سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۹:۱۶Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل اوقاف و امور خیریه»

شبستان   ۱۴۰۳/۰۵/۰۲ - ۰۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: در خراسان جنوبی سه هزار و864 موقوفه وجود دارد و از ابتدای ماه محرم تاکنون 780 میلیون تومان از محل درآمد این موقوفات هزینه شده است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آیین اختتامیه مرحله شهرستانی چهل و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم، گرامیداشت شهدای خدمت با حضور برگزیدگان و مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه در تالار شهید بهشتی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: رقابت یک هزار و 360 شرکت کننده در مرحله شهرستانی چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در این استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: 105 امامزاده و بقعه متبرکه استان هدف گردشگری مذهبی به ویژه در فصل تابستان قرار دارد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه با اشاره به برگزاری چهل وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف گفت: امسال استقبال آقایان برای حضور در مسابقات سراسری قرآن در این استان بسیار خوب بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان یزد گفت: بیش از 100 هزار نفر از اقشار مختلف مردم از برنامه های فرهنگی و مذهبی طرح بصیرت عاشورایی در سطح 60 بقعه متبرکه استان استفاده کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۸    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: مدیریت قبلی دارالشفای حسینیه مسجد اعظم زنجان شفافیت لازم را در درآمد و عملکرد نداشت، پس طبق قانون آن را واگذار کردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل از تولید 2 نماهنگ ویژه عزداری کودکان و نوجوانان در ماه محرم در اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه قزوین گفت: نیات وقفی سرفصل های مختلفی از جمله رسیدگی به فقرا، درمان و دارو، مراسمات مذهبی و ازدواج زوج های جوان دارد که نزدیک به 600 میلیارد ریال در اجرای نیات واقفین هزینه شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز گفت: تا پایان محرم و صفر امسال و در راستای اجرای نیات واقفان، چهار میلیارد تومان از عواید موقوفات استان هزینه هیئت های مذهبی و مساجد می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه سمنان با اشاره به برگزاری ویژه برنامه عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در 72 بقعه مجری طرح بصیرت عاشورایی در این استان گفت: ویژه برنامه شام غریبان شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در 20 مکان مذهبی سمنان اجرا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: 60 درصد از موقوفات استان زنجان مربوط به حضرت سیدالشهداء (ع) است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل اوقاف و امور خیریه اردبیل با صدور پیامی به مناسبت عاشورا حسینی گفت: سال ها از قیام عاشورا می گذرد اما واقعه عاشورا همچنان زنده است و همه شیفته پیام امام حسین(ع)در کربلا هستند.
برترین خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت: واقعه عاشورا حادثه ای مقطعی و زودگذر نبوده و نیست بلکه رویدادی تلقی می شود که در طول تاریخ درس آموز بوده و توانسته در بسیاری از جاها پایه های ستم و استبداد را از بیخ و بن براندازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، گفت: دسته جات عزاداری در تاسوعا و عاشورای حسینی میهمان امامزادگان و بقاع متبرکه هستند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی از میزبانی تمام آستان مقدس امام زادگان استان برای اجرای برنامه های دهه اول محرم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: برنامه عاشورا و تاسوعای حسینی در 55 بقعه متبرکه استان با حضور هیئت های مذهبی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال وبختیاری از اجرای سوگواره بصیرت عاشورایی در امامزادگان استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این طرح از اول محرم تا پایان ماه صفر در 45 بقعه شاخص استان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۰۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: طرح سوگواره بصیرت عاشورایی در 45 امامزاده و بقعه شاخص استان تا پایان ماه صفر (14 شهریور) میزبان عزاداران حسینی است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مازندران - مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی در 400 بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان استان گفت: بیش از دو هزار مبلغ مازندرانی برای تبیین عاشورا در اماکن مذهبی استان برنامه فرهنگی اجرا می کنند.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: سوگواره بصیرت عاشورایی در 123 بقعه متبرکه خراسان اجرا می شود و بالغ بر 400 میلیارد ریال با اجرای نیت واقفین در ماه محرم و صفر صرف اقامه عزای سیدالشهدا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: هیئت نوجوانان عاشورایی همزمان با محرم در استان راه اندازی می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه محرم امسال سوگواره بصیرت عاشورایی در 400 بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان در حال اجراست، گفت: بیش از 2 هزار مبلغ مازندرانی برای تبیین عاشورا در اماکن مذهبی استان برنامه فرهنگی اجرا می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: احیای بناهای تاریخی اردبیل به ویژه حسینیه ها و امامزاده ها با محوریت برگزاری آئین های عزاداری سیدالشهدا (ع) در اردبیل در حال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: 6 وقف جدید به ارزش 80 میلیارد ریال در سه ماهه نخست امسال در این استان ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: به تازگی چهار وقف جدید در استان برای سکونت و تامین جهیزیه زوج های جوان استان به ثبت رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری طرح بصیرت عاشورایی در 25 بقعه متبرکه این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان–ایرنا – مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان گفت: برنامه های ایام محرم و صفر در قالب سوگواره بصیرت عاشورایی در بیش از 380 امامزاده استان اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: حدود 90 درصد از موقوفات این استان مربوط به عزاداری امام حسین(ع) است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان ویژه برنامه های مختلف ماه محرم در استان را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه این استان گفت: برنامه های عزاداری روز تاسوعا و عاشورای حسینی در 55 بقعه متبرکه استان با حضور هیئت های مذهبی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: بیش از 2 هزار مبلغ مازندرانی برای تبیین عاشورا برنامه فرهنگی اجرا می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز از برگزاری سوگواره احلی من العسل در هفت بقعه متبرکه این استان خبر داد و گفت: برنامه محوری در آستان مقدس امامزاده طاهر(ع) کرج برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه این استان گفت: برنامه های عزاداری روز تاسوعا و عاشورای حسینی در 55 بقعه متبرکه استان با حضور هیئت های مذهبی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: برنامه های دهه اول محرم در 41 بقعه متبرکه استان کرمانشاه و با حضور 35 مبلغ برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: طرح بصیرت عاشورایی با اجرای برنامه های متنوع و مختلف ایام ماه محرم در 11 بقعه متبرکه در شهرستان های سنندج، قروه و بیجار برگزار می شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام گفت : همایش شیرخوارگان حسینی روز جمعه 22 تیرماه در سطح 7 بقاع متبرکه استان برگزار می شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: همزمان با آغاز محرم، طرح بصیرت عاشورایی در قالب سوگواره همراه با برنامه های متنوع مذهبی، فرهنگی و اجتماعی در 72 بقعه متبرکه و امامزاده این استان برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم از اجرای سوگواره بصیرت عاشورایی با حضور 60 نفر از مبلغان اعزامی و مستقر در 35 بقعه استان قم خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه بقاع متبرکه شاخص میزبان برگزاری طرح بصیرت عاشورایی و عزاداری سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) هستند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سمنان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی در 72 بقعه متبرکه در سراسر این استان از امروز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: طرح بصیرت عاشورایی در قالب سوگواره همراه با برنامه های متنوع مذهبی، فرهنگی و اجتماعی در 72 بقعه متبرکه و امامزاده این استان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در بقاع متبرکه شاخص استان خبر داد و گفت: این همایش، مصادف با نخستین جمعه ماه محرم در 12 بقعه متبرکه البرز برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: سوگواره بصیرت عاشورایی همزمان با آغاز ماه محرم در آستان مقدس 20 امامزاده و بقاع متبرکه استان اجرایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: طرح بصیرت عاشورایی همزمان با ماه محرم در 683 بقعه متبرکه استان به اجرا درآمده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: سوگواره بصیرت عاشورایی در 123 بقعه متبرکه استان اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: 178 امامزاده و بقاع متبرکه در استان اردبیل در ماه محرم امسال میزبان نوحه ها و سوزهای عزاداری سیدالشهدا(ع) هستند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد از برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی ویژه ماه محرم در 60 امامزاده و بقعه متبرکه استان خبر داد و ویژه برنامه های این سوگواره را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با اشاره به برنامه های سوگواری یزد در ایام محرم گفت: سوگواره بصیرت عاشورایی با حضور 60 مبلغ دینی در 60 بقعه متبرکه یزد برگزار می شود.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان از اجرای ویژه برنامه های محرم با عنوان سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه استان خبر داد.