرد که مراسم عزاداری سالروز شهادت حضرت رقیه (س) دخت سه ساله و گرانقدر حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) همزمان با روز پنجم ماه صفر در 30 بقعه متبرکه این استان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۲۸    
اراک - ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: نفرات برتر چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم این استان که با حضور 155 شرکت کننده زن و مرد در اراک جریان داشت، معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۳۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: چهل و چهارمین دوره رقابت های قرآن کریم 24 تا 27 شهریور امسال به عنوان بزرگترین رویداد قرآنی در استان برگزار می شود.